>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

applause 2,4K

applause

Użytkownik
Jeden z najlepszych buków, jeśli nie najlepszy głównie ze względu na brak limitów i niskie marże a nie ma swojego działu na forum, trochę to dziwne ????
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Mam do was pytanie.

Skoro w pinnacle jest tylko 1 darmowa wypłata w miesiącu, a co niektórzy potrzebowali by dokonać co najmniej 2-3, to czy bezpieczną opcją jest założyć konto w pinnacle na znajomego?

Wpłaty na konto znajomego dokonywać przez skrill, w takim przypadku mając 2-3 konta (własne + np. 2 znajomych) zwiększamy limit darmowych wypłat w miesiącu do 3.

Czy pinnacle może zastosować jakieś restrykcje/blokowanie wypłat itp?
Każde z kont bym zweryfikował.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przecież możesz wejść na stronę i to sprawdzić
live mają na pewno uproszczony i niema co porównywać do bet365 , mają główne ligi piłkarskie + sporty amerykańskie i to głownie zakład na zwyciezce i under/over czasem cornery
 
P 7

piotr1234543

Użytkownik
czy coś się stało z pinacle? oni źle mnożą kursy od wczoraj, czy ktoś to zauważył?
np mecz kurs 2,60 stawiam 10 zł to do wygrania mam 16 zł powinno być 26 + 10 postawione
Argentyna - Polska 1 kurs 6 , stawiam 10 zł do wygrania 50 o co chodzi?powinno 60+ 10
czy mi się coś pochrzaniło?:p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
stawiasz 10 kurs 2,6 do wygrania (na czysto) 16zł i jest 26zł, nie wiem skąd ty chcesz mieć 26+10=36 (byłoby jakbyś postawił po kursie 3,6)
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Kto mi powie, jak pinek rozliczy krecz w tenisie w przypadku takiego zakladu:
zawodnik 1 (+2,5 seta) - zawodnik 2
zawodnik 1 kreczuje
?
Zakladajac, ze albo ugral tego jednego seta, albo nie zdazyl i juz skreczowal
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To bez znaczenia, zakład jest zwracany.
Jedynie w przypadku typowania zwycięzcy meczu liczy się zasada rozegrania 1 seta, wszystko zapisane jest w regulaminie. To samo dotyczy hadicapów gemowych czy under/over na gemy - wszystko zwroty, nawet jeżeli zawodnik skreczuje przy wyniku 6:0 5:0 40:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 924

radziooh

Użytkownik
przecież możesz wejść na stronę i to sprawdzić

live mają na pewno uproszczony i niema co porównywać do bet365 , mają główne ligi piłkarskie + sporty amerykańskie i to głownie zakład na zwyciezce i under/over czasem cornery
a niektórzy i tak wolą pinnacle, dziwny ten świat
 
V 3

vulture

Użytkownik
Kolejny raz w ciągu ostatnich dni Pinnacle &quot;z przyczyn technicznych&quot; nie przyjmuje zakładów. Niestety, ostatnimi czasy to u nich norma, postawić tam coś to trzeba mieć szczęście.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Kolejny raz w ciągu ostatnich dni Pinnacle &quot;z przyczyn technicznych&quot; nie przyjmuje zakładów. Niestety, ostatnimi czasy to u nich norma, postawić tam coś to trzeba mieć szczęście.

Oj mocno naginasz rzeczywistość, zresztą sporo tutaj takich osób, najbardziej podoba mi się ten fragment
przecież możesz wejść na stronę i to sprawdzić

live mają na pewno uproszczony i niema co porównywać do bet365 , mają główne ligi piłkarskie + sporty amerykańskie i to głownie zakład na zwyciezce i under/over czasem cornery
a niektórzy i tak wolą pinnacle, dziwny ten świat
@Vulture, ostatni raz problem ze stawianiem zakładów miałem około dwóch miesięcy temu, w sobotę rano, gdzie na stronie wcześniej pojawiła się informacja, że od godziny xx przez 60 minut nie będzie można stawiąc zakładów.
Dzisiaj taka sama informacja widniała na górze strony i była informacja o tym, że przez godzinę nie będzie można stawiać.

@Radziooh - no nic dziwnego, że ludzie którzy bardziej profesjonalnie podchodzą do tematu wolą grać w Pinnacle ;) Tam nie dostaniesz limitu na kilkanaście złotych. A
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Zamiast się cieszyć, że jest jakaś &quot;planowana&quot; i z wcześniejszą informacją o tym przerwa na prace konserwacyjno-techniczne to jeszcze narzekają.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
A na pinnacle jest możliwość grania na żywo? Pytam bo na głównej stronie nigdzie takiej opcji nie widzę
Można grać tylko zakłady są bardzo ubogie.
Piłka nożna: kto wygra, handicap azjatycki na żywo, under/over azjatyckie na żywo.
Tenis: Kto wygra dostępne tylko w przerwach między gemami, zycięzcy kolejnych gemów.
Oprócz piłki nożnej i tenisa do tej pory nic na żywo nie grałem w pinnacle.
 
Do góry Bottom