>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No dobrze ale to co mają zrobić. Strzelić focha i zrobić sobie trening rzutowy w trakcie meczu? Teoretycznie mają jeszcze szansę zostać w zespole(może jakoś prezes wyczaruje ten hajs za granicą chociaż to bardzo mało prawdopodobne,no nie mam pojęcia co on kombinuje).Po rozmowie z prezesem będzie wiadomo co i jak.Jak kasy nie będzie to oni natychmiast odchodzą i nie ma problemu.

Moim zdaniem to się skończy tak: przyjeżdża prezes,mówi że kasy nie ma i tego samego dnia dowiadujemy się,że Zamojski,Mahalbasic idą do Stelmetu a Hrycaniuk w PGE. Koszarek ma problem bo w Polsce nikt go nie będzie chciał. Tego samego dnia zgłoszą jakichś juniorów na ławkę i jakoś dowiozą sezon do końca na 8 miejscu.
Moim zdaniem Ted tak się nie stanie(już nie mówiąc że z 10 osobami w składzie te szanse są naprawdę iluzoryczne i oni to wiedzą). To nie są teorie spiskowe bo wszyscy zawodnicy potwierdzili,że dostali propozycję obniżki i informacje o ich przejściu do PGE i Stelmetu też są zapewne prawdziwe (inna sprawa,że Hrycaniuk w PGE nie będzie wielkim wzmocnieniem).
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Powoli pojawiają się kursy na kolejne spotkania i wszystkie 3 mecze wydają mi się bardzo dobre do postawienia. Chciałbym usłyszeć opinie innych użytkowników o moich propozycjach żeby wybrać najlepsze opcje.
Po 1.
Turów +4,5✅ oraz Turów pow 74,5⛔ //o dziwo było nawet blisko
1,94 / 1,88 marathon
Ostatnio Zgorzelczanie przegrywają wszystko jak leci i to jest trochę typ na przełamanie. Nie wiem co odwalili z Treflem ale ze Stelmetem byli bardzo blisko wygranej. Możliwe,że buki zasugerowały się wysokim zwycięstwem Anwilu nad Stelmetem ale PGE ma lepszą odpowiedź na tablicach gdzie wyraźnie Anwil miał przewagę. Kolejny argument to to,że PGE ma lepszą rotację polaków i w ogóle szerszy skład. W Anwilu jest to 7/8 graczy. Nie wiem czy Kulig wystąpi ale to będzie 9/10 niezłych zawodników. Oczywiście ostatnio genialnie trener Anwilu wykorzystał słabości Zielonej Góry ale z PGE powinno im pójść trudniej i Zgorzelec handi oraz over powinien pokryć.

Po 2.
Czarni-Stelmet 2✅
1,85 marathon
Czarni porażką z Asseco chyba udowodnili,że pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Wiadomo,że z Urlepem postęp jest zdecydowany ale na top 4 to prawdopodobnie za mało z takim składem. Tak naprawdę ciężko mi zrozumieć deklasację w meczu Stelmet-Anwil. Na papierze prędzej spodziewałbym sie takiego wyniku w drugą stronę. Oczywiście widać było jak bardzo dużo tej ekipie daje Stevic. Bez niego Borovnjak nie przejął tablicy i Anwil to bardzo dobrze wykorzystał.Nie wiem czy Serb zagra w tym spotkaniu i to może być duże osłabienie. . Do Hosleya nie mam prawa się przyczepić ale reszta zawodników mam nadzieję nie przejdzie już obok meczu bo nie mogą sobie pozwolić na więcej wpadek. Stelmet powinien też coś wreszcie zrobić z obroną bo już kilka razy się w tym sezonie przekonali,że samym atakiem nie wszystko da się wygrać. myślę,że warto próbować grać ten mecz po kursie 1,85.

Asseco-Trefl 2 ✅
Co tu dużo mówić.Personalnie Trefl jest zdecydowanie w stanie pokonać Asseco grające w pełnym składzie a dodatkowo prawdopodobnie przed derbami już będą osłabieni,ale w gąszczu plotek nie znalazłem żadnego potwierdzenia przez kluby. Trefl ostatnio świetnie wyciągnął mecz z PGE a Asseco w tak wąskim składzie musi jak zawsze liczyć na dobrą grę wszystkich swoich liderów.

Edit:http://www.kosz.sport24.pl/news/show/179535/plk/tbl--asseco-prokom-juz-bez-koszarka/
 
B 17

blancik

Użytkownik
W Czarnych prawdopodobnie nie zagra Trice, który doznał bardzo poważnej kontuzji z Asseco. Stević powinien wrócić. Stelmet pozostaje faworytem więc kurs 1,85 jest na miejscu ale Czarni u siebie + Urlep to wielka niewiadoma. Z Asseco zagrali kompletne dno, zero pomysłu na grę tylko rzuty z dystansu.
Na Trefl kurs w Unibet spadł już z 1.7 do 1.5 ale można złapać jeszcze handicapa -4.5, w betsson -4. Ja zagrałem zaraz po wystawieniu kursów. Wiadomo że Hrycan odejdzie do Sopotu, wszystko jest dogadane. Teraz tylko czekać na prezesa Prokomu, który jeździ sobie po Europie i wszystko przeciąga, gra na zwłokę. Dni Zamojskiego i Koszarka też są policzone. Kwestia najbliższych dni kiedy odejdą bo nie zgodzą się na cięcia kosztów o ponad 50% co Zamoj otwarcie powiedział. Zamoj przymierzany jest do Stelmetu, a Koszarka mógłby wziąć Turów, który prowadził rozmowy z Hrycaniukiem czyli pieniądze ma.
- Praktycznie wszystkie najważniejsze kwestie związane z rozwiązaniem mojego kontraktu zostały ustalone w piątek. Na tym dokumencie brakuje właściwie tylko podpisów. Zapewne w sobotę dopełnimy ostatnich formalności. Wszystko wskazuje na to, że w niedzielę nie zagram już w Gdyni w derbach Trójmiasta z Treflem – powiedział PAP Koszarek.

Co do meczu Anwilu z Turowem to jest zagadka. Turów zawsze grał dobrze u nas ale w tym sezonie zagrał dno i przegrał bodajże +9 ale grał bez Jacksona. Anwil wraca na fale. Takie zwycięstwo w ZG musi budować. Trzecie wyraźne zwycięstwo z rzędu. Zawodnicy są pewni siebie. W klubie otwarcie mówią że grają o mistrza. Kulig ma kontuzje, nie wiadomo kiedy wróci ale to jest spore osłabienie. Fajnie by było wygrać ale stawiać nie będę po kursie 1,5 bo się nie opłaca. Wygra ten kto będzie skuteczniejszy z dystansu.
Trzeba będzie poczekać do następnej kolejki na jakieś fajne kursy.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z typem na Stelmet, są po porażce z Anwilem któremu wychodziło dosłownie wszystko,powinno ich to zmotywować do zwycięstwa, widać warsztat trenerski trenera Urlepa ale jednak Czarni mają dużo gorszy skład i mniej zgrany niż Zastal, czuje że brak Trice będzie bardzo odczuwalny w ekipie gospodarzy,jeśli ławka rezerwowych Stelmetu da z siebie więcej niż w ostatnich spotkaniach to powinno być do przodu, do tego w ostatnim spotkaniu w Słupsku Zastal wygrał 89;98.
Czarni-Stelmet 2 1,93 Pinnacle
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Witam , wiecie coś na temat dzisiejszego składu asseco? Po Tym co trefl pokazał w 2 połowie z meczu z Turowem śmiało dałbym spore pieniądze na ich zwyciestwo z handicapem. Nie zagra Koszarek , Hrycaniuk. Ktoś jeszcze? (Zamojski , Mahalabasic zagraja???)
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dla tych, co chcą grać mecz Anwil - Turów
Tak jak myślałem, syf się dzieje... A NAWET MEGA KWASY! Stąd, to co zaobserwowałem, że styl gry ostro idzie , w dół, wyjaśnię poniżej...
Przed wyjazdem, a przed wejściem do autobusu MR oznajmił Wichniarzowi, że nie jedzie na mecz, każąc promować klub w domu starców i przedszkolu, a w jego miejsce kazał Kuligowi się spakować i jechać do Włocławka. Damian bardzo byl zdziwiony, bo uraz stopy nie jest do końca wyleczony, więc jeśli MR wpuści do gry Damiana, to ...
Przed meczem z Treflem, Chylu wstawił się u trenera za Wichniarzem, za co ... do nocy musiał tłumaczyć się przed prezesem... w piątek bylo spotkanie z prezesem i kasa została obcięta zawodnikom.
W trakcie meczu z Treflem, MR splunął w stronę Stelmacha...
A najciekawsze... Sam Micic ostatnio kłócił się i postawił się Rajkovicowi, że za bardzo gnębi wszystkich i to grze i chemii nie sprzyja i samym zawodnikom przeszkadza!!A po coachu to po prostu &#39;spłynęło&#39;.
Traktowanie zawodników przez MR, to skandal.
A teraz kwiatek... Porażkę z Treflem MR zrzucił na barki Chyla i ... zgadnijcie... WICHNIARZA - gdzie gość cały sezon na ławce przyspawany, więc za to, że zawodnicy się mu postawili, to ten go tak potępił przed samym wyjazdem przed zawodnikami!

PYTANIE: Gdzie adwokaci i PRowcy od tak wspaniałego Rajkovica?! Co macie na jego obronę? Skoro gość nawet porażki nie potrafi wziąć na siebie - można być z mega ADHD na ławce, ale trzeba mieć JAJA - on ma tylko przerośnięte ego i jeśli Turów, coś z nim wygra, w &#39;szóstkach&#39;, to będzie JUŻ SUKCESEM.
Bardzo ciekawy materiał na artykuł, o tym co się dzieje w zespole, który na papierze i przed sezonem, staje się w wewnętrznej rozsypce przez trenera du*ka! Nie zależy mu na wynikach, co potwierdził już w sporej ilosci meczy swoimi decyzjami, a traktowaniem zawodników już tylko wisienka na potwierdzenie.
W Śląsku była sytuacja, że zawodnikowi plunął prosto w twarz. Takich trenerów mamy w Polsce... terrorystów. Dziwi mnie zachwyt, radość wielu osób, ze tacy trenerzy są w Polsce... &quot;bronią ich wyniki&quot; przecież, a jak zawodnicy są traktowani, to jest najmniej istotne...

PS. Liczę, że był cykl &#39;bronią nas wyniki&#39;, a zacznie się &#39;gramy przeciwko trenerowi&#39;.
NIE DLA RAJKOVICA!!
Anwil -4 @ 1.78 Pinancle 8/10
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nawet jeśli to wszystko jest prawdą, klub nie zmieni trenera bo cały czas mają duże szanse na 1 miejsce w tabeli.
Ostatnio odnoszą same porażki ale mogą na to wpływać dalekie wyjazdy na mecze w VTB i to,że nie mogą sobie na luzie potrenować i skupić się na kolejnym przeciwniku.
Nie wiem tylko jaki jest sens tego typu na Anwil. Dla mnie wygląda to tak,że stawiasz na Anwil jako karę dla trenera gości. Atmosfera w zespole nie jest najważniejszym czynnikiem i czasem zespoły z problemami w szatni wygrywają.
Moim zdaniem takie faworyzowanie gospodarzy jest trochę przesadzone. Turów lepiej się postawi pod koszem i ja tu widzę zacięte spotkanie minimalnie na korzyść gości.
Oczywiście zdaję sobie sprawę jak dobrze grają Włocławianie w ostatnim czasie ale nie przemawia do mnie ich dość wąska rotacja.Turów może wreszcie się przyłoży przez pełne 40minut bo ostatnie 2 porażki są przyczyną braku koncentracji przez całe spotkanie.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Typ nie wszedł, ale kim Turów ma się postawić pod koszem? Tyle dobrze, że Kulig chwilę zagrał,ale Rajković może odczuć to w PO, że pewne decyzje mogą zaszkodzić zawodnikowi w zdrowiu, przy intensywności spotkań w PO. Anwil zagrał kompletną kiszkę, a Turów wcale nie lepiej, gdyby Anwil zagrał na lepszym FG, byłby bardziej zacięty mecz.
Zauważ, że ostatnio w VTB grali tydzień temu i mieli później tylko PLK i Trefl(dom)...
Brak chemii i zgrzyty zawodnik-klub-trener, skoro nie są podstawą i mecz na wyjeździe,t o nie wiem, co dla Ciebie może być podstawą do grania na przeciwników?
Publicznie takie &#39;syfy&#39; nie wyjdą, więc nie musisz wierzyć, a sami zawodnicy, nawet gdy padnie pytanie w wywiadach, to zaprzeczą :)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
To Turów miał się postawić pod koszem?? Przecież to Anwil ma słabszą rotację podkoszowych. W tym meczu wprawdzie zdobyli 1pkt więcej,ale ogólnie oni są słabsi i co istotne niżsi.
Tego meczu już nie oglądałem,ale dziwne masz tłumaczenie,równie dobrze Turów mógł zagrać na lepszej skut. i byłoby do połowy po meczu.A wygrali i tak dość wysoko.
Brak chemii i zgrzyty zawodnik-klub-trener, skoro nie są podstawą i mecz na wyjeździe,t o nie wiem, co dla Ciebie może być podstawą do grania na przeciwników?
Może fakt,że najzwyczajniej w świecie oprócz słabszego składu mają węższą rotację?? Od tego się zaczyna a sprawy pozaboiskowe są na dalszym planie.

Strasznie czepiasz się tych problemów pozaboiskowych. Czego oczekujesz? Że zawodnicy Turowa zamiast grać to wyjdą na parkiet i zaczną płakać?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Start-AZS
AZS 1,4 unibet⛔

Co tu dużo mówić,Start przegrywa jak leci a AZS ma realne szanse na wejście do TOP8. Nie jest to może powalający kurs ale można też spróbować handicap. Start ma imponującą serię 8 porażek z rzędu i tylko w jednym z tych spotkań ulegli minimalnie. 7 gładkich porażek to fatalna wizytówka. Koszalin gra raz lepiej,raz gorzej ale to nadal wyższa półka.
Wczraj Start z Rosą miał tylko 1 moment lepszej gry w 3-ciej kwarcie gdy Rothbart rzucił 8pkt ale na koniec i tak skończyło się -12.
Spodziewam się,że mecz skończy się +10 dla Koszalina

Stelmet-Trefl
Stelmet 1,4 unibet⛔
Trefl niemiłosiernie się męczył z osłabionym Asseco i zdecydowanie nie stawia ich to w roli faworytów przed tym spotkaniem. Stelmet zrobił to co musiał,czyli odniósł ważne zwycięstwo z Czarnymi. Wygrali 10 punktami ale w drugiej połowie było sporo nerwów bo Czarni zniwelowali całą stratę,ale w końcówce jakoś udało im się utrzymać korzystny wynik. Stelmet pokazał,że jeśli w zdobywanie punktów włączy się kilku zawodników to naprawdę niesamowicie ciężko jest z nimi wygrać.
Trefl ma zbyt małą rotację aby wygrać to spotkanie,na równym poziomie gra tylko 3 zawodników i to może być za mało zwłaszcza,że prawdopodobnie Stelmet zostanie wzmocniony przez Zamojskiego.
Nadal mam w pamięci spotkanie w Sopocie między tymi zespołami i wtedy liderzy Sopocian robili co mogli a i tak ponieśli porażkę mimo tego,że Hosley zagrał na 0. W tym momencie nie wiadomo czy wystąpi Stevic ale nawet bez niego to gospodarze powinni wygrać. A jeśli rzeczywiście dolączy do tego zespołu Zamojski to powinno się skończyć +10 dla Zielonej Góry.

Koszarek zagra już w następnym meczu. Zapowiada się,że Cesnauskis i Chanas stracą minuty.
http://www.basketzg.pl/druzyna/aktualnosc/kapitan-reprezentacji-polski-w-stelmecie
http://www.basketzg.pl/druzyna/aktualnosc/lkoszarek-ciesze-sie-ze-wreszcie-tu-jestem
Warto zauważyć,że kontrakt Koszarka jest podpisany też na następny sezon. To zdecydowanie pieczętuje los Hodge&#39;a w tym zespole.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Asseco-PGE
PGE 1,4 unibet✅
To był mój pierwszy typ na tą kolejkę ale długo się zastanawiałem czy wrzucić analizę. Po pierwsze ciężko było ocenić kto w końcu zagra w Asseco a kto nie. Ostatecznie Asseco opuścił tylko Koszarek, a prawdopodobnie reszta zawodników pozostanie.Ostatnio Trefl niemiłosiernie męczył się aby pokonać mistrzów ale ostatecznie im się to udało. Turów wygrał różnicą 10 pkt co jest niezłym wynikiem biorąc pod uwagę to że Anwil jest w dobrej formie ostatnio oraz to,że Włocławianie są chyba nieco lepszym zespołem niż Gdynianie.
Dzisiaj przejrzałem sobie statystyki 2 poprzednich spotkań pomiędzy tymi zespołami,i wyraźnie widać,że Koszarek i Blassingame punktowali najwięcej. W pierwszym spotkaniu zdobyli niemalże połowę punktów zespołu(ale nie grał Zamojski) w drugim rzucili mniej więcej 1/3. Ciężko będzie zastąpić tych zawodników. Śnieg na pewno nie będzie tyle punktował co Koszarek zwłaszcza,że Robinson chyba już ustabilizował formę. Jak zawsze ciężko przewidzieć co pokażą zawodnicy typu Pamuła,Witka. Jak będą trafiać za 3 to Asseco powinno być w grze ale jeśli tym razem zagrają słabiej no to Turów powinien łatwo wygrać.Goście mają solidną rotację na każdej pozycji,cały czas mają bardzo duże szanse na 1 miejsce i po prostu ten mecz muszą wygrać.
Może ten kurs nie powala ale śmiało można grać ako z AZS albo Stelmetem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
No tak. Ostatnie 2 mecze trefla to dziwne spotkania. W 1 meczu zagrałem na nich +6,5 z Turowem i w 3 kwarcie byłem juz przekonany że wtopiłem gdy wynik sięgnął 20 pktów przewagi dla Turowa. 2 spotkanie to skromne zwycięstwo ledwo co , już z no mocno osłabionym asseco bez kluczowych rozgrywających którzy napędzali ten zespół. Stelmet już w pełnym składzie prawie że , najważniejsi grają Hodge Hosley Borowik. Po ostatnim zwycięstwie na wyjeździe z mocnymi aktualnie Czarnymi daje pewne zwyciestwo Stelmetu , a nawet lekkie handi by ten kurs był jeszcze lepszy ( -4,5 Stelmet 1,85). Trefl ciągle groźny ale chimeryczny czasami , jak dla mnie dużo szczęscia i farta w ostatnich 2 meczach i jeżeli teraz szczęście stanie po równi to Stelmet powinien to wygrać.
Stelmet -4,5 1,85 Toto-mix
Turów mocny , pełny skład. Tak jak pisał Marcin zwycięstwo ostatnio z równie dobrym aktualnie Anwilem. Jakby nie patrzec nie ma teraz słabych zespołów poza osłabionym Asseco które juz odpadło z walki o mistrzostwo. Ostatnio powalczyli z Treflem u siebie i tego sie boje , Asseco potrafi mimo wszystko spiąć się i zagrać dobrze na własnym parkiecie dla kibiców. Mam nadzieje ze Trefl wygrał minimalnie tylko 1 pktem dlatego że właśnie są &quot;słabsi&quot; chwilowo. Zastanawiam sie nad typem + 9,5 Asseco ( 1,55 Toto-mix) lub -4,5 dla Turowa ten sam kurs. Aktualnie jestem za tym żeby typować na turów. Może ktoś sie wypowie i doradzi jak zagrać najbezpieczniej ten mecz.
Turów -4,5 1,55 (Toto-mix)
Jeżeli chodzi o AZS to bym uwazał. Ci też graja w kratke , studiuje w Koszalinie i chodze na ich prawie wszystkie mecze. Ostatnio wysokie zwycięstwo u siebie ale to ze względu na derby , prestiż( kto najlepszy w okolicy) i to że Kotwica nie wygrała żadnego spotkania jeszcze na wyjeździe , a raczej wysoko je przegrywa. Co prawda to składu wrócil głodny gry Harris którego czesto widuje jak jestem na WF-ie jak cwiczy na siłowni lub z zespołem na hali mimo odniesionej kontuzji. Start to dziwny zespół i uważał bym na to. Osobiście nie typuje tego spotkania.
Godne uwagi jest jeszcze również spotkanie Polpharmy z właśnie Kotwicą. Polpharma ostatnio 7pktowe zwycięstwo z mocnym u siebie Jeziorem. Polfarma po zmianie trenera równiez zupełnie inny zespół , poukładany z mocną ofensywą , jak dla mnie mogli by walczyc teraz w TOP 6 i toczyć równe pojedynki. Z racji że kotwica jest słabiutka na wyjazdach , wręcz bardzo słaba można by zagrać równiez handi w strone Polfarmy który nie jest aż strasznie wysoki ( - 10,5 lub -12,5 Toto).
Gram jutro : Stelmet -4,5 1.80 toto-mix
Turów - 4,5 1,55 Toto-mix

AKO: 2,79

Cieszyłbym sie jakby ktos skomentował moją wypowiedź a konkretnie chodzi o mecz Turowa z Asseco i doradził by tu bezpieczną droge zagrania tego spotkania. Pozdrawiam ,Suchy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dwill 620

dwill

Użytkownik
To Turów miał się postawić pod koszem?? Przecież to Anwil ma słabszą rotację podkoszowych. W tym meczu wprawdzie zdobyli 1pkt więcej,ale ogólnie oni są słabsi i co istotne niżsi.
Tego meczu już nie oglądałem,ale dziwne masz tłumaczenie,równie dobrze Turów mógł zagrać na lepszej skut. i byłoby do połowy po meczu.A wygrali i tak dość wysoko.

Może fakt,że najzwyczajniej w świecie oprócz słabszego składu mają węższą rotację?? Od tego się zaczyna a sprawy pozaboiskowe są na dalszym planie.

Strasznie czepiasz się tych problemów pozaboiskowych. Czego oczekujesz? Że zawodnicy Turowa zamiast grać to wyjdą na parkiet i zaczną płakać?
Zadałem pytanie, co dla Ciebie jest ważniejsze od wewnętrznych spraw w zespole? Na pytanie nie dostałem odpowiedzi.
Gdybyś się wczytał, to Kulig grał z kontuzją, gdyby nie zgrzyty na linii Rajkovic - Chylu - Wichniarz, Kulig by nie pojechał. Wichniarz został cofnięty z autobusu, gdy wchodził do niego i Kulig został wezwany. Damian był bardzo zdziwiony. Widzisz tutaj pewien motyw? Zawodnik, który nie jest w trybie meczowy, z kontuzją. Nagle ma jechać na mecz... Gdzie Anwil jest lepiej zbierającym zespołem - popatrz sobie średnie zbiórek obu drużyn.
Przy obecnym poziomie PLK, co mają wspólnego centymetry pod koszem - to taki powielany zabobon, który w obecnych czasach wywołuje szeroki uśmiech u sporej ilości osób, którzy pracują przy koszykówce. W takim razie co robi Cel kryjący PF/C? A we wcześniejszych sezonach Drobnjak, Daniels na C?
W ciemno brałbym Boykina za Zigeranovica+Stelmach. Na szczęście Turowa opalony Hajric jest ostatnio bez formy.
I na koniec, bo byłeś bardzo zdziwiony. Wróć pamięcią, jeśli wchodzisz ze mną, do rozmowy o szczegóły, że zawodnicy mają płakać - śmieszne argumenty.
Cofnij się pamięcią jakieś 4 miesiące wstecz, gdy w zespole nie było Stelmacha. W pierwszej piątce grywał DJ i Vukasic. Porównaj obronę z tamtego czasu, do obecnego, gdzie Micic występuje w roli startera :mrgreen::mrgreen: Zauważyłeś, że we Włocławku znajomy Rajkovica, więcej przesiedział, niż przebywał na parkiecie? Wskaż mi od momentu kontuzji Vukasica i przejścia Stelmacha, kiedy była taka sytuacja, że Micic drugą połowę oglądał z ławki... Śmiało!
To jest jeden z cancerów Turowa, który cały czas był faworyzowany przez Rajkovica, do czasu gdy Djojrde przy zawodnikach postawił się, że takie ich traktowanie nie sprzyja, ani atmosferze, ani grze. Czyżby pierwszą nagrodę dostał we Włocławku? Czas pokaże.
Ciekawe, czy Ty byłbyś zadowolony, gdy w trakcie meczu, Twój trener pluje w Twoją stronę... Albo analogicznie, Twój prezes na naradzie pluje w Twoją stronę. Mówiłbyś, że pada deszcz?
Póki co, na szczęście Rajkovic celownik z pluciem nie nastawił w Zgorzelcu, tak jak w Śląsku, bo we Wrocławiu &#39;polował&#39; skutecznie...

Wskaż mi, co dla Ciebie się liczy najbardziej, w sportach drużynowych. Na którym miejscu jest wewnętrzna atmosfera wśród ekip? Z czystej ciekawości, chciałbym poznać na argumentach, a nie na &#39;płaczących&#39; zawodnikach.
Mnie dziwi dobór Twoich typów z tak niskimi kursami. Grasz je w singlach w rzeczywistości? AZS na wyjeździe, który ma bodajże 2 - słownie - DWIE - wygrane w całym sezonie poza Włocławkiem i w dodatku bez żadnego porządnego rozgrywającego? I do tego, jakby było mało, to mówi się w kuluarach o lekkich zawirowaniach finansowych w klubie, ale jak i o tym, że ... Wiśniewski chce/ma propozycje przejścia do Trefla...
Bo AZS musi wygrać, a Start słabszy? Zważywszy, że pod koszem szpital, a Sretenovic nie ma bogactwa pod koszem, to Rothbart może im sporo krzywdy zrobić, a Start u siebie bywa groźniejszy, niż.. AZS na wyjazdach. Prześledzić można kilka sezonów wstecz, co jest najsłabszą stroną AZSu... wyjazdy... i nie - nie czepiłem się, by zanegować Twój typ - ale taka jest rzeczywistość i granie/polecanie kursów 1.4, w tym przypadku jest niepojęte.

Hrycaniuk i Zamojski, choć Hrycaniuk był bliski przejścia do Trefla, mimo że o wiele korzystniejszą ofertę miał z Turowa, to tak jak i Przemek, raczej nie ruszą się z Gdyni. Sprawy &#39;agencyjne&#39;. I bardzo ciężko będzie przeskoczyć kilka punktów, wiec rozbiór Prokomu zakończył się prawdopodobnie na Koszarku. Choć ten serial ma to do siebie, że wszystko potrafi się zmienić, w ciągu jednego dnia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Niestety nie potrafię nic poradzić na Twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Odpowiedziałem w 3-cim akapicie,cytując Ciebie. Nie potrafię zrobić nic więcej w tej sprawie,musisz się postarać zrozumieć co piszę.
Te argumenty w ogóle są głupie i ciężko mi się do tego ustosunkować.
Po co piszesz o sprawie Kuliga i Wichniarza? Jaka jest różnica czy by Wichniarz pojechał czy nie? On notuje 1,7pkt/mecz!!!
Zbiórki ciężko porównać bo zespoły grają w innym tempie,Anwil jest bardziej defensywny. Anwil zbiera tylko 0,6 więcej piłki na mecz co to za różnica?
Nie rozumiem o co chodzi z tymi centymetrami pod koszem bo nie dokończyłeś myśli.
Ale przypuszczam,że twierdzisz,że Center nie musi być wcale wysoki. O ile taki zawodnik w ataku może nadrabiać to w obronie przeciwko wyższemu przeciwnikowi jeśli znajdą się pod samą obręczą niższy jest zawsze skazany na porażkę.I trzeba też wziąć pod uwagę,że niższy łatwiej może być ograny przez szybkich rozgrywających.
Dalej, wydaje Ci się chyba,że oglądam każdy mecz Turowa. Ja ich bardzo rzadko oglądam i nic nie wskażę.Zresztą nie wiem czy to ma jakikolwiek cel.

Kursy owszem są niskie ale w dublu dają ako 2 a ze Stelmetem ponad 3 dla mnie to jest całkiem dobry kurs.Staram się wrzucać typy co do których jestem jak najbardziej pewien nie chciałem sugerować handicapów ale też powinny spokojnie wejść tak jak napisałem AZS powinien wygrać +10,Stelmet też powinien wygrać gładko ale z Anwilem też mieli a przegrali.
Twierdzisz niepojęte? Start ma dobrego rozgrywającego na pewno będzie lepszy od Milicica i Henryego. Co z tego,że w Koszalinie jest kilku solidnych zawodników,którzy jeszcze muszą powalczyć o 7-8 miejsce skoro Start czasem jest groźny u siebie. Ostatnie 10 spotkań 1-9 a jedyne zwycięstwo z tragiczną Kotwicą.

Śmiało możesz napisać swoją analizę i może okazać się lepsza od moich pomysłów,nie twierdzę że jestem nieomylny. No ale &quot;typy&quot; w stylu tego ostatniego na Anwil i tej &quot;analizy&quot; nie przekonają mnie żeby się liczyć z Twoim zdaniem.

Zakończmy tym postem tą bezcelową dyskusję.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Spoko, spoko. To samo Tobie mogę zarzucić - brak czytania ze zrozumieniem, skoro nie widzisz b. ważnych czynników:
- plucie trenera w stronę swojego zawodnika
- powołanie na 5 min przed wyjazdem kontuzjowanego zawodnika
- brak chemii, spory na linii zawodnik-trener
I próbujesz mi insynuować, że od wewnętrznych problemów zespołu, cyferki są ważniejsze i centymetry pod koszem.
Skoro nie śledzisz ekip PLK, to nie neguj typów, bo Turów swoim stylem gry od 2 miesięcy stoi w miejscu, ba nawet zaliczyli spory regres - zmęczenie, zawirowania w składach, wewnętrzne sprzeczki, Micic jako super star odbierający minuty DJ i Opacakowi. Dlatego typ był jak najbardziej rozsądny. Ale trzeba śledzić ligę, a nie tylko bazować na skrótach i wynikach.
AZS - ma swoje spore wewnętrzne problemy. Czytając, to co piszesz, mecze analizujesz po nazwiskach. Przepraszam - kim jest Milicic na chwilę obecną? Mordzak i Milicic, to bardzo zbliżony poziom na chwilę obecną ;-) Milicic jest jednym z największych cancerów AZSu!! Henry i PG? Chłopie... To jest typowy SG, on nie jest nawet combo-guard.
Nie chodzi o to co przyjmie papier (analizy),ale co w nich ujmiesz i jeśli mamy bazować na analizach, że AZS potrzebuje wygranej, a Start to słaby zespół i nie kierując się problemami wewnętrznymi zespołów, to powodzenia.
Start na własnej hali może pogrozić AZS i dla zespołu z Koszalina nie musi, to być łatwy mecz (no chyba, że finanse w Koszalinie się poprawiły). Tym bardziej po tym, gdy Krauze wziął pod swoją pachę tylko własnie Start, wycofując się z Gdyni.
Nazwiska na papierze AZS miażdżą Start... Ale jeszcze większe nazwiska AZS przed sezonem PLK, miażdżyły ponad połowę ligi, a jaki jest efekt końcowy?
Nie wiadomo, jak w pierwszym meczu zatrybi system z Koszarkiem. Tym bardziej, że Trefl ma specjalne podejście do Łukasza i łatwo mu nie będzie.
Na potwierdzenie moich zapowiedzi przed meczem Anwil - Turów :
http://www.ksturow.eu/aktualnosci/aktualnosci/lukasz-odwiedzil-mieszkancow-jutrzenki/
Taki bonus dla Łukasza.
I jestem pewien, że 1.4 na AZS na wyjeździe nigdy nie był i nie będzie value. To najzwyczajniejszy no bet, a jeszcze teraz z ich problemami... Prędzej idzie przymknąć oko na Stelmet z kursem 1.49, ale AZS stanowczo odradzam, bo tam nie ma żadnego value po prostu...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Panowie, zamiast napinki trzeba użyć typów. Jesteśmy forum bukmacherskim, a nie klubowym, czy też kibicowskim...
Chemia w zespole ? Celej w Lublinie nie od dziś wiadomo, że grać musi. Derwisz z Pelczarem (trener i II trener p.o.prezesa bodaj) zabijają nielubianych przez siebie zawodników typu Marciniak, a kibice polskiego basketu niewątpliwie wiedzą kto to.
Po meczu z Kutnem, Celej oburzony na świat atakuje Wilczka, dochodzi między nimi do rękoczynów... 2.otwarcie przyznaje, że przyjaciółmi nie będą i co ?
Grają następny mecz, wyjazd do Poznania - Celej 26pkt, Wilczek - 8pkt, 10zb, 13as. Przypadek ? Śmiem twierdzić, że w najbliższą niedzielę obydwaj będą zapie..alać aż miło będzie patrzeć, bo powstała rywalizacja...
Chemia jest chemią, trener jest trenerem... Idąc dalej. Derwisze w połączeniu z Marciniakiem zabijają i Czujkowskiego... Ten z kolei wstaje z ławki, gdy mecz jest rozstrzygnięty, ale nakręca całą ławkę niczym w NBA ???? Cieszy się jak popie.lony (rzecz jasna pozytywnie) niemal po każdej akcji. Ostatnio z przymusu Derwisze wystawiają go w podstawowym składzie. Wychodzi w &quot;5&quot; zdobywa 14pkt...
Wiadomo, że tu może być ciut inaczej, bo teoretycznie mogliby grać przeciwko trenerowi, ale to są tylko przypuszczenia, które jak widać mijają się z rzeczywistością... Kulig gdyby nie mógł, to by nie grał... Wytłuszczanie urazu, który nie przeszkadza w grze nie sprawi, że ktoś się tym zainteresuje. Ooo, też przykład z &quot;mojego&quot; podwórka. Wspomniany wyżej Celej nie trenuje praktycznie wcale, bo ma kłopoty z achillesami. Zazwyczaj uczestniczy tylko w piątkowych zajęciach i potem gra w lidze... Kontuzja ? Ot, zapewne tak jak ta &quot;kuligowa&quot;. Jest, ale gdy trzeba to schodzi na dalszy plan.
To jest praca, tu trzeba robić, a to że boli, jeśli można nie ma znaczenia...
Co do typów, bo o to tu chodzi... AZS faktycznie nie jest zbyt kuszącą opcją. Łaj ? Bo to wyjazd;) ale Prokom, a raczej jego porażka owszem, bo wypadł mózg tej drużyny. Niby ma być jakiś bliżej nieokreślony USAńczyk na jego miejsce, ale póki co go nie ma, więc wypada w mojej ocenie najważniejszy zawodnik zespołu.
Więcej typów na ✅, mniej napinki, bo nie tędy droga (nie, to nie jest wymiana poglądów, tylko napinka w czystej postaci:razz ????
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Panowie Panowie , a co z meczem Polpharmy? czy nikt tu nie zawuaża równie dobrej okazji na zarobienie kasy? Kotwica jak kotwica jest słaabaa. Polpharma ostatnio wysoka forma, ciekawe zwycięstwa. Handicap -11,5. Przecież to nie jest dużo? Jak na kotwice która na wyjazdach traci tyle punktów. Jak dla mnie gracze ze Starogardu są NAJPEWNIEJSZYM zespółem który awansuje do top 8. Ostatnio 2 zwyciestwa z zespołami które dobrze grają na swoim parkiecie , na pewno Jezioro które wygrywało juz z Treflem u siebie roznica 10+ pkt. Myśle że zamiast AZS-u lub Turowa mozna dołożyc własnie Polpharme do AKO ze Stelmetem. Co myślicie?

Polpharma -11,5 2.20 Toto-mix ✅

Tylko stelmet dziś wtopił.... Wydaje mi sie że Trefl to cichy kandydat na mistrza polski w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Jak ja czułem że dziś wszystkie mecze rozstrzygną sie odwrotnie ???? ))... ehh wielka klapa i wtopa :S
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom