>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

PartyBux - 50$ free za złożenie depozytu

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
zarobic na nas to by chciał a jak sie pytamy to nie powie :]
nie mów głosem ogólu sam sie pytasz, poza tym kase za free dostajesz wiec chyba ok? ????

a moze byc tak ze paypal na mnie a konto na kogos innego ? tzn. czy kasa dojdzie ? :p
nie wiem, możliwe że moze ale nie miej potem pretensji jak beda problemy...dane powinny sie zgadzac
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mam jeszcze pytanie:
rejestruje sie w redkings, wplacam 20 $, dostaje 25$ + moge ugrac zeby dostac kolejne 25$, i nastepnie moge zrobic to samo z titan poker?
 
K 0

kerek

Użytkownik
dostaje sie pelne 25$ na konto? Czy minus jakies prowizje za przelewy czy cos..?
ile kasa idzie na konto?
trudno wyrobic te 50 punktow? to sa rh? jaki musi byc rake?
 
B 0

banned123

Użytkownik
a w unibecie jest eraz promocja i chyba troche nam ona krzyzuje plany:/ bo jest podwojenie depozytu i trzeba 6 razy obrocic po kursie 1.4:/ da sie to jakos ominac??
 
I 0

incomer

Użytkownik
a w unibecie jest eraz promocja i chyba troche nam ona krzyzuje plany:/ bo jest podwojenie depozytu i trzeba 6 razy obrocic po kursie 1.4:/ da sie to jakos ominac??
a propo unibetu, mozna jakos sprawdzic ile razy dana kwota sie obrocilo? czy juz mozna dokonac wyplaty
 
C 0

cycbabimost

Użytkownik
jak dlugo idzie kasa od tego partybux na konto w paypalu??

jakie sa warunki zdobywania tych punktow w titanie? bo narazie gram i zadnych nie mam :/

i takie pytanie czy karta debetowa (ta ktora dostaje jak zakladam ezzy konto w mBanku) moge dokonac depozytu do unibet??? :&gt;
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
dostaje sie pelne 25$ na konto? Czy minus jakies prowizje za przelewy czy cos..? ile kasa idzie na konto?
tak, pełne $25 minus prowizja banku - przyapdku Inteligo wynosi ona 11,90pln czyli ok 4$ ja dostalem kase w ciagu 1 dnia;) (na PayPal-no ale na konto bedzie szla niewiele dluzej)

NA jakiej zasadzie sa przyznawane te punkty ?? Np w Titanie ?!
trudno wyrobic te 50 punktow? to sa rh? jaki musi byc rake?
jakie sa warunki zdobywania tych punktow w titanie? bo narazie gram i zadnych nie mam :/
na Titanie punkty lecą dość wolno, każdy za grę z PULĄ 5$, na Red Kings natomiast dostajemy 1 punkt za każdego 1$ z Rake&#39;u ($0.10 w rakeu -&gt; zdobywany 0.1 pkta)

a w unibecie jest eraz promocja i chyba troche nam ona krzyzuje plany:/ bo jest podwojenie depozytu i trzeba 6 razy obrocic po kursie 1.4:/ da sie to jakos ominac??
pewnie tak, piszesz maila do supportu ze nie chcesz bonusa i raczej da się to ominąć

a propo unibetu, mozna jakos sprawdzic ile razy dana kwota sie obrocilo? czy juz mozna dokonac wyplaty
podejrzewam że o aktualony obrot musisz sie zapytac supportu albo sobie wejsc w historie zakladow i policzyc :p

jak dlugo idzie kasa od tego partybux na konto w paypalu??
i takie pytanie czy karta debetowa (ta ktora dostaje jak zakladam ezzy konto w mBanku) moge dokonac depozytu do unibet??? :&gt;
z PartyBux na PayPal idzie 1 dzien. z tym że nei wiem jak to jest w weekendy
A co do karty to nie zaszkodzi sprobować - najwyżej sie nie uda. Ale jeśli sie uda wplacic to własnie o taki depozyt chodzi
 
I 0

incomer

Użytkownik
jak juz zdobyłem te 50 playerpoints dodatkowe 25$ trafi automatycznie na moje konto, czy musze im to zakomunikować ;][/u]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom