>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pari-Match

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
W hinduskiej wersji nie mają maxbeta? :D
nie wiem i nie wiem co to maxbet :) wpisz adres z końcówką .in a się dowiesz ;) Hindusi mają problemy z metodami płatności, muchbetter, revolut, ecopayz, wpłaty kartą do buków... najwięcej skarg jest od Hindusów w ostatnim czasie i bukmacherzy zaczęli chyba otwierać się na nich indywidualnie. Tak mi się wydaje, w końcu Indie>Chiny w liczbie ludności, więc rynek bardzo duży...
Post automatycznie złączony:

dobra już wiem maxbet to rusek...
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
nie wiem i nie wiem co to maxbet :) wpisz adres z końcówką .in a się dowiesz ;) Hindusi mają problemy z metodami płatności, muchbetter, revolut, ecopayz, wpłaty kartą do buków... najwięcej skarg jest od Hindusów w ostatnim czasie i bukmacherzy zaczęli chyba otwierać się na nich indywidualnie. Tak mi się wydaje, w końcu Indie>Chiny w liczbie ludności, więc rynek bardzo duży...
Post automatycznie złączony:

dobra już wiem maxbet to rusek...
Nie no, chodziło mi o przycisk max bet obok stawki pod zakładem w pari :) W celu sprawdzenia limitu
 

Załączniki

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
idzie tam pograc wieksze stawki na tenis? druga sprawa. ni cholere nie mozna sie zarejestrowac u nich. klikam zarejestruj sie i zaczyna sie mielenie strony i nic sie dalej nie wczytuje. na tel to samo
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ktos gra na parimatch? Wczesniej nazywali sie "parimatch", pozniej przeszli na "gra.live" a jeszcze pozniej na nazwe "stawka" a teraz jakis blad mi wywala przy probie wejscia. Jakies problemy teraz maja ktos cos wie?
Edit: dobra znalazlem. Trzeba sie logowac przez https://stawki.bet/ru
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Kurr...znowu problemy z tym bukmacherem, zawsze logowałem się z tego linka global.parimatch.com/ , a teraz wyskakuje że polaków już nie obsługują. Połączyłem się przez VPN, zalogowało, a tam niespodzianka, że strona zostanie niedlugo skasowana, i żeby wypłacić środki do 30 czerwca. Zawsze wpłacałem i wypłacałem jetonem, nie wiem czemu ale nie ma już tej metody dostepnej , jest tylko visa i skrill, oczywiście wypłatę odrzuca... masakra, piszę zaraz do nich, ale coś czuje że będzie ciężko odzyskać tą kase,a nie za fajnie bo trochę tego tam jest do wyciągnięcia...
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Skrillem nie wypłacisz... a Jetonem visa kartą próbowałeś? :unsure:
właśnie mam do wyboru tylko visa (odrzuca) , jetona nie ma ... wydaje mi się, że dlatego brak jetona, bo loguję się przez vpn, no ale weź tu bądź mądry i zaloguj się normalnie na stronę, skoro ten link co zawsze działał,jest w PL nieaktywny :p
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
właśnie mam do wyboru tylko visa (odrzuca) , jetona nie ma ... wydaje mi się, że dlatego brak jetona, bo loguję się przez vpn, no ale weź tu bądź mądry i zaloguj się normalnie na stronę, skoro ten link co zawsze działał,jest w PL nieaktywny :p
podaj linka, który zawsze działał w Pl... VISA karta JETON... jak odrzuca to rób screena i pisz do JETONA, dlaczego odrzuca... może to być ich błąd i być może to naprawią. Ja 3 dni z karty jeton próbowałem depozyt zrobić na Jeton, żeby zobaczyć czy działa... na hazard wybrałem opcje i mi odrzucało... 3 dni zajęło im naprawianie błędu... napisz do jeton na support (chat) sytuację jaką masz i być może to naprawią, nie wiem, nie znam się... ale warto napisać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
global.parimatch.com/ - ten zawsze działał, a teraz "sorry we are not available in your country" . Karty jeton niestety nie mam, zawsze wypłacałem i wpłacałem tradycyjną metodą przez jeton.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
global.parimatch.com/ - ten zawsze działał, a teraz "sorry we are not available in your country" . Karty jeton niestety nie mam, zawsze wypłacałem i wpłacałem tradycyjną metodą przez jeton.
rzeczywiście nie działa, więc pewnie kończą działalność i nie będą już przyjmować Polaków przynajmniej pod tym adresem. Zrób co pisałem i pisz do Jetona w sprawie karty i bombarduj parimatch o metodę JETON, być może odblokują w takiej sytuacji 🤷‍♂️
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Noo to jest masakra, najgorzej że dali tylko tydzień na wypłacanie kasy, której na ten moment nie można wypłacić :p
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Noo to jest masakra, najgorzej że dali tylko tydzień na wypłacanie kasy, której na ten moment nie można wypłacić :p
Dostałem taką odpowiedź na czacie :

Being number 1 global gaming platform, Parimatch is continuously developing and improving the quality of its customer experience across 4 continents. Our willingness to grow and develop has taught us never settle for less than the best. As we want to deliver the authentic solution that perfectly suits Global brand, Parimatch needs a little bit more time to enhance its localization strategy and come back with the best version of the product. We value our reputation as well as the needs of our users. Since we cannot provide services in parallel due to certain technical issues, the launch of the product was postponed to a later date. We are sorry for the inconvenience

Ktoś tu zna dobrze angielski i mi powie ocb? :p Dziękuję
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dostałem taką odpowiedź na czacie :

Being number 1 global gaming platform, Parimatch is continuously developing and improving the quality of its customer experience across 4 continents. Our willingness to grow and develop has taught us never settle for less than the best. As we want to deliver the authentic solution that perfectly suits Global brand, Parimatch needs a little bit more time to enhance its localization strategy and come back with the best version of the product. We value our reputation as well as the needs of our users. Since we cannot provide services in parallel due to certain technical issues, the launch of the product was postponed to a later date. We are sorry for the inconvenience

Ktoś tu zna dobrze angielski i mi powie ocb? :p Dziękuję
tak, google translator xd

Będąc światową platformą gier numer 1, Parimatch stale rozwija i poprawia jakość obsługi klienta na 4 kontynentach. Nasza gotowość do wzrostu i rozwoju nauczyła nas, że nigdy nie zadowalamy się tym, co najlepsze. Ponieważ chcemy dostarczyć autentyczne rozwiązanie, które idealnie pasuje do globalnej marki, Parimatch potrzebuje trochę więcej czasu, aby udoskonalić swoją strategię lokalizacyjną i wrócić z najlepszą wersją produktu. Cenimy naszą reputację, a także potrzeby naszych użytkowników. Ponieważ ze względów technicznych nie możemy świadczyć usług równolegle, uruchomienie produktu zostało przesunięte na późniejszy termin. Przepraszamy za niedogodności

Pewnie chcą wszystkie możliwe serwisy połączyć w jeden, ale to tylko moje domysły.

edit: mają co.uk, in, com i net mają mnóstwo witryn być może chcą połączyć wszystko w jedną (po za co.uk) i stać się globalną marką. Hindusi mogą grać z końcówką com w firmach zarejestrowanych na Curacao, więc nie potrzeba im stronki z końcówką .in. Czytałem jeszcze, że Parimatch Ukraina dostał jakieś sankcje (na linkedin profilu) z któymi się nie zgadza.

 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom