>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piszemy PROGRAM

Status
Zamknięty.
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam mam propozycje a mianowicie mam zamiar napisać program wspomagający analizę spotkań
na nadchodzący sezon .. juz mam za sobą kilka niepublicznych programów tego typu wiec coś juz wiem .


By program był mocny „DOBRY” potrzebuje zebrać infoo o tym czym sie kierujecie w wyborze spotkań co bierzecie pod uwagę , czego nie gracie .
PROGRAM BEDZIE CAŁKOWICIE ZA DARMO KOD PROGRAMU RÓWNIEŻ )
Proszę by budowa odpowiedzi była następujący
„”PROSZE DOKŁADNIE PISAĆ:””
np


1) Biorę pod uwagę : bilans trzech ostatnich spotkań
2) Gram jak „ np jest piątek , ostatnie 3 mecze przegrała drużyna
3) nie gram gdy ” bilans przeciwników to WWLDW
komentarz
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam mam propozycje a mianowicie mam zamiar napisać program wspomagający analizę spotkań
na nadchodzący sezon .. juz mam za sobą kilka niepublicznych programów tego typu wiec coś juz wiem .


By program był mocny „DOBRY” potrzebuje zebrać infoo o tym czym sie kierujecie w wyborze spotkań co bierzecie pod uwagę , czego nie gracie .
PROGRAM BEDZIE CAŁKOWICIE ZA DARMO KOD PROGRAMU RÓWNIEŻ )
Proszę by budowa odpowiedzi była następujący
„”PROSZE DOKŁADNIE PISAĆ:””
np


1) Biorę pod uwagę : bilans trzech ostatnich spotkań
2) Gram jak „ np jest piątek , ostatnie 3 mecze przegrała drużyna
3) nie gram gdy ” bilans przeciwników to WWLDW
komentarz
Widać że większość osób które odwiedziły ten temat to czyste PIJAWKI - tylko brać a nic nie dawać od siebie- tak zwane PASOŻYTY
człowiek chciał zebrać doświadczenie wielu osób by strwożyć darmowy program BAZUJĄCY na doświadczeniu wielu osób a ty będzie jedna wielka lipa ,, jak zawsze jak wymagamy by ktoś dał coś od siebie za darmo to &lt;&gt;&lt;&gt;&lt;&gt;&lt;&gt;&lt;&gt;
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Wiesz co wydaje mi się iż za mało napisałem informacji o tym jaki chcesz program napisać na czym ma się opierać itd.
Ale odpowiem
1) Nie za bardzo rozumiem pytanie ?! o jaki bilans PLN czy jak ?!
2) Nie patrze aż tak na to ile spotkań ostatnich drużyna przegrała, gram jak drużyna według mnie ma szanse wygrać z przewiną.
3) Nie gram gdy kurs jest poniżej 1.4, drużyna nie radzi sobie w ostatnich spotkaniach
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Głównie w takim programie wg. mnie powinny się znajdować statystyki dot. formy zawodników, statystyki ostatnich spotkań, l. żółtych i czerwonych kartek w ost. spotkaniach, tabele. Głównie informacje podobne do tych:
http://pl.soccerway.com/
http://www.betexplorer.com/
Dokładnie✅
Sztuką jednak będzie ułożyć odpowiedni algorytm, Pablo chcesz to mogę Ci pomóc ze strony merytorycznej, odezwij się na PW.
Nie jest to takie łatwe, stworzyć program który będzie uwzględniał aktualną formę drużyny, później czas na wiele testów itd.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
coś wiecej oki
potrzeba bedzie ograniczyć ilość lig wybrać te co jest najwiecej dostępnych info , KARTKI , KONTUZJE ,
wiec przydała by się ankieta jakie LIGI &quot; tylko nie bardzo wie, jak ją tu wstawić &quot;
im mniej lig tym lepiej (MNIEJ ROBOTY-na początek) osobiście myślę o 8
ANGLIA I ,II
Hiszpania I,II
Włochy I,II
Niemcy II
Holandia II
Program niekoniecznie musi typować nam spotkania na początek niech pokaże nam tylko info o 2 drużynach tj
Dru_A - najlepszy strzelec XXX - kontuzja , zawieszenie ,forma
Dru_A - Tabela , lepsza w domu czy na wyjeździe
Dru_A - BIlans bramek _DOM ( under-over)

cokolwiek by miało nie być da sie to zrobić wystarczą tylko chęci . Potrzebujemy tylko jeszcze kogoś kto zna sie na np HTML --- (&#39; by wiedzieć jak napisać skrypt czy coś w tym stylu jak wyciągnąć jakieś dane ze strony &#39;) by ręcznie nie wprowadzać wszystkich danych...
czekam na pomysły sugestie zaoferowaną pomoc .
im więcej osób tym łatwiej bedzie to zrobić
Osobiście pisze w DELPHI wiec osoby znające sie na Pascalu -delphi również będą bardzo pomocne.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Zespół ExploreBet/SoccerBet jednogłośną decyzją postanowił wspomóc wasz projekt.

Posiadam pełną bazę danych z piłką nożną, hokejem i koszykówką - baza jest aktualizowana codziennie, zawiera dokładne wyniki meczów.

Także udostępnię całkowicie za darmo moją bazę danych w celach naukowych
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Właśnie można coś stworzyć w stylu ExploreBet/SoccerBet tylko myślę by się skupić na jednej dyscyplinie sportowej, jednak pytanie czy to ma być aby na pewno piłka nożna jak wiadomo wszyscy się na niej bardzo dobrze znają myślę iż tutaj mario22 może się co nieco wypowiedzieć która dyscyplina była najbardziej przewidywalna przez jego projekty ?!
Jeśli piłka to parę lig lepiej jak najwięcej informacji mieć o małej ilości lig aniżeli o wszystkich po trochu, musiał by być jakiś wzór wyliczający wszystko umiałbym może to rozpisać jako tekst suchy, ale jako HTML niestety nie bardzo.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Myślę, że na początek z 3-4 ligi wystarczyłyby. Przynajmniej w najbliższym sezonie. Później, w zależności od skuteczności programu mógłbyś wprowadzać kolejne ligi. Co za dużo to nie zdrowo ????
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
osobiście jak pisałem program swój to całkowicie inny był algorytm TYPOWANIA dla Hiszpania II liga a inny dla I ????
Algorytm
\co do dyscyplin do Piłka jest najbardziej popularna jak masz czas to rozpisz jako suchy wzór html potrzebny jest do WYCIĄGANIA danych ze stron - ułatwiania życia by nie wklepywać każdorazowo np wyniki ,statystyk , tabeli itp
ExploreBet/SoccerBet - z górki bardzo wam dziękuje mam pytanie jakiej budowy macie tą bazę danych .. można małą próbkę ??
Z góry dziekuje za zainteresowanie jak również za wiadomości na PW
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Myślę, że na początek z 3-4 ligi wystarczyłyby. Przynajmniej w najbliższym sezonie. Później, w zależności od skuteczności programu mógłbyś wprowadzać kolejne ligi. Co za dużo to nie zdrowo ????
OK ale jakie te Ligi to jest najważniejsze pytanie... kto wie jak zrobić ankiete w tym temacie ???????
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Nie wiem jak wy to widzicie, ale ja to widzę tak iż powiedzmy mając:
-wyniki z ostatnich sezonów drużyny
-wyniki bezpośredniej konfrontacji drużyny
-to jak często wygrywają u siebie jak często przegrywają
-jak często dostają kartki
-itd.
Dobre by było znać poziom każdego zawodnika coś w stylu tego jak w grach komputerowych znając składy można określić siłę drużyny.
Nie wiem jak się do tego wgl zabrać, bo nie mam w tym doświadczenia jednak nie wiem czy mając te informacje uda się wygrać z bukiem ?!
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Hm... myślę, że prawdopodobieństwo wygranej można zrobić tak, jak w programie do analizy tenisowej OnCourt. Zobaczcie, tam samemu użytkownik wybiera na co kładzie największy nacisk przy ustalaniu kto powinien wygrać. Program można ściągnąć w wersji demo, wystarczy nazwę na google wpisać.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
-wyniki z ostatnich sezonów drużyny
-wyniki bezpośredniej konfrontacji drużyny
-to jak często wygrywają u siebie jak często przegrywają
to jest akurat banał wytarczy mi ok 100godzin na napisanie programu i bazy danych OLBRZYMIE schody zaczynają sie przy wyciąganiu danych ze stron takich jak kartki itp potrzebuję osoby która wie jak napisać co potrzeba by np z danej strony XXX znaleźć Text &#39;np ANNA i skopiować 4 znaki z tej samej linijki do np TXT
tj budowa pliku

ANNA1234
ZOSIA1234
itp

a po co to hm
np
ANNA to nazwa drużyny a te 4 znaki to ich bilans
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Okej powiedzmy masz już zrobioną dużą bazę danych więc jeśli to ma być program to musi wyliczać na podstawie tych danych prawdopodobieństwo iż dana drużyna wygra, jednak by to wyliczał potrzeba ten skomplikowany wzór.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Okej powiedzmy masz już zrobioną dużą bazę danych więc jeśli to ma być program to musi wyliczać na podstawie tych danych prawdopodobieństwo iż dana drużyna wygra, jednak by to wyliczał potrzeba ten skomplikowany wzór.

Ja robiłem to tak ????

DRU_A
Bialns +3 --tj dana drużyna wygrała ostatnie 3 spotkania
Tabela 12 -- bez komen
Tabela dom 8-- tabela w domu
Tabela_wyjazd 12 --tabela wyjazd
Jeśli Tabela dom &gt; Tabela wyjazd wtedy punkty drużyny A+5 jeśli równe 3 mniejsze 0
Ostatnie spotkanie Jeśli wygrana z lepszym to 4punty
jeśli remis z lepszym to 3 punkty
itp itp itp zbierały sie punkty i na ich podstawie był typ
2 algo POWTARZALNOŚĆ
tj ile razy w pewnym przełomie czasu &quot;u mnie to było 64 kolejki &quot;
drużyna z pewnym bilansem i pewnej pozycji +-3 w tabeli wygrała z przeciwną o pewnym bilansie i tabeli
np

Wisła
Bilans +3 - trzy wygrane z rzędu spotkania
tabela 12

grała z

Lech
bilans =2 - ostatnie 2 spotkania remis
tabela 11

I tak na 64 spotkania z identycznym układem Tabela Bilans rezultat był
12X wygrana Wisły
4X remisy
2X wygrane LECHa wiec stawiamy na Wisłę
mam nadzieje ze mnie rozumiecie &quot;&quot;&quot;&quot; jestem po nocy i jeszcze nie spałem wiec sory za mało składne zdania

PONAWIAM PYTANIE JAK ZROBIĆ W TYM WĄTKU JAKĄŚ ANKIETĘ
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
OKej co do ankiety to napisz do jakiegoś funkcyjnego by ją Ci wstawił do tematu.
Tylko teraz pytanie skąd wiedziałeś jaką wartość punktów drużynie dawać ?!, w sensie układając te punkty skąd wiedziałeś iż za zwycięstwo będziesz dawał +3 punkty a np. nie +2,5 czy inny jeszcze wynik ?!
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
OKej co do ankiety to napisz do jakiegoś funkcyjnego by ją Ci wstawił do tematu.

Tylko teraz pytanie skąd wiedziałeś jaką wartość punktów drużynie dawać ?!, w sensie układając te punkty skąd wiedziałeś iż za zwycięstwo będziesz dawał +3 punkty a np. nie +2,5 czy inny jeszcze wynik ?!
Proste testy aż pokryło sie max
tj przeskalowałem 100 parę spotkań i sprawdziłem przy jakiej danej punktacji najlepszy wynik osiągnąłem ???? tj Procent TRAFNOŚCI
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
No tak jednak 100 spotkań to nie za dużo, ale zawsze coś można np. zrobić bardziej to skomplikowane uwzględniając więcej rzeczy iż
np. za kartkę traci jakiś pkt.
a zwysięstwa 2,3 bramkowe dodatkowe punkty itd.
wygraną na wyjeździe
można uwzględnić czy lepiej grają np. w piątki czy soboty czy niedziele i jeśli ich lepszy dzień dodatkowe pnkt.
co Ty na to??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom