>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

ted 9,5K

ted

Forum VIP
ja nie mogłem sie zalogowac (a na pewno dobrze wpisywalem), ani odzyskac hasła, napisałem do nich emaila i chca skany moich dokumentow, poki co im nie wysylam bo tam nie gram
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
No coś mnie zaczyna lekko wk***wiać ten bukmacher raz nie można postawić jakiegoś zakładu, co chwile się coś wiesza, wolno ładuje a teraz z zalogowaniem się jest problem????
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Rozważam założenie konta w Pinnacle.
Interesują mnie limity na walki bokserskie.
Byłbym wdzięczny gdybyście mogli sprawdzić jakie ustanowili na najbliższe spotkania:
Bellev vs Cleverly,
Algieri vs Pacquiao,
Chisora vs Fury.
Dzieki.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Rozważam założenie konta w Pinnacle.
Interesują mnie limity na walki bokserskie.
Byłbym wdzięczny gdybyście mogli sprawdzić jakie ustanowili na najbliższe spotkania:
Bellev vs Cleverly,
Algieri vs Pacquiao,
Chisora vs Fury.
Dzieki.
na każdy zakład jest po 4733.54 zł, a na liczbę rund 2366.77 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
na każdy zakład jest po 4733.54 zł, a na liczbę rund 2366.77 zł
Dzięki za szybką odpowiedź.
Od jednego Użytkownika forum dostałem info, że maksymalny limit wygranej to ok. 3 tys. zł, a to przy kursie na Algieri w granicach 5-7, oznaczałoby możliwość postawienia nań jedynie ok. 500 zł, czyli tylko ponad 100$.
Weźmy nawet wskazane przez Ciebie, Majkel92, 4,7 tys. zł (ok. 1,3 tys. $).
Przecież Pinnacle chyba robi sobie żarty z nas w Polsce, a może - jeśli limity podobne - dla innych lokalizacji podobne, jawne zbuki! Przecie na dobrą galę bokserską w Stanach bilety w dobrych sektorach kosztują ok. 1-2 tys. $, a średnie wynagrodzenie za wielką wodą to 3,9 tys. $ (netto) miesięcznie!
Boks jest całkiem popularny w USA, szczególnie Pacquiao, zatem o niszowym spotkaniu mowy być nie może, jego walki są na PPV. Nie jest to liga z Burkina Faso...
Może bliżej walki limity wzrosną; często tak się pono dzieje w Pinnacle..., ale z tymi na dzień dzisiejszy dali totalną plamę przy założeniu pozycjonowania się w wąskim gronie elitarnych firm przyjmujących zakłady.
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Dzięki, Daniel. Czyli można zawrzeć kilka zakładów, w tym kolejne po nieco niższym kursie?
Na pewnej stronie typerskiej podają informację, że w Pinnacle, nawet bez używania ich bonusu, trzeba obrócić kwotą wpłaconą 5 razy, aby można było wypłacić. Czy to dalej funkcjonuje?
Darmowe są podobno wpłaty i wypłaty przy zastosowaniu karty debetowej lub kredytowej. Prawda to?
Z Waszej praktyki - bardziej opłaca się robić do Pinnacle wpłaty w złotówkach czy w walucie?
 
S 163

santi90

Użytkownik
chciałbym postawic na jedno spotkanie 5000 zł limit wynosi 2500zł.Moge zawrzec dwa takie same zakłady po 2500zł ??? czy tylko jeden zakład do tego limitu
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Walutą rozliczeniową w Pinnacle jest $.
Czy to oznacza, że jeżeli przelejemy do nich Euro ze Skrill lub Neteller to przewalutują Euro na $, a potem wypłacając z Pinnacle na Skrill/Neteller znowu będzie przewalutowanie na Euro, w których jest konto na Skrill/Neteller?
U każdego buka jest to samo - jeżeli nie masz portfela z którego wpłacasz w tej samej walucie, w której masz konto u buka, to nastąpi przewalutowanie.
Chyba nie musze dodawac, ze zawsze odbywa sie to na mega niekorzystnych warunkach?;)
W Pinnacle przy saldzie konta 0, można zmienic walute, wystarczy napisać do supportu i się zweryfikować
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Dzięki.
Gdy wczytałem się w regulamin Pinnacle, wynika, że należy obrócić 5 razy kwotą depozytu, inaczej naliczą, przy wcześniejszej wypłacie, 3 % kwoty wpłaconej jako koszty manipulacyjne. Czy jest to standard u booków czy tylko Pinnacle stosuje taką politykę?
 
v8k7c 0

v8k7c

Użytkownik
Witam, pytanie do klientow pinnaclesports.
Czy ktokolwiek potwierdza koniecznosc pieciokrotnego obrotu depozytem?
Wyraznie na stronie bukmachera widnieje informacja o takiej koniecznosci, ale do tej pory w moim przypadku nigdy nie naliczono opłaty 3% pomimo braku wymaganego obrotu. Narazie jest to zatem wielki znak zapytania ;)
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
Witam. mam problem, otóż próbowałem zalogować się do pinnacle i ciągle wyskakuje powiadomienie o złym id lub haśle. wpisywałem na bank dobre, ale to nie ważne. poprosiłem o hasło tymczasowe, otrzymałem je, po czym próbowałem się zalogować i nadal to samo. kopiuje ID i hasło z maila, traktując siebie samego jako idiotę który robi jakiś błąd, ale no nie ma siły zalogować się. ktoś miał podobną sytuację? jakaś przyczyna? proszę o pomoc. gram tam 5 lat i zawsze było wszystko okej,
 
S 5

sateja

Użytkownik
Natknąłem się ostatnio na zakłady PROPOSITIONS w singlach przy lidze niemieckiej.
Dzisiaj to samo jest dla ligi angielskiej. Czy ktoś wie jakie ligi mają takie zakłady i od czego zależy obecność tej oferty?
*zakłady w promositions to między innymi BTS, DNB, wygrana do 0 itp.
Czy jest to nowość w pinolu dopiero rozwijana i z czasem można liczyć, że będzie dostępna dla wszystkich większych lig i co ważne, w opcji akumulator?
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Natknąłem się ostatnio na zakłady PROPOSITIONS w singlach przy lidze niemieckiej.
Dzisiaj to samo jest dla ligi angielskiej. Czy ktoś wie jakie ligi mają takie zakłady i od czego zależy obecność tej oferty?
*zakłady w promositions to między innymi BTS, DNB, wygrana do 0 itp.

Czy jest to nowość w pinolu dopiero rozwijana i z czasem można liczyć, że będzie dostępna dla wszystkich większych lig i co ważne, w opcji akumulator?
To nie jest żadna nowość ????
Hiszpanska, angielska, niemiecka, włoska + liga mistrzów. Przeważnie dzień przed terminem rozegrania meczu się pojawiają te zakłady;) O akumulatorach nie mam pojęcia
 
Do góry Bottom