>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piszemy PROGRAM

Status
Zamknięty.
P 0

pablito22sc

Użytkownik
OK potrzebuje strony z kontuzjami , kartki powiedzmy
Norwegia I LIGA
jak nikt niema to aktualnie granych lig by można było testować potrzeba ligi gdzie do końca minimum 4-6 spotkań ...


nie mam zbytnio czasu szukać na necie /// pisanie pliku bazy ???? ????
będę wdzięczny za pomoc​
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
moim zdaniem główną zasadą typowania jest zależność pomiędzy szansa na zdarzenie a kursem, nie wiem w czym miałyby pomóc sieci neuronowe
Właśnie w obliczaniu szansy na wytypowanie danego zdarzenia prawidłowo ???? Owszem, ktoś może powiedzieć, że to czysta matematyka, ale daje to jakieś porównanie z własną analizą.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
etiene8912 chyba najważniejsze jest właśnie to by wybrać odpowiednie wagi jeśli program ma służyć do typowania a nie tylko pokazywania stat.
A ja mam taki pomysł, jeżeli oczywiście by się dało, by to sam użytkownik mógł sobie dobrać wagę statystyk, i program wyliczałby automatycznie w procentach prawdopodobieństwo.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Takie jest jedno z założen programu ///
każdy będzie mógł zaznaczyć co chce brać pod uwage tj np
.bilans bramek + kartki + Poprzednie
do każdego dodać odpowiednie punkty WAGA i wyliczyć jakiś procent
mam nadzieję że o to chodzi :cool:
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Takie jest jedno z założen programu ///
każdy będzie mógł zaznaczyć co chce brać pod uwage tj np
.bilans bramek + kartki + Poprzednie
do każdego dodać odpowiednie punkty WAGA i wyliczyć jakiś procent
mam nadzieję że o to chodzi :cool:
Właśnie o to, wydaje mi się, że byłaby to extra funkcja tego programu ;)
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam po małej przerwie nie zapodaje na razie programu bo nic sie nie zmienia poza KODEM / jak bedzie zainteresowanie kodem to zapodam ////
Zaczyna sie coraz więcej schodów już 3-krotnie zmieniałem cały kod programu dzisiaj zrobiłem mały grafik na tablicy i myśle że w ciągu 7 dni w programie zadziała :
Over-Under
Strzeli / nie strzeli
Ligi dostępne to Norwegia . Irlandia
To będą takie testy ???? :grin:
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
O super,
Sam jestem ciekawy jak takie programy mogą się sprawdzać w rzeczywistości.
Chętnie przetestuję.
Program narazie nie będzie się sprawdzał, gdyż są to same statystyki. Dopiero w późniejszej wersji pojawi się procentowe prawdopodobieństwo.
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Program narazie nie będzie się sprawdzał, gdyż są to same statystyki. Dopiero w późniejszej wersji pojawi się procentowe prawdopodobieństwo.
Ale statystyki to są np. na stronach nie lepiej od razu zrobić taki program do wyliczania.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Ale statystyki to są np. na stronach nie lepiej od razu zrobić taki program do wyliczania.
Ok zgadzam sie że jest na stronach a znasz stronę gdzie podają statystyki, kontuzje , kartki , procentowe szanse , dopisywanie własnych wag .. w przejrzystym układzie jeśli tak to program będzie zbędny
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Ok zgadzam sie że jest na stronach a znasz stronę gdzie podają statystyki, kontuzje , kartki , procentowe szanse , dopisywanie własnych wag .. w przejrzystym układzie jeśli tak to program będzie zbędny
Słusznie, ale skoro można dopisywać własne wagi to program będzie jednak wyliczał prawdopodobieństwo ?
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
TAK - nie mam sił jest chyba za ciepło ale już o tym było pisane program powstaje jako BAZA danych drużyny tabele , bilans , poprzednie , średnio over, under, kartki kontuzje , wykluczenia i tp + wyliczanie prawdopodobieństw dodawanie własnych wag . ale priorytet to Baza
Bo jak mówię nie chce mi sie przeglądać xxx - paru stron by sprawdzić w której drużynie jest najwięcej kartek i kontuzji a tak po kliknięciu bedziemy mieć to poukładane tak jak nam sie podoba ..:;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom