>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Można grać tylko zakłady są bardzo ubogie.
Piłka nożna: kto wygra, handicap azjatycki na żywo, under/over azjatyckie na żywo.
Tenis: Kto wygra dostępne tylko w przerwach między gemami, zycięzcy kolejnych gemów.
Oprócz piłki nożnej i tenisa do tej pory nic na żywo nie grałem w pinnacle.
W pilce noznej na wieksze ligi masz jeszcze zaklady na zywo na rogi, przy wiekszosci rynkow masz takze zaklady na under/over goli danej druzyny ;)
Podczas przerw na żądanie, przerw między kwartami i połowami do grania jest też koszykówka, w panelu z koszem masz dopisane &quot;live&quot; albo &quot;intermission&quot;
 
R 3

robkal02206

Użytkownik
Wypłata Pinnacle
Witam, może mi ktoś pomóc, chcę wypłacić pieniądze z Pinnacle wpłacone poprzez Przelewy24.pl. Chce wypłacić przez Bank transfer. Wpisuje wszystkie dane i wyskakuje komunikat &quot;Brakujące Dane&quot; o co chodzi..
 
P 7

piotr1234543

Użytkownik
Też nad tym kiedyś główkowałem:cool:

Okazało się, że winna temu była spacja między PL a numerem konta
Musi być razem np PL24445... a nie PL 24445... ???? napisz czy zadziałało


Teraz ja mam pytanie bo coś czuję, że mnie oszukali z wygraną. Jeden mecz był tylko zwrócony bo nie wszedł , powinienem conajmniej 50 zł wygrać mnożąc pozostałe kursy, oco chodzi? spójrzcie..

http://zapodaj.net/16ed398b1c5c0.bmp.html

czemu taka mała wygrana?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Orientuje się ktoś może jakie są początkowe limity na spotkania challenger w tenisie tuż po wystawieniu oferty?
U mnie to zalezy od kursu, przy kursie okolo 2 jest limit prawie;) 2 tysiace
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 924

radziooh

Użytkownik
Z tego co zauważyłem ten bukmacher jest tak skonstruowany, że chyba nikt go nie ogrywa. Ograniczona możliwość łączenia zdarzeń na jednym kuponie i zakłady przeważnie na popularne i podstawowe zdarzenia. Pytanie na które odpowiedź mnie bardzo ciekawi, udało się komuś przez dłuższy okres gry być na plusie w Pinnacle? ;)
 
ten-nieznany 4

ten-nieznany

Użytkownik
Witam mam nadzieje że mnie nikt nie będzie hejtował otóż mam problem z wypłatą przez Bank Transfer tutaj screen http://scr.hu/28ns/7i1tu Jest to moja 1 wypłata więc czy mógłby mi ktoś pomóc z wypełnieniem tego ? Szukałem w google ale tam rożnie podają adres banku itd
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak jest z ta wyplata w pinnacle, 1 darmowa w miesiacu, tzn ze jedna na okres 30 dni czy ze moge zlecic 30marca a pozniej 1 kwietnia i tez bedzie darmowa?
Edit: miesiąc kalendarzowy się liczy.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
No chyba nie ... &quot;Złożone zlecenie jest pierwszym i darmowym w tym miesiącu kalendarzowym. Nie ma minimalnej kwoty i do Twojej dyspozycji pozostaje szereg metod wypłaty. Kolejne wypłaty realizowane w ciągu miesiąca kalendarzowego, dla dowolnej kwoty i wybranej metody, będą obciążone opłatą. Czy zgadzasz się na te warunki?&quot;
Powinno wystarczyc.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
No chyba nie ... &quot;Złożone zlecenie jest pierwszym i darmowym w tym miesiącu kalendarzowym. Nie ma minimalnej kwoty i do Twojej dyspozycji pozostaje szereg metod wypłaty. Kolejne wypłaty realizowane w ciągu miesiąca kalendarzowego, dla dowolnej kwoty i wybranej metody, będą obciążone opłatą. Czy zgadzasz się na te warunki?&quot;

Powinno wystarczyc.
Dokladnie liczy sie miesiac kalendarzowy czyli np jedna w marcu to juz kolejna darmowa w kwietniu
 
Do góry Bottom