>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

luqash 38

luqash

Użytkownik
Witam. Mam pewien problem z Pinnacle. Postawiłem już kilka zakładów u tego buka i bez problemu. Chcę teraz postawić zakład za 5zł i nie chce wejść. Wyskakuje komunikat:
Zakład na minimalną kwotę 3.3373000000000003 PLZ jest wymagane.
Kliknij na &#39;Dalej&#39; i wprowadź wyższą kwotę.

Co jest? Próbowałem za kilka innych kwot, np. 4.50 i to samo... Co się dzieje?
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Ja takiego problemu nie miałem,może więc ktoś inny Ci pomoże kolego.
Ja chciałem zapytać tak od strony ekonomicznej - o Pinnacle. Skoro oni mają tak dobre kursy , tzn o wiele wyższe niż inni, a mają bo widzę, niską marżę , to jak to jest, że im opłaca się to prowadzić? Nie jest przecież Pinnacle serwisem dla graczy niedzielnych raczej (mała rekalma, nie zbyt przyjazna strona), piszą tam że mile widziani są dobrzy gracze, również czytałem że kwoty kilkudziesięciu tys zł (czy E) na zakład są tam czasem normą... do tego wysokie limity, widoczne w dodatku, teoretycznie bardzo rzadkie indywidualne... Więc jak to wszystko sie nadal kręci i daje &quot;IM&quot; zarobek?
O inne nie pytam, bo skora takie Bwiny itp są sponsorami wszelkimi to kasa tak musi tak masakryczna w obrocie.
 
T 9

theart

Użytkownik
Odpowiedź w zasadzie tkwi w twoim pytaniu.

Wysokie limity, wysokie zakłady, niska marża staje się wielka.

Witryna mało przyjazna i zdecydowanie średnia oferta, wybrane skrupulatnie tylko niektóre zdarzenia, mało zdarzeń typowo losowych więc przewaga buka rośnie.
 
T 9

theart

Użytkownik
Witam. Mam pewien problem z Pinnacle. Postawiłem już kilka zakładów u tego buka i bez problemu. Chcę teraz postawić zakład za 5zł i nie chce wejść. Wyskakuje komunikat:

Zakład na minimalną kwotę 3.3373000000000003 PLZ jest wymagane.
Kliknij na &#39;Dalej&#39; i wprowadź wyższą kwotę.


Co jest? Próbowałem za kilka innych kwot, np. 4.50 i to samo... Co się dzieje?
Skoro masz kwotę limitu to jak chcesz postawić większą.
 
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
Witam, mam pytanie w sprawie weryfikacji danych na Pinaccle, otóż do potwierdzenia tożsamości wymagają jeszcze wydrukowania tego wniosku czy tak to sie nazywa i po wypełnieniu jego zeskanowanie, ale jeżeli wpłacał bym depozyt przez np. przelew24 a potem wypłacał przez przelew bankowy to już tego wniosku wysyłać im nie musze?
Jedynie wtedy dowod, tak?
Z góry dzięki za odp ;)
 
K 29

kalonek

Użytkownik
Witam, mam pytanie w sprawie weryfikacji danych na Pinaccle, otóż do potwierdzenia tożsamości wymagają jeszcze wydrukowania tego wniosku czy tak to sie nazywa i po wypełnieniu jego zeskanowanie, ale jeżeli wpłacał bym depozyt przez np. przelew24 a potem wypłacał przez przelew bankowy to już tego wniosku wysyłać im nie musze?
Jedynie wtedy dowod, tak?
Z góry dzięki za odp ;)
Jak ja wpłacałem przez Przelewy24 i wypłacałem na konto bankowe to nie chcieli nawet skanu dowodu.Dopiero kiedy wpłaciłem kartą to chcieli jej skan ten formularz i dokument tożsamości.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Witam
Mam problem ponieważ gram w pinnacle ale teraz jestem we Włoszech a tam jest zabroniony hazard internetowy co zrobic zebym mogl tam grac, zmienialem ip i moglem sie zalogowac ale nie moglem otworzyc zakladow tzn. tego plusika.
Co mi doradzacie?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a w Polsce nie jest zabroniony?
po prostu normalnie nie pograsz we Włoszech bo nie które strony się nie wczytają nawet nie pomogą proxy .
Z tego co pamiętam bez problemu śmigał mi tam Tobet i Sportingbet na innych ni hu hu
 
B 9

bmwe90

Użytkownik
Pany...pomóżcie
Od niedawna śledzę kursy na pinku ale interfejs tej strony mnie rozp**rdala. Czy w jakiś sposób mogę wejść na całą &quot;dzisiejszą ofertę&quot; ? I drugie pytania:
mam mecz:
Zhetysu Taldykorga-Lech Poznan
w jaki sposob mogę wejsc na dodatkowe zaklady z tego meczu? bo ja mam tylko 1x2 i under/over...
pomocy, chce zarabiac !
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Możesz sprawdzić dzisiejszą ofertę z piłki nożnej wybierając zakładkę soccer i na samym dole Todays games. W innych sportach nie ma takiej możliwości.
Pinnacle nie ma wielu zakładów dodatkowych. Na LE masz do wyboru zakłady na czas regulaminowy i do połowy. W zakładach na czas regulaminowy możesz typować zwycięzcę, handicapy i under/over, a do połowy czasu typujesz handicap i under/over
 
M 135

mhm

Użytkownik
pinnacle dziala prawie jak gielda kursow. Czesto jest tak ze oni nie chca zostac wpuszczeni w maliny jakims ustawianiem meczu wiec jak ma byc kurs 15 to oni oferuja tylko linie np: +2,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego tak?
@Down
Dzięki, po prostu nie zauważyłem adnotacji, że zakład na dole dotyczy pierwszego seta ???? .
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Czołem,
na jednej stronie w komnentarzach dot. Pinnacle wyczytałem , że mogą być niedługo problemy z graniem u nas.. Pisał tam ktoś że blokują granie nowych krajach tj Holandii i Turcji , i jakoby u nas za niedługo miało być podobnie? Tzn nie wiem kto i co blokuje - jak to wygląda od środka ale - wiecie coś tym?
Czy Pinnacle nadal jest perspektywicznym bookiem ?

*************
Edytowane później:
W zasadzie to mi odpisali z supportu: &quot;Pinnacle Sports nie akceptuje klientów z takich krajów jak Turcja i Holandia. Pinnacle Sports posiada licencje rządu Antyli Holenderskich i świadczy usługi zgodnie z prawami obowiązującymi w tym kraju.
Sugerujemy kontakt z lokalną placówką rządową w celu uzyskania informacji na temat nowych praw, zarówno już obowiązujących, jak i wprowadzanych w przyszłości.
Nie możemy wypowiadać się na temat praw wprowadzanych w innych krajach.&quot;
ciekawe więc jak to będzie w przyszłości z nimi, i czy tylko z nimi,
czemu akurat Turcja i Holandia sie nie spodobała tym od licencji? i jak wobec tego wygląda nasz Polska pod tym względem ,hmmmmmmm...

Edit namber dwa.
Poczytałem posty o Ustawie, jak to wygląda od strony prawnej ale nadal nie wiem co myśleć jednoznacznie. Tak samo Pinnacle jest u nas nielegalne jak i Betwin , Expekt i inne bety. Więc chyba wszystko zależy od tych z Alderney Gambling... ? Dobrze rozumuję? Jeśli nie to proszę o rozwianie moich złych myśli ;)
 
Do góry Bottom