>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Anwil Włocławek v Start Gdynia (+16,5) 2 @1,55 Totomix
Tak jak wspomniał kolega wyżej - Anwil już nie gra o nic. Możliwe, że pograją rezerwowi. O ile o zwycięstwo Startu będzie bardzo ciężko to już pokrycie handicapu +16,5 powinno przyjść zdecydowanie łatwiej. Anwil u siebie tylko raz pokrył tą linie(+21 ze Słupskiem) natomiast Gdynia tylko raz na wyjeździe przegrała więcej niż 17pkt (-30 z Sopotem). Nie ukrywam, że siedzę w PLK, znam składy itp bo tak nie jest, po prostu ostatnia kolejka, trochę poczytałem i proponuje taki typ.


Niestety to samo co kolega wcześniej,polecam zapoznać się z regulaminem

http://plk.pl/internalfiles/fckfiles/file//dokumenty/SYSTEM_TERMINARZ_2012_2013.pdf
 
N 7

nrth

Użytkownik
Turów - Zastal 1 @1,50
Ostatnia kolejka przed nami gdzie lider ze Zgorzelca podejmuje Zastal. U góry jest bardzo ciasno, między tymi ekipami jest tylko jeden punkt różnicy. Myślę, że w tym pojedynku zadecyduje obrona lidera no i własny parkiet oczywiście gdzie Turów ma bilans 9-1. Ostatni ich mecz był w grudniu gdzie dzisiejsi gospodarze wygrali 13-oma punktami. Dlaczego dzisiaj mieli by przegrać?
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Dzisiaj ostatnia kolejka rundy zasadniczej TBL , wpadło mi w oko spotkanie Anwil- Start.
Jak wiadomo w ostatniej kolejce bywają często niespodzianki .Anwil ma zagwarantowane już 5 miejsce bez względu na wynik dzisiejszego spotkaniei gra kompletnie o nic, Start gra o lepsza pozycje przed walką o utrzymanie .Liczę na to,że trener Anwilu da odpocząć swoimi podstawowym graczom i wynik będzie sprawa otwartą
Tak jak wspomniał kolega wyżej - Anwil już nie gra o nic. Możliwe, że pograją rezerwowi.
Po pierwsze jak można napisać że Anwil nie gra o nic. W PLK od tego sezonu nie ma spadków, wiecie panowie powyżej coś o tym że teraz tabela dzieli się na dwie połówki, bo jakoś jak tak czytam te wywody to brak podstawowych informacji. Mogę wiedzieć jacy rezerwowi mają tak obniżyć poziom gry Włocławka bo z całym szacunkiem musiałby grać 40 minut Słupiński by to było widać. Mija Bogacevic ma na tyle równy skład że obojętnie kogo wpuści w danym momencie meczu, nie traci za wiele na jakości. Anwil był przez Mije przygotowywany właśnie pod grę w TOP6, a dalej w playoff Włocławek z każdym spotkaniem będzie grał lepiej wspomnicie te słowa. Na koniec jeszcze parę słów odnośnie tego że mogą odpuścić. Punkty z rundy zasadniczej przechodzą na konto gry w Top6, także zadam jedno pytanie co frajer odpuszczał by mecz mając szanse przed playoff na zajęcie miejsca w czwórce, która gwarantuje przewagę parkietu?
Kończąc wątek odrębną parą kaloszy jest ten plus handicap, bo statystycznie wygląda dobrze, dodatkowo Anwil mówią delikatnie &quot;nie dobija rywali&quot;.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Masz racje Krzychu ^
Obecnie studiuje w Koszalinie i chodze na większosc meczy AZSU tymbardziej jak są w tygodniu. Ostatnio w poniedziałek byłem na meczu AZS - Anwil i musze powiedzieć że mimo że AZS jest dosyć dobrym zespołem jak na polską ligę to byli totalnie bezradni prawie przez całe spotkanie. W pewnym momencie w 4 kwarcie wynik wynosił 54:71 dla Anwilu. Dopiero gwizdy kibiców AZSU i wyzwiska spowodowały że AZS się spiął w koncowce i &quot;doszedł&quot; Anwil na te 7 pkt. Na 1 rzut oka jak spojrzałem że leci dziś mecz Anwil- Start to odrazu pomyślłałem sobie handicap na Anwil spokojnie -15 pkt. Po tym co tu dzisiaj czytam chyba sobie odpuszcze ten mecz.
Łukasz Wiśniewski under 13,5 1.85 Toto-mix
No Wiśnia jest bez formy , po tym co pokazał w poniedziałek z Anwilem to tym bardziej umacnia mnie w tym żeby zagrać przeciwko niemu. AZS gra dziś na wyjeździe z Czarnymi Słupsk. Każdy kto jest z pomorza lub okolic wie że są to derby i wszystkie mecze rozgrywane sa na wielkiej spinie. AZS po porazce z Anwilem nie gra juz o nic , natomiast Czarni od kiedy przejął ich trener Urlep ( sezon wcześniej trener AZSU!) czarni nie przegrali żadnego spotkania. Reasumując: Trener Urlep dobrze zna zespół z koszalina mimo że skład mocno zmieniony , AZS gra na wyjedzie , mecz derbowy , AZS gra o nic, słaba forma Wiśniewskiego. Moje typy na dziś:
Wiśniewski under 13,5 pkt 1.85 Toto-mix
Czarni Słupsk - 7,5 pkt 1.85 Toto-mix

Pozdrawiam i zachęcam do typowania , Suchy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na koniec jeszcze parę słów odnośnie tego że mogą odpuścić. Punkty z rundy zasadniczej przechodzą na konto gry w Top6, także zadam jedno pytanie co frajer odpuszczał by mecz mając szanse przed playoff na zajęcie miejsca w czwórce, która gwarantuje przewagę parkietu?
A jakim cudem Anwil ma mieć szansę na 1wszą 4kę ? Z tym, że wszystkie wyniki się przepisują jestem w lekkim szoku...Czy aby na pewno nie przepisują się wszystkie ale tylko te pomiędzy drużynami TOP6 ?
Anwil nie ma szans na 4 miejsce i to jest pewne:
http://www.plk.pl/aktualnosci/n/11832/21--kolejka--emocje-w-derbach-pomorza.html
&quot;Anwil już na pewno zajmie piąte miejsce po I etapie Tauron Basket Ligi i nawet zwycięstwo w tym meczu tego nie zmieni.&quot;

Błagam czytajcie regulamin. Jest on napisany po Polsku,wystarczy umiejętność czytania ze zrozumieniem i nie będzie problemów //xmarcinx
http://plk.pl/internalfiles/fckfiles/file//dokumenty/SYSTEM_TERMINARZ_2012_2013.pdf
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jemu chodziło &quot;przed play-off&quot;. I mają szanse na top 4 bo zostało im jeszcze 10 spotkań.
Nie wiem no dla mnie PO zaczynają się po 1 rundzie zasadniczej czyli od TOP6. Nazwy nazwami, ale TOP4 to już są trwające PO dla mnie...
Tytułem frajerów tygodnia uznaję Trefl Sopot ???? Zastal spełnił warunek i wygrał z Turowem na wyjeździe, czyli zagrał dla Trefla, ale co tam skoro Trefl przegrał z Jeziorakiem ???? i w ten sposób 1 miejsce, a nawet 2 miejsce poszło...

Błagam,dalej nic nie rozumiesz. Sprawdź chociaż znaczenie tego słowa. Trefl przegrał,ale każdy zespół zalicza wpadki. Mają jeszcze 10 spotkań do rozegrania,jeszcze nic nie jest przesądzone. //xmarcinx
 
B 17

blancik

Użytkownik
Anwil pojechał po Starcie jak należy 87-55 ????
Jak można było pisać przed meczem że Anwil gra o nic i trener wystawi rezerwy :wowsdf: Nie zagrał tylko Łapeta, który się znów przeziębił.
Anwil ma szansę nawet na 1 miejsce przed play-offami bo II etap sezonu zasadniczego liczy 10.kolejek, a po I etapie ma tylko punkt straty do Turowa, Stelmetu i Asseco.
Po I etapie tabela dzieli się na 2 połówki i tak drużyny z miejsc 1-6 grają mecz i rewanż każdy z każdym o rozstawienia przed play-offami. Tak samo grać będą w drugiej grupie. Z dolnej szóstki do play-offów (miejsca 7-8) dołączą 2 najlepsze drużyny. Punkty z I etapu przechodzą do II etapu. Nikt z ligi w tym sezonie nie spada.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Hosley pow 13,5 ✅
milenium 1,85
Ta linia skłoniła mnie do założenia konta u tego buka. Bardzo dziwnie wystawiona. Średnia tego zawodnika z sezonu to 15,7 no i gdzieś koło 16 powinni byli wystawić. W ostatnim spotkaniu wreszcie przypominał tego zawodnika z poczatku sezonu,który robił dużą różnicę na swojej pozycji, ze Zgorzelcem grał na luzie i z łatwością punktował.
Spojrzałem też w 2 jego mecze z Anwilem i w obu miał over 13,5
Wydaje mi się,że Stelmet może nie mieć dużej przewagi w tym meczu i Hosley pogra trochę więcej,zdobywając więcej punktów.

------------------------
Częściej w tym buku będę grał bo linie naprawdę ładne wystawiają. Mam nadzieję,że ktoś skorzystał mimo,że mało popularny bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
V 0

voxykf

Użytkownik
@2.4 Czarni Słupsk
Każdy zapewne wie z jakimi problemami boryka się Asecco Prokom, czołowi zawodnicy mają mieć obcięte kontrakty o 50%, nakazano im szukać nowych klubów, Hrycaniuk ma wylądować w Zgorzelcu, Zamojski i Mahalbasicw Zielonej Górze, a Koszarek za granicą.
Mam informacje, że wyżej wymienieni Polacy mają w dzisiejszym meczu nie zagrać, wczoraj miało dojść do kłótni na treningu. Myślę, że Czarni którzy pod wodzą Urlepa wygrywają co się da nie powinni mieć żadnych problemów z borykającymi się z takimi problemami jeszcze nadal aktualnymi mistrzami Polski.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
A możesz powiedzieć skąd to info mniej więcej?? Bo jeśli rzeczywiście nie zagrają to sprawa jest prosta. Ale ja w necie nic nie znalazłem na ten temat
 
V 0

voxykf

Użytkownik
A możesz powiedzieć skąd to info mniej więcej?? Bo jeśli rzeczywiście nie zagrają to sprawa jest prosta. Ale ja w necie nic nie znalazłem na ten temat
nie ma oficjalnego infa, to ze nie zagraja to nie jest tez na 100%, mam znajomego co jest blisko klubu i twierdzi, że na wczoraj pewne było to że dziś nie zagrają, ale patrząc jak kursy spadają to zdaje sie ze raczej tak będzie, oczywiscie sytuacja jest dynamiczna i wszystko moze sie jeszcze zmienic, ale mimo wszystko wydaje mi sie ze warto zagrac czarnych.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Sprawdziłem w bet365 będzie ten mecz można postawić live i w momencie rozpoczęcia będzie już wiadomo kto zagra a kto nie. Jeśli rzeczywiście zawodnicy się obrazili to nie wiem czy ten zespół będzie mógł w ogóle zagrać bo zostanie ich tylko 7.
Nie ma się co sugerować spadkami kursów bo buki nie mają takiej informacji o absencji na 100% zwłaszcza,że tego nie ma w mediach.
 
V 0

voxykf

Użytkownik
&quot;Od zawodników zresztą również nie odbiera. - Chcielibyśmy wiedzieć, co się wlaściwie ma wydarzyć i jakie jest ostateczne stanowisko klubu.&quot;
To chyba ten cytat najlepiej obrazuje jaki tam burdel jest, nawet jak wyżej wymienie zagrają, to myśle ze to nie bedize granie na 100% jak pracodawca ma cie w d.... to chyba pracownik postepuje tak samo?
A i jeszcze dodam, który tam z nich będzie ryzykował poważnego grania, w obliczu prawie pewnego nowego kontraktu, ewentualna kontuzja - odpukac, sprawia ze sa w czarnej dupie, bo nikt ich nie wezmie, a na wlasnych smieciach 50% po dupie z pensji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak widać troszkę nie prawdziwe te informacje...Co by nie było i jakby w Prokomie nie było zawodnicy zachowują profesjonalizm i walczą i co ważniejsze wygrywają...Zamojski chyba tylko żałuje, że rozstał się w dziwnych okolicznościach z Treflem, bo nie zbyt dobrze na tym wyszedł...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nie powinieneś się czepiać,bo to nie były potwierdzone informacje i trzeba je traktować z dystansem,ja pisałem wcześniej że bet365 ma to w ofercie live i w momencie rozpoczęcia meczu można było nadal złapać kurs na Czarnych pow 2 wiedząc już kto zagra a kto nie. To są profesjonaliści i póki są w tym klubie to mają grać o zwycięstwo. Zresztą to byłaby głupota gdyby mieli zapieprzać cały sezon i oddać &quot;walkowerem&quot; to co udało się do tej pory ugrać.
Natomiast moje zdanie jest takie,że w tym składzie wytrzymają max jeszcze 1 mecz i musimy troszkę poczekać i przy odrobinie szczęścia uda się złapać jakieś piękne value.
No a co do Zamojskiego,trudno mu się dziwić jeśli nie odstawał kasy na czas w Treflu no to miał prawo zmienić klub. Jak trafi do Stelmetu to tam myślę zostanie na dłużej bo gra na naprawdę wysokim poziomie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To są profesjonaliści i póki są w tym klubie to mają grać o zwycięstwo.
Ciekawe czy ty byś wykonywał swoją pracę w 100% tak jak do tej pory mając wizję spadku zarobków można powiedzieć dość wyraźnie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
moim zdaniem spokojnie rozegrają ten sezon do końca i nie ma co szukać teorii spiskowych, cały czas mają szansę na mistrza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom