>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2024 (15.12.2023 - 3.01.2024)

psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Dla mnie wał to nie jest porażka faworyta bo każdy może przegrać. Ja patrzę na to jaki przebieg ma dane spotkanie.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
MVG przed chwilą też głowa nie dojechała? 😅
W sumie to tak. Przecież to jak grał od bodajże 6 seta to tylko i wyłącznie głowa. Oczywiście Williams zrobil swoje, ale gdyby MVG grał na podwójnych odrobinę lepiej to po 4 setach powinno być 3:1 Dla MVG i potem już by miał z górki.
Post automatycznie złączony:

W sumie to tak. Przecież to jak grał od bodajże 6 seta to tylko i wyłącznie głowa. Oczywiście Williams zrobil swoje, ale gdyby MVG grał na podwójnych odrobinę lepiej to po 4 setach powinno być 3:1 Dla MVG i potem już by miał z górki.
Tylko u Van Gerwena to się zdarza raz w roku na dużym turnieju, a Dobey robi to dosyć regularnie.
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Dla mnie Dobey zrobił olbrzymi postęp i dzisiaj grał bardzo dobrze i nie stwierdziłbym, że przegrał przez słaby mental. Cross po prostu się tak niesamowicie odpalił, że nie sposób było go zatrzymać. MVG przegrał sam ze sobą i w swojej głowie.

W każdym razie ciekawi mnie co sądzicie o kursach w meczu Cross - Littler?
~2,20 na Crossa, opinia?
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Dla mnie Dobey zrobił olbrzymi postęp i dzisiaj grał bardzo dobrze i nie stwierdziłbym, że przegrał przez słaby mental. Cross po prostu się tak niesamowicie odpalił, że nie sposób było go zatrzymać. MVG przegrał sam ze sobą i w swojej głowie.

W każdym razie ciekawi mnie co sądzicie o kursach w meczu Cross - Littler?
~2,20 na Crossa, opinia?
Imo 1.64 na młodego jest git i ja to biorę. Wierzę w Littlera
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
To co dzisiaj zrobili Panowie Van Gerwen i Dobey ciężko było sobie wyobrazić w najczarniejszym dla mnie koszmarze.

Dobry wypuszcza mecz od stanu 4:0 ( komentatorzy wspominali, że nigdy do tej pory nie było sytuacji żeby ktoś wrócił od stanu 0:4 nawet biorąc pod uwagę półfinały i finały gdzie się gra przecież do 6 i 7 wygranych setów)

MVG który grał do tej pory jak maszyna, nagle przegrywa z Williamsem. Jeszcze ok zrozumiałbym to jakby Anglik zagrał jakiś kosmos, ale to była średnia 96 i gdybyśmy zobaczyli Holendra w swojej chociażby średniej dyspozycji to by to na luzie ogarnął, a on gra mecz na średniej 93.



Trzymam teraz kciuki za młodego - bardzo podoba mi się jego styl rzucania i to byłaby piękna rzecz gdyby on to wziął, ale nie spodziewam się tego. Bukmacherzy widzą go jutro w roli faworyta z Crossem, a ja osobiście mam lekkie wątpliwości czy te kursy są odpowiednie. Cross nawet przegrywając 0:4 z Dobeyem wcale nie grał jakoś źle, a Littler już dzisiaj tak nie błyszczał (oczywiście nie musiał bo Dolan był tragiczny i nie stwarzał żadnego zagrożenia). Jutro może już wyjść przewaga doświadczenia Crossa.

Przed Humprhiesem teraz droga do finału stoi otworem. Często jest tak, że mistrz świata po drodze do tytułu ma jakiś mecz z poważnymi kłopotami. Luke miał takie dwa, przetrwał to teraz już może być nie do zatrzymania. Ostrzylem sobie zęby na ten potencjalny półfinałowy pojedynek ze Shrekiem i jest mi podwójnie przykro, że Van Gerwen dzisiaj nie dojechał na ten mecz bo mecz z Williamsem już takich emocji na pewno wzbudzać nie będzie.

Chciałbym bardzo finału Humprhies Littler i prawdziwej jatk, ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Po dzisiejszym dniu już mnie nic nie zaskoczy
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Dla mnie Dobey zrobił olbrzymi postęp i dzisiaj grał bardzo dobrze i nie stwierdziłbym, że przegrał przez słaby mental. Cross po prostu się tak niesamowicie odpalił, że nie sposób było go zatrzymać. MVG przegrał sam ze sobą i w swojej głowie.

W każdym razie ciekawi mnie co sądzicie o kursach w meczu Cross - Littler?
~2,20 na Crossa, opinia?
Littler 1,60 mi wystarczy. Cross gra dobrze, ale młody wygląda na jakiegoś absolutnego kozaka bez układu nerwowego. Jak dla mnie to on weźmie ten turniej. Gdyby miał pęknąć to już by się to stało wcześniej.
Post automatycznie złączony:

Trzymam teraz kciuki za młodego - bardzo podoba mi się jego styl rzucania i to byłaby piękna rzecz gdyby on to wziął, ale nie spodziewam się tego. Bukmacherzy widzą go jutro w roli faworyta z Crossem, a ja osobiście mam lekkie wątpliwości czy te kursy są odpowiednie. Cross nawet przegrywając 0:4 z Dobeyem wcale nie grał jakoś źle, a Littler już dzisiaj tak nie błyszczał (oczywiście nie musiał bo Dolan był tragiczny i nie stwarzał żadnego zagrożenia). Jutro może już wyjść przewaga doświadczenia Crossa.
.
Nie zgodzę się, że Littler już nie błyszczał dzisiaj. Zagrał kolejny raz na średniej ponad 100 i 47 % na doublach.
Na pewno z Crossem będzie wyrównany mecz, ale uważam, że młody wygląda tutaj lepiej.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Littler 1,60 mi wystarczy. Cross gra dobrze, ale młody wygląda na jakiegoś absolutnego kozaka bez układu nerwowego. Jak dla mnie to on weźmie ten turniej. Gdyby miał pęknąć to już by się to stało wcześniej.
Post automatycznie złączony:



Nie zgodzę się, że Littler już nie błyszczał dzisiaj. Zagrał kolejny raz na średniej ponad 100 i 47 % na doublach.
Na pewno z Crossem będzie wyrównany mecz, ale uważam, że młody wygląda tutaj lepiej.
Ok, racja, może po prostu to, że rzucił tak mało 180 jak na niego zaburzyło mi nieco obraz jego gry dzisiaj. Niemniej jednak ja nie zdecyduje się na granie jutro w jego stronę. Cross też wysoka dyspozycja, a jest jednak u mnie pewien znak zapytania czy młody nie pęknie przed ranga tego meczu. Gdyby był underdogiem, pewnie bym.cos grał w jego kierunku, ale to 1.60 mi nie wystarcza. Zresztą po dzisiejszym dniu jutro zamierzam tylko obejrzeć sobie mecze bez typowania trzymając kciuki za obu Luków :D
 
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
4 Anglików w półfinale. Trochę przykre dla reszty świata. Miał by chociaż Price albo Van Gerwen a mamy za to dwóch debiutantów. Littler nie wygra, za młody jest i jeszcze nie przytrafił mu się słabszy mecz. A to jeszcze przed nim. Humphries chyba najgorsze ma już za sobą. Widać tendencje zwyżkową, w krytycznych momentach sięga po swoją "cool hand". 17 wygranych spotkań z rzędu. Idzie po swoje.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Pisałem na początku turnieju, że Humphries to taki typ zawodnika, co rozkręca się z meczu na mecz i on to tutaj potwierdza.
Szczerze mówiąc wierzę w Littlera i myślę, że będzie w stanie ( jeśli wygra z Crossem) zagrać w finale na bardzo wysokim poziomie.
Ogólnie dla darta, dla kibiców, dla emocji finał Littler - Humphries to byłoby coś pięknego, bo będzie nowy mistrz świata i mogą dać kapitalne widowisko.
Nie chciałbym żeby Williams się wślizgnął do finału. Nie mam nic do gościa, ale on tutaj nie gra aż na tyle wybitnie żeby być w finale. Heta z nim nie dojechał, Van Gerwen jeden z najsłabszych meczów w sezonie.
No nie bardzo mi on pasuje do finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +252
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Cross - Littler,
Littler 180-tka w każdym secie @ 4.30 Betfan w 8 secie brak maxów
Littler over 13,5 180-tek @ 2.10 Superbet


Analiza:
Littler wczoraj zagrał najgorszy mecz pod względem 180-tek. Po 3 secie opuścił sektor i nagle zaczął regularnie punktować na "18". Średnia Littlera na tych Mistrzostwach wychodzi 0,38 max/leg. Nie zrażam się wczorajszym niepowodzeniem i myśle, że w dalszym ciagu Littlera stać na maxy we wszystkich setach. Liczę na jakieś 9 setów i wtedy też jest szansa na sporą ilość maxów. Spotkanie z Crossem będzie dla młodego Anglika sprawdzianem. Najlepszy przeciwnik spośród wszystkich z którymi grał. Podstawa to utrzymać dyspozycje z poprzednich spotkań i tutaj już nie będzie schodzenia na 18, tylko regularne punktowania na 20.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
G 9,3K

golyy

Użytkownik
2.01.2024
Scott Williams - Luke Humphries

Scott Williams odprawiając samego MvG, melduje się w półfinale. Jednak oglądając spotkanie można było zauważyć jak bardzo MvG nie chciał wygrać. Wiadomo, że zawsze trafia się gorszy mecz w turnieju, ale tutaj wydarzyła się tragedia w wykonaniu trzykrotnego mistrza i przeciętny Williams gra dalej.
Luke Humphries - pokazał, że w turnieju może przydarzyć się nie tylko jedno ale i dwa mega słabe spotkania! Ale jak chcesz zostać mistrzem to nawet w takie dni walczysz do ostatniej lotki i wygrywasz, przegrane pojedynki. Luke z meczu na mecz wygląda lepiej i bazując na tej zwyżkowej tendencji liczę, że półfinał rozpocznie z wysokiego poziomu, z którego nie zejdzie, rozjeżdżając tym samym Williamsa.
Humphries grając mecze liczące 6-7 setów jest w stanie rzucać lekko 12-13 180tek, tutaj nie sądzę, że spotkanie potrfa jakoś specjalnie więcej niż 8-9 setów a Williams przy ośmiosetowym pojedynku może zakręci się w okolicach 10 max'ów.

Mój typ:
L.Humphries wygra z handicapem -2.5 i więcej 180-tek @2.0 (Betfan)

Spróbuję również:
Humphries wygra, więcej 180tek i najwyższy checkout @2.65
Można zastanowić się nad fajnym zakładem MyBet:
L.Humphries wygra mecz z handicapem -1.5, Luke Humphries więcej 180-tek, minimum 8 rozegranych setów, minimum 22 180-tki @3.0

Wszystko z Betfan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +632
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
L.Humprhies wygra mecz z handicapem -1.5, oraz średnia punktów S.Williamsa poniżej 95.5 (3lotki) @1.75 Betfan
S. Williams jedynie raz (wczoraj) osiągnął średnią wyższą niż 95,5. Sądzę, że jeśli nie byłby w stanie od początku powalczyć z powodzeniem z Humphriesem może być mu bliżej do osiągania średnich z końcówki 2023 r. Jest to bez wątpienia zawodnik, który nie przyzwyczaił do osiągania wartości AVG ponad 95 i wczorajszy wynik traktuję bardziej jako odchylenie od normy. Luke Humphries rozkręca się z meczu na mecz i dziś ponownie nie powinien mieć takich emocji jak z Pietreczko czy Cullenem. Wystarczyć powinno zagranie na AVG około 98-99 i podwójne na poziomie 38-40%. To powinno wystarczyć do dość pewnego ogrania Scotta. Typ zakłada, że underdog może tu ugrać aż 4 sety także zakład z handicapem wydaje mi się być dość bezpieczny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Trochę typ betem zaprzecze sam sobie i temu co pisałem wcześniej.
Humphries się rozkręca z meczu na mecz i gra dużo lepiej, niż w pierwszych dwóch rundach i uważam, że dzisiaj ogra Williamsa, natomiast Scott w tym turnieju sprawia, że każdy jego przeciwnik gra przeciwko niemu słabo / słabiej niż się spodziewamy. Nie wiem dlaczego tak jest, czy może te relacje Williamsa lub jego styl taki niekonwencjonalny mają nato wpływ, ale to nie istotne.
Handicapy w stronę Humphriesa średnio opłacalne więc idę śladami poprzednich meczów Williamsa i typuje under średniej Humphriesa.
Luke Humphries under 100,5 1,86 sts

Do tego biorę zwycięstwo Littlera 1,72 STS
+ drobniej Littler wygra, najwięcej maxów i najwyższy checkout 3,50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Lotki PDC Mistrzostwa Świata 20:45

Cross - Littler

typ 1.set: zwycięzca 1.legu Littler

kurs 2,47

Fortuna

Dzis za drobne do lepszego oglądania kilka betow po wysokich Kursach. Dużo napisane na temat tego meczu Cross wielki powrót z Dobeyem ogólnie im dłuższy mecz tym Rob lepszy wiec troszkę taki flow strter. Mlody gra bez kompleksu do nikogo świetny turniej wysokie zamki mnóstwo 180 świetna mądra gra na tarczy na pewno jest wstanie ugrać ten mecz i przełamać na początek Roba.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Mogłem zakończyć ten turniej z miły bonusem, ale niestety Luke w 8 legu stwierdził, że zacznie rzucać 19 :cautious:
Screenshot_20240102_222600_Chrome.jpg

Niesamowity jest ten chłopak. Cross napierał, ale po 4 legach chyba do niego dotarło, że tutaj nic się nie wydarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +532
Do góry Bottom