>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piszemy PROGRAM

Status
Zamknięty.
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Ależ oczywiście to też bedzie ale myślałem o ostatnich 4 spotkaniach ..✅✅
plus dodatkowe punkty jeśli wygrana z lepszym w tabeli ????
Czas pokaże mamy jeszcze trochę czasu .. póki co muszę stworzyć program matka do budowy pliku bazy danych itp a to już trochę potrwa ???? Bedze również ogólnie dostępnym programem tylko bez wgląd w kod programu ...
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
pablito22sc nie ma się co tak skupić nad wyglądem bo program nie ma wyglądać tylko działać jak najlepiej jak już, a jak będzie dobry to można się bawić kolorowanki, myślę iż graficznie jest jak na teraz bardzo dobrze i jedynie małe modyfikacje wystarczą.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
wiem tylko to mnie rozluźnia ... nie chce mi sie cały czas klepać kodu :p
a grafa na kartki i wykluczenia musiała być konieczna dla minimalnej czytelności kodu ...

Prosze by każdy podał 2 ligi jakie by chciał &quot; tylko bez jakiś ekskluzywnych musi być duzo info o nich w necie
i wtedy wybiorę kilka z których trzeba zbudować bazę danych a to trwa ????

chciałem zrobić ankietę ale to forum niema takiej opcji
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Ja to bym brał angielską i francuską,
pablito22sc program ma służyć bardziej jako zbiór informacji czy też będzie wyliczał te punkty i obstawiał wynik ?
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
myślę iż warto by poszukać jeszcze jakiegoś &quot;nałogowego&quot; hazardziste który sie zna troche na pisaniu, połowa mniej roboty,
jak dla mnie ligi do bazy,
holenderska i hiszpania. choc mial bym jeszcze z 4 ligi
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
myślę iż warto by poszukać jeszcze jakiegoś &quot;nałogowego&quot; hazardziste który sie zna troche na pisaniu, połowa mniej roboty,
jak dla mnie ligi do bazy,
holenderska i hiszpania. choc mial bym jeszcze z 4 ligi

jak bedzie gotowa baza to każdy kto bedzie chciał dostać program bedzie musiał poświecić 5 minut na wklepanie kilku danych : P mam dość pijawek wiec chcesz coś mieć to daj coś od siebie ..
ps mowa tu do każdego poza osobami które sie udzielają w tym wątku :p

bo nie wszystko da sie łatwo ze stron wyciągnąć programowo potrzeba też wprowadzić kilka danych recznie
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
To może ja zasugeruję, dobrze jakby była opcja średnia kartek drużyny na mecz. Niektórym typerom by to pomogło. Pozatym, skoro dotyczy to lig, to może jakieś info zawodnika dotyczące występów reprezentacyjnych (liczba meczy i goli). Dla mnie, fajną opcją byłaby liczba minut bez straty gola i bez strzelenia gola. Niestety, jest to raczej niemożliwe, gdyż nigdzie się z tym nie spotkałem ????
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
napisz na pw co i jak to przy odrobinie czasu bede dodawal poszczegolne ligi

dzieki za propozycje na pewno skorzystam ale na początku Musze zbudować plik bazy danych a to niejest zbyt proste dużo pisania i trzeba dużo rzeczy przewidzieća raczej dokładnie 100% znać dokładnie dane które bodziemy zbierać ....a raczej rodzaj
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
To może ja zasugeruję, dobrze jakby była opcja średnia kartek drużyny na mecz. Niektórym typerom by to pomogło. Pozatym, skoro dotyczy to lig, to może jakieś info zawodnika dotyczące występów reprezentacyjnych (liczba meczy i goli). Dla mnie, fajną opcją byłaby liczba minut bez straty gola i bez strzelenia gola. Niestety, jest to raczej niemożliwe, gdyż nigdzie się z tym nie spotkałem ????

http://www.livesports.pl/ tu mamy takie dane o gole ???? tylko trza by było je poukładać
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Jeżeli potrzebna pomóc na temat Eredivisie to chętnie pomogę. Interesuję się tą ligą, śledzę rozgrywki i jeżdżę często na mecze, tak więc wiedza o poszczególnych ekipach oraz ich składach itp jakaś tam jest ????
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
pablito22sc wyślij mi na PW co trzeba i w jaki sposób wklepywać to w wolnym czasie że tak napiszę pobawię się w to.
Tylko wyjaśnij nam kilka kwestii na razie Twój program to zbieranie danych tak ??
Później trzeba stworzyć to punktowanie drużyn za wygrane przegrane kontuzje itd. ??
Z ilu poprzednich sezonów zbierasz dane do programu ??
Czy będą się one same później aktualizować czy codziennie trzeba będzie dopisywać nowe wyniki itd. ??
To ma być program co pokazuje statystyki czy też będzie miał wewnętrzny algorytm co będzie wyliczał na kogo warto obstawić itd.??
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
pablito22sc wyślij mi na PW co trzeba i w jaki sposób wklepywać to w wolnym czasie że tak napiszę pobawię się w to.

1=Tylko wyjaśnij nam kilka kwestii na razie Twój program to zbieranie danych tak ??
2=Później trzeba stworzyć to punktowanie drużyn za wygrane przegrane kontuzje itd. ??

3=Z ilu poprzednich sezonów zbierasz dane do programu ??
4=Czy będą się one same później aktualizować czy codziennie trzeba będzie dopisywać nowe wyniki itd. ??

5=To ma być program co pokazuje statystyki czy też będzie miał wewnętrzny algorytm co będzie wyliczał na kogo warto obstawić itd.??
ad 1 nie zbieranie danych to program matka ona posiada dzieci &quot;ligi : a ten co widzicie to program wykonawczy
ad 2 to na sam koniec
ad 3max 2-3 powód nic nam nieda wcześniej za duże miany &quot; kadra &quot;
ad 4 nie do tego jesteśmy my każda liga to max 5 minut do wprowadzania danych
wystarczy 1 osoba na lige raz na tydzień potem wysyłka na serwer 5 minut i gotowe ????
chyba że wymyśle jak to zrobić inaczej
ad 5 Staty + Algorytm zewnętrzny by każdy nieznający programowania mógł sobie dowolnie go zmieniać ????

Algorytm to na sam koniec zostawiam teraz musze to wszystko pogrupować znaleźć pewne strony w necie gdzie są aktualne dane o ligach i pisać pisać pisać
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Może tak - interesuję się sztuczną inteligencją, ale przede wszystkim zastosowaniem matematyki przy podejmowaniu decyzji - wspieraniu decyzji matematyką.
Moim zdaniem nie warto zagłębiać się za bardzo szczegółowo, i podawać za wiele danych - nie będą one miały wpływu na rezultat, a mogą wytworzyć jakieś przekłamania.
I skąd pojawia się określona wartość wag dla np liczby kartek itd ?
Może na początek żeby ustalić właściwe wagi - symulacja Monte Carlo ?
Może warto by, aby ten program posiadał strukturę sieci neuronowej ? Albo chociażby jej strukturę - tj. grafu (czy czegoś podobnego) ?
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Może tak - interesuję się sztuczną inteligencją, ale przede wszystkim zastosowaniem matematyki przy podejmowaniu decyzji - wspieraniu decyzji matematyką.
Moim zdaniem nie warto zagłębiać się za bardzo szczegółowo, i podawać za wiele danych - nie będą one miały wpływu na rezultat, a mogą wytworzyć jakieś przekłamania.
I skąd pojawia się określona wartość wag dla np liczby kartek itd ?
Może na początek żeby ustalić właściwe wagi - symulacja Monte Carlo ?
Może warto by, aby ten program posiadał strukturę sieci neuronowej ? Albo chociażby jej strukturę - tj. grafu (czy czegoś podobnego) ?
Jak najbardziej ..
Ale puki co na 1 miejscu dla mnie jest baza tj
KARTKI
KONTUZJE
TABELE
+ &quot;NAUKA&quot; auto dodawania bazy danych by jak najmniej sie namęczyć -,program ma sam większość pobierać a co sie ma typowania to długa droga przed nami i myślę ze wypróbujemy wiele algorytmów metod &quot;TYPOWANIA&quot; .
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Owszem, jest kilka takich stron. Tylko, dokładnie to co mówisz: trzeba je poukładać. Chciałbym, abym za jednym rzutem oka mógł zobaczyć ile minut trwa seria.
Brak czytanie ze zrozumieniem :p moja wina ale myślę nad czymś takim jeszcze
Statystyki Blackpool ubiegły sezon
W pierwszej połowie strzelono 23 gole

Między 1&#39; a 15&#39; strzelono 7 (9%)
Między 16&#39; a 30&#39; strzelono 8 (11%)
Między 31&#39; a 45&#39; strzelono 8 (11%)


W drugiej połowie strzelono 50 gole

Między 45&#39; a 60&#39; strzelono 12 (16%)
Między 61&#39; a 75&#39; strzelono 15 (20%)
Między 76&#39; a 90&#39; strzelono 23 (31%)


Drużyna zdobyła w tym sezonie:

Bramek u siebie: 46
Bramek na wyjeździe: 28
Bramek na sumie: 74
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Moim zdaniem bardziej niż baza potrzebny jest jakiś przemyślany plan działania i odpowiedni dobór czynników - jak zaczynałem przygodę z sieciami neuronowymi i w ogóle algorytmiką - dane nie były problemem, ale stworzenie sensownego algorytmu to był przeogromny problem. Może najpierw zrobić wersję testową na jedną ligę z małą ilością drużyn - i testować ?
 
ace 3

ace

Użytkownik
moim zdaniem główną zasadą typowania jest zależność pomiędzy szansa na zdarzenie a kursem, nie wiem w czym miałyby pomóc sieci neuronowe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom