>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
D 0

darby1

Użytkownik
Kotwica 1.8 + AZS 1.3
Buk:Bwin
Popieram typ na Kotwice. Ja jeszcze złapałem samą wygraną po kursie 1.8. Jak się
nieoficjalnie mówiło drużynie było nie po drodze z Karolem i logiczne było,że po zmianie trenera Kotwica odżyje i pewne zwycięstwo nad osłabioną Polpharmą nie było niespodzianką. Handicap na samą Kotwę powinno również wejśc. Radzę się pospieszyc bo kurs na gospodarzy cały czas spada.
Do wygranej Kotwicy dorzuciłem wygraną AZS-u który wygrywając dzisiaj zapewni sobie awans do Play Off. Jak wiadomo Akademicy są drużyną własnego parkietu, a w Polpharmie kontuzjowany jest Carter i raczej nie zagra jeszcze McCauley. W Koszalinie zabraknie jedynie Darella Harrisa. Biorąc pod uwagę,że Akademikom zostaną 2 mecze wyjazdowe na których drużynie nie idzie muszą oni dzisiaj wygrac by na meczach wyjazdowych pocwiczyc zagrywki przed fazą PO.W bardzo dobrej formie są Łukasz Wiśniewski i Paweł Leończyk i to właśnie oni powinni poprowadzic AZS do kolejnego zwycięstwa.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec
2
2.17
Pinnacle
5/10

Czarni ekipie ze Zgorzeleca jesień średniowiecza mogą zrobić w pomalowanym, ale na dystansie? Nie sądzę. W ostatnim czasie wydaje się, że Cel nieco odżył, więc przed rywalizacją w Słupsku, bardzo istotne. Przede wszystkim rotacja Polaków po stronie gości. Dla Turowa ważny mecz. Jeśli dziś wygrają, to kolejny mecz w Zielonej jest &#39;o pietruchę&#39;, bo i tak będą mieli pierwsze miejsce. Mimo wszystko oba tereny trudne, ale Zielona na swoim parkiecie, może zbyt wysokie warunki postawić dla Turowa, więc spodziewam się, że Turów dziś będzie chciał zapewnić sobie najwyższe miejsce przed PO.
Jako ciekawostka. Turów, w tym sezonie jako &#39;dog&#39; występował pięciokrotnie. Bilans po tych meczach wynosi 5-0. Nie uwzględniłem meczu AZS - Turów, gdzie kursy były 50/50. Uwzględniałem mecze, gdzie kursy na TUrów były minimalnie 2.
Przed sezonem Turów był dogiem w Słupsku i wygrał i tydzień później na inaugurację również, oba mecze wygrał. Wiem, że to historia, a wliczając zależność tego sezonu, że w TOP6 częściej wygrywają dogi na wyjazdach, kurs warty ryzyka, bo to typowy mecz 50/50.
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański
2(+6)
1.91
Pinnacle
5/10

W Koszalinie zabraknie Harrisa pod koszem. Z kolei wg. moich zdobytych informacji Ben McCauley pojechał wraz z zespołem i ma wystąpić w meczu. Cartera nie będzie.
Koszalin walczy by utrzymać 8 lokatę, dzisiejsza porażka utrudni im sprawę, a mimo wszystko, wcale nie są aż takim faworytem jak wskazują kursy. Polpharma również ma o co grać, bo wygrana zapewnia większe szanse na pozostanie na 7 miejscu.

AZS - Polpharma over 151 @ 1.86 Pinnacle 5/10

Kotwica - Start no bet. Kursy w graniach 1.6-1.65 to śmiech na Kotwicę. Jestem najbardziej ciekaw tego meczu, bo po pokonaniu na własnym parkiecie Polpharmy(która grała bez 2 podst. zawodników - Cartera i McCauleya) nagle Kotwica faworytem? Jeśli Kotwica narzuci szybki styl gry - ma szanse, jeśli zejdą do poziomu Startu, czyli &quot;brudnej&quot; gry, mogą mieć problem. Szczególnie pod koszem, gdzie jest Rothbart na którego gracze gospodarzy raczej nie znajdą odpowiedzi.
Powodzenia!
Popieram typ na Kotwice. Ja jeszcze złapałem samą wygraną po kursie 1.8.
Złapałeś pewnie w jakimś ziemniaku kurs, bo sam i może bym wziął Kotwicę po kursie 1.8, ale startowe były w granicach 1.7. I taki sam właśnie najwyższy był we wskazanym przez Ciebie bwin. Po co tak nakręcać kursy na siłę?! jeszcze patrząc na godzinę Twojego posta, to już w ogóle śmiech, bo na Kotwicę mega masówka leci...
 
D 0

darby1

Użytkownik
Złapałeś pewnie w jakimś ziemniaku kurs, bo sam i może bym wziął Kotwicę po kursie 1.8, ale startowe były w granicach 1.7. I taki sam właśnie najwyższy był we wskazanym przez Ciebie bwin. Po co tak nakręcać kursy na siłę?! jeszcze patrząc na godzinę Twojego posta, to już w ogóle śmiech, bo na Kotwicę mega masówka leci...[/quote]
Taki kurs złapałem w bwinie od razu jak się pojawił. Po tym jak zobaczyłem odmienioną Kotwicę po odejściu Karola i słabo grający Start na meczu u nas w Koszalinie. A zresztą nie o to chodzi by się licytowac,bo w naziemnych w kursie dnia mozna bylo dostac Kotwe w granicach 1.9.
Ps.Z Benem trafiłeś, z Darellem nie;)
Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stelmet - Czarni 1 1.46 6/10✅
Stelmet -5.5 pkt 1.94 2/10✅
Zielona Gora walczy o drugie miejsce w play off, Marcin wspomnial w newsie, ze Slupsk zagra bez Nicholsona. To jest duze oslabienie bo to najbardziej wartosciowy gracz Energii. Za to Stelmet w pelnym zestawieniu, chociaz forma Hodge&#39;a to spora niewiadoma. Nawet bez niego ZG bylaby tu faworytem. Davis, Dabkus i Tomaszek to nadal sila pod koszem ale napewno mniejsza. Szczegolnie w ataku, tym bardziej, ze Slupsk nie ma wybitnych strzlecow. Trice i Kuntson to troche malo. W Slupsku bym tego nie grala ale Stelmet u siebie wreszcie powinien zwyciezyc. Maja realne szanse na drugie miejsce. W sezonie 12/13 grali trzy razy ze soba. Stelmet wygral wszystkie spotkania: 91-81 w Slupsku, 98-89 w Slupsku i 94-73 u siebie. Ponadto Czarni oslabieni a Stelmet sklad bez kontuzji i zawieszen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 17

blancik

Użytkownik
Na jutro handicapy na Stelmet i Trefla wyglądają nieźle. Prokom bez Ponitki więc w rotacji ledwie 7 graczy. Trefl z kolei kolejny mecz bez Stefańskiego. Czarni z kolei w ZG bez Yemiego więc Stelmet powinien bez problemów wygrać, wraca Hodge. Trefl walczy ze Stelmetem o 2 miejsce więc nikt nie może sobie pozwolić na wpadkę u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia
1(-10)
1.77
Pinnacle
7/10
Ponitka out. Mecz derbowy. Wypada sobie zadać pytanie, kto przed wakacjami poczuje powiew młodości i zlinczuje gospodarzy występem na poziomie double-double:
1. Robert Witka
2. Krzysztof Roszyk
3. Piotr Szczotka
Odpowiedzi prosimy kierować w formie SMS o treści Polska Liga Kompromitacji.(w tym miejscu wstawić numer przyporządkowany dla w/w gracza).
Numer: sami sobie wymyślcie.
Cóż więcej dodać. Przewaga na każdej pozycji. Po wpisie Turnera na jednym z portali społecznościowych, odnośnie swojej gry, liczę że zagra z większą agresją i pewnością, bo w ostatnim meczu był cieniem samego siebie.
Stelmet - Czarni
over 152
1.92
Pinnacle
5/10
Czarni jeśli wygrają ten mecz, to w PO spotkają się ze Stelmetem, a tego &quot;Gargamel&quot; raczej nie chce. Luka pod koszem gości spora.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 0

shammgod

Użytkownik
Stelmet - Czarni
over 152
1.92
Pinnacle
5/10
Czarni jeśli wygrają ten mecz, to w PO spotkają się ze Stelmetem????, a tego &quot;Gargamel&quot; raczej nie chce. Luka pod koszem gości spora.
Powodzenia!
To nie jest prawda że Czarni wygrywajac ze Stelmetem trafią na Stelmet w PO! Stelmet w ostatniej kolejce gra z Turami i wygrana da im 3miejsce jezeli zdobeda 3pkt w dwoch ostatnich kolejkach. Uklady zaczną sie w ostatniej kolejce i raczej one bedą w Gdyni
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
To nie jest prawda że Czarni wygrywajac ze Stelmetem trafią na Stelmet w PO! Stelmet w ostatniej kolejce gra z Turami i wygrana da im 3miejsce jezeli zdobeda 3pkt w dwoch ostatnich kolejkach. Uklady zaczną sie w ostatniej kolejce i raczej one bedą w Gdyni
Nie napisałem, że chodzi mi o pierwszą rundę przecież. Wylicz sobie z kim może zagrać Trefl/Stelmet przy dzisiejszych wygranych/porażkach... ale w ćwierćfinale ????
Ani Trefl, ani Stelmet nie chcą trafić na Czarnych w 1/4.
Pozdrawiam
 
S 0

shammgod

Użytkownik
dalej Ci pisze że jezeli Czarni dzisiaj by wygrali nie spotkaja sie ze Stelmetem. Trefl jest w bezposrednim pojedynku lepszy niz Stelmet wiec jezeli Stelmet i Trefl wygraja po 2x ostatnie spotkania to Stelmet trafi na Czarnych! Sam napisales ze jezeli Czarni wygraja dzisiaj spotkaja sie ze Stelmetem w 1/4F co jest nieprawda.
Nie ma sie sensu kłocic. Wiadomo że Anwil, bedzie chcial trafic na Asseco(zreszta kto by nie chciał?). Szachy zaczna sie w ostatniej kolejce ,a nie dzisiaj.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Trefl - Asseco AH(0:11) 1 1.85 Bet365
Dziś o 19:30 w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej PLK rozegrane zostaną derby Trójmiasta, w których to Trefl zagra u siebie z Asseco. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Trefl, który walczy o zakończenie fazy zasadniczej na drugim miejscu. Aby ten cel zrealizować muszą wygrać oprócz Asseco także w niedzielę z Czarnymi, lub liczyć na potknięcie Stelmetu. Trefl zagra dziś bez swojego ważnego zmiennika Stefańskiego. Jednak typ ten gram nie ze względu na jakieś wybitną grę Trefla a na problemy Asseco. Jak już nie raz pisałem finanse tego zespołu są w opłakanym stanie, co spowodowało odejście dwóch kluczowych zawodników Koszarka i Hrycaniuka. Od kilku spotkań trener gości Andrzej Adamek ma do dyspozycji 8 zawodników, dwaj pozostali to uzupełnienie składu, wpisywani do protokołu by nie płacić kary. Od tego czasu raz udało im się sprawić niespodziankę wygrywając we Wlocławku z Anwilem, lecz oprócz tego same wysokie porażki a nawet pogromy, przegrywali kolejno na wyjazdach 53:90 z Czarnymi i 61:88 z Turowem oraz 83:94 u siebie ze Stelmetem, który był jednak osłabiony brakiem Hodge&#39;a oraz dodatkowo widać było że nie podeszli od początku do tego meczu odpowiednio skoncentrowani. Dziś dodatkowo nie zagra Ponitka, zostaje 7 graczy, a w derbach nie będzie im Trefl odpuszczał jak kilka dni temu Stelmet, mając tak wąski skład ciężko im będzie powalczyć, łatwo odczytać ich grę, twarda obrona, intensywność da się im we znaki. Myślę, że Trefl wygra w granicach nawet 20 punktów.
 
B 17

blancik

Użytkownik
No to przed ostatnią kolejką jest ciekawie. Trefl i Stelmet walczą o 2 miejsce. Trefl ma z nim lepszy bilans. Stelmet podejmie Turów, który może sobie pozwolić na porażkę bo 1 miejsce już sobie zapewnił. Trefl z kolei zagra w Słupsku z Czarnymi z którymi jeszcze w tym sezonie nie wygrał. Czarni walczą o 5 miejsce i zajmą je pod warunkiem kiedy wygrają z Treflem, a Prokom przegra z Anwilem. Porażka automatycznie daje im Stelmet w ćwierćfinale play-off. Anwil by utrzymać 4 miejsce i zagrać z APG w 1/4 musi wygrać z nim teraz i liczyć że Czarni nie ograją Trefla. Oczywiście Anwil może przegrać teraz w Gdyni i tak trafi na APG ale nie będzie miał przewagi parkietu. Myślę że zarówno APG jak i Czarni chcieli by też trafić na Anwil, który wydaje się najsłabszy z top4. Jestem ciekawy kursów na mecz APG-Anwil ????
Ostatnia kolejka:
APG - Anwil (h2h 2-1)
Stelmet - Turów (h2h 2-1)
Czarni - Trefl (h2h 3-0)

1. PGE Turów Zgorzelec 31 53
2. Trefl Sopot 31 51
3. Stelmet Zielona Góra 31 51
4. Anwil Włocławek 31 49
5. Asseco Prokom Gdynia 31 48
6. Energa Czarni Słupsk 31 47



poglądowe kursy. // xmarcinx
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Przed nami ostatnia kolejka przed rundami play-off. Myślę, że w tej kolejce warto zagrać na zwycięstwo asseco. Zespół z Gdyni po częściowej rozpadce jest jedną z najsłabszych drużyn która zagra w PO i myślę, że jest to wymarzony przeciwnik dla każdej drużyny z czołówki. ???? Anwil, aby trafić na asseco w PO ma dwie możliwości: musi wygrać w najbliższej kolejce właśnie z zespołem z Gdyni i liczyć na zwycięstwo Trefla w Słupsku lub po prostu... przegrać najbliższe spotkanie. Drugi wariant jest zdecydowanie bezpieczniejszy i myślę, że z tego powodu anwil zagra rezerwowym składem.
Na zwycięstwie w meczu asseco-anwil będzie również zależało Gdynianom z tego względu, że anwil wydaje się najsłabszą drużyną z top4 i napewno Asseco będzie wolało w PO zmierzyć się z anwilem niż z Zastalem czy Treflem.
Kurs na zwycięstwo Asseco również jest bardzo atrakcyjny (myślę, że szybko będzie spadał) dlatego pograć ten typ chociażby za drobne.

Moje typy:
Asseco Prokom Gdynia - Anwil Włocławek 1 @3,40 ✅✅
Lub ostrożniej:
Asseco Prokom Gdynia [+6,5] - Anwil Włocławek 1 @1,88 ✅✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Tu jest wszystko ł a dnie rozpisane. Probasket zrobił świetną robotę , i wszystko podsumował .Sytuacja jest chyba nawet bardziej zawiła niż w NB A. Aktualnie

W górnej szóstce przed ostatnią kolejką jedynie sytuacja PGE Turowa Zgorzelec jest jasna. Zgorzelczanom już nikt nie może zagrozić i to oni będą przystępowali do ćwierćfinałów mając teoretycznie najsłabszego rywala.


Wariant I

Zakładane wyniki spotkań:

Stelmet Zielona Góra (W) - PGE Turów Zgorzelec (P)
Asseco Prokom Gdynia (W) - Anwil Włocławek (P)
Energa Czarni Słupsk (W) - Trefl Sopot (P)
Jak widać Asseco Prokom i Anwil mieliby po 50 punktów, jednak gdynianie w bezpośrednim pojedynku wygrywali z rywalami 3 razy, tylko raz przegrywając.
Pary play off tworzyłyby: PGE Turów - Polpharma, Stelmet - AZS, Trefl - Energa Czarni, Asseco - Anwil.
Wariant II

Zakładane wyniki spotkań:

Stelmet Zielona Góra (W) - PGE Turów Zgorzelec (P)
Asseco Prokom Gdynia (P) - Anwil Włocławek (W)
Energa Czarni Słupsk (W) - Trefl Sopot (P)
W tej sytuacji o zajęciu miejsca piątego i szóstego nie decydowałby nawet bilans bezpośredni, a dopiero małe punkty, które są lepsze dla Energi Czarnych, którzy w czterech pojedynkach rzucili o 10 oczek więcej.
Pary play-off: PGE Turów – Polpharma, Stelmet – AZS, Trefl – Asseco Prokom, Anwil – Energa Czarni
Wariant III

Zakładane wyniki spotkań:

Stelmet Zielona Góra (W) - PGE Turów Zgorzelec (P)
Asseco Prokom Gdynia (P) - Anwil Włocławek (W)
Energa Czarni Słupsk (P) - Trefl Sopot (W)
Wariant ten zakłada zwycięstwo Trefla, co automatycznie lokuje sopocian na drugim stopniu podium ze względu na korzystny (3:1) bilans bezpośrednich spotkań ze Stelmetem.
Pary play-off: PGE Turów – Polpharma, Trefl – AZS, Stelmet – Energa Czarni, Anwil – Asseco Prokom
Wariant IV

Zakładane wyniki spotkań:

Stelmet Zielona Góra (P) - PGE Turów Zgorzelec (W)
Asseco Prokom Gdynia (P) - Anwil Włocławek (W)
Energa Czarni Słupsk (P) - Trefl Sopot (W)
Najbardziej klarowny ze wszystkich wariantów. Każdy z zespołów ma inną liczbę punktów, więc nie mają znaczenia pojedynki bezpośrednie.
Pary play-off: PGE Turów – Polpharma, Trefl – AZS, Stelmet – Energa Czarni, Anwil – Asseco Prokom
Wariant V

Zakładane wyniki spotkań:

Stelmet Zielona Góra (P) - PGE Turów Zgorzelec (W)
Asseco Prokom Gdynia (W) - Anwil Włocławek (P)
Energa Czarni Słupsk (P) - Trefl Sopot (W)
W porównaniu do wariantu IV następuje jedynie kosmetyczna zmiana gospodarza w parze Asseco Prokom – Anwil. Zmiana spowodowana będzie niekorzystnym dla włocławian bilansem bezpośrednim.
Pary play-off: PGE Turów – Polpharma, Trefl – AZS, Stelmet – Energa Czarni, Asseco Prokom – Anwil
Wariant VI

Zakładane wyniki spotkań:

Stelmet Zielona Góra (P) - PGE Turów Zgorzelec (W)
Asseco Prokom Gdynia (P) - Anwil Włocławek (W)
Energa Czarni Słupsk (W) - Trefl Sopot (P)
Najbardziej skomplikowany wariant. O miejscu trzecim i czwarty zadecyduje bezpośredni bilans, korzystny dla sopocian (3:1). O miejscu piątym i szóstym zadecyduje ponownie lepszy bilans małych punktów, korzystny dla Energi Czarnych.
Pary play-off: PGE Turów – Polpharma, Trefl – AZS, Stelmet – Asseco Prokom, Anwil – Energa Czarni

źródło: probasket.sk
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jezioro-AZS
Jezioro⛔ 1,81 pinnacle

Wydaje mi się,że AZS powinien odpuścić 2 ostatnie spotkania. Miejsce w tabeli mają już zapewnione,a będą musieli zagrać jeszcze 2 mecze w 3 dni. Nie ma sensu więc męczyć niepotrzebnie liderów. Po drugie Koszalin jest beznadziejny na wyjazdach nawet jakby grali podstawowymi zawodnikami to wcale nie gwarantuje,że wygrają.
Jezioro ma ostatni mecz w sezonie i powinni się sprężyć i wygrać we własnej hali.
Kurs myślę,że jest wart spróbowania,stawka delikatna ale jak się moje przypuszczenia potwierdzą to na live spróbuję pograć jeszcze raz Jezioro.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Jeśli wróci Ponitka to 3,40 biorę w ciemno. Asseco rzuci wszystkie siły na ten mecz bo jeśli wygra to zajmie 4 miejsce, trafi na Anwil w ćwierćfinale i będzie miało przewagę parkietu. To jest najlepszy scenariusz dla APG. Dodam że po odejściu Koszarka i Hrycaniuka Prokom rozbił Anwil w jego hali. Tak więc jeśli wróci Ponitka to 3,4 na APG to ogromne value i trzeba brać. Handicap +6.5 dla bardziej ostrożnych ;)
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
No dobra dobra. To jeziorko dzisiaj spokojnie ogrywa AZS. A co myśliscie o meczu Rosy z Kotwica? w obydwoch meczach w Rosie 95:85 potem w Kołobrzegu 72:81 dla Rosy. Wszystko wskazuje na to że Rosa dzis powinna spokojnie wygrac , jednak nie jestem tego do konca pewien. Co myślicie o tym meczu dziś?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
w Rosie walczą o kontrakty, tylko kto chce zostać? Mysle, ze sporo zawodnikow, bo mimo sredniego sezonu widac, ze tworza oni zespol, nie ma klotni, jest zbijanie piątek po udanej, badz nieudanej akcji, widac wzajemna przyjazn, mysle, ze powinni nieodpuscic i wygrac dzis. wiec mysle, ze moge polecic
Koszykowka, Tauron Basket Liga, 19.04 18:00
Rosa - Kotwica
typ: -5,5 pkt Rosa
1,845
1bet
Analiza
Dzis w spotkaniu przedostatniej kolejki Tauron Basket Ligi Rosa Radom zagra na wlasnym parkiecie z Kotwica Kolobrzeg. Bedzie to spotkanie tak zwane o pietruszke. Kotwica zajmie na koniec sezonu ostatnie miejsce w ligowej stawce, Rosa teoretycznie walczy o miejsce dziesiate, ktore ma juz jednak prawie zapewnione. Duzo ciekawsza w Rosie bedzie walka o kontrakty, radomskie media rozpisuja sie o tym, ze radomscy koszykarze mimo wszystko zagraja dzis na 100%, aby wywalczyc sobie angaz w klubie na nastepny sezon. Chyba tak rzeczywiscie moze byc. Jestem z Radomia, jestem na kazdym spotkaniu w radomskiej hali i wyraznie mimo srednich wynikow widac chemie w zespole przez caly sezon. Nie ma konfliktow, koszykarze wzajemnie sie dopinguja i motywuja, nawet gdy kolega z druzyny popelni ewidentny blad jest pocieszany. Widac naprawde ze w druzynie panuje bardzo przyjacielska atmosfera i mysle, ze duzo wieksza czesc koszykarzy bedzie chciala zostac w klubie, tym bardziej, ze pieniadze sa tu dosyc spore jak na tej klasy zespol. Rosa 3krotnie wygrywala juz z Kotwica w tym sezonie, czas na czwarte zwyciestwo.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Czarni - Trefl 2(+2) @ 1.95 5/10 Pinnacle -&gt; &quot;Szóstki&quot; i zestawienie ekip dom/wyjazd. Czarni jakoś ostatnio nie błyszczą. Fakt - Gryfia - ciężki teren, ale jeśli przebudzi się Turner, to on może być x-factorem, w tym meczu. Jeśli Treflowi dopisze skuteczność na dystansie, to są w stanie wygrać mecz. Tym bardziej, że brak YG-N jest istotnym tutaj czynnikiem. Sądzę, że w tym zadecyduje dyspozycja na dystansie, gdyż to wg. mnie, tam Czarni mają problem w defensywie.
Stelmet - Turów 2(+6) @ 1.83 Pinnacle 5/10 -&gt; Stelmet - jak to Stelmet. Raz z górki, raz pod górkę. Sytuację Turowa na wyjazdach w sezonie jako dog przedstawiałem, w poprzedniej kolejce i się sprawdziła, obecnie mają bilans 6-0 jako dog, więc równo grający Turów, ma coś do udowodnienia Stelmetowi, wobec poprzednich meczy. Jeśli Turów wygra mecz, to jest szansa, ze Stelmet w 1/4 będzie męczyć się z Czarnymi Słupsk, a to pewnie będzie pasować ekipie ze Zgorzelca, przez wzgląd, że ze Stelmetem mogą spotkać się w PO i odczują rywalizację z Czarnymi.

Rosa - AZS Koszalin 1(+5) @ 1.81 Pinnacle 5/10
Jeszcze zastanawiam się nad over 155 Rosa - AZS oraz +7 Kotwica @ 1.86

Powodzenia!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Rosa-AZS
AZS 1,6 betcity
AZS -3,5 1,9 betcity

Początkowo miałem próbować przeciwko Koszalinowi ale nastąpiła nagła zmiana planów. Brak Amerykanów to bardzo poważne osłabienie i AZS nawet jeśli nie zagra na 100% to powinien łatwo wygrać. Ostatnio bezproblemowo pokonali Tarnobrzeg a Rosa przegrała z Kotwicą. Na stronie Koszalina przeczytałem,że mimo pewnego 7 miejsca chcą to spotkanie wygrać a skoro tak to z osłabionym rywalem powinno być jeszcze łatwiej.
http://www.rosasport.pl/news,2881
 
D 0

darby1

Użytkownik
Poprzednik mnie uprzedził. Popieram typ handi na AZS. Akademicy prezentują się ostatnio coraz lepiej wygrywając ostatnie 6 meczy z rzędu,do tego Rosa pozbawiona Amerykanów nie powinna sprawic problemów rozpedzonym Koszalinianom. W świetnej formie znajdują się ostatnią Leończyk i Wiśniewski i to oni powinni doprowadzic AZS do 7 wygranej z rzędu,by w dobrych humorach przystąpic do fazy Play Off.
AZS -4,5 1.85 Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom