>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

A 0

azuram

Użytkownik
panowie takie małe pytanie, nie mam konta na Pinnacle a z czego widzę po ofercie to na dany mecz piłki nożnej można typować tylko handicap, zwycięzce meczu albo overy, czy to cała oferta na mecze piłki nożnej czy też po zarejestrowaniu się ukazują się inne możliwe zakłady?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
panowie takie małe pytanie, nie mam konta na Pinnacle a z czego widzę po ofercie to na dany mecz piłki nożnej można typować tylko handicap, zwycięzce meczu albo overy, czy to cała oferta na mecze piłki nożnej czy też po zarejestrowaniu się ukazują się inne możliwe zakłady?
Pinnacle głównie taką ofertę wystawia czyli zwycięzca, handicap, over, under.
Oczywiście rodzaj handicapu jak i progi w over, under można sobie wybrać.
Inne rodzaje zakładów sporadycznie występują.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Pinnacle głównie taką ofertę wystawia czyli zwycięzca, handicap, over, under.
Oczywiście rodzaj handicapu jak i progi w over, under można sobie wybrać.
Inne rodzaje zakładów sporadycznie występują.
Inne rodzaje zakładów przy piłce nożnej występują w popularniejszych meczach tj. Liga Mistrzów, Liga Europejska, MŚ, ME. Wtedy mamy więcej zakładów do wyboru m.in. linie na rożne i kartki.
 
adrian_krc 27

adrian_krc

Użytkownik
Pinnacle - moneyline, o co chodzi?
Witam,

mam problem, ale żeby pokazać o co mi chodzi to musiałbym linka zamieścić żeby Wam pokazać.. A zamieszczanie linków jest możliwe od 10 postów..

także proszę skopiować i wkleić samemu do paska adresu

mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tym --&gt;

fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2d9c63787133e54a.html

jak tu się obstawia, na jakiej zasadzie to działa?

chciałem zagrać dziś na skoki..
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Alez mnie wnerwia ten Pinnacle. Pol dnia probuje postawic zaklad na Simon Gilles i sie nie da.
Jeżeli chodzi o AO to Simon się wycofał z turnieju może dlatego ...
Można w Pinku grać AKO z tenisa czy np piłki nożnej i hokeja ? Wpłata przez skrill jest możliwe i po pewnym obrocie znowu na skrill można wypłacić ?
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Pinnacle piłka ręczna zwrot?
Mam problem. Zagrałem zakład na zwycięstwo jednej z drużyn na mecz Islandia - Węgry i Czechy-Macedonia w ME2014 w piłkę ręczną na Pinnacle. O obu meczach padł remis. Według mnie powinien być zwrot, jako że był to zakład moneyline, a po drugie nie wystawili remisu na ten mecz, a przynajmniej takiego nie widziałem. W celu potwierdzenie przejrzałem także inne ich oferty na ręczną i nigdzie nie mają oferty na remis.

Napisałem do nich. Zapierają się, że oferta na remis była. Tylko ja jestem ciekaw gdzie.

Miał ktoś taki problem? Jak wam rozliczali takie zakłady?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
I mają rację, na razie nowej oferty nie widać ale sprawdzając ofertę na te 2 mecze (Islandia-Węgry i Czechy-Macedonia) na oddsportalu, widzę ofertę z pinnacle na 1x2. To chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości, zakłady rozliczone prawidłowo.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Też to widziałem, ale na ich stronie nigdzie nie było widać oferty na remis i pewnie odnośnie dzisiejszych spotkań też się nie pojawi. Będzie aktualizacja spotkań to wrzucę link.
 
K 3

kowi94

Użytkownik
Witam mam pytanie , nie moge znalesc nigdzie odpowiedzi. Utworzylem dzis konto na stronie pinnacle. Zamierzam wplacic za pare dni pieniazki i chcialem zajac sie weryfikacja, przeslac skan dowodu i karty , nie ma problemu . Tylko problem mam z tym pismem autoryzacji karty. Mam to wydrukowac wypelnic ,zeskanowac i im wyslac skan z reszta ?
Czy mam wypelnic sobie na komputerze i tez wyslac z reszta ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tylko problem mam z tym pismem autoryzacji karty. Mam to wydrukowac wypelnic ,zeskanowac i im wyslac skan z reszta ? Czy mam wypelnic sobie na komputerze i tez wyslac z reszta ?
Dokładnie tak jak oni chcą, tj. wydrukować, wypełnić, zeskanować i im to wysłać.
 
K 3

kowi94

Użytkownik
dobra a teraz z innej beczki , odtwarzam to pismo w Adobe i nie moge usunac niektory literek np. MM/DD/RR by moc wpisac liczby, jak to usunac ? Probowalem otworzyc to w open ofice ale nie odtwarza mi tego pisma
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wpisz cyfry na te literki - byle było to czytelne. Z tego co pamiętam to nie robili jakiś dużych problemów z tą weryfikacją.
 
K 3

kowi94

Użytkownik
Dziekuje CI Vader za odpowiedzi ale mam jeszcze jedno pytanie czy jak wplace pieniadze przez karte to wiem ze nie moge wyplacic na nia ale moge zrobic przelew na konto tak ? Tam wypelnie dane konta i pieniadze zostana przelane ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czy jak wplace pieniadze przez karte to wiem ze nie moge wyplacic na nia ale moge zrobic przelew na konto tak ? Tam wypelnie dane konta i pieniadze zostana przelane ?
Nie możesz zrobić wypłaty na Kartę kredytową ale możesz zrobić wypłatę jako Przelew Bankowy.
Osobiście polecam z bardzo wielu względów założyć i korzystać ze Skrill. Chociażby ze względu na szybkie wpłaty do każdego buka. Wypłaty też są szybsze na skrill, pinnacle i oddsring to chyba rekordziści - do 5 min. i wypłata na koncie skrill.
 
mejorsonrisa 0

mejorsonrisa

Użytkownik
Hej
Działa Wam opcja wypłaty przez skrill? Gdy tylko wybieram tą metodę wypłaty wyskakuje błąd:
Server Error in &#39;/&#39; Application.&lt;hr color=&quot;silver&quot; size=&quot;1&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;
No connection could be made because the target machine actively refused it

Pisałem do supportu, ale oni odpisali mi żebym wyczyścił ciasteczka, jednak to nic nie pomogło, a teraz już nie odpisują.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom