>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ile czasu czeka się na przelew w Pinnacle przy wypłacie (chodzi mi o to po jakim czasie pojawia się kasa na koncie przy opcji wypłaty przelewem bankowym)?
Czy jest dostępny support w języku polskim? Czy na ten ich mail csd(at)pinnaclesports.com należy pisać jedynie po angielsku?
Mi średnio wypłata na konto bankowe przychodzi po 2 dniach roboczych. Na ten ich mail możesz pisać w języku polskim i odpowiedź dostaniesz również po polsku.
 
T 3

tombombadil

Użytkownik
Zmiana kursu w zakładzie bez potwierdzenia.
Dziwne zachowanie Pinnacle.
Po wniesieniu zakładu i potwierdzeniu zakład został przyjęty z niższym kursem.
Zamiast 1.943 przyjęto mi zakład z kursem 1.917. Do tego komunikat na czerwono 1.917 (zmiana kursu z 1.943), i podpis na dole:&quot;Uwaga-kurs w podanym zdarzeniu uległ zmianie.&quot;
Spotkał się ktoś z was z takim problemem. Obstawiłem w Pinnacle już ponad 800 zakładów i pierwszy raz coś takiego mnie spotkało. Jeśli zmienił się kurs to dlaczego automat przyjął mi zakład?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli zmienił się kurs to dlaczego automat przyjął mi zakład?
zapewne Ci nie przyjął, bo jeśli się zmienia to wyskakuje właśnie taki czerwony komunikat i trzeba to potwierdzić ponownie, więc sprawdź raz jeszcze w historii, czy rzeczywiście masz ten zakład...? ew.przez nieuwagę zatwierdziłeś..
 
S 12

sick

Użytkownik
przy nieznacznych zmianach pin pozwala postawić zakład informując o zmianie tak jak to opisał TomBombadil
zmiana w kursie o 0,026 bolesna nie jest chyba że ktoś obraca naprawdę grubo
przy większych zmianach zakład jest odrzucany - nie wiem gdzie jest granica
 
pisak 1

pisak

Użytkownik
Mam maly problem. Gdy jestem zalogowany i klikam w &quot;Depozyt/Wypłata&quot; automatycznie zostaje wylogowany. O co chodzi i jak sobie z tym poradzic?
 
M 0

mtbmaniak

Użytkownik
Panowie ja mam taki problem zwiazany z depozytem. Wplacałem przez MB pieniadze i nie wiedzialem ze adres z pinnacle i adres mb meilowy musi byc taki sam. w tej chwili nie mam kasy ani na koncie buka ani na mb ... ;/ co mam zrobic w tej chwili ?
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Dzieki
Sam dosyc dawno zakladalem konto i nie pamietam jak to wszystko wygladalo, a potrzebowalem dla kogos szybkiej odpowidzi ;)
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Podczas rejestracji nie mogę używać polskich znaków w imieniu, nazwisku i adresie. Wszyscy tak macie czy u mnie jest coś nie tak ?
Wszystko jest ok. Nie używasz polskich znaków, tj. zamiast &quot;ł&quot; piszesz &quot;l&quot; itd.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
wcale nie taki najlepszy bukmacher. Przegrałem sporo kasy i nie ma mowy o żadnych bonusach, nawet nie namawiają do gry chcoiażby 10% od depozytu. mało ciekawych dodatkowych zakładów, kiepska nawigacja strony,na każdym zakładzie muszą mieć zyski tzn na live mozolnie akceptują kupon, problemy z akumulatorami. Nie istnieje coś takiego jak najlepszy bukmacher, każdy ma zalety i wady , a pinnacle ma zalety limity i kursy, nic więcej. Preferuje bet365 i expekt, unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
wcale nie taki najlepszy bukmacher. Przegrałem sporo kasy i nie ma mowy o żadnych bonusach, nawet nie namawiają do gry chcoiażby 10% od depozytu. mało ciekawych dodatkowych zakładów, kiepska nawigacja strony,na każdym zakładzie muszą mieć zyski tzn na live mozolnie akceptują kupon, problemy z akumulatorami. Nie istnieje coś takiego jak najlepszy bukmacher, każdy ma zalety i wady , a pinnacle ma zalety limity i kursy, nic więcej. Preferuje bet365 i expekt, unibet
Niestety muszę się tu zgodzić z kolegą wyżej. Pinnacle oprócz minimalnie wyższych kursów na zdarzenia nie ma praktycznie żadnych innych zalet które wyróżniałyby go in plus w porównaniu z innymi popularnymi bukmacherami. Minusy pinnacle według mnie:
1) Słaba oferta kursowa i nie chodzi tutaj o zakładach na jakieś ekstremalne sporty, ale o ofercie na popularne zakłądy sportowe. W pinnacle brak jest możliwość obstawienia dodatkowych hd, zakładów u/o (oprócz 3, 4 podstawowych), nie wspominając już o zakładach specjalnych typu: liczba rzutów rożnych, liczba kartek, czy liczba pkt. danego zawodnika w NBA.
2) Bardzo uboga oferta zakładów live oraz problemy z zawarciem jakiegoklwiek zakładu. Najbardziej in minus jest to że mecz koszykówki (live) można obstawić tylko podczas przerwy w grze ( przerwa miedzy kwartami, czas dla którejś z drużyn).
3) Problemy z zawarciem zakładu live. Wymaga to dodatkowego potwierdzenia, a w tym czasie albo zakład zostaje już zablokowany albo zmieni się kurs i nie można go już postawić.
4) Zakłady akumulowane są jeszcze bardziej ubogie niż zwykła oferta kursowa.

Reasumując według mnie jest to jeden z najsłabszych bukmacherów w sieci. Z innymi popularnymi firmami na głowę przegrywa oferta, nawigacja i płynnością działania strony. Jedynym plusem jaki posiada pinnacle są wyższe niż konkurencja kursy.
 
Do góry Bottom