>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn 2015/2016

Status
Zamknięty.
legkapi 0

legkapi

Użytkownik
Legionowo- Chrobry Głogów
Chrobry Głogów @ 1.74 BAH
---
Jak dla mnie dziś Chrobry do grania z Legionowem. Chrobry ostatnio przegrywa najmniejsza różnicą bramek, poza meczem z Vive. Aspiracje przed sezonem bardzo duże, skład wzmocniony. Warto zaryzykować.
Może jakieś konkretne argumenty? Nie widzę tutaj w ogóle podania jakiegoś powodu, który zachęcałby realnie do postawienia na Chrobrego. /Maćko18
1. Wszystkie punkty jakie zdobył Głogów były na wyjazdach,
2. Brak osłabień kadrowych.
3. Grzesiek Sobut który dołączył do drużyny miał 2 tygodnie aby zgrać się z chłopakami.
4. Słaby mecz Legionowa z Opolem.
Takie są moje spostrzeżenia.
Jednak Pan Maciej18 miał rację co do moich słabych argumentów.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Górnik Zabrze - Vive Kielce
over 60,5 bramek 1,8@ 3/10 ✅ co za festiwal strzelecki obu drużyn ????

Kielczanie po bardzo dobrym spotkaniu i remisie 32:32 z Rhein Neckar wracają do rywalizacji w rodzimej lidze a ich przeciwnikiem będzie Górnik Zabrze z którego przed sezonem odeszło kilku ważnych zawodników. Górnicy legitymują się bilansem 2-3 dwa pierwsze spotkania były tragiczne w wykonaniu Zabrzan porażka z Azotami Puławy 38:28 w 1 kolejce a w drugiej u siebie przegrali 19:25 z Chrobry Głogów o ile ta pierwsza porażka nie była dla mnie zaskoczeniem o tyle ta druga była dla mnie niespodzianką. Potem były dwa bardzo dobre spotkania w Pucharze EHF z Tiraspolem wygrana na wyjeździe 25:40 i potem w rewanżu u siebie 36:25 i po tych dwóch zwycięstwach w Europie przyszły również dwie wygrane w lidze we Wrocławiu ze Śląskiem 26:33 oraz u siebie z Pogonią Szczecin 36:28 potem była wizyta w Płocku i jakiegoś większego wstydu gracze Jurasika nie przynieśli przegrywając 31:25. Dzisiaj będą gościć u siebie Mistrza Polski czy powalczą ciężko powiedzieć bo to zależy jak do tego spotkania podejdą Kielczanie. Po tym można powiedzieć zwycięskim remisie Kielczan w Niemczech trener Dujszebajew nie będzie mógł skorzystać dzisiaj z kontuzjowanego Grzegorza Tkaczyka oraz Ivana Cupicia oprócz tej dwójki graczy na pewno na parkiet w Zabrzu dzisiaj nie wybiegną jeszcze Piotr Chrapkowski, Paweł Paczkowski oraz Mariusz Jurkiewicz. I jedni i drudzy potrafią strzelać o czym już przekonaliśmy się w poprzednich meczach w tym sezonie. Liczę dzisiaj tutaj na mecz otwarty ze sporą ilością bramek. Mam nadzieję,że Kielczanie nie będą przywiązywali jakiejś większej uwagi do obrony. Zresztą historia spotkań pomiędzy obiema ekipami pokazuje,że obie drużyny zawsze sporo strzelały między sobą:)
Do tego zagrałem jeszcze:

Azoty Puławy -6,5 1,8@ 3/10 ✅ izzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Chrobry Głogów - Azoty Puławy
Azoty Puławy 1,45@ 4/10 bet 365 ✅
Azoty Puławy -2,5 1,8@ 2/10 bet365 ✅ pogrom :razz:

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ekipa z Puław przez wielu wymieniana jako trzecia siła w Superlidze po Kielcach i Płocku. Ciężko się z tym nie zgodzić skoro Azoty po 6 kolejkach legitymują się bilansem 5-1. Świetne transfery przed sezonem oraz bardzo dobry szkoleniowiec robią swoje. Ekipa z Głogowa notuje w tej chwili serię aż 4 porażek z rzędu i nic niestety nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić po tej serii spotkań. Jeśli Puławianie nie zlekceważą swojego rywala to powinni spokojnie zwyciężyć w Głogowie pokrywając również wyżej podany przeze mnie handicap :)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zakład live w przerwie meczu, na 2 połowe.
Wisła Płock - Gwardia Opole over 51.5 1.95 bet365 2/10 ⛔
Gwardia Opole over 17.5 1.80 bet 365 2/10 ⛔
Najgorszy możliwy wynik. 34-17, zabrakło gola Gwardii, do obu overów. Zmarnowany karny...

Wchodzę w over meczowy oraz w over Gwardii. Do 14 minuty nie potrafili rzucić bramki, totalna niemoc i 9-0. Później Wisła troszkę odpuściła i mamy 16-7 HT (Gwardia 7 goli w 16 min). Stać gości na 11 bramek w 2 połowie, bo spodziewam się już luźnej gry, bez spiny w obronie i walki w parterze. Wisła ma w weekend wyjazd do Zagrzebia i nie będą szukać zbędnych urazów.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Azoty Puławy - Pogoń Szczecin
Azoty Puławy -5,5 1,8@ 3/10 ⛔ najsłabszy mecz w wykonaniu Azotów w tym sezonie:-(
Ciężko mi wytłumaczyć co się dzieje z ekipą Pogoni w tym sezonie. Ostatnie wyniki są wręcz tragiczne zarówno na Polskim jak i po ostatnim weekendzie na arenie Europejskiej. Po pierwszej kolejce gdzie sprawili mega sensację remisując u siebie z Vive Kielce 27:27 myślałem,że ekipa Pogoni znowu może powalczyć śmiało o pierwszą 3-4 w tabeli ale chyba się trochę pomyliłem. Po tym remisie Pogoń zanotowała świetną serię 3 wygranych z rzędu ale to co się potem stało to nikt nie wie aż 3 porażki z rzędu z Zabrzem, Kwidzyniem oraz u siebie z Legionowem co było dla mnie sporą niespodzianką i w weekend Pogoń uległa również w pierwszym spotkaniu w Pucharze EHF z Csurgoi 27:30. Naprawdę źle to wygląda przed meczem z taką mocną ekipą w tym sezonie jak Azoty Puławy. Puławian już opisywałem wcześniej także nie będę tego samego znowu wypisywał tutaj. Azoty jak na razie oprócz jednej pechowej porażki w Płocku z Wisłą 35:33 a pechowej dlatego,że praktycznie przez większość spotkania prowadzili mają same zwycięstwa i aż szkoda,że to właśnie Puławy nie reprezentują nas w tym sezonie w Pucharze EHF tylko Pogoń i Górnik. Jak dla mnie Azoty u siebie powinny sobie spokojnie poradzić z rozbitą ostatnio ekipą Pogoni Szczecin. Biorę handi -5,5 na Puławy które są w świetnej formie ostatnio w weekend rozgromili +9 bramkami na wyjeździe Chrobry Głogów:)
Bukmacher.../Maćko18
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Azoty też nas reprezentują w EHF tylko zaczynają od następnej rundy i jak nie będzie pecha w losowaniu to jest myślę duża szansa na awans do fazy grupowej.
Co do typu to się zgadzam. Ja nie będzie lekceważenia rywala to wynik może zakręcić się coś w stylu 3 i 4 meczu o brazowy medal poprzedniego sezonu. Azoty w pełnym składzie.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Ło matko co się porobiło. Ryneczek zaszalał ładnie. Już -8.5 handicap i dwójeczka po 16.00.
Przecież Pogoń to nie kelnerzy. Wyjściowe -5.5 od Kobe może przedstawiało jakies value, ale teraz chyba trzeba wejść w Pogoń +8.5. Niby przez ostatni miesiąc stracili formę, ale nie takie powroty widywałem w sporcie. Skoro potrafili zremisować w tym sezonie z Vive (27-27 2 września), to czemu nie mają wygrać w Puławach? Lubie takie przesadne ruchy kursów. Oczywiście bez szaleństw ze stawkami, bo może być łatwo dla Azotów, ale jednak musze pograć nie pod formę, a pod potencjał Pogoni.

Azoty Puławy - Pogoń Szczecin 2 +8.5 1.75 bet365 2/10 ✅
czysta dwójka w oddsring po 16.00 1/10 ⛔
25-22, handicap nigy nie był zagrożony. Do wygranej trochę Pogoni zabrakło. Szkoda, że nie wszedłem ostatecznie w undera.

Powodzenia życzy
Harry Hole

P.S. Może dorzucę jeszcze typ na undera, bo linia tez przesadnie rośnie, a Pogoń w tym sezonie bardzo underowa (srednio 50.86 gola/mecz).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Vive Kielce - Azoty Puławy
Azoty Puławy +7,5 1,85@ 2/10 bet365 ⛔ MASAKRA !!!

Jeśli Azoty zagrają tak dobrze jak w Orlen Arenie z Wisłą 12 września gdzie przez większość spotkania prowadzili i dopiero w samej końcówce dali sobie wyszarpać zwycięstwo 35:33 to uważam,że Azoty są w stanie również nawiązać walkę z Mistrzem Polski. Puławianie świetnie spisują się w lidze od początku sezonu legitymując się bilansem 7-1. Jak dla mnie Puławianie będą w tym sezonie 3 siłą w Polskiej Lidze. Przed sezonem świetnych transferów dokonały władze Azotów sprowadzając 3 bardzo ważnych graczy którzy w ubiegłym sezonie z powodzeniem reprezentowali ekipę Górnika Zabrze(Kuchczyński, Orzechowski oraz Kubisztal) poza tą wymienioną trójkę ekipę również wzmocnili czeski bramkarz Jakub Krupa i obrotowy Leos Petrovski. Do zespołu z Puław trafił także 19-letni rozgrywający Bartosz Kowalczyk w ubiegłym sezonie reprezentował barwy SMS Gdańsk. Z Puław odszedł Mateusz Kus który trafił właśnie do Kielc. Do Płocka powędrował Chorwacki rozgrywający Marko Tarabochia. Czołowym graczem Azotów jest lewy rozgrywający Nikola Prce który jak narazie w tym sezonie jest w świetnej dyspozycji i w 7 spotkaniach zdobył aż 42 bramki. Kielczanie niewiele mieli czasu na odpoczynek po pechowo zremisowanym spotkaniu w Lidze Mistrzów ze świetną Barceloną w sobotę. A już kolejny mecz ligowy i to wydaje się,że z bardzo wymagającym rywalem. A już w najbliższy weekend Kielczan czeka również bardzo ciężki mecz wyjazdowy w Lidze Mistrzów z Vardarem Skopje. Mam nadzieję,że tak dobry trener jakim jest opiekun Azotów Ryszard Skutnik nie pozwoli na to,żeby jego zawodnicy to spotkanie przegrali w głowach w szatni na myśl o tym,że zagrają z Kielcami. Liczę na to,że Puławianie postawią się Kielczanom tak jak postawili się Wiśle w Orlen Arenie. Swoją drogą dla Kielc będzie to świetne przetarcie z tak wymagającym rywalem jakim są Azoty przed jeszcze trudniejszym starciem w najbliższy weekend w Macedonii. Idę w tym spotkaniu w stronę handicapu +7,5 na Puławy bo uważam,że są w stanie spokojnie powalczyć w Hali Legionów z Kielczanami:) Zapowiada się ciekawe widowisko...
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Typ live w przerwie

Vive -6.0 1.85 2/10 ✅Parimatch
41-28. Co Szego zrobił z Puławianami w 2 połowie. Nie widziałem chyba czegoś takiego. 10 pierwszych rzutów po przerwie obronił.
Vive prowadzi 19-15. Zaczeli słabo, od 6-8 po 10 minutach. Później w swoim stylu zaczęli punktowac z kontr i szybko wypracowali bezpieczną przewagę.
Zakładam scenariusz dobicia mającego słabszą ławkę przeciwnika w pierwszych 15 minutach po przerwie.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Wisła Płock - Pogoń Szczecin over 54.5 1.92 3/10 marathonbet ✅
35-25, po przerwie wpadało wszystko jak należy.

Rok temu Wisła średnio 59.10 goli/mecz, a Pogoń 58.60. Mimo to w obu ubiegłorocznych spotkaniach mecze kończyły się wysokimi wynikami:
Pogoń - Wisła 29-37
Wisła - Pogoń 35-27

Teraz Wisła ma średnią 61.90, Pogoń niby nisko 51.40, ale nawet uśredniając powinniśmy tu mieć linię około 56.5-57.0.
Dla mnie value o 2 bramki zatem, zwłaszcza jeśli będzie szybki odjazd i mecz rozstrzygnięty do przerwy.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Szybko, bo zaczynają za 3 minuty.
Wisla Płock -9.5 1.80 3/10 ✅
Wisła -13.5 3.35 1/10 (handicap alternatywny, oba bety z b e t 365) ⛔
35-25, po przerwie wszystko zgodnie ze scenariuszem opisanym przeze mnie poniżej. Można było konkretnie przutulić live. :grin:
Pogoń z autokaru prosto na rozgrzewkę. Przyjechali w 12, w dodatku bez bardzo ważnego Michała Bruna.
Czuję pogrom.
Powodzenia
HH
Wisła do przerwy przegrywa 12-13. Szok. Morawski zamurował bramkę na początku, ale później opuścił boisko, prawdopodobnie z urazem. Wisła ruszy ostro po przerwie, a krótka ławka Pogoni nie udźwignie raczej meczu, jeśli nafciarze będą robili mniej błędów. Handicap w przerwie -4.5 jednak wydaje sie prawidłowy. Może warto będzie wejść w Wisłę około 45 minuty, wtedy Pogoń powinna już wyraźnie słabnąć. 12-5 od 45 minuty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Vive Kielce - Stal Mielec under 65.5 1.80 2/10 parimatch ⛔
under 64.5 2.05 2/10 b e t 365 ⛔
41-32. Nie rozumiem co Vive zagrało w defensywie. ????

Nie wiem czemu mamy tutaj tak wysoką linię.
Stal Mielec tragiczna, średnio rzuca na wyjazdach 24.00 gola. Pierwszy mecz w Mielcu 19-38 (57 goli).
Vive między meczami z Kolding nie powino się dziś wysilać. Pogra cała kadra, bez specjalnego wysiłku i biegania ten mecz się sam wygra wysoko. Handicapu -17.5 nie ruszam, ale undery są dla mnie za wysokie o jakieś 3-4 gole.
Nawet patrząc tylko na średnią Vive 61.64 gola, nie pootrafię wyobrazić sobie dlaczego tak wywindował rynek tutaj linię (na otwarciu było 62.5).

Powodzenia życzy
HH
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
MMTS Kwidzyn-Wisła Płock 22-34
MMTS+7.5 1.80 Unibet
⛔ My fault.
Wszędzie podobna linia na handi tylko widoczna różnica kursów. Większość ma około 1.7, więc tutaj warto zagrać w Uni po tym niezłym 1.8. Co do samego meczu, to wiadomo, że wyraźnym faworytem są Nafciarze, jednak granie na nich po jakimś marnym kursie under 1.1 byłoby niepoważne. Płocczanie w trakcie &quot;touru&quot;, gdzie grają co 3 dni, najczęściej ligę na tygodniu, a na weekendach LM. Tuż po meczu w Kwidzynie lecą do Stambułu po cenne 2 punkty. Nie powinni mieć tam tak łatwo, jak na własnym parkiecie i Cadenas może to mieć w głowie, przez co dokona rotacji w składzie. Kwidzynianie za to ostatnio naprawdę niezła forma. W sobotę przekonywująca wygrana ze Śląskiem i bilans aż na +11, a wcześniej dobre mecze, remis na Górniku w Zabrzu, w Puławach &quot;tylko&quot; -5 i &quot;jedynie&quot; -10 w Kielcach. W pierwszym meczu w Orlen Arenie Wiślacy wygrali na +8, a pamiętajmy, że to był początek sezonu i podopieczni Cadenasa mogli się tylko skupiać na lidze. Podsumowując uważam, że własna hala, ostatnia forma, jak i grafik Wisły stawiają takie handi w roli dobrego betu na ten mecz.
Spore absencje w obu ekipach. U Naficarzy zabraknie Wiśniewskiego, Oneto oraz Toledo. Kwidzyn bez Mroczkowskiego i Pilitowskiego na środku, na połówkach brak Klingera i Gendy, a pod znakiem zapytania stoi występ Rosiaka.
-------------------------------------------------
Tak jak napisałem na końcu edytując post, spore osłabienia i już typu nie polecam. Kolejna moja wpadka za co przepraszam :/
 
S 2

shinpu

Użytkownik
MMTS Kwidzyn-Wisła Płock
MMTS+7.5 1.80 Unibet


Wszędzie podobna linia na handi tylko widoczna różnica kursów. Większość ma około 1.7, więc tutaj warto zagrać w Uni po tym niezłym 1.8. Co do samego meczu, to wiadomo, że wyraźnym faworytem są Nafciarze, jednak granie na nich po jakimś marnym kursie under 1.1 byłoby niepoważne. Płocczanie w trakcie &quot;touru&quot;, gdzie grają co 3 dni, najczęściej ligę na tygodniu, a na weekendach LM. Tuż po meczu w Kwidzynie lecą do Stambułu po cenne 2 punkty. Nie powinni mieć tam tak łatwo, jak na własnym parkiecie i Cadenas może to mieć w głowie, przez co dokona rotacji w składzie. Kwidzynianie za to ostatnio naprawdę niezła forma. W sobotę przekonywująca wygrana ze Śląskiem i bilans aż na +11, a wcześniej dobre mecze, remis na Górniku w Zabrzu, w Puławach &quot;tylko&quot; -5 i &quot;jedynie&quot; -10 w Kielcach. W pierwszym meczu w Orlen Arenie Wiślacy wygrali na +8, a pamiętajmy, że to był początek sezonu i podopieczni Cadenasa mogli się tylko skupiać na lidze. Podsumowując uważam, że własna hala, ostatnia forma, jak i grafik Wisły stawiają takie handi w roli dobrego betu na ten mecz.

Spore absencje w obu ekipach. U Naficarzy zabraknie Wiśniewskiego, Oneto oraz Toledo. Kwidzyn bez Mroczkowskiego i Pilitowskiego na środku, na połówkach brak Klingera i Gendy, a pod znakiem zapytania stoi występ Rosiaka.
Mecz ze Śląskiem oglądałem z trybun, przyjechali bez 3 podstawowych graczy:Janji Vojvodicia, Igora Żabicia i Djordje Golubovicia. Pierwszą połowę ciągnął im Michał Adamuszek /były gracz Kwidzyna/, reszta to praktycznie byli juniorzy, ławka krótka, a najważniejsze grali do 52 minuty z lotnym bramkarzem, wiile rzutów do pustej bramki wpadło, więc tego meczu pod uwagę bym nie brał, za to w 1 połowie było widać, że jak Mysza miał siły to Kwidzyn w cale tak mocno nie odjeżdżał.
Dzisiaj w Kwidzynie tak jak słusznie zauważyłeś brakuje rozegrania, będzie rozgrywał młody Michał Potoczny z Markiem Szperą i Przemkiem Zadurą, ewentualnie z Adrianem Nogowskim. Reasumując brak zmienników na rozegranie, no chyba że wliczymy młodego Ossowskiego ściągniętego naprędce z Grudziądza ale jego bym nie liczył /warunki fizyczne/, może dostanie szansę*aby się ograć i zagrać przeciwko Wiśle.
Kwidzyn na ten mecz może mieć plan..aby nikt więcej nie złapał kontuzji na ważniejsze kolejne dwa mecze z Mielcem i Lubinem ????
Tak więc proponuję zagrać*na odwrót /-6,5 na Wisłę za 1.76/, nikt tu parkietu gryźć nie będzie aby porażka była jak najmniejsza ...;) A Manolo nie lubi odpuszczać, zerknij na mecz ze Szczecinem, po 1 połowie przegrywali Wiślacy 12:13, w szatni dostali opr aby ostatecznie mecz wygrać 10 bramkami. Kwidzyn zazwyczaj przegrywał w okolicach 8 bramek ale przy pełnym składzie i zaangażowaniu. Na tę chwilę są inne priorytety..
Pozdrawiam,
Shinpu

Tak jak napisałem na końcu edytując post, spore osłabienia i już typu nie polecam. olejna moja wpadka za co przepraszam :/
Mam nadzieję, że pomogłem, zaraz trzeba ruszyć na halę i przewidywania sprawdzić na własne oczy.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
KPR Legionowo - Śląsk Wrocław under 56.5 1.85 4/10 ✅
Parimatch
30-23 FT/ Takie coś po prostu kocham. Cały mecz zgodnie ze scenariuszem. 11-11 ht, under w meczu bez stresu, wszystkie handicapy po przerwie siedzą. :grin::grin:

Przyznam szczerze, że zaspałem wczoraj z handicapem, a było -4.5 do złapania.
Ze Śląska odeszła jak wiadomo trójka obcokrajowców Żabić, Vojvodić, Golubović.
Ile znaczył Żabić nie trudno sobie wybobrazić, skoro po 10 kolejkach był liderem strzelców Superligi z 70 trafieniami (7 goli na mecz). Warto też dodać, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn zdobył 13 goli (z 28 Śląska).
Skład ma być uzupełniony juniorami i spodziewam się lekkiego pogromu. -6.5 nie ruszam, bo to jednak dość wysoka linia i czuję, że można będzie na live upolować coś lepszego, zwłaszcza około 40-45 minuty, gdzie spodziewam sie wyraźnego słabnięcia Śląska (ostatnio w Kwidzynie do przerwy -2, żeby skończyć -12). Zresztą Shinpu wyżej pisał o meczu z MMTS.
Dlaczego zatem wchodzę tutaj w under?
Legionowo w domu średno 50.2 gola/mecz. 5 underów w 5 spotkaniach.
46 goli z Płockiem, 46 z Lubinem, 50 z Głogowem, 60 z Kielcami (przy linii 63.5), 49 z Puławami.
Słąsk wyjazdy średnia 52.6 (zdobywane 24.0, a przecież teraz ne będzie bombardiera Żabicia).
Jeśli nie wydarzy sie tu coś w stylu kompletnego braku bronienia (jak ostatnio Vive z Mielcem), to jestem praktycznie pewny undera.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Azoty Puławy 1 +11.5 1.95 4/10 bwin/betclic ✅
27-38. Ostatnie 5 minut 0-4. Wcześniej ani przez moment bet nie był zagrożony. Idealne było zagranie -7.5 w 45 minucie. Wszystko znów tak jak przewidywane.

Bardzo wysoki handicap na Śląsk. Mają oni jak wiemy problemy, ale jak na tak krótką ławkę, to i tak dzielnie walczą przynajmniej w 1 połowach.
To bet trochę pod kontrę (middla) w przerwie, jeśli znów sprawdzi się zakładany scenariusz i Śląsk wytrzyma 30 minut równej gry.
Zresztą Azoty mogą tu zagrać na włączonej opcji &quot;save energy&quot;. Są po meczu pucharowym w Szwajcarii, gdzie zawiodły i przygrały 4-ema bramkami.
Rewanż w sobotę, więc w głowach będzie zapewne założenie, żeby dziś oczywiście wygrać. Tylko, czy będzie sens wysilac sie na +12? Wątpię.
I jeszcze jedno. Azoty cały sezon negatywnie against the spread (5-7). Wyjazdowe ATS 2-4.

Powodzenia życzy
HH

------------------------------------------

14-18 Śląsk do przerwy. Jeśli ktoś zagrał i trochę sie obawia, to można -9.5 middlować po 2.05.
Ja osobiście nie ubezpieczam. Spadać powinno tempo (ostatnie 10 min 1 połowy to już tylko 8 goli) i +11.5 wygląda nadal dobrze. Może się skończyć właśnie na poziomie -9/10 IMO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 4

albi15

Użytkownik
1. Liga
MKS Olimpia Piekary Śl.-KSZO Ostrowiec Św.
Olimpia -4,5
Bet365,Kurs 1,9

Pozwole sobie tutaj podać typ na dzisiejsze spotkanie 1 ligi grupy B . Olimpia w tym sezonie spisuje sie całkiem dobrze, jedna z lepszych obron w lidze. Różnica na skrzydłach widoczna gołym okiem. Płonka,Włoka czy Rosół swietnie biegają do kontry co w polączeniu z solidną obroną daje efekty. Do tego doświadczony Kempys i Kowalski którzy prezentują ostatnio wysoką forme . Moim zdaniem Ostrowiec nie będzie miał tu dużo do powiedzenia i przegra to spotkanie większą ilościa bramek niż wystawiony handicap.
Dodatowo gram dzisiaj Kwidzyn -9,5 . W Mielcu wypadł Kostrzewa,lider tej drużyny natomiast w MMTS-ie wracają po kontuzjach Genda orazKlinger co zwiększy pole manewru dla Kwidzyna. Myślę , że Kwidzyn powinien uporać się ze Stala tymi 10 bramkami.

Powodzenia
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Gwardia Opole - Pogoń Szczecin over 50.5 2.00 2.5/10 sportingbet ⛔
24-23 :-|

Tutaj nie będę się długo rozpisywał.
Linia dla mnie o 1.5-2 gole za niska, typ statystyczny (Gwardia dom 52.4, under/over 2-3, Pogoń wyjazdy 51.3, under/over 3-3). Pierwszy mecz w Szczecinie niby tylko 49 goli, ale jeśli nie powtórzy sie niemoc strezelecka z 1 części tamtego spotkania (tylko 21 goli, przy 28 w drugiej połowce), to powinno wejść.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze under 61.5 1.80 4/10 bwin ✅
29-28 po meczu na styku, zgodnie z planem

Mecz &quot;o 4 punkty&quot;, niezwykle istotny dla obu drużyn.
Chrobry to underowa ekipa. Raz w tym sezonie 61 goli (z Azotami), linii 61.5 nie przekroczyli dotąd. Średnio w meczu Chrobrego pada 50.6 gola. Stosunek under/over mają 8-4.
Co prawda Zabrzanie dotąd tylko 2 undery w 12 spotkaniach (i średnia 63.2, ale juz na wyjazdach niższa - 61.50). Pomału jednak żarty się kończą. Nic im taka szalona gra na wymiany ciosów nie daje, o czym najlepiej świadczy miejsce w tabeli.
Pierwsze spotkanie bezpośrednie, to wynik 19-25 (10-14) i Chrobry raczej pójdzie sprawdzoną drogą zwalniania gry i zabijania tempa, skoro raz przyniosło to super efekt.
Ubiegłoroczne pojedynki to też undery (34-23 w Zabrzu przy totalu 58.5 oraz 24-27 w Głogowie przy totalu 57.5).
Dziś czuje max 57-58 goli i taką linię bym wystawił.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pogoń Szczecin-Górnik Zabrze 26-30
Górnik 3.40 Unibet✅✅✅ IZZI :cool:
Górnik DNB 3.05 Unibet
✅✅✅
Nie samymi MŚ Kobiet człowiek żyje. Znowu przesadzony kurs na przyjezdnych w Szczecinie. Już kilka dni temu buki przejechały się na ~3.0 wystawionym na Chrobrego tutaj, a przecież Górnik znacznie nie odstaje poziomem przy Głogowianach. Obie ekipy walczą o pierwszą ósemkę i udział w PO, więc można powiedzieć, że będzie to mecz o sporym znaczeniu. Pogoń to już nie ten sam zespół, który bił się o trzecie miejsce. Słabsze skrzydła, bramka też już nie taka pewna. Sporo młodzieży w składzie, a Bruna też już coraz starszy. Krupa, który często ciągnął swój zespół miewa słabsze mecze, gdzie nie zdobywa już masy goli. Do tego najprawdopodobniej zabraknie go w tym meczu. Wielkich możliwości w rotacji Biały nie ma i sama hala nie będzie wielkim atutem Szczecinian. Górnik oczywiście też to nie jest już ta sama ekipa, co wcześniej. Jest tu jednak kilku wartościowych zawodników. W kadrze zabraknie na pewno kontuzjowanego Niewrzawy, który będzie pauzował do końca sezonu oraz Ścigaja, który został zawieszony przez działaczy za niskie zaangażowanie w grę zespołu. Mimo to Zabrzanie przecież mają kim grać i mimo luk w kadrze są w stanie tutaj się postawić. Kadrowo wygląda to więc podobnie, jeśli nie na korzyść przyjezdnych. Jeśli Józek nic tutaj nie odpali i nie wprowadzi zlej atmosfery w drużynie, to stać tutaj Górnik na wywiezienie 2 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom