>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Witam, jestem nowym użytkownikiem na Pinnacle i mam pytania do bardziej doświadczonych:
1. W jaki sposób można obstawić mecze hokeja na zwycięstwo typ 1-2 bez remisu, bo widzę tylko opcję 1x2, czy to nie jest przypadkiem opcja opisana jako &quot;pk.&quot; w kolumnie handicap?
2. Czy po zarejestrowaniu konieczne jest wysyłanie im skanu swojej karty bankowej i tego formularza do autoryzacji? bo jestem tam od 2 dni, a jak wejdę w moje konto to tam piszę, że do 3 dni to należy wykonać.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Witam, moje pytanie dotyczy propositions na Pinnacle tzn, roznych zakladow na mecza dokladnie zalezy mi na: Obie druzyny strzela gola.
Jak to z ty jest? TO jest tylko na wybrane ligi? W tym momencie widze jest tylko liga niemiecka i to z wylaczeniem meczu Bayernu. Czy moze te opcje pokazuja sie tylko o danych porach? Bo do tej pory jeszcze tego nie rozkminilem, pozdrawiam ;)
Widzialem tylko najwieksze ligi - Anglia, Wlochy, Hiszpania, Niemcy.

W jaki sposób można obstawić mecze hokeja na zwycięstwo typ 1-2 bez remisu, bo widzę tylko opcję 1x2, czy to nie jest przypadkiem opcja opisana jako &quot;pk.&quot; w kolumnie handicap?
Opcja pk to opcja +0 czyli tak, zaklad bez remisu.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam, jestem nowym użytkownikiem na Pinnacle i mam pytania do bardziej doświadczonych:

1. W jaki sposób można obstawić mecze hokeja na zwycięstwo typ 1-2 bez remisu, bo widzę tylko opcję 1x2, czy to nie jest przypadkiem opcja opisana jako &quot;pk.&quot; w kolumnie handicap?
2. Czy po zarejestrowaniu konieczne jest wysyłanie im skanu swojej karty bankowej i tego formularza do autoryzacji? bo jestem tam od 2 dni, a jak wejdę w moje konto to tam piszę, że do 3 dni to należy wykonać.
1. Tak jest to opcja opisana jako pk.
2. Jeżeli nie będziesz wpłacać do nich kartą to nie musisz im skanu karty wysyłać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 516

lipny

Użytkownik
Jak wygląda krecz w Pinku?
1. Jak stawiam na zawodniczke A i skreczuje ona w którymkolwiek momencie to zakład przegrany?
2. Stawiam na zawodniczke A, a zawodniczke B skreczuje w I secie to zakład przegrany?
3. jak stawiam na zawodniczke A, a zawodniczka B skreczuje po I secie to zakład wygrany?
4. Nigdy nie ma zwrotu?:grin:
 
nornica 0

nornica

Użytkownik
A czy ktoś może potwierdzić informację dotyczącą obrotu depozytem przed wypłatą? Czy faktycznie jest tak, że po przegraniu depozytu i ponownej wpłacie i tak zostaje do wyrobienia obrót z poprzedniej wpłaty?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
A czy ktoś może potwierdzić informację dotyczącą obrotu depozytem przed wypłatą? Czy faktycznie jest tak, że po przegraniu depozytu i ponownej wpłacie i tak zostaje do wyrobienia obrót z poprzedniej wpłaty?
Nie to nie jest prawda,po przegraniu poprzedniego depozytu zostaje tylko obrot tym depozytem ktory wlasnie wplaciles;)
 
O 1

odek

Użytkownik
1. Czy jest ograniczenie darmowej wypłaty z pinnacle?

2.czy konto bankowe musi być koniecznie moje w pinnacle i w skrillu czy się nie bd czepiać że np jest brata, np moje dane a jego konto bankowe
w pinnacle jak wybieram przy rejestracji kraj to pojawiają się 2 nowe rubryki
a obok znak zapytania i nie wiem czy chodzi o adres zamieszkania czy mailowy
tak samo na skrllu pisze adres ale nie pisze taki czy taki ktoś z was ogarnia?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Kurde, wie ktos czemu tak dlugo rozliczaja BTS&#39;y w pinnacle ? Wszystko rozliczaja w 1-2 minuty a na BTS trzeba czekac po kilka godzin..
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Czy na Pinnacle jest tak słaby wybór akumulatorów? Trochę to słabo wygląda bo wybór akumulowanych zakładów jest mocno ograniczony i często buk z góry narzuca nam jakie opcje możemy wybrać np nie mogę stworzyć AKO ze zdarzeń, że np drużyna strzeli +1,5 gola w meczu łącząć ekipy z różnych lig? Czy może po prostu ja źle patrze i nie ogarnąłem wszystkich funkcji? Co oznacza przy handicapach na piłkę nożną dopisek pk? Że bez remisu?
 
yam 93

yam

Użytkownik
Tak pk oznacza Dnb (zaklad bez remisu).
Pinek ma slaba oferte akumulatorow i tak tylko wybrane opcje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

michalorek

Użytkownik
Witam, mam pare pytań odnośnie Pinnacle:
1. Jeśli wpłacę przez przelewy24 to mogę wypłacić skrillem?
2. Jak z tą ofertą w pinnacle? Aż tak trudno z tymi AKO? Można robić podstawowe kombinacje np. z piłki nożnej Bayern + Barca? Oczywiście to przykład
Z góry dzięki za odp ;)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam, mam pare pytań odnośnie Pinnacle:

1. Jeśli wpłacę przez przelewy24 to mogę wypłacić skrillem?
2. Jak z tą ofertą w pinnacle? Aż tak trudno z tymi AKO? Można robić podstawowe kombinacje np. z piłki nożnej Bayern + Barca? Oczywiście to przykład

Z góry dzięki za odp ;)
1. Można, już tak wypłacałem.
2. Można robić takie kombinacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
god-of-game 53

god-of-game

Użytkownik
Witam
Jak postawiłem kupon w Pinnacle
Marcel Granollers (+1.5 Sets) vs Pablo Carreno Busta (-1.5 Sets) dla Mecz ( 1.153)
i mecz zakończył sie kreczem ,to będzie zwrot?
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Macie może taki problem że nie możecie się zalogować, bo pisze &quot;
Logowanie nieudane. Prosimy spróbować ponownie.
&quot; mimo wprowadzenia poprawnych danych ?
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Nie, nic takiego nie dostałem, w sobotę miałem 7 nieudanych prób zalogowania, potem w niedzielę było ok i dziś też tylko dziś już cały dzień nie mogę.
Co gorsza odzyskałem hasło i jak wpisuje nowe odzyskane hasło wyskakuje to samo, mam nadzieję że nie wzięli sobie kasy, bo to porządny buk, ale z czymś takim spotykam się po raz pierwszy. Teraz czekać na odpowiedź supportu nie wiadomo ile
 
1 12

19stalowiak79

Użytkownik
Witam. Macie podobne problemy z kontem jak kolega Majkel92???Bo mi w ostatnim tygodniu zdara mi sie to już po raz 2 a ich support jakos nie specjalnie kwapi się do odpowiedzi
 
Do góry Bottom