>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Championship 2020/2021

kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Środa na plus, zobaczymy czwartek.
1. Searle wygra mecz i rzuci więcej 180 @1.49
2. De Decker (-1.5 setów)- Shouji Foulkes - 1 @1.54
AKO @2,29 Unibet

1. Searle jest solidnym zawodnikiem, którego jak najbardziej stać od początku turnieju na granie na średniej 90, a to powinno w zupełności wystarczyć do pokonania Lauby`ego. Amerykanin podobnie jak wczoraj rywal Maxa Hoppa jest zawodnikiem, który na co dzień gra w Qualifying School czy tego typu turniejach, na których stara się przebić wyżej. Nie wychodzi mu to jednak zbytnio, dlatego jutro ze zdecydowanie lepszym zawodnikiem takim jak Searle nie daję mu większych szans. Podobnie powinno być ze 180, bo tak jak napisał kolega wyżej Searle nie ma problemu z maxami i co jakiś czas je rzuca. Stawiam tutaj zakład łączony po kursie prawie 1.5 czyli dobry do dubla.
2. Tutaj tak naprawdę nie mam na ten moment nic więcej do dodania. De Decker jest po prostu lepszym zawodnikiem od Japończyka. Gdyby było inaczej słyszelibyśmy podobnie dużo i o jednym i o drugim, a jest inaczej. Kwalifikacje kwalifikacjami, ale tutaj powinniśmy już obejrzeć jednostronny pojedynek stąd idę w stronę handi.

Z pozostałych typów stawiałbym na Krcmara po kursie @1.95, który może nie pokazuje się zbyt często, ale jak już zagrał ze Smithem to zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie. Zagrał na bardzo dobrej średniej i był o krok od wyeliminowania M. Smitha. Jeżeli będzie nawet trochę słabszy jeśli chodzi o średnią i wyzerowania niż w tamtym meczu to i tak powinien poradzić sobie z Ronem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Ryan Searle - Daniel Lauby
Searle - Checkout 170 w meczu- Tak 8,5 LVbet


Jak już wspomniałem ma rękę do maksów. Dodatkowo to na co dziś liczę w tamtym roku udało mu się już w pierwszym spotkaniu. Gram singla za drobne. Bardziej dla lepszej zabawy i większych emocji, poza tym na pewno będę polował na podobne kursy w tegorocznej zabawie ;) Powodzenia Panowie.
 
Ostatnia edycja:
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
U mnie wczoraj wesolutko, ale gdyby Hunt zrobił 3-0, a Gordon nie skończył dwa razy to Madagaskar 4 bym nakręcił, z moim udziałem oczywiście, zwierze dowolne. Fajnie siadło i oby tak i dziś.


Mike de Decker - Edward Shoji Foulkes under 5,5 180's @ 1,91 betsson 0-0

Kursiwo zawyżone, w Uni mamy 1,78. Jak ma być handi i mizeria, to wejdzie i under maksów. Jak nie wejdzie handi to jakieś 4 vs 2 mogą cyknąć, więc jeden pies. Kurs mnie skusił, więc biorę. Argumenty koledzy na górze podali na tacy. Debiutanci póki co kaszana, gracze egzotyczni rzucają na ślepo. Massive pressure, jak to mówią często komentatorzy zrobi robotę. Ręką, jak złamana będzie latać.

Daryl Gurney - William O'Connor over 3,5 sets @ 1,33 betsson 3-2

Nie wierzę, że skończy się szybkim 3-0. Czy dla Daryla? Przeca i sympatyczny Willi mógłby to tak wziąć. Nie Anglik z północy ostatnimi czasy cieniuje i to bardzo. Miewa takie momenty, że aż przykro patrzeć. Jak trafią się i dziś, co wtedy? Irlandczyk 'dwa' wczoraj mizeria, no ale swoje zrobił. Przeciwnik lichawy, więc się dostosował. Dziś powinno być lepiej, tak myślę. Czuję, że tu długie granko będzie, zdecydowanie. Większego overka się troche cykam, ale ten mniejszy akurat do innych zakładów. Z maksami nie kombinuję już, choć chodziły mi po głowie - over Williego np.

Ron Meulennkamp - Boris Krcmar over 3,5 sets @ 1,33 betsson 3-1

Kopia sytuacji do tej z góry. Co prawda inne proporcje, ale zasada ta sama. Patrzę tak na statystyki, na to co się działo i mi ten Borysek pasuje, bardzo. Liczę na gościa, ale wolę bezpiecznik setowy. Ostatnio facet pokazał, że coś potrafi, ze Smithem fajne meczycha. Może pójdzie za ciosem? Co z Ronem? Średniawka, nie jest źle, ale rewelki też nie ma. Dupy dziś nie da, to wiem, pytanie tylko, jak mocno depnie? Na 3-0? Nieee. Kolejne dłuższe widowisko przewiduję. Pierwsze dwa sety i zakład wchodzi.

Ryan Searle - Daniel Lauby Jr 1(-1,5) @ 1,50 Unibet 3-2
Ryan Searle - Daniel Lauby Jr 1.set 1(-1,5) @ 1,74 forbet 3-0
Ryan Searle - Daniel Lauby Jr DW: 3-0 @ 3,20 betsson 3-2

W zasadzie kolejny noname na rozkładzie. Co zobaczymy? Pewnie jak wczoraj padakę. Mnie zastanawia tylko to, jak mocno zepnie się Rajanek. Czy koncentracja będzie na znośnym poziomie, czy jednak będą nerwy, nasze nerwy? Nieee no, chyba aż tak źle nie będzie, co? Szybkie 3-0 i do mycia. Nie widzę jakichkolwiek przesłanek za tym, żeby było inaczej.


Jeśli chodzi o meczycha niewymienione to:
Sousa vs. Smith do oglądania, szykuje się ciekawa rywalizacja, Wooudhouse vs. Lewis - nic nie wiem, choć czuję, że Lewis tanio skóry nie sprzeda, Murray vs. Ilagan - ?, Razma vs. Suzuki - nie wiedziałem, jak to ugryźć, ale koledzy pomogli i zrobimy tak:

Madars Razma - Toru Suzuki 1.set 1(-1,5) @ 1,93 forbet 3-2

Skoro ma być szybciutko, to ja biorę coś takiego. Jak ma być trema, jak ma być słabo, to szczególnie na dzień dobry. Dwa dni mistrzostw pokazały, że to działa.
 
Ostatnia edycja:
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Zaczynam typowanie, oby z dobrym skutkiem ;)

Na dziś proponuję takie kupony:

Razma to win 3:0
Searle więcej 180
Woodhouse to win [2:3, szkoda... "(


AKO 3.34 efortuna

Suzuki under 2.5 maksów 0
Woodhouse - Lewis: under 7.5 maksów Lewis mnie pogrzebał, wczoraj T20 mu wyjątkowo siedziało
De Souza - Smith: over 3.5 seta 3:1

AKO: 3.74 efortuna



Searle over 3.5 maksów 4
Razma -1.5 3:0
Meulenkamp - Krcmar: under 9.5 maksów 6


AKO 4.6 betfan

De Decker -1.5 0:3
O'Connor over 3.5 maksów ehh, tylko 3 sztuki przy aż 13 rzutach 140+
Searle -2.5


AKO 6.0 betfan

Ze stawkami radzę nie szaleć, bo to dopiero początek turnieju. Niemniej widzę szanse w tych kuponach, na pewno większą niż wskazują na tu kursy. Razma i Searle widzę dziś gładkie zwycięstwa, do De Deckera nie miałem przekonania, ale uległem Waszym wpisom, mam nadzieję, że prawidłowo ;) O'Connor solidny, spotkanie powinno być wyrównane, także okazji do maksów sporo. Podobnie liczę na conajmniej 4 sety w ostatnim dzisieszym spotkaniu, Ross Smith jest na tyle solidny, że jednego seta powinien ugrać. Nie wierzę, żeby Portugalczyk cały czas trzymał formę z Grand Slam. Liczę dziś na Woodhouse, Lewis mnie nie przekonuje, ostatnie tygodnie bardzo słabe. Z tego względu dorzuciłem też under maksów. A jesli chodzi o bet na under 180' w meczu Krcmara, to uważam, że linia na poziomie 10 sztuk jest wysoka, po prostu. Myślę, że spotkanie będzie wyrównane, to na minus mojego typu, ale i tak uważam, że nie zobaczymy 10x180'. Po cichu liczę, że Krcmar rozprawi się z Holendrem i zobaczymy maks 4 sety, a wtedy mój typ ma duże szanse powodzenia :)

Z fartem!


Edit:

Skusiłem się też na mini wariata - tripelka z kursem 8.63 w betfan:

Searle -2.5
O'Connor win 2:3, szkoda, za późno się obudził. Ale też Gurney zagrał bardzo dobrze, średnia 99+ i ponad 40% kończących
Labanauskas -2.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
O'Connor @2,2 bet365 1/10❌

Idę lekko w stronę Williego, Gurneya mowa ciała i wyniki ostatnich turniejów nie napawają optymizmem, gość wyglądał na trochę wypalonego, widać że jest w jakimś kryzysie, czy mu przeszło? nie wiem, dlatego stawka niska a Irlandczyk nawet w optymalnej formie Daryla jest w stanie go pokonać
 
Ostatnia edycja:
P 22

paffciow

Użytkownik
Tak sobie czytam, co wy tu wypisujecie i śmiech mnie ogarnia... Nie traktujcie tego jako czepiania się, ale naprawdę niektórzy odlatują.
Gurney Anglikiem? Od kiedy? Jak nie ma o kimś informacji, to jest słaby? Argument z przedszkola. Te taśmy z AKO 4,5 i wyżej też zabawnie wyglądają. A stawka 1/10 to trochę karykaturalna... 1/10 i polecasz typ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Tak sobie czytam, co wy tu wypisujecie i śmiech mnie ogarnia... Nie traktujcie tego jako czepiania się, ale naprawdę niektórzy odlatują.
Gurney Anglikiem? Od kiedy? Jak nie ma o kimś informacji, to jest słaby? Argument z przedszkola. Te taśmy z AKO 4,5 i wyżej też zabawnie wyglądają. A stawka 1/10 to trochę karykaturalna... 1/10 i polecasz typ?
P paffciow pochwal się swoją ekspercką wiedzą, wrzuć tutaj swoje kupony, wszyscy wygramy i będziemy szczęśliwi.
A do tego przestaniemy grać nasze zabawne taśmy i nie damy bukom zarobić.

Odnośnie stawki 1/10 i polecania typu - wiesz co to bankroll management? Albo szukanie value w typach?
Jeśli nie, to polecam poczytać, dzięki temu będziesz jeszcze bardziej kompletnym graczem. A jeśli wiesz, to taki wpis w ogóle nie powinien Cie dziwić :) Natomiast jeśli Ty grasz i polecasz tylko typy 10/10, to współczuję...

Pozdrawiam i fajnie, że udało nam się spowodować uśmiech na Twojej twarzy :)
Ode mnie tylko rada - poluźnij pasek o jedno oczko, więcej luzu się przyda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Tak sobie czytam, co wy tu wypisujecie i śmiech mnie ogarnia... Nie traktujcie tego jako czepiania się, ale naprawdę niektórzy odlatują.
Gurney Anglikiem? Od kiedy? Jak nie ma o kimś informacji, to jest słaby? Argument z przedszkola. Te taśmy z AKO 4,5 i wyżej też zabawnie wyglądają. A stawka 1/10 to trochę karykaturalna... 1/10 i polecasz typ?
Słusznie. Zabawne to, bo jak pisałem pościwo to się zastanawiałem - Gurney Anglik? Chyba Anglik! Na szybko leciałem z głowy, ale żarówa mi się paliła, ajj. Faux pas. Co do reszty Kolego sympatyczny, next time zwróć uwagę bez ogródek, rzeczowo. Ludzką rzeczą błądzić, a tu warto się weryfikować, w końcu w grze są pieniądze. Dziękuję, że zrobiłeś to teraz. Czy mądre jest tutejsze stawkowanie? I mnie to mierzi. Słów kilka o meczu kluczem, nic więcej, przeca to nie dział kupony. Nieładnie natomiast wyśmiewać 'system grania'. AKO 5 czy 1,12, co za różnica. Ma być plus i tyle, a jak to ktoś rozegra to kwestia indywidualna, choć jak napomknąłem przed chwilą - oczekuję tu konkretów lub tylko i aż przemyśleń, niczego więcej. O to proszę innych, a teraz i Ciebie. Ciach bajera.

Pozdrawiam
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
U większości buków linia na 180's Gurneya jest wystawiona na 4.5 po kursie 2+. Może ktoś widział gdzieś 3.5 po niższym kursie? Z chęcią bym taki overek zagrał.

Kolega, który wyżej rzucił under 2.5 maxa Suzuki powinien zostać noszony na rękach. Nie rozliczam po 1 secie, ale oni razem zrobią tutaj maksymalnie 2.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
U większości buków linia na 180's Gurneya jest wystawiona na 4.5 po kursie 2+. Może ktoś widział gdzieś 3.5 po niższym kursie? Z chęcią bym taki overek zagrał.

Kolega, który wyżej rzucił under 2.5 maxa Suzuki powinien zostać noszony na rękach. Nie rozliczam po 1 secie, ale oni razem zrobią tutaj maksymalnie 2.
over 3,5 po 1,56 w Uni jest. Co do maksów Suzuki to racja, baja zakład. Zesrał się na starcie Razma, fatalny początek.
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Co do Razmy to też w następnym meczu można under maxów atakować nawet jakby dali 1,5
Praktycznie wszystko zaczyna od potrójnej 19 i na górę idzie trochę za karę
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W kolejnej rundzie czeka na niego Gary, ciekaw jestem jak zachowają się buki odnośnie tego spotkania i zakładu na maxy. Trzeba czekać!
 
D 0

doubledouble

Gość
Pełna zgoda z underem maksów Razmy w meczu z Garym, tylko ja poczekałbym jednak na live bo Łotysz prawdopodobnie zacznie grać przez sektor 20 a z biegiem czasu dopiero zejdzie na dół tarczy. Oczywiście jeśli nagle nie wejdą mu jakieś 2 maksy po drodze :) W każdym razie w ostatnich meczach np. z Dobey i Sedlackiem w finałach PC zaczynał normalnie a później kombinował. Myślę, że linia 1,5 będzie.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Z Łotyszem nam się upiekło, bo tak naprawdę, to Azjata mógł go skończyć 3:0 bez mydła. Ale co się odwlecze ... niestety. Drugi Japoniec nas poskłada, bo widać dużą agresję w rzutach i jakość, czego póki co nie można powiedzieć o De Decker'ze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Searle-Danny Lauby
Typ: Searle (-1.5) 5 lotek na 3-1...


Foulkes zagrał fantastycznie i popsuł nam zakłady na wygraną/handicap w stronę Dekkera, ale to nie znaczy, że nie będę grał przeciwko "fusom". Searle to półka wyżej niż Dekker i dwie półki wyżej niż jego przeciwnik. "Heavymetal" pokazał, że potrafi rzucać na 95+ i dziś spodziewam się solidnego spotkania w jego wykonaniu. Jego przeciwnik zapewne na 80-85 co nie powinno pozwolić na więcej niż 1 seta.

De Sousa-Smith
Typ: De Sousa więcej 180’s


Kursik na to zdarzenie jest dość wysoki, ponieważ obaj zawodnicy potrafią rzucać 180’s. W 1 rundzie Anglik rzucił 4x180’s w 14 legach, które mocno przyczyniły się do wygranej nad Evansem w wymiarze 3-0. Czy to jednak znaczy, że może się w tym aspekcie równać z „The Special Onem”? Aktualny Grand Slam Champion wyrasta na maszynkę do 180’s na poziomie Smitha czy Chisnalla. Właśnie to Bully Boy jako jeden z nielicznych w ostatnich tygodniach był wstanie się postawić w tym aspekcie Jose. W moim odczuciu mamy tutaj szansę nawet na 16 legów co powinno wykluczyć aspekt losowości i pozwolić De Sousie zrobić więcej maxów niż jego rywal. Przy takim kursie jest to niewątpliwie bardzo dobry bet.

AKO: 2.3/lvbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Póki co to skuteczność średnio na jeża, ale tjmmnw.PNG dzięki graniu live'ów jestem nawet na delikatny plusik. Warto jednak wspomnieć, że pierwsza runda to mocno zapoznawcza i stawka jest taka, że jeden kupon na 2 rundę będzie sumą tego co w 1 rundzie. Na jutro mam już kuponik, ale analiza rano lub później, bo teraz płaczę. A wy jeżeli chcecie to róbcie to ze mną:
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
  • Najlepsze analizy grudnia 2020 (3. miejsce)
  • #40
Darius Labanauskas-Cheng An Liu
Typ: Darius Labanauskas więcej 180’s


Póki co typy na 180’s, a bardziej przeciwko nim u „fusów” wydaję się super typem. Nawet świetnie grający we wczorajszym spotkaniu Lauby zrobił ich zaledwie 2. Ja na spotkanie bardzo solidnego Litwina z kwalifikantem z Chin idę w stronę większej ilości 180’s Dariusa. Mimo, że nie jest on jakąś maszyną do maxów to ma dość solidny T20, który w tych 10-13 legach powinien na wrzucenie minimum 2x180’s. Czy Chińczyka stać na coś więcej niż jeden maks? Moim zdaniem nie. Jeżeli spojrzymy na telewizyjne spotkania Litwina to widzimy chociażby 3-0 w tym aspekcie w ostatnim spotkaniu przeciwko MVG. Moim zdaniem ten kurs to spora promocja.

Humphries-Lim
Typ: Powyżej 3.5 seta


Kolejny dość wysoki kurs, gdyż zdarzenie również dość ryzykowne. Czy jednak na tyle żeby wyceniać jest aż na 1.6? Lim to zawodnik z Singapuru, który szerszej publiczności powinien być znany. Parę lat temu wraz z partnerem pokonali Szkotów podczas drużynowych MŚ. Szkotów, którzy grali w parze Wright oraz Anderson! Później Lim pokazywał się na MŚ i mimo porażki 3-0 z Woodhousem został odebrany bardzo dobrze. Dziś jego rywalem będzie Humphries, który niewątpliwie jest faworytem. Ja osobiście wierzę jednak w „czary” Lima oraz jego solidną grę, które powinny pozwolić na minimum 4 sety.

van Duijvenbode-Brooks
Typ: DVD


Ostatnim betem mojego trebelka jest wygrana DVD. Cieszę się, że ma jakiś skrót, bo jego nazwisko jest trudne do wymawiania ale też pisania. Holender ma świetną końcówkę sezonu i poza finałem Grand Prix notował również dość solidne występy na PC. DVD dysponuje dość potężnym Power scoringiem oraz solidnym d16, które pokazał na GP. Mimo przestojów na podwójnych to wydaję się, że nie powinien mieć on problemów z pokonaniem Brooksa. Anglik w Home Tourze grywał na AVG90, ale w domu to każdy potrafi co pokazał chociażby Jeff Smith ogrywający Barryego. Kurs dość niski, ale przyjemnie podbija, ponieważ DVD melduje się w kolejnej rundzie!

AKO: 3.22/lvbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
Do góry Bottom