>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PartyBux - 50$ free za złożenie depozytu

Status
Zamknięty.
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
Najpierw założyłem konto w PKO Bank Polski, a później uruchomiłem usługę Inteligo, ale karty nie zmieniałem. Przejdzie tak?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Najpierw założyłem konto w PKO Bank Polski, a później uruchomiłem usługę Inteligo, ale karty nie zmieniałem. Przejdzie tak?
ale masz karte visa electron która jest &quot;podpięta&quot; pod to konto Inteligo? jesli tak to wszystko ok
 
K 0

kayaman

Użytkownik
Witam , mam sprawe . W piatek ok 16 zarejestrowałem sie w unibecie , wpłaciłem 80 zł i dzisiaj juz bedzie mijał 3 dzień a bonusu nie ma . Ile do was szedł ten darmowy bonus 50 $ , wysłałem przed chwilą to nich maila z pytaniem czemu mi go nie dali , zobaczymy kiedy odpiszą. A czy mają tam polskiego tłumacza bo ja wysłałem po angielsku .
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
sorry, niestety na wszelkie akcje ze strony PartyBux trzeba teraz trochę czekać (ja dostałem od nich kase na PayPal na drugi dzień...), jednak ze znanych mi przypadków zawsze hajs wkońcu jest jeśli wszystko zrobiło się ok. Sprawdź poprzednie posty. Tak czy inaczej w święta pewnie nie zajmują się stroną, wiec trzeba poczekać conajmniej do jutra.
 
K 0

kayaman

Użytkownik
Dostałem emaila od nich , dokładnie od Marty , napisała mi tak :

&quot;Panie Pawle, aktywowalam Panu bonus premium. Nie zarejestrowas sie pan przez link promocyjny wiec bonus nie zostal uwolniony. VIP point s licza sie od dnia dzisiejszego godzina 14:15 &quot;

i lipa , napisałem zaraz jeszcze raz ,zeby mi moze przyznali ale nie . 2 email to ten :
&quot;
Nie ma mowy o bledzie. Sama manulanie dopisalam Panu te oferte. Poza tym prosze sie zapoznac z warunkami promocji przed przystapieniem do niej. Pan nie ma wyrobionego ani jednego punktu VIP. Punkty VIP wyplacane sa piatego dnia kazdego miesiaca. Link z ktorego sie Pan zalogowal dotyczyl promocji pierwszego depozytu a nie pokera&quot;

przeciez sie rejestrowałem z forum , z tego posta , i robiłem wszystko tak jak trzeba było . teraz zostaje mi tylko obucić 80 zł 6 razy i dopiero wtedy moge wypłacić . I wielki ch uj , nie mam kasy na koncie i jeszcze musze sie męczyć zeby odzyskać tamta . A miało być tak pięknie
Peace
 
K 0

korytkos

Użytkownik
Mam konto internetowe inteligo.
Jezeli zrobie tak:
Wpłace 100 ZŁOTYCH przelewem bankowym.
To na unibecie bede miał dokladnie 200 ZŁOTYCH?
I ile ZŁOTYCH mi wplaca na konto bankowe jezeli ja na koncie mam pieniadze tez w zlotowkach?

EDIT:
troche zle sie wyslowilem
Konto mam konto INTELIGO.
Na koncie obsługiwane mam PLN, wiec jak ja mam wpłacić w EURO, a oni mi przeleją DOLARY?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Mam konto internetowe inteligo.
Jezeli zrobie tak:
Wpłace 100 ZŁOTYCH przelewem bankowym.
To na Unibecie bede miał dokladnie 200 ZŁOTYCH?
I ile ZŁOTYCH mi wplaca na konto bankowe jezeli ja na koncie mam pieniadze tez w zlotowkach?
nie wpłacaj przelewem , tylko użyj KARTY INTELIGO. Jeśli wybierzesz sobie konto w PLN, i wpłacisz na nie 100zł, na koncie będzie dokładnie 200zł (no i oczywiscie po tym trzeba będzie zrobić obrót - jeśli go nie chcesz wysyłasz maila do suportu Unibetu) a od PartyBux dostaniesz dokładnie, po odliczeniu opłat za przelew z zagranicy, wg. aktualnego kursu $, 128,86 zł
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Karta kredytowa, konto bankowe i konto na Unibet muszą być wszystkie na jedno nazwisko, czy mogę użyć kogoś karty kredytowej?
Sam wysyłasz tekst w którym pisze wyraźnie, że jedno nazwisko... jak masz na nazwisko Nowak nie możesz użyć karty Kowalskiego... :roll:
 
N 0

noodle

Użytkownik
No ja wlasnie tez juz czekam tydzien. Raczej to nie opoznienie miedzy bankiem, a nimi bo wybralem paypal. Nie dostalem rowniez maila mowiacego, ze nie dostane owych 50$. ;)
Mam nadzieje, ze to jakies chwilowe problemy, ktore wkrotce naprawia. ;f
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
No ja wlasnie tez juz czekam tydzien.
Spokojnie, pieniadze dojda. Poczatkowo trwalo to bardzo szybko. Teraz zwiekszyli liczbe promocji. Znajomy dostał pieniądze po 10 dniach. Poczekajcie do dwóch tygodni, jezeli dalej kasy nie bedzie na koncie, wówczas napiszcie maila.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom