>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn 2015/2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Legionowo over 49.5 1.80 4/10 b e t 365 ✅
24-29

Typ statystyczny.
Zagłębie śr. 51.50 (dom 51.80)
Legionowo śr. 53.80 (wyjazdy 57.60!)
Co prawda bilans under/over Zagłebia w domu to 5-1, ale Legionowa na wyjazdach 1-6.
Jedyne czym tłumaczę tu spadek linii z 52.5 na 49.5 to wynik bezpośredniego meczu, gdzie Zagłebie wygrało 24-22. Dla porównania wtedy totala buki ustawiły na poziomie 57.5.
Moja linia na ten mecz to 53 bramki i nie miałem zamiaru ruszać po otwarciu na 52.5, jednak spadek linii o 3 gole powoduje duże value w stosunku do mojej linii i inwestuję 4 jednostki.

Powodzenia życzy
HH

P.S. Dla surebetowców under 49.5 po 2.80 w Fortunie (2.46 po podatku), surebet blisko 4%.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów under 51.5 2.45 ✅
Górnik Zabrze - Wisła Płock over 62.5 2.40 ✅
Vive Kielce 1.01 ✅
22-26; 34-34; 32-24

AKO 5.94 2/10 Fortuna ✅

Nie można normalnie zagrać dubli w Fortunie więc musiałem dołożyć Vive do wymaganych 3 spotkań.
Główne bety na staty.
MMTS w domu under/over 5-2, Chrobry wyjazdy też 5-2. Średnie odpowiednio 52.4 i 49.9. 1 mecz w Głogowie 26-27 (under przy linii 53.5). Rok temu jeden under i jeden over w bezpośrednich meczach.
Sama linia nie jest może jakoś wielce błędna, ale po 2.45 warto. Prawidłowa linia moim zdaniem 51.5 na równo w obie strony i na przykład b e t 365 właśnie tak ma to ustawione. Oczywiście po 1.85 nie do gry, ale po 2.45 dobre.
Górnik na 7 spotkań w domu zanotował 6 overów. Domowa średnia Zabrzan 65.9/mecz.
Wisła niestety underowa na wyjazdach i to jedyna rzecz, która mnie tu &quot;boli&quot;.
H2H
2015-16 Wisła - Górnik 31-25 (under przy linii 63.5)
2014-15 Górnik - Wisła 30-34 (over przy linii 59.5)
Wisła - Górnik 34-29 (over przy linii 62.5)
I porównanie z b e t 365. Tam 63.5 po 1.85 na obie strony.

Opłacalne zagranie w mojej opinii.

Powodzenia życzy
HH

P.S. Nie singlowałem ze względu na podatek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 5

aroaro

Użytkownik
Witam,
Ktoś wie czemu taki kurs na zwycięstwo Śląsk Wrocław-Stal Mielec 1 9,00 ?
Mielec ostatni, Wrocław jedną pozycje wyżej, do tego Sląsk wygrał pierwszy mecz w Mielcu...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam,

Ktoś wie czemu taki kurs na zwycięstwo Śląsk Wrocław-Stal Mielec 1 9,00 ?

Mielec ostatni, Wrocław jedną pozycje wyżej, do tego Sląsk wygrał pierwszy mecz w Mielcu...
Przecież sytuacja jest jasna. Śląsk w dużej mierze jest oparty teraz na juniorach. Odeszło 3 najważniejszych graczy z Bałkanów, o czym zresztą jest napisane wyżej i wystarczy cofnąć się do poprzednich postów dotyczących meczów tej drużyny. Ostatnio dodatkowo odszedł Adamuszek do Górnika. Jednym słowem jest ogromna bieda w Śląsku. Szans na utrzymanie raczej nie mają. Stal ten w nie najlepszej sytuacji, jednak lepszej, niż ich rywal. Skład oparty w większości na porządnych graczach. Ostatnio transfer kołowego z Ukrainy, jest jeszcze inny dobry gracz zza granicy, który zbiera dobre recenzje. Wprawdzie teraz na dłuższy okres czasu wyłączony jest Kostrzewa, ale dalej na skrzydle jest niegdyś mający reprezentacyjne aspiracje Chodara. W Mielcu nie wygląda to tak źle, ostatnio mocno postawili się Azotom, za to Śląsk zebrał porządny oklep od Wisły i Górnika. Juniorzy wydają się nie być jeszcze gotowi fizycznie na ten poziom. Kursy w miarę wystawione OK, może co najwyżej trochę za nisko na przyjezdnych, ale to 9.00 na Wrocławian to nie jest jakaś ogromna rewelacja. Nie polecam nic z tego meczu.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Macko dobrze opisał sytuację. Mnie bardziej zastanawia spadek handicapu z +6.5 na +5.5, bo tu prędzej w strone ujemnego na STal bym patrzył. Juniorzy Śląska to nie jest poziom Ekstraklasy, co np. ostatnio pokazał mecz z Wisłą (19-47).
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Macko dobrze opisał sytuację. Mnie bardziej zastanawia spadek handicapu z +6.5 na +5.5, bo tu prędzej w strone ujemnego na STal bym patrzył. Juniorzy Śląska to nie jest poziom Ekstraklasy, co np. ostatnio pokazał mecz z Wisłą (19-47).
Z racji mojego sporego zainteresowania tym meczem, regularnie sprawdzałem kursy na to spotkanie w Fortunie. Póki co, na zwycięstwo Śląska płacili oni 10.50, a na zwycięstwo lub remis 6.30. W obecnej chwili Fortuna wycofała niemal wszystkie podzakłady, natomiast kursy na Śląsk prezentują się następująco: - zwycięstwo 7.40, - zwycięstwo lub remis 4.95.
Co do samego meczu. Obie drużyny poniekąd skazane na spadek, jeżeli któraś chce jeszcze powalczyć o utrzymanie to zwycięstwo w tym meczu jest obowiązkiem!
Na pewno w gorszej sytuacji są wrocławianie, których w ostatnim czasie opuściło aż czterech podstawowych graczy, ale jak nie z Mielcem to przepraszam bardzo z kim...
Mój główny typ na to spotkanie to +23.5 bramek gospodarzy - (1.42) ✅, a także handicap +7.5 gola - (1.84) ✅. Za drobne (w dubelku przeciw Zastalowi) również zwycięstwo lub remis Śląska - (6.30) ⛔. https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM0Njg1NzQ3NDc5NTgwMDprccfRj%2B7a6GKsI0I%3D&amp;amp;preview=hide_code&amp;amp;live=0
Wszystko pograne do południa, gdy kursy stały jeszcze w miejscu. Bukmacher oczywiście Fortuna, jak wyżej.
PS. STS też wycofał z oferty podzakład na pierwszą połowę, wyczuwam w tym meczu niezły numer...
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Chroby - Legionowo over 52.5 1.96 2.5/10 u n i b e t (1.90 szeroko dostepne) ⛔
26-26

Chrobry dom 53.6 (u/o 4-4)
Legionowo wyjazdy 57.0 (u/o 1-7. Jeden under, oby nie był złym zwiastunem jak w meczu Koscierzyny)

W pierwszej rundzie 28-22 i under przy linii 51.5.
Mimo wszystko daję 2.5 jednostki, bo z samych cyferek bym tu wystawił 55.0

HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Stal Mielec - Wisła Płock under 61.5 1.83 4/10 betsson (1.80 szeroko dostępne też OK) ✅
23-36

Mecz na neutralnym terenie w Kielcach, gdyż hala Stali czeka na remont.

Stal średnia 57.25 (u/o 10-6)
Wisła 57.50 (tylko 55.70 wyjazdy), u/o 9-7 (wyjazdy u/o 5-2)

Dodatkowym plusem jest węższa, 14-to osobowa kadra na dzisiejszy mecz Wisły (brak Nikcevica, Konitza, Tarabochii), a potencjalnie trochę mneijsza rotacja może się przekładać na mniejsze tempo gry.

4/10, bo fair dla mnie tu by było 57.5

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
MMTS Kwidzyn - Vive Kielce under 62.5 1.98 5.5/10 marathonbet ✅
25-32

Kwidzyn dom 51.9 (u/o 6-2)
Vive wyjazdy 61.9 (u/o 4-4)

Rok temu w Kwidzynie 25-28 (under 63.5) oraz 26-40 w playoff (over 62.5).

Tutaj do wejścia w ten under poza średnimi, które wybitnie pasują, skłania mnie &quot;popis&quot; Vive przed dwoma dniami w Kristianstad. Stracili 35 goli i gra obronna to była kpina. Zwłaszcza powrót do obrony, przy szybkich wznowieniach Szwedów.
Talant nie jest idiotą i powinien wyciągnąć wnioski. Oczywiście MMTS nie gra w stylu Szwedów. Niemniej spodziewam się mocnego nacisku na poprawę gry w obronie. To powinien być dla Vive w tej chwili priorytet.
MMTS rozgrywa i wznawia wolno, tempa na ponad 100 rzutów sie nie spodziewam w tym meczu. Bieganie w Kristainstad jakoś w nogach Kielczan też moze być.
57.5 tu by wystarczyła linia w mojej opinii.

Azoty Puławy - Chrobry Głogów under 55.5 1.92 3/10 marathonbet ⛔
36-22

Azoty dom 55.1 (u/o 5-3)
Chrobry wyjazd 49.6 (u/o 6-2)

Tu bez specjalnego rozpisywania sie, w zasadzie wystarczą te 2 średnie. Chrobry to zespół z najniższą wyjazdową średnią na mecz w lidze.
52.5-53.0 dla mnie fair.

Powodzenia
HH
 
R 8

redvictor

Użytkownik
Ślask Wrocław- Gwardia Opole
Typ: Gwardia Opole -4,5 @ 1.70 sts

Co do drużyny Śląska, dużo rozpisywać sie nie trzeba. Ta drużyna praktycznie nie istnieje. Graja jedynie dlatego ,że za wycofanie sie z ligi grozi wysoka kara a onie nie mają nawet na waciki. Dla Opola to mecz który po prostu muszą wygrać, wyjdą zmotywowani i zleją juniorów z Wrocławia. Myśle że różnica zwycięstwa będzie sporo większa niż 5 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Vive - Legionowo 2 +10.5 2.05 3/10 1xbet/Marathon ⛔
34-20

-Vive za 4 dni niesamowicie ważny mecz w LM z RNL, ligę trzeba zatem &quot;odpękać&quot; możliwie najmniejszym nakładem sił
-Vive najgorzej pokrywa handicapy w całej lidze, ATS overall 5-13 (dom 3-6)
-Legionowo to za to obok Gwardii Opole najlepszy zespół w lidze jeśli chodzi o pokrywanie handicapów, ATS overall 13-5 (wyjazdy 7-2)
-w 1 meczu 25-35 (przy handicapie +10.5), pokrywali też w obu meczach z Wisłą Płock, więc potentaci im nie straszni

Podsumowując, spodziewam się małej ilości minut podstawowych graczy typu Bielecki, Jurecki, Zorman. Ze strony Legionowa zaangażowanie raczej pewne, bo każdy się mobilizuje na Kielce.

Powodzenia
HH
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Szczecin - Puławy ⛔ pięcioma
Szczecin + 4,5
kurs 1,7
STS


Z tym handi to trochę ich poniosło. Wiadomo, Azoty to faworyt tego spotkania, ale z drugiej strony do końca zostały 4 kolejki i jeśli chodzi o Azoty ich sytuacja w tabeli już się nie zmieni. Co innego Szczecin, walczą o playoffy, a na dole tabeli ścisk ogromny. Z poważnych osłabień to brak Brumy, ale on i tak nie gra już parę kolejek.Myślę, że Szczecin u siebie w hali postawi się Azotom, a nie zdziwiłbym się, gdyby wygrali.
 
lukas88 308,6K

lukas88

Forum VIP
21.02.2016 g. 17.30 Kwidzyn- Zabrze
Typ: 2(+1,5)⛔
Kurs: 1,87
Marathonbet


Podobnie jak w meczu LM inaczej widzę faworyta niż bukmacherzy, dla mnie Kwidzyn w tym roku gra bardzo przeciętnie, wysoka porażka ze Stalą, którą Górnik odprawił bez większych problemów. Zabrzanie w moim odczuciu mają lepszy skład, Tomczak, Bushkov, Gromyko, Gliński czy Niewrzawa (nie wiem co z Jursikiem czy jeszcze gra).
Poza tym Zabrzanie lubią grać z Kwidzynem, co widac po H2H​
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Kwidzyn - Zabrze ⛔
Zabrze
kurs 2,63
STS


Ciężko się nie zgodzić z lukas88, poza tym ostatnio forma Kwidzynian ma sporą tendencję zniżkową. Zabrzanie mają lepszy skład i jeśli myślą poważnie o zaistnieniu w playoffach powinni takie mecze wygrywać. 8 lub 7 miejsce oznacza mecz z Kielcami lub Płockiem i tym samym koniec przygody.
 
lukas88 308,6K

lukas88

Forum VIP
24.02.2016 g. 18.30 Azoty Puławy- Vive Kielce
Typ: over 60
Kurs: 1,75
Bet 365​


Dziś mecz na szczycie w Superlidze, zajmujące trzecią pozycję Azoty podejmują Vive,spodziewam się zaciętego pojedynku z dużą ilością bramek.
Vive to overowa drużyna, która rzadki kiedy gra szczelnie w obronie, dużo bramek tracą, ale jeszcze więcej rzucają, nie ma się temu co dziwić, klasa zawodników Vive jest ogromna. Puławianie również mają konkretne strzelby w swoim zespole: Prce,Krajewski, Sobol, Kubisztal czy Masłowski.
Vive na wyjeździe pozwoliło sobie strzelić Chrobremu 30 bramek, a Lubinowi 28. Sądzę że silne w ataku Azoty rzucą 30+/- 2 bramki. Vive powinno dorzucić 35 +/- 2. Jak Szmal, Sego czy Bogdanov nie będą mieli dnia konia to o over jestem spokojny.
Harry co o tym myślisz ?​
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
24.02.2016; 18:00
Wisła Płock - Chrobry Głogów
Wisła (-8) @ 1,49 Redbet ✅
FT 35-23, wystarczyło trochę zaangażowania Daszka, oby podobnie było w sobotę.
Fajnie jest być &quot;lepszym&quot; od znawcy, którego oczywiście szanuję za typy w czasie ME.

Myślę, że śmiało można polecić ten zakład do dubla. Nie będzie to jakaś głęboka analiza, ale zestawienie suchych faktów. Wisła zagra ligowy mecz na własnej hali po raz pierwszy w tym roku, wcześniej zagrała tylko raz w LM i nieoczekiwanie przegrała z Celje. Ekipa z Płocka raczej bez większych osłabień, zmiennicy spokojnie mogą pokazać podobny poziom co zawodnicy pierwszej drużyny. Chrobry natomiast bez Jureckiego i Rosińskiego, naprawdę solidnych zawodników. Do tego Wislacy mają sobie sporo do zarzucenia po meczu w Opolu - wygranego sześcioma oczkami. Mam nadzieję, że nie będzie oszczędzania przed meczem z PSG (notabene - wybiera się ktoś z forum?). Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki, też wygląda to naprawdę obiecująco. Na poziomie Ekstraklasy Wisła nie przegrała z Chrobrym już od ośmiu lat. Będzie to dwudziesty pojedynek obu ekip od czasu w/w porażki. Jeśli gralibyśmy handicap, który proponuję w każdym ze spotkań, wyglądałoby to tak: 11 W, 2 Z, 6 P (z czego ostatnie cztery spotkania to trzy wygrane i zwrot). Dlatego właśnie pobieram najmniejszą linię i jestem raczej spokojny o ten zakład, bo to najzwyczajniej w świecie inny rozmiar kapelusza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 58

sergiush

Użytkownik
24.02.2016; 18:00
Wisła Płock - Chrobry Głogów
Wisła (-8) @ 1,49 Redbet

Myślę, że śmiało można polecić ten zakład do dubla. Nie będzie to jakaś głęboka analiza, ale zestawienie suchych faktów. Wisła zagra ligowy mecz na własnej hali po raz pierwszy w tym roku, wcześniej zagrała tylko raz w LM i nieoczekiwanie przegrała z Celje. Ekipa z Płocka raczej bez większych osłabień, zmiennicy spokojnie mogą pokazać podobny poziom co zawodnicy pierwszej drużyny. Chrobry natomiast bez Jureckiego i Rosińskiego, naprawdę solidnych zawodników. Do tego Wislacy mają sobie sporo do zarzucenia po meczu w Opolu - wygranego sześcioma oczkami. Mam nadzieję, że nie będzie oszczędzania przed meczem z PSG (notabene - wybiera się ktoś z forum?). Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki, też wygląda to naprawdę obiecująco. Na poziomie Ekstraklasy Wisła nie przegrała z Chrobrym już od ośmiu lat. Będzie to dwudziesty pojedynek obu ekip od czasu w/w porażki. Jeśli gralibyśmy handicap, który proponuję w każdym ze spotkań, wyglądałoby to tak: 11 W, 2 Z, 6 P (z czego ostatnie cztery spotkania to trzy wygrane i zwrot). Dlatego właśnie pobieram najmniejszą linię i jestem raczej spokojny o ten zakład, bo to najzwyczajniej w świecie inny rozmiar kapelusza.
troche nieprawdy piszesz ale nie neguje typu
kadra na mecz liczy tylko 12 zawodników cytat
Nie ma szczęścia do kontuzji Orlen Wisła Płock i jej trener Manolo Cadenas. Na długą już listę zawodników zmagających się z problemami zdrowotnymi trafił Mateusz Piechowski. Nafciarze z Chrobrym zagrają w 12-osobowym składzie.

do tego dochodzi oszczedzanie przed meczem pucharowym tak wiec kapelusz.....
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Wisła Płock - Chrobry 2 +9.5 1.85 3/10 ⛔Parimatch
35-23

Wisła może mieć już w głowie sobotni mecz z PSG, a lubię grę na dodatnie handi pod schedule.
Z Chrobrym pewnie treningowo, z marszu, z na tyle szeroką rotacją na ile pozwala obecna kadra.
http://sportowefakty.wp.p...ly-kontuzjowany
Co prawda w Głogowie Chrobry nie obronił hcp (20-30 przy linii +8.5), ale np. w obu meczach z Vive już ta sztuka się udawała. Zresztą ogólnie wyjazdowy ATS Chrobrego mocno pozytywny (6-3).
No i ligowe porównanie spready dodatnie vs. spready ujemne też w Polsce bardzo korzystne dla &quot;plusów&quot; (68-46).

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Maite Radar pamiętaj, że grając alternatywne spready po kursach typu 1.49 musisz trafiać częściej niż 2 na 3 zagrania, żeby mieć z nich profity. Opłacalności to -8 nie miało, ale gratuluję trafienia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom