>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piszemy PROGRAM

Status
Zamknięty.
P 0

pablito22sc

Użytkownik
to 100 spotkań było na szybko tj program bawił sie ponad 12 godzin już miałem dość i go wyłączyłem &quot;&quot;&quot; Trwało tak długo ponieważ był to mój 1 algorytm wyszukiwania beznadziejnie długi czas odczytu i zapisu do pliku ????

co do kartek ok tylko potrzeba strony i tej zaje....nej ankiety by wytypować
Które Ligi Analizujemy
potrzeba kilka osób chętnych do zbierania danych itp trzeba napisać programy dzici by można było gromadzić dane jak i również potrzeba jeszcze kogoś by pomógł wymyślać algorytmy najlepiej z delphi bo w tym troche siedzę ..
a jak nie to do początku lig mamy jeszcze czas
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
odnośnie bazy danych to mogę udostępnić w jakim formacie chcesz, może to być plik CSV lub baza SQL. możesz sobie wybrać ligę, do wyboru masz nawet drugą ligą japońską :)
 
ace 3

ace

Użytkownik
dane myślę że bez problemu można mieć, najważniejszy jest co z tymi danymi później zrobić...
potrzebne są odpowiednie mechanizmy do analizy ... nie wiem czy w ogóle coś takiego istnieje, każde wydarzenie zawsze rozpatrywałem indywidualnie i brałem pod uwagę różne kryteria, nigdy nie obstawiałem seriami, wszystkiego na podstawie tych samych kryteriów
ok załóżmy że udało nam się oszacować procentowo szanse na dane zdarzenie, co dalej ??? ..., przecież takie coś możemy uzyskać w większości przypadków na podstawie kursów oferowanych przez buków lub na podstawie różnych stron analitycznych,
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
ok zgodzę sie a czy mamy tam kartki ,i kontuzje nie sztuką jest analizować 1 spotkanie przeglądając 10 stron i marnując 25 minut tylko mieć to wszystko pod 1 guzikiem &quot;KLAWISZEM&quot; i mając możliwość selekcji np
pokaż gdzie w 1 drużynie niema żółtych kartek a w drugiem są co najmniej 3
albo w której drużynie są 3 i więcej kontuzji jesli taka stronka istnieje to faktycznie nie potrzeba pisać programu ????

ja bym chciał mieć możliwość wyszukać drużyny gdzie
2i więcej kontuzji
2i więcej żółtych kartek
2i więcej spotkań wygranych
Gra na wyjeździe
itd by móc postawić na drużynę przeciwną gdzie nie bedzie kartek kontuzji
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Ja myślę iż najważniejsze wtedy gdy już posiadamy całą tę BAZĘ DANYCH to jest właśnie ustalenie ile tych pkt dawać każdej drużynie itd.
Powodzenia w takim razie ????
 
M 5

mapolll

Użytkownik
możesz dodać do programu spadki lub wzrosty kursów na dane spotkanie, program mógł by wyszukiwać najwyższy obecny kurs na każde zdarzenie. ...prognoze pogody:razz:
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
no i jak prace trwaja nad programem kiedy bedzie cos wiadomo

prace trwają zbieram dane ..]
co do pogody to oczywiście tylko nie bardzo wiem jak zrobić by program sam sprawdził &quot;pobrał dane aktualne dla pogody np Hiszpania &quot;
jestem w trakcje pojmowania tego ????

Jak obiecałem (jak coś zrobie to zapodam )
jak narazi mam tyle Exe plus pliki delphi7 Adres do pliku czekam na komentarze
http://www.przeklej.pl/plik/1-rar-0019ir0i03712j6
 
B 5

belus

Użytkownik
kiedy oficjalna prezentacja tego programu jak do tej pory to świetnie to wygląda czy składy przed meczowe też będą w tym programie i kartki kontuzje i tym podobne sprawy na jakiej zasadzie ma działać ten program i w końcu jaka nazwa dla niego
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
kiedy oficjalna prezentacja tego programu jak do tej pory to świetnie to wygląda czy składy przed meczowe też będą w tym programie i kartki kontuzje i tym podobne sprawy na jakiej zasadzie ma działać ten program i w końcu jaka nazwa dla niego

prezentacja bedzie za każdym razem jak dodam coś nowego
kartki + kontuzję będą składy sie zobaczy
zasada działania prosta &quot;&quot; ściągamy program i tyle&quot;&quot;
PROGRAM ZA DARMO + ŹRÓDŁA KOD PISANY W DELPHI by każdy mógł coś sobie pozmieniać .
nazwa oficjalna to U_F_O
kiedy koniec hmmm nie wcześniej niż za miesiąc może 2 &quot; poświęcam max 1-2h dziennie na pisanie programu ma byś szybciej to trzeba pomagać ????

ps przepraszam za błędy w programie jak komuś nie pasi może sobie zmienić ???? zassać delphi i sie bawić
 
M 5

mapolll

Użytkownik
obok tabelek na szanse np under over dodaj żeby obliczało minimalny opłacalny kurs np jak program podaje że jest 50% szans na under to opłacalny kurs musi być wiekszy niż 2.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Dodane
PANEL SKŁADY &lt;KARTKI &lt;KONTUZJE
+ 3 linijki kodu ????

JAKIEŚ Sugestię ????

Każda osoba która Zmarnowała swój czas na pobranie programu zobowiązana bedzie zmarnować jeszcze trochę swojego cennego czasu na ocenę i sugestię U_F_O
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Teraz cisza bo pisze_grupuje Zmienne i stałe w programie a będzie tego trochę a i szkoda mi tak ładnej pogody wole na dworze posiedzieć a tam jakoś słabo idzie mi pisanie ..;) jak pogoda się popsuje to ruszymy z miejsca wieczorem &quot; aktualizacja programu &quot;:]
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
najlepiej by było jako by do zliczania szans było poddane 6 ostatnich spotkań u siebie gospodarzy i gości na wyjeździe. tak jak jest to na stronce visport.cz, jak doda się aktualną dyspozycje zawodników, kartki, kontuzje to może coś z tego będzie
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
najlepiej by było jako by do zliczania szans było poddane 6 ostatnich spotkań u siebie gospodarzy i gości na wyjeździe. tak jak jest to na stronce visport.cz, jak doda się aktualną dyspozycje zawodników, kartki, kontuzje to może coś z tego będzie
ok tylko powiedz jak ma to wyglądać narysuj w pincie potrzebuje pomocy nie bede sam myślał to ma być projekt rozwojowy ✅✅ wspólny !!!!! ✅✅ ludzie zamiast wertować strony możecie miec wszystko w jednym miejscu tylko powiedzcie co i jak i bedzie a tym bardziej za darmo !!!!!!!!
Trochę inicjatywy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
ok tylko powiedz jak ma to wyglądać narysuj w pincie potrzebuje pomocy nie bede sam myślał to ma być projekt rozwojowy ✅✅ wspólny !!!!! ✅✅ ludzie zamiast wertować strony możecie miec wszystko w jednym miejscu tylko powiedzcie co i jak i bedzie a tym bardziej za darmo !!!!!!!!
Trochę inicjatywy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Dodane Kolory by było bardziej czytelnie ..///TAK MI SIE WYDAJE
Kilka linijek kodu ..
Z zaplanowanych stałych i zmiennych nici powód jest tego za dużo by to klepać muszę zoptymalizować kod &quot;który mam w głowie | jutro mam wolne wiec będę działał ..

Jak komuś się nie podobają kolory to będzie mógł w wersji końcowej je pozmieniać
zrzut ekranu + Exe
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
ok tylko powiedz jak ma to wyglądać narysuj w pincie potrzebuje pomocy nie bede sam myślał to ma być projekt rozwojowy ✅✅ wspólny !!!!! ✅✅ ludzie zamiast wertować strony możecie miec wszystko w jednym miejscu tylko powiedzcie co i jak i bedzie a tym bardziej za darmo !!!!!!!!
Trochę inicjatywy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aco tu jest do rysowania, pokazywania?
napisałem tylko by przy zliczaniu szans drużyn na wygranie czy remis, dać sześć ostatnich spotkań u siebie(drużyna która jest gospodazrem) i na wyjeździe(drużyna która gra gości).
dobrze to wygląda statystycznie na visport, dość czesto zdarza się im trafić.
przykład zobacz sobie na przykład w tym spotkaniu,
http://www.vitisport.cz/index.php?clanek=analyzy&amp;amp;sekce=fotbal&amp;amp;liga=finskodruha&amp;amp;lang=pl&amp;amp;tab=1&amp;amp;zap=5

jest tam dosyć ładnie wszystko przedstawione.
co i jak oznacza jest opisane tutaj http://www.vitisport.cz/index.php?clanek=faq&amp;amp;lang=pl

jak widać jest tam czysta statystyka, jak by doliczyć do tego co pisałem wcześniej mogło by to przynosic jakąś przyzwoitą skutecznosc

pozdrawiam,
cichacz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom