>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2024 (15.12.2023 - 3.01.2024)

ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Littler - Humphries,
2 lub więcej 180-tek w każdym secie @ 2.50 Unibet
obaj 17,5 180-tek @ 3.00 Unibet


Analiza:
Wczoraj brakło jednego maxa Littlera do 180-tek we wszystkich setach. Finały nie są do typowania tylko do oglądania, więc raczej dla lepszego oglądania wrzucam dwie propozycje. Zapowiada się wspaniałe widowisko, obaj zawodnicy w formie. Obaj sporo maxów wrzucają. Jak pojawi się wiele legów to też będą maxy. 2x 180-tki w każdym secie to jest jak najbardziej do pokrycia. Wczoraj Humphries to zrobił, niektórzy korzystali i łapali kurs w okolicach ~50. Littlerowi brakowało maxów w ostatnim secie. Dziś liczę na powtórke. Każdego z nich stać na robienie 2 maxów, a co dopiero w dwójke. Przy 11 setach liczę że obaj zawodnicy mogą zakręcić licznik w okolicach 36 maxów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +432
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Humphries najwyższy checkout powyzej 140.5 @1,8 Betfan
Wraz z lepszą grą Humphriesa na tym turnieju pojawiały się coraz wyższe zamki. Luke w ostatnim meczu zamknął 170, a mecz wcześniej 164. Z uwagi na to, że czeka nas bardzo możliwe, że najdłuższy mecz turnieju z dużą liczbą wygranych legów przez każdego z panów stawiam na zamek 141 i wyższy. Kilkukrotnie na pewno zawodnicy będą zmuszeni kończyć wysokimi zamkami, bo będą czuli oddech rywala. Luke zagrał wczoraj na podwójnych na 60%, więc szły mu bardzo dobrze, a też sektor T20 nie jest mu obcym, co powinno przynieść wysoki zamek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Littler - Humphries

Dotarliśmy do końca, jak już wspomniał kolega wyżej - finały się ogląda nie stawia - to prawda, ale czemu nie złapać jakichś fajnych kursów choćby z symboliczną kwotę? ;)
Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy przed tym spotkaniem to obraz Littler'a w w pierwszych legach półfinału. W końcu pojawił się jakiś stres. Bardzo słabo na dystansie, przez co Cross nawet jak walił gafy na podwójnych i tak dostawał kolejne lotki zanim młodszy Anglik dotarł do zamknięcia. Więc tutaj mając finał, a do tego obraz potężnego Humphries'a z półfinału - stres musi być tylko czy w przypadku Littler'a stres zawsze musi oznaczać błędy? Mimo tylu podejść bez potrójnej te przegrane sety z Crossem nie kończyły się bez walki.
Obaj finaliści świetnie odnajdują się na potrójnych, Humphries odblokował swojej T20 w ćwierćfinale a wczoraj po prostu czarował. Littler, mimo tylu podejść bez potrójnej (i o ile dobrze kojarzę średniej poniżej 100) byl w stanie wrócić do średniej na poziomie 106.
Nie spodziewam się i będę bardzo zawiedziony, jeśli któryś z graczy zakończy mecz ze średnią poniżej 100 i wezmę typ, który zaproponował Betfan:

Obaj zawodnicy średnia punktów 3 lotek powyżej 100.5 punktów @2.70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Littler - Humphries
Tak finały są do oglądania nie do obstawianie ale za drobne pograłem za drobne for fun


Both Players to Hit a 9 Dart Finish po kursie 81.00
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Każdy zawodnik zdobędzie powyżej 17.5 180-tek? Tak 3,00
Betfan

a osobiście trzymam kciuki za "gówniarza ze strzałkami" 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
taki fajny becik od Betfanu ogolenie gramy mlodego ....

Luke Littler-Luke Humphries

Kto lepsza skuteczność zerowań (checkout %)Luke Littler

kurs 2,11

Betfan

To powinno byc meczycho co sie patrzy- obaj maja podobne atuty ale wydaje mi sie ze młody niszczy swoich rywali taka nieprzywiedlnością równa forma nie tylko tymi 180 ale poprzez taka nie banalna gra jak wczoraj te rozmienianie 39 świetnie rzuca na wysokiej sredniej .Gra bez takiej presji i nie rzuca na chama potrójnej 20 potrafi zejść na inne wartości które ma kapitalnie opanowane a
Humphries od początku tutaj byl faworytem i miewał słabsze momenty pokazał wielka klasę i ....młody nie psuje tutaj dabli nie ma problemu z kończeniem na niskich wartościach myślę ze większa presja będzie na zimnej rence i w decydujących momentach będzie nerwowo .
 
Ostatnia edycja:
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Finały są do oglądania, a już półfinały dały przyjemność , choć Humprhies szybko rozprawił się z rywalem i było za krótko. Momenty były, ale sądzę, że w finale mimo, że stawka wysoka, to ich nie sparaliżuje i warto zastanowić się nad takimi rozwiązaniami:
Liczba 100+ checkout powyżej 5,5 @1,53
Liczba 100+ checkout powyżej 6,5 @1,72
Luke Humphries - liczba 100+ checkout powyżej, 2,5 @1,45
Luke Littler - liczba 100+ checkout powyżej 2,5 @1,50

Rozwiązania do dołożenia do dubli na dzisiejszy wieczór
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2092
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Złapałem rano na Unibet 1.73 czy któryś z zawodników rzuci 6 perfekcyjnych lotek w 9dart finish. Niestety nie zdążyłem wam napisać analizy i teraz jest 1.45.

Generalnie polecam szukać jakiś szalonych typów na c/o, maksy itp. z jakimiś wysokimi kursami. Stać tych zawodników żeby zagrać dziś świetne zawody i wykręcać super liczby.

Zwycięzcy nie typuje, ale gdybym musiał to wybrałbym Humprhiesa, chociaż trzymam kciuki za młodego. Niech zapisze się gówniarz w historii ;)
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
grzechem było by nie zagrać-teraz juz tylko wiśniówka i czekamy :p

Kursy ulepszone: Luke Littler to be King of the Oche (Winner) @ 9.25 unibet
 
Ostatnia edycja:
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Miałem zagranego Humphriesa jako King of the Oche po kursie 4,00 w Unibecie i nie wszedł tylko checkout bowiem jak wiadomo obaj zrobili po 170, czyli możliwy maksymalny. Nie da się tutaj po prostu zrobić wyższego. Nie powinno być to w takiej sytuacji rozliczone po kursie win Humphries + większa liczba maksów, a za checkout niejako zwrot? Unibet rozliczył mi już jako przegraną.

Sądzicie, że jest sens pisać do nich w tej sprawie? Jest szansa to coś ugrać?
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Miałem zagranego Humphriesa jako King of the Oche po kursie 4,00 w Unibecie i nie wszedł tylko checkout bowiem jak wiadomo obaj zrobili po 170, czyli możliwy maksymalny. Nie da się tutaj po prostu zrobić wyższego. Nie powinno być to w takiej sytuacji rozliczone po kursie win Humphries + większa liczba maksów, a za checkout niejako zwrot? Unibet rozliczył mi już jako przegraną.

Sądzicie, że jest sens pisać do nich w tej sprawie? Jest szansa to coś ugrać?
Zakład przegrany, nic nie zrobisz, w takim wypadku musisz liczyć że przeciwnik nie zrobi 170 bo to od razu kładzie typ
 
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Miałem zagranego Humphriesa jako King of the Oche po kursie 4,00 w Unibecie i nie wszedł tylko checkout bowiem jak wiadomo obaj zrobili po 170, czyli możliwy maksymalny. Nie da się tutaj po prostu zrobić wyższego. Nie powinno być to w takiej sytuacji rozliczone po kursie win Humphries + większa liczba maksów, a za checkout niejako zwrot? Unibet rozliczył mi już jako przegraną.

Sądzicie, że jest sens pisać do nich w tej sprawie? Jest szansa to coś ugrać?
Nie ma sensu nic pisać. Nie miał najwyższego CO i tyle. Zakłady tego typu mają takie kursy właśnie z tego powodu, że muszą wejść wszystkie zdarzenia i nikt na rynku raczej Ci nie zmieni kursu dlatego, że obaj zrobili najwyższy CO.
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
No OK pewno i tak. Inna sprawa, że sam zaj ... jak dzik w sosnę bo po rzuconej 170'ce Humphriesa mogłem kontrować, ze obaj rzucą 170'ke, albo remis w wartości checkouta. Wcześniej Litter miał chyba dwa podejścia do tej wartości. Coś z tego powinno być dostępne na po całkiem dobry kursie jak 6,00. Cóż bywa ....
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Siemano dartowe świry :)

Dla mnie faworytem do zwycięstwa jest Luke Humphries. Mam go pogranego jeszcze po kursie 7,50. Teraz jest ~4 co jest mało opłacalne.

Wszyscy wieszczą półfinał MVG - Humphries (można zagrać po kursach 1,99 i 1,83 jako zwycięzców ćwiartek, co daje ako 3,64/3,20 bez podatku), ale mam przeczucie, że MVG nie dotrwa do półfinału.

W górnej połówce czuję, że Gary Anderson może dojść do półfinału (kurs 8), a może i nawet do finału?
Potężny Luke Humphries 💪💪💪
I jeszcze bardziej potężny MVG ;)

Małe podsumowanie 3 ostatnich miesięcy i wystepów Humphriesa w telewizyjnych turniejach rangi major:
październik World Grand Prix ✅ ZWYCIĘZCA £120,000
październik Mistrzostwa Europy ❌ ĆWIERĆFINAŁ £25,000
listopad Grand Slam ✅ ZWYCIĘZCA £150,000
listopad Players Championship Final ✅ ZWYCIĘZCA £120,000
grudzień/styczeń Mistrzostwa Świata ✅ ZWYCIĘZCA £500,000
Razem: £915,000 brutto (jakieś £677,100 netto) 🤑
 
Otrzymane punkty reputacji: +388
Do góry Bottom