>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PartyBux - 50$ free za złożenie depozytu

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
zarobic na nas to by chciał a jak sie pytamy to nie powie :]
nie mów głosem ogólu sam sie pytasz, poza tym kase za free dostajesz wiec chyba ok? ????

a moze byc tak ze paypal na mnie a konto na kogos innego ? tzn. czy kasa dojdzie ? :p
nie wiem, możliwe że moze ale nie miej potem pretensji jak beda problemy...dane powinny sie zgadzac
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mam jeszcze pytanie:
rejestruje sie w redkings, wplacam 20 $, dostaje 25$ + moge ugrac zeby dostac kolejne 25$, i nastepnie moge zrobic to samo z titan poker?
 
K 0

kerek

Użytkownik
dostaje sie pelne 25$ na konto? Czy minus jakies prowizje za przelewy czy cos..?
ile kasa idzie na konto?
trudno wyrobic te 50 punktow? to sa rh? jaki musi byc rake?
 
B 0

banned123

Użytkownik
a w unibecie jest eraz promocja i chyba troche nam ona krzyzuje plany:/ bo jest podwojenie depozytu i trzeba 6 razy obrocic po kursie 1.4:/ da sie to jakos ominac??
 
I 0

incomer

Użytkownik
a w unibecie jest eraz promocja i chyba troche nam ona krzyzuje plany:/ bo jest podwojenie depozytu i trzeba 6 razy obrocic po kursie 1.4:/ da sie to jakos ominac??
a propo unibetu, mozna jakos sprawdzic ile razy dana kwota sie obrocilo? czy juz mozna dokonac wyplaty
 
C 0

cycbabimost

Użytkownik
jak dlugo idzie kasa od tego partybux na konto w paypalu??

jakie sa warunki zdobywania tych punktow w titanie? bo narazie gram i zadnych nie mam :/

i takie pytanie czy karta debetowa (ta ktora dostaje jak zakladam ezzy konto w mBanku) moge dokonac depozytu do unibet??? :&gt;
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
dostaje sie pelne 25$ na konto? Czy minus jakies prowizje za przelewy czy cos..? ile kasa idzie na konto?
tak, pełne $25 minus prowizja banku - przyapdku Inteligo wynosi ona 11,90pln czyli ok 4$ ja dostalem kase w ciagu 1 dnia;) (na PayPal-no ale na konto bedzie szla niewiele dluzej)

NA jakiej zasadzie sa przyznawane te punkty ?? Np w Titanie ?!
trudno wyrobic te 50 punktow? to sa rh? jaki musi byc rake?
jakie sa warunki zdobywania tych punktow w titanie? bo narazie gram i zadnych nie mam :/
na Titanie punkty lecą dość wolno, każdy za grę z PULĄ 5$, na Red Kings natomiast dostajemy 1 punkt za każdego 1$ z Rake&#39;u ($0.10 w rakeu -&gt; zdobywany 0.1 pkta)

a w unibecie jest eraz promocja i chyba troche nam ona krzyzuje plany:/ bo jest podwojenie depozytu i trzeba 6 razy obrocic po kursie 1.4:/ da sie to jakos ominac??
pewnie tak, piszesz maila do supportu ze nie chcesz bonusa i raczej da się to ominąć

a propo unibetu, mozna jakos sprawdzic ile razy dana kwota sie obrocilo? czy juz mozna dokonac wyplaty
podejrzewam że o aktualony obrot musisz sie zapytac supportu albo sobie wejsc w historie zakladow i policzyc :p

jak dlugo idzie kasa od tego partybux na konto w paypalu??
i takie pytanie czy karta debetowa (ta ktora dostaje jak zakladam ezzy konto w mBanku) moge dokonac depozytu do unibet??? :&gt;
z PartyBux na PayPal idzie 1 dzien. z tym że nei wiem jak to jest w weekendy
A co do karty to nie zaszkodzi sprobować - najwyżej sie nie uda. Ale jeśli sie uda wplacic to własnie o taki depozyt chodzi
 
I 0

incomer

Użytkownik
jak juz zdobyłem te 50 playerpoints dodatkowe 25$ trafi automatycznie na moje konto, czy musze im to zakomunikować ;][/u]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom