>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2024 (15.12.2023 - 3.01.2024)

Pablito91 507K

Pablito91

Użytkownik
Młody prędzej czy później pęknie, na razie nikt za bardzo nie wywierał na nim presji, bo nie zagrał z nikim szczególnie dobrym. Przyjdzie mecz na styku i coraz większa presja bo blizej finału i wtedy się okaże czy faktycznie jest mocny.
 
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Szczerze? To unikam (a w zasadzie nie gram) grania sportów typu dart, snooker, skoki. W tych dyscyplinach h2h, statystyki z całego turnieju lub treningów (skoki) nie mają absolutnie żadnego znaczenia w kontekście następnego meczu. Tu liczy się dyspozycja w danym momencie. Dlatego dziwię się czytając analizy w tym dziale. Równie dobrze można grać wyścigi psów na bet365.

Gram sporty zespołowe, a typy opieram na obserwacjach i formie całej drużyny. W sportach 1 vs 1 głównym czynnikiem jest głowa i mentalność, a przede wszystkim mecz meczowi nierówny. Bo każdy z tych grajków może mieć gorszy lub lepszy dzień.

Podsumowując - jeszcze raz powtarzam, zaczynając dyskusję intencją było zwrócenie uwagi na budowanie analiz pod typ. Proszę, poczytajcie wątek od początku. Większość analiz było pisane na pewniaka, choćby ta z Humprhisem, w stylu "nawet nie zbliża się do średniej takiej i takiej, promocja roku," itp. Mamy 5 set i jest cały czas ponad średnią turniejową. Może i finalnie zjedzie under 98.5, ale nie było to takie pewne jak wynikało z analizy.

Zdrówka i pomyślności wszystkim.
Masz sporo racji, bo Dart to jedna z bardziej losowych i zmiennych dyscyplin. Jednak tutaj też jest element obserwacji i można wyciągać wnioski na podstawie konkretnych zdarzeń lub obserwować pewne tendencje zawodników.

Np. W meczu Andersona Handi -3,5 180-tek (taka była linia którą grałem i nie weszła - nie podawałem jej na forum) czy over maxów Ando, to był świetny typ, który miał value:
- Bo Gary pięknie układa lotki
- bo na przestrzeni sezonu ma duży współczynnik maxów / leg
- bo Anderson ma tendencję, żeby rzucać maxa nawet jak sobie pozostawi niewygodną podwójną
- bo przeciwnik jest słaby w tym elemencie gry
- bo jest forma turniejowa i potwierdzenie tych umiejętności w poprzednich spotkaniach + indolencja Dolana.

Taka krótka analiza przyczynia się do decyzji, żeby puścić kupon. Finalnie nie weszło (pomimo wielu 140 gdzie 2 lotki już siedziały w T20), ale czy to oznacza, że typ był głupi? No nie..
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Szczerze? To unikam (a w zasadzie nie gram) grania sportów typu dart, snooker, skoki. W tych dyscyplinach h2h, statystyki z całego turnieju lub treningów (skoki) nie mają absolutnie żadnego znaczenia w kontekście następnego meczu. Tu liczy się dyspozycja w danym momencie. Dlatego dziwię się czytając analizy w tym dziale. Równie dobrze można grać wyścigi psów na bet365.

Gram sporty zespołowe, a typy opieram na obserwacjach i formie całej drużyny. W sportach 1 vs 1 głównym czynnikiem jest głowa i mentalność, a przede wszystkim mecz meczowi nierówny. Bo każdy z tych grajków może mieć gorszy lub lepszy dzień.

Podsumowując - jeszcze raz powtarzam, zaczynając dyskusję intencją było zwrócenie uwagi na budowanie analiz pod typ. Proszę, poczytajcie wątek od początku. Większość analiz było pisane na pewniaka, choćby ta z Humprhisem, w stylu "nawet nie zbliża się do średniej takiej i takiej, promocja roku," itp. Mamy 5 set i jest cały czas ponad średnią turniejową. Może i finalnie zjedzie under 98.5, ale nie było to takie pewne jak wynikało z analizy.

Zdrówka i pomyślności wszystkim.
Ziomuś, ale ty sobie stworzyłeś jakąś swoją narrację która całkowicie mija się z prawdą. Gdzie masz te WIEKSZOSC analiz na pewniaka, pełne buty i arogancji? Przegladnakem sobie trzy ostatnie strony i oprócz tej jednej której się tak przyczepiłeś (notabene to był bardzo dobry i finalnie TRAFIONY typ bo Humprhies grał bardzo słabo poprzednie mecze) to ja nie znalazłem żadnej. Normalne analizy, często poparte statystykami. Jak według Ciebie mają wyglądać analizy? Akurat dzial darta na tym forum to jedno z nielicznych merutorycznych miejsc gdzie faktycznie jest kilku dobrych typerów i znają te dyscyplinę od podszewki i te mistrzostwa świata pod kątem typerskim moim zdaniem również nie wyglądają najgorzej (przynajmniej ja może miałem tego farta ze wybierałem generalnie większość trafionych propozucji). Niespodzianki dzieją się wszędzie, w sportach zespołowych również i jakiej analizy byś nie napisał w piłce nożnej to mógłbym tam wejść i napisać dokładnie to samo co ty tutaj że Twoja analiza jest nic nie warta bo na końcu możesz mieć w bramce Kariusa któremu psycha siadzie i cały mecz zawali.

Lepiej ci idzie obstawianie sportów drużynowych? To graj drużynowe, ale wierz mi , że są ludzie którym dużo lepiej idzie obstawianie sportów indywidualnych np. Ja należę do takich ludzi którzy prędzej wyjdą na plus na darcie niż na piłce nożnej która obstawiam sporadycznie.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Młody prędzej czy później pęknie, na razie nikt za bardzo nie wywierał na nim presji, bo nie zagrał z nikim szczególnie dobrym. Przyjdzie mecz na styku i coraz większa presja bo blizej finału i wtedy się okaże czy faktycznie jest mocny.
Tej presji też nie wywrze na nim Dolan, więc półfinał raczej ma jak w banku, jeśli podejdzie do tego meczu na takim luzie jak do poprzednich.
Barney dzisiaj zagrał z nim na 99,61 i 45% na doublach. Grając taki sam mecz wygrałby spokojnie wieloma zawodnikami.
Littler nie wygląda na kogoś kto miałby się łatwo spalić
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zapewne to ostatni kupon na tych mistrzostwach. Dlatego gram takiego składaka:

Dobey - Cross powyżej 6,5 seta @ 1,27 9
MVG handicap -2,5 seta @ 1,52 3-5
Humphries @ 1,55 5-1 łatwo

AKO: 2,99 (2,63) STS


Dobey świetna forma, grał na średnich 102, 102 i 103. A od początku miał trudnych rywali: O'Connor, R. Smith i M. Smith. Cross słabo grał z Tricolem, ale stare porzekadło mówi, że gra się jak przeciwnik pozwala. Potem 101 z De Graafem i 98 z nijakim Claytonem. Spodziewam się jatki na tarczy, nie wykluczam 9 setów. A 7, czyli 2 dla przegranego, to obowiązek.

Michael pędzi po czwarty tytuł. Dobre, solidne granie bez fajerwerków. Pewne wygrane, średnie w okolicy 100 punktów. Williams trafił kilka ważnych lotek z Hetą i dlatego zmierzy się z MVG w ćwierćfinale. Niestety Scott jest nierówny, zdarzają mu się przestoje, które Michael z pewnością wykorzysta. 1-2 sety max dla Scotta, a chodzi za mną wynik 5-1.

Jeśli takie powroty z 1-3 z Perepeczką oraz 0-2 z Cullenem (i przeżyte 2 lotki meczowe) nie napędzą Humphriesa, to już nie wiem. Przed meczem z Niemcem na rozgrzewce złamał grot w lotce, zapewne wymienił cały komplet na nowy i myślę, że to jest przyczyna tak słabego startu. Prawdą jest, że Luke nie trafił z formą, która eksplodowała w listopadzie. Niszczył wtedy rywali jak chciał. Ale najważniejsza forma na MŚ ma przyjść teraz - na początek nowego roku. To tu grane są 3 ostatnie mecze. Chisnall nie gra niczego nadzwyczajnego. Jego średnie co prawda rosną z 90 na 95 na 98, ale to też raczej koniec. Dave nie umie trzymać presji, Luke jest przeciwieństwem. Piękny kurs, korzystam.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Littler, Van Gerwen, Humprhies wygraja

ako 2.13



Wczoraj 8/12 i calkiem niezly profit, chociaz gdyby Cullen wykorzystal jedna z kilku lotek na mecz to by pięknie jeszcze singiel po 4.00 wjechał, ale narzekać nie mam zamiaru bo również kilka typów które weszły były na styku.

Na jutro może niezbyt wyszukane typy, ale to 2.13 wygląda bardzo solidnie. Generalnie to nie widzę możliwości, aby Dolan lub Williams mogli zagrozić faworytom (specjalnie dla uzytkownika Whisky77 zaznacze tutaj, ze to tylko sport, a grają ludzie, nie roboty i np. Van Gerwen moze wyjsc zatruty po Sylwestrze i przegrac 0:5). Pozostaje lekka niewiadoma przy Humprhiesie, ale liczę że podoła.

Brendan Dolan ma duże szczęście, że Price i Anderson zagrali z nim sporo poniżej swoich możliwości i dzięki temu jest w ćwierćfinale. Natomiast czy to wydarzy się po raz trzeci? Littler wczoraj grał wybornie, miał przeciwko sobie bardzo dobrze dysponowanego Holendra który grał na średniej blisko 100 i świetnie rzucał double, a nawet przez chwilę nie było czuć, że będzie on w stanie pokonać nastolatka. Jestem trochę zły na Luka bo dwa razy miał bulla na wysoki zamek który był mi potrzebny żeby typ okazał się trafiony, a on decydował się zagrac asekuracyjnie i rozmieniać, ale to tylko pokazuje, że mimo swojego wieku jest już bardzo dojrzałym darterem i nie liczą się dla niego aspekty widowiskowe, tylko wynik.

Dolan gra solidnie, ale dla niego sporym wyzwaniem jest wykrecenie średniej 95. Format setów się wydłuża i taka gra już na sporym dystansie setowym po prostu nie wystarczy. Jeśli młodego nagle nie dopadnie stres i wizja ogromnego sukcesu to bierze to na luzie. Dobrym typem wydaje mi się tu jeszcze -5.5 hc 180, bo Dolan ma z rzuceniem maksa ogromny problem, a Littler wręcz przeciwnie.

Co do meczu Van Gerwena to również nie spodziewam się problemów. Williams zaskakuje, gra swoją życiówkę, ale to ciągle nie będzie wystarczające. Van Gerwen to potwór, nie stracił jeszcze seta w 3 meczach, więc trudno sobie wyobrazić żeby z Williamsem miał ich stracić 5.

Jednego nie rozumiem: Humprhies przed Cullenem grał padake, Cullen grał bardzo dobrze I mieliśmy kurs 1.25

Teraz Humprhies zagrał w koncu dobry mecz, gra z Chisnallem który wygląda dużo gorzej niż Cullen (jeśli doszłoby do starcia Cullen - Chisnall to dla mnie bez wątpienia faworytem byłby Cullen) i mamy 1.50 na dłuższym formacie setowym który sprzyja faworytowi? O co tu biega? W dalszym ciągu nie ufam w 100% Cool Hand Luke, ale z takiego kursu wypada skorzystać, a wydaje się, że Humprhies przypomniał sobie jak się rzuca do tarczy.

Mecz Crossa z Dobeyem odpuszczam, bo mam już pogranego Dobeya że wygra turniej, więc po prostu trzymam za niego kciuki, chociaż Cross gra bardzo dobrze I tutaj dla mnie mecz typowo 50/50 gdzie nie mam pojęcia co się wydarzy.

Dodatkowe typy :

Van Gerwen więcej 180 @1.90
LIttler hc -5.5 180 @1.80
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Van Gerwen - Williams S.
Williams najwyższy checkout w meczu 2.65
Betonred

Na jutro spróbuję poszukać dobrego kursu na takie oto zdarzenie. Myślę że Van Garwen pewnie to wygra bo jest równiejszym graczem na przestrzeni tego turnieju ale Williams ma tu swoje przebłyski swietnego rzucania i może się pochwalić zamkami 151 i 170 gdzie jego jutrzejszy rywal do te pory 121 i 91 w 2 meczach więc szansa jest a kurs zachęca.

Chumphries - Chisnall
Najwyższy checkout w meczu under 145.5
Betonred

W tym meczu liczę na to że zaden z panów nie pokusi się o bardzo wysokiego checkouta. Jak do tej pory żaden z nich nie zrobił wyższego niż 100 pkt i mam nadzieję że ta tendencja zostanie zachowana.
 
Ostatnia edycja:
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dobey- Cross
over 7.5 seta 9 setów
1.90
Superbet

To chyba będzie najbardziej wyrównany z dzisiejszych ćwierćfinałów, a przynajmniej taką mam nadzieję. Może to być długi mecz ponieważ obaj zawodnicy graja na tym turnieju dobrze. Jeśli miałbym strzelać kto wygra to wybrałbym oczywiście Dobeya. Zagrał jak dotychczas same dobre mecze, wszystkie 3 spotkania średnia powyżej 102. Świetne punktowanie, poza meczem z jeszcze aktualnym Mistrzem Świata Michaelem Smithem, dwucyfrowe ilości maksów, za to w meczu z Michaelem najlepsze do tej pory skuteczność na podwójnych powyżej 52%. Trafiał Dobey również na bardzo dobrych rywali. Obaj Panowie Smith zagrali powyżej 100 średniej, O'Connor średnia 97, żaden z dotychczasowy rywali Crossa tak dobrze nie zagrał. Wydaje się że Chris idzie jak burza jednak jeśli popatrzeć na pierwszy mecz z Williamem O'Connorem mimo optycznej przewagi było "tylko" 3:2 w setach i 11-9 w legach. W meczu z Rossem Smithem mimo genialnego początku pojawił się mały "kryzys" to Ross wydawało się w pewnym momencie przejął inicjatywę w meczu, przynajmniej takie było moje wrażenie. Dzisiejszy rywali Dobeya to też nie byle kto bo Cross prezentuje tu się dobrze. Nie miał on trudnych rywali bo Tricole to debiutant, który nie zagrał nic szczególnego. Chwalony de Graaf podobnie, a Clayton mimo że to duże nazwisko to wiadomo że ostatnimi czasy prezentuje się poniżej oczekiwań. Rob nie zrobił takie wrażenia jak Dobey bo też nie musiał wznosić się do tej pory na takie wyżyny, grał to co musiał. Myślę że tu faworytem jest Chris Dobey ale Roba Crossa stać na wygranie co najmniej 3 setów bo dobrze punktuje i ma dobrą skuteczność na podwójnych. Rzeczywistość zweryfikuje. 🎯
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1395
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dobey - Cross typ Dobey kurs 1.85 LVBET

Zacznę od opisu na mojego dzisiejszego faworyta. Dobey w pierwszej rundzie turnieju podejmował O'Connora ten mecz Dobey wygrał 3:2, ale Irlanczyk zagrał na średniej prawie 98 także calkiem solidnie i postawił naprawdę ciężkie warunki. Dobey w tym spotkaniu rzucił 10 - stoosiemdziesiatek. Dobey w tym spotkaniu miał średnia na poziomie 103. Kolejnym spotkaniu Dobey podejmował Smitha R. Średnia Anglika oscylowala na praktycznie takiej samej średniej jak w poprzednim meczu. W kolejnym meczu Dobey rzucił aż 14 stoosiemdziesiatek. Dobra gra na podwójnych Dobeya. W ostatnim meczu pokonał pierwszego dartera na świecie beż straty seta. Smith co prawda na tym turnieju nie zachwycał, ale Dobey potwierdził nadal średnia na tym samym wysokim poziomie i gra na podwójnych wynosiła 52%. Cross chodz jest wyżej w rankingu to jeszcze na tym turnieju jakiegoś solidnego sprawdzianu z poważnym przeciwnikiem według mnie nie miał, może oprócz Claytona, ale nie ma się to oszukiwać Krzysztof Ratajski w przeciętnej formie miał swoje okazje w meczu z Claytonem. W pierwszym spotkaniu Cross grał na średniej 89 więc dość przeciętnie. Na dublach skuteczność 39%. Następnie rozegrał spotkanie z 161 dartem na świecie, gdzie zagral na średniej 101 stracił dwa sety, ale miał dość dobra gre na podwójnych. Ostatni mecz dość gładko wygrany z Claytonem, ale średnia poniżej 100 nie napawa optymizmem. Według mnie lepiej tutaj na tym turnieju prezentuje się Dobey i powinien odnieść dzisiaj zwyciestwo. Pozdrawiam.
 
ziroxxx 788,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Littler - Dolan, Littler 180-tka w każdym secie @ 3.50 Betfan

Analiza:
Drabinka Littlera układa się bardzo przejemnie. Trafia na rywali, którzy aż tak bardzo nie są wstanie mu zagrozić. Można byłoby pomyśleć, że nie jest w stanie regularnie tak sporo punktować, ale 2 spotkania na średniej ponad 105 i jedno spotkanie ponad 97 robią wrażenie. Do tego mnóstwo maxów. Chłopak jest w formie i drabinka super mu sie ułożyła. Kolejny przeciwnik w zasięgu ręki. Wystarczy tylko powtórzyć to co we wcześniejszych spotkaniach i myślę, że Dolan nie wejdzie na taki poziom. Gram kolejny raz na maxy Littlera. Obawiam się, ze w spotkaniu nie zobaczymy wiele legów i setów więc granie na over maxów może się zle skończyć. Zwróciłem uwagę na fakt, że Littler robi maxa prawie w każdym secie na tych Mistrzostwach, w 16/17 setach Littlera pojawił się max. Jest to spore ryzyko, ale kurs 3.50? Myślę, że warto zaryzykować. Przedstawiam poniżej statystyki:
1/8 finału - 9 max/23 leg = 0,39 max/leg (180-tki w 5/5 setach)
1/16 finału - 8 max/20 leg = 0,4 max/leg (180-tki w 5/5 setach)
1/32 finału - 5 max/17 leg = 0,29 max/leg (180-tki w 3/4 setach)
1/64 finału - 7 max/11 leg = 0,63 max/leg (180-tki w 3/3 setach)
Średnia 0,43 max/leg. Przy lepszym przeciwniku granie na over maxów będzie się opłacało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Jeszcze dla zabawy gram za symboliczne 10 zł w każdym ćwierćfinale obaj zawodnicy 160+ checkout @ 26/28/29/25 betfan
Wszyscy świetnie kończą i często mają podejścia do wysokich kończeń. Największe szanse powodzenia upatruje w pierwszym i czwartym meczu.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Van Gerwen - Williams

Gerwen wygra z handi -1,5 seta, powyżej 6,5 maxów w meczu i minimum jeden max w każdym secie @2,20 BETFAN

Naprawdę fajny kurs na to zdarzenie. Gerwen jest zdecydowanym faworytem meczu z Williamsem. Holender gra do tej pory kosmiczny turniej. Nie stracił jeszcze seta, gra na średnich koło 100 pkt, rzuca wiele maxów. Jego zwycięstwo pewne w tym meczu wydaje się oczywistością. Do tego maxy w każdym secie. Do tej pory w każdym rozegranym secie w meczach Gerwena widzieliśmy minimum jednego maxa. MVG rzuca ich wiele, a i Williams pod tym względem na tym turnieju wygląda doskonale. Walijczyk rzucał w tym turnieju 2,6,10 i 7 maxów. Gerwen natomiast 2,8,9 maxów.
 
anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
to ode mnie 3 grosze bo zawsze cos tam skrobnąłem w temacie ale czasu chęci czasem jeszcze mniej nie wiem czy ktos podał ale fajny becik w unibecie
Littler, Luke - Dolan, Brendan Którykolwiek z zawodników rzuci 7+ 'Perfect Darts of a 9 Dart Finish' 4,5 unibet
Littler najwyższy checkout - Powyżej 129.5 1,81 Betfan

Szkoda blisko bylo ....

Idzie młodości 16-latek jest niesamowity wygląda na 30+ i tak tez gra super potrójne kapitalnie myśli w trakcie gry potrafi wybierać nie podpala sie -no jestem pod wrażeniem stawka duza ale chłopak wygląda na kogoś bez układu nerwowego Dolan strasznie nie doceniany ale mega turniej równy mocny pewny praktycznie w każdym elemencie nie tak spektakularny jak młodzian ale ma na rozkładzie Andersona i Ice mena. Mecz w którym można grać duzo pod Dolana co nie co pod młodego sie znajdzie ale kursy na 180 lipne obaj moga miec fajne zamki i srednie myślę ze to może byc jeden z trudniejszych meczy młodego..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1017
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Miałem Dobeya że wygra turniej po kursie 34 i później jeszcze dołożyłem po kursie 21 - do wygrania lacznie 10tys. Ale w each wayu jeśli by doszedł choćby do finału to byłby zysk minimum 2.5tys plus jeszcze mógłbym coś kontrować dla większego zysku. Wielka szkoda, ale to jest piękno darta gdzie dopóki nie rzucisz tej ostatniej lotki to tak na prawdę w żadnym momencie nie możesz czuć się bezpieczny.

 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Michael van Gerwen v Scott Williams
Scott Williams To Checkout 160+ (Was 5/1) jest 7.00 ladbrokes

hm zaryzykuję 5e , w popszdeniej rundzie w meczu z Hetą zrobił jeden checkout 170 , dziś przeciwnik nawet mocniejszy i jakieś próby
wysokiego kończenia legów może wymusić sytuacja.Dla lepszego ogladania.
 
Do góry Bottom