>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn 2015/2016

Status
Zamknięty.
lukas88 310,3K

lukas88

Forum VIP
27.02.2016 g. 18.30 Zabrze- Lubin
Typ: 1
Kurs: 1,43
MarathonBet
Stawka 6/10


Krótko i na temat:
Zabrzanie zawiedli w Kwidzynie, szczególnie w pierwszej połowie, nie wierzę jednak że zagrają równie słabo na własnym parkiecie z Zagłębiem. Zabrzanie muszą walczyć o jak najlepsze miejsce w PO, i takie mecze po prostu trzeba wygrać.​
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Legionowo - Kwidzyn under 53.5 1.85 2/10 b e t 365 ✅
28-24

Legionowo dom 48.4 (u/o 9-0!)
Kwidzyn wyjazdy 54.2 (u/o 6-3)

Mecz za 4 pkt, bo walka o 4 miejsce straszna. Przy tej wadze spotkania i underowości Legionowa, 2 jednostki inwestuję, choc różnica w stosunku do moich wyliczeń to tylko 2 gole.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Jest gdzieś dostępna kadra Vive na jutrzejsze spotkanie ze Śląskiem? Podobno drużyna z Kielc ma zagrać w głównej mierze juniorami, co skłaniałoby do zagrania under. Ktoś może potwierdzić te doniesienia?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Vive Kielce - Śląsk Wrocław 2 +20.5 1.98 3/10 betsson ✅
37-20, do pełni szczescia zabrakło mi 4 goli w totalu, bo middle by siadły jak złoto. Zgodnie z oczekiwaniami przed meczem linie już były na poziomie -15.5 i 60.5

Grałem grubo under 65.5 (niestety już nie do złapania), ale z nastawieniem w dużej części na middla, bo na live to wejdzie z 61.5.
Tak jak wyżej taiwoffinden sugerował, Vive zapewne kompletnie odpuści ten mecz czołowym grajkom, może nawet do meczowej kadry wskoczą dziś juniorzy.
Pogromu się nie spodziewam i wariackiego tempa również.
Spread kosmicznie wysoki, choć Wisła niby potrafiła walnąć Śląsk +28, więc wolę mimo wszystko z ewentualną większą inwestycją w hcp poczekać na live. Tam po składach i paru pierwszych minutach będzie wiadomo, czy czasem prawidłowe nie jest jakieś -14.5.

Statystyiki tu nie muszą akurat mieć wielkiego przełożenia, ale informacyjnie:
Vive dom 61.6 (u/o 5-5)
Śląsk wyjazdy 53.9 (u/o 5-4)

I jeszcze pokrywanie handi:
Vive ATS 6-14 (dom 4-6)
Śląsk ATS 9-11 (wyjazdy 5-5)

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Z informacji własnej, nie mogę głośno na forum mówić od kogo, wiem że dzisiaj Vive ma zagrać w głównej mierze juniorami wzmocnionymi powracającym po kontuzji Mariuszem Jurkiewiczem.
W Śląsku po jednym meczu absencji powraca podstawowy bramkarz Krzysztof Szczecina.
Kielce - Wrocław:
under 62.5 gola - 2.38 Fortuna ✅
under 63.5 gola - 2.08 Fortuna ✅
Odpuściłbym granie handicapu w stronę wrocławian. Kieleccy juniorzy będą chcieli pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony, a Śląsk? Nie zapomnijmy... 24:47 w Zabrzu i 19:47 w Płocku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Wraca Jurkiewicz na dzisiejszy mecz. Poza tym
W składzie na mecz znajdą się także m.in. wychowankowie klubu - Filip Fąfara i Bartłomiej Bis.
/edit:
Wśród zawodników, których nie zobaczymy dzisiaj na parkiecie są: Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Grzegorz Tkaczyk, Tobias Reichmann, Julen Aginagalde, Karol Bielecki, Paweł Paczkowski i Uros Zorman.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Z informacji własnej, nie mogę głośno na forum mówić od kogo, wiem że dzisiaj Vive ma zagrać w głównej mierze juniorami wzmocnionymi powracającym po kontuzji Mariuszem Jurkiewiczem.

W Śląsku po jednym meczu absencji powraca podstawowy bramkarz Krzysztof Szczecina.

Kielce - Wrocław:
under 62.5 gola - 2.38 Fortuna
under 63.5 gola - 2.08 Fortuna

Odpuściłbym granie handicapu w stronę wrocławian. Kieleccy juniorzy będą chcieli pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony, a Śląsk? Nie zapomnijmy... 24:47 w Zabrzu i 19:47 w Płocku.
Bez jaj, jak dużo da pograć młodym, to i +20.5 siądzie na luzaku.
Równie dobrze może byc 41-26 i nie wejdzie under, a siądzie handicap. Raczej bym tu tego nie różnicował specjalnie. Obie opcje wydają się dobre.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Bez jaj, jak dużo da pograć młodym, to i +20.5 siądzie na luzaku.
Równie dobrze może byc 41-26 i nie wejdzie under, a siądzie handicap. Raczej bym tu tego nie różnicował specjalnie. Obie opcje wydają się dobre.
Oczywiście, że może tak być, ale biorąc pod uwagę że w Vive wystąpią juniorzy a w Śląsku na bramkę powraca podstawowy bramkarz to lepszą opcją i na dodatek po wyższym kursie wydaje się być under.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Legionowo - Górnik Zabrze under 58.5 1.85 2/10 b e t c l i c ✅
27-27

Legionowo dom 48.8 (u/o 10-0!)
Górnik wyjazdy 60.3 (u/o 4-6)

W pierwszym meczu 35-34 dla Górnika i stąd dziś ta linia, bo przecież nie wystawili jej ze średnich. Ważny mecz w kontekście walki o jak najlepsze miejsce przed PO i jeśli Legionowo zagra swoje, bez szybkich wznowień w stylu Zabrzan, to powinno się tu wszystko zakręcić właśnie na poziomie 54-55 goli moim zdaniem.
Oby Legionowo wyśrubowało domowy rekord do 11-0 dla underów.

Chrobry - Stal Mielec over 52.5 2.00 2.5/10 b e t 365 ✅
35-27

Tu w zasadzie tylko pod średnie:
Chrobry dom 52.1 (u/o 5-5)
Mielec wyjazdy 58.5 (u/o 5-5)

Mecz z handicapem na poziomie -7.5 (prawidłowym), powinna być pewna wygrana Chrobrego i mam nadzieję, że bez wielkiej defensywy. Fair 55.0-55.5.

Powodzenia
HH
 
delpiero88 48

delpiero88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- PGNiG Superliga mężczyzn
Godzina: 17:30
Spotkanie: MMTS Kwidzyn- Azoty Puławy
Typ: MMMTS Kwidzyn
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj o 17:30 rozegrane zostanie spotkanie 21 kolejki PGNiG Superligi mężczyzn w piłce ręcznej, w którym zespół MMTSu Kwidzyn zagra z ekpią Azotów Puławy. Dość zdecydowanym faworytem jest ekipa z Puław, jednak ja to widzę trochę inaczej. Do końca fazy zasadniczej zostało 2 kolejki. Azoty pewne 3 miejsca przed play-offami, natomiast Kwidzyn ma jeszcze szanse nawet na 4 lokatę ( obecnie 6 miejsce). A więc mają o co walczyć. Mobilizacja na pewno jest, tym bardziej, że we własnej hali grają naprawdę dobrze o czym świadczy 7 zwycięstw w 10 spotkaniach w tym sezonie. Jednak najważnieszjszą informacją co do tego spotkania jest to, że ekipa z Puław wczoraj grała w Gdańsku z Wybrzeżem w ramach 1/8 rundy Pucharu Polski, i tam trochę się pomęczyła z pierwszo ligowcem, gdyż wprawdzie wygrali zawody 28-25, jednak jeszcze w 53 minucie przegrywali jedną bramką. I co ciekawsze po ciężkim spotkaniu w Gdańsku po dniu grają w KwidzynIE spotkanie ligowe, które dla nich jest o pietruszkę, zaś dla gospodarzy tego spotkania to mecz naprawdę ważny. Zawodnicy Azotków mają naprawdę sporo w nogach po wczorajszym spotkaniu bo nie grali rezerwami ( Krajewski 7 goli, Masłowski 7, Sobol 5, Kubisztal i Orzechowski po 3 gole). Jak dla mnie nawet jeśli Azoty zagrają na 100 % ( w co osobiście wątpię) to i tak w pewnym momencie może zabraknąć sił. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy po bardzo fajnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
MMTS Kwidzyn-Azoty Puławy 32-29
MMTS+4 1.87 MarathonBet✅✅✅ IZZI
W obliczu tego, o czym wspomniał wyżej delpiero trzeba spróbować takiego handi z takim kursem. Inni zareagowali i mają +4 azjana po max 1.67. Granie dzień po dniu nie jest łatwe, co pokazują mistrzowskie imprezy, gdzie najczęściej mecze są minimum z jednodniową przerwą dla zawodników. Wydaje mi się, że wczorajszy mecz był ważniejszy, bo tam Puławianie grali o wyraźną stawkę, czyli awans do kolejnej fazy Pucharu Polski. Dzisiaj liga i mecz praktycznie o nic. Skoro wczoraj sporo grali czołowi gracze, to dzisiaj więcej powinni pograć rezerwowi. Fakt, Azoty to trzecia siła i mają nawet szeroką kadrę, ale dla przykładu na kole jest praktycznie tylko Leoś Petrovski. W meczu z Iskrą, bo akurat ten widziałem, Skutnik w ogóle nie wpuszczał Grzelaka i rotował na kole, dając szansę różnym zawodnikom poczynając od Kubisztala, kończąc na Sobolu. Dodatkowo ten doświadczony szkoleniowiec przez chwilę próbował gry na cztery rozegrania. Nie zdziwią mnie dzisiaj dalsze eksperymenty. Jest na to okazja, może także pograć młodzież, a jest dla przykładu młody Kowalczyk na środku. Tak jak już było wspomniane, Kwidzyn powinien być w 100% zdeterminowany, a goście powinni podejść bardziej na luzie, nie przejmując się tak bardzo wynikiem. Oprócz tego podopieczni Rombela mają argumenty po swojej stronie. W miarę wyrównana kadra, niezłe rozegrania i skrzydła. Koło też w porządku, bramka też potrafi pomóc. Sporo równowagi, więc nawet w normalnym meczu mogą powalczyć. W pierwszej rundzie 5-bramkowe zwycięstwo Azotów, więc tutaj mniejszy wymiar jak najbardziej możliwy.
Transmisja o 17.30 w Polszmacie Sport, więc będzie można śledzić na żywo to spotkanie. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Ostatnio delpiero88 i macko dali super picki przeciwko Azotom i zdecydowałem sie kontynuować przeciwko nim w ostatniej kolejce.

Azoty Puławy - Legionowo 2 6.00 1/10 bwin (szerzej dostępne @5) ⛔
Legionowo +4.5 1.85 4/10 b e t 365/bwin/1xbet/rivalo ✅
29-26

Zakładam, że gospodarze są już w trakcie specyficznego okresu przygotowawczego przed PO.
Jutro grają kompletnie o nic, a Legionowo walczy o 4 miejsce, a przegrywając może spaść nawet na 6.
Więcej nie ma sensu się tu specjalnie rozpisywać, bo typowo mobilizacyjny bet.
Sportowo Azoty oczywiście znacznie lepsze i jeśli podejdą normalnie, to mogą nawet pokryć handicap, tylko w ręcznej mobilizacja i walka to podstawa, a takowej ze strony gospodarzy mam nadzieję nie będzie.
Do tego dochodzi cyrk z własną halą:
http://sportowefakty.wp.p...tanie-rozegrany

Powodzenia
HH
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
To co się tam dzieje, to jakaś jedna wielka parodia. Takich rzeczy u nas w lidze chyba jeszcze nie było, a od następnego sezonu liga ma się przekształcić w zawodową. Jak wyraźnie trzecia ekipa naszej ligi może rozważać oddanie meczu walkowerem ze względu na jakieś widzimisię zarządcy hali?! Takich sytuacji w naszym handballu po prostu nie powinno być.
Co do samych typów, to z perspektywy czysto sportowej Legionowo nie miało by tu szans. Pamiętam ich, jak jeszcze niedawno grali w II lidze z UMCS-em. Działacze napompowali jednak klub, już nawet na tamtym niskim poziomie grał ekstraklasowy Ciok. Teraz skleili jeszcze lepszą ekipę i wygląda to nieźle, chociaż śmiem twierdzić, że poziom naszej ligi poza top3 się obniżył i przez to nastąpiło takie spłaszczenie ligi, gdzie nawet taka drużyna, jak KPR przed ostatnią kolejką waha się pomiędzy 4., a 6. lokatą.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To co się tam dzieje, to jakaś jedna wielka parodia. Takich rzeczy u nas w lidze chyba jeszcze nie było, a od następnego sezonu liga ma się przekształcić w zawodową
były, były i to też u Witaszków kilka lat wstecz jakieś jaja z halą miały miejsce.
Co do odpuszczania, to czy Azoty nie wolałyby jednak żeby spadli na te 6.msce...?
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Kolega ma chyba rację. Azoty powinny myśleć o uniknięciu MMTSu, z którym ostatnio strasznie się męczyli i ostatecznie przegrali, a przy &quot;oddaniu&quot; spotkania drużynie z Legionowa może się stać tak, że Puławy zmierzą się z Kwidzynem. Co powiecie o dzisiejszych meczach Azotów i Górnika ? Warto wchodzić np: azjanem -1 w całorocznym ?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Górnik Zabrze - Gwardia Opole 2 3.50 1.5/10 b e t 365 ⛔
Gwardia +2.5 1.90 3/10 b e t 365 ✅
32-31. Gwardia przegrała na własne życzenie i wyleciała z PO.

Górnik walczy niby o utrzymanie 7 miejsca i 1 rundę PO z Wisłą Płock, a nie Vive.
Choć co to za różnica? I tak szybki koniec.
Dla Gwardii zaś mecz o playoffy. Jeśli bowiem przegra, to Zagłębie wygrywając z Chrobrym zepchnie Gwardię do playout.
Większej mobilizacji spodziewam się zatem po drużynie gości i trochę nie rozumiem wzrostu kursów. Czuję stykówkę i raczej -1.5 bym wystawił max.

Śląsk - MMTS Kwidzyn over 51.5 2.00 3.5/10 b e t 365/betano ⛔
MMTS -9.5 1.85 3/10 bwin ✅
16-33

Śląsk dom 57.2 (u/o 4-6)
MMTS wyjazd 54.0 (u/o 7-3)

Ze średnich 55.5 wychodzi i trochę nie rozumiem tej linii i jeszcze wzrostów kursów na overa.
Spodziewam się meczu dość szybko rozstrzygniętego, bo problemy Śląska znane. Co za tym idzie i słabej obrony w 2 połówce. MMTS w telewizyjnym meczu przed tygodniem z Azotami pokazał grę z szybkimi wznowieniami i jeśli w tym stylu pobiegają, to właśnie około 55 goli się tu w mojej opinii powinno zakręcić. Handicap już wszędzie leci na -10.5, złapałem w Rivalo, ale nawet -10.5 nie wydaje się tu złe. Bwin jeszcze ma -9.5 jeśli ktoś może. W tygodniu Śląsk w Pucharze Polski przegrał 17-34 z w zasadzie rezerwami Zagłębia. Dodam, że grał w zaledwie 10-cio osobowym składzie, z nominalnymi skrzydłowymi na rozegraniu. Tak się nie da. Jakieś -15 mnie tu nie zdziwi kompletnie.

HH
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A ja na jutro z lokatą zanim mnie Harry wyprzedzi

Wisła Płock - VIVE ⛔⛔⛔⛔
Typ: 2
Kurs: 1,45
Bukmacher: Oddsring

Już jutro wielka, &quot;0święta wojna&quot;! ???? Na parkietach płockiej Areny zmierzą się Wisła Płock i Vive Kielce. Pierwsza rzecz o absencjach u Nafciarzy nie wystąpią: Oneto, Konitz, Piechowski i również wysoce prawdopodobne, że &quot;Wichura&quot;. W zespole Iskry Bielecki i Buntić. Pojedynek ma wymiar prestiżowy, gdyż miejsca w tabeli już dawno rozdane i obydwa zespoły poznały dzisiaj swoich rywali w playoffach. Dlaczego Vive? Po pierwsze osoba trenera, charyzmatyczny Tałant Dujszebajew z pewnością lepiej zawsze dociera do zawodników, niż Manolo, któremu z powodu bariery językowej trudniej do końca wskazówki przekazać na bieżąco zawodnikom. Dwa kadra, czyli moim zdaniem kadra zespołu z Kielc bardziej kreatywna i mobilna. Do tego &quot;Kaczka&quot;, który wrócił na pewno pomoże w reszcie sezonu. Po trzecie dominacja. Vive zdecydowanie góruje nad zespołem z Płocka. W ostatnich 7 spotkaniach górą była ekipa z Kielc, a Wisła ostatni raz w fazie zasadniczej wygrała 4 lata temu. Ostatni argument to oczywiście lepsza postawa w LM. VIVE 9 zwycięstw w tym jedno w Barcelonie, co nie udało się innym zespołom przez kilka ostatnich lat, 3 remisy i tylko 2 porażki. Wisła z kolei Bilans zupełnie odwrotny 9 porażek w tym dwie bardzo dotkliwe 26:31 z Celje i katastrofa 23:37 z Kiel, 3 zwycięstwa i 2 remisy. Dlatego idę zdecydowanie w stronę VIVE Kielce. ????


Edit.: To był jakiś dramat...Co zagrała ta zbieranina gwiazdek z Kielc. Bertusa jak pokazywali na trybunie to cały czerwony, nie dziwię mu się, ten wynik to wstyd dla Galaktikos z Kielc, gdyż nie potrafili nawet pokonać...bramkarza, który grał z kontuzją. A gra Chrapkowskiego, Kusa w obronie to jakiś kryminał był. Kus ma teraz grać w kadrze? Przecież to kpina...
 
lukas88 310,3K

lukas88

Forum VIP
13.03.2016 Wisła Płock- Vive Kielce
Typ: 2 (-2)
Kurs: 1,67
Bet 365
Stawka 7/10

Cóż, Wisła to już nie ten sam zespół co przed dwoma sezonami, tak samo jak Vive, tylko że oba zespoły przeciwnie zmieniły swoją siłę. Wisłę opuściło kilku kluczowych zawodników jak Syprzak, Jurkiewicz, Kubisztal czy Nenadić. Natomiast Vive to światowa elita, na każdej pozycji mają lepszych zawodników. Tałant nie musi motywować zawodników przed tym meczem, sami są tak nakręceni że jest to niepotrzebne w końcu jest to &quot;święta wojna&quot;. Mimo braku Bieleckiego i Bunticia uważam iż Kielce zleją Płock, więcej pogra Jurecki z Lijewskim, a także wracający do zdrowia Jurkiewicz.

Kielce (-4) @2,16
Bet 365 Stawka 3/10
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Vive Kielce under 62.5 1.75 5/10 Rivalo (61.5 na tą chwilę szerzej dostępne) ⛔
Zagłębie +9.5 1.98 3/10 Betsson ⛔
25-40. Ech kompletnie źle przeczytałem ten mecz. Wygląda na to, że gospodarze mimo jednego dnia więcej odpoczynku, wyszli na mecz bez chęci bronienia...

Zagłebie dom 49.6 (u/o 8-3), a przy linii 62.5 w całym sezonie perfekcyjne 22 undery i 0 overów
Vive wyjazdy 60.4 (u/o 6-5)

H2H z rundy zasadniczej:
ZL - Vive 28-32 (under przy linii 62.5)
Vive - ZL 37-22 (under przy linii 63.5)

Ze statystyk to nawet 55 goli tu nie zdziwi.
Do tego dodać można fakt, że mecz ten jest dla Vive tylko koniecznym i pewnie niezbyt chcianym przystankiem pomiędzy świętą wojną z Wisła Płock (raptem 48h temu), a wyprawą do Brześcia na mecz fazy playoff Ligi Mistrzów.
Jak dla mnie dziś odklepanie meczu i wygrana bez strat w ludziach to będzie podstawa dla Talanta. Spodziewam się spokojnego spotkania i osobiście bym tu wystawił +7.5 oraz 57.0.

Powodzenia
HH
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Podbijam typ kolegi wyżej na dodatni handi Zagłębia. ;) Wiadomo takie mecze (z Vive/Wisłą) przyciągają miejscową publiczność która raczej mimo nastawienia na porażkę dopinguje swój team. Do tego dochodzi apetyt zawodników, którzy gdzieś tam chcą ośmieszyć zawodników z Vive, którzy bądź co bądź są lepsi. Vive drugi wyjazd pod rząd w niedługim czasie więc na pewno gdzieś tam zmęczenie się pojawia, a jak pisze Harry_Hole trener naszej reprezentacji nie będzie chciał ryzykować kontuzji etc. Więc fajna opcja ze strony betsafe/betssona.

Zagłębie Lubin (+9,5) vs. Vive Kielce, typ: 1 @1.98
⛔ (betsafe)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom