>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pari-Match

B 242

bordo

Użytkownik
Weź jakąś pożyczkę przedstaw nam kilka zakładów i wtedy może ktoś zaryzykuje i pogramy razem.
Nie rozumiem skąd te drwiny, prowadzę kanał na telegramie już długi czas więc jest wgląd do moich zakładów, serdecznie zapraszam.
Dla zainteresowanych:
 
Ostatnia edycja:
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Nie drwiny , tylko raczej rozumiesz że pewnie nikt nie zaryzykowałby pieniędzy żeby ktoś nimi operował . Na kursach przed meczowych też można nieraz się przejechać. A jak patrzyłem z miesiąc temu stołowego to jest tego dużo i pewnie lepiej grać na live tak jak mówisz . Sport jak każdy jak dobrze trafić spotkanie to można zarobić.
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Witam, nie da się obecnie wybrać przy rejestracji Polski, czy ktoś próbował się zarejestrować w ostatnim czasie?
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Ktoś z was wypłaca kasę od nich przez krypto? miałbym jedno pytanie - usunęli mi opcje wypłacania przez mastercard
 
dawid126p 2,5K

dawid126p

Użytkownik
Nie polecam tam grać, od ponad miesiąca prubuję zweryfikować konto, wysłałem wszystko czego potrzebowali. Teraz wogóle nie odpisują.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Witam,proszę o pomoc. Gram w parimatch od kilku miesięcy,wszystko miałem zweryfikowane i nigdy nie było żadnych problemów,a dzisiaj od rana gdy chce się zalogować , wyskakuje napis : forbidden to login with specified brand.

O co chodzi? Proszę o pomoc
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
chodzi o to, że... https://parimatch.com/pl/support zapytaj się ich na czacie o co chodzi tak będzie najszybciej ;)
Pogadałem z nimi, napisali mi że nigdy nie było takiego konta zarejestrowanego.... lol :)
Cały czas byłem na tym koncie Parimatch zalogowany od kilku miesięcy,dlatego dzisiaj się zdziwiłem,jak wszedłem na ich stronę,że jestem wylogowany... na dowód mam na gmailu, że rejestrowałem się u nich + mail, że wszystkie dokumenty zostały zweryfikowane... Czyżbym został oszukany przez nich? Zacząłem ostatnio wygrywać dosyć spore kwoty i nagle taka sytuacja ....
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pogadałem z nimi, napisali mi że nigdy nie było takiego konta zarejestrowanego.... lol :)
Cały czas byłem na tym koncie Parimatch zalogowany od kilku miesięcy,dlatego dzisiaj się zdziwiłem,jak wszedłem na ich stronę,że jestem wylogowany... na dowód mam na gmailu, że rejestrowałem się u nich + mail, że wszystkie dokumenty zostały zweryfikowane... Czyżbym został oszukany przez nich? Zacząłem ostatnio wygrywać dosyć spore kwoty i nagle taka sytuacja ....
hmm a nie przekierowuje Cię na "regionalną" stronę? Mnie kiedyś przekierowało na ukraińską jak chciałem się zalogować albo jakąś inną... coś mi świta tak w głowie. Wejdź na askgamblers i złóż skargę (w google wpisz askgamblers parimatch i zakładka complaints - trzeba się rejestrować, żeby złożyć skargę) wraz z loginem i potwierdzeniem rejestracji. Widzę, że aktywnie odpowiadają (ostatnia odpowiedź 16 listopada ze strony parimatch) z tego sie nie wykpią. No chyba że na jakiejś regionalnej wersji jesteś jednak zarejestrowany 🤷‍♂️
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
hmm a nie przekierowuje Cię na "regionalną" stronę? Mnie kiedyś przekierowało na ukraińską jak chciałem się zalogować albo jakąś inną... coś mi świta tak w głowie. Wejdź na askgamblers i złóż skargę (w google wpisz askgamblers parimatch i zakładka complaints - trzeba się rejestrować, żeby złożyć skargę) wraz z loginem i potwierdzeniem rejestracji. Widzę, że aktywnie odpowiadają (ostatnia odpowiedź 16 listopada ze strony parimatch) z tego sie nie wykpią. No chyba że na jakiejś regionalnej wersji jesteś jednak zarejestrowany 🤷‍♂️
Napisałem do nich ponownie na czacie, i babka mi odpisała , że prawdopodobnie jestem zarejestrowany na jakiejś regionalnej wersji :D Czyli to jest jakaś różnica, jak próbuje się zalogować na pl,eng,ru , itd ? I teraz skąd ja mam wiedzieć gdzie ja się rejestrowałem... jest jakiś spis tych wszystkich Regionalnych wersji ? Zostaje mi chyba próbować się zalogować w każym regionie po kolei...
Bo to jest raczej niemożliwe żeby usunęli/zbanowali mi konto, nic złego nie zrobiłem + na meila też kompletnie nic nie przyszło
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Napisałem do nich ponownie na czacie, i babka mi odpisała , że prawdopodobnie jestem zarejestrowany na jakiejś regionalnej wersji :D Czyli to jest jakaś różnica, jak próbuje się zalogować na pl,eng,ru , itd ? I teraz skąd ja mam wiedzieć gdzie ja się rejestrowałem... jest jakiś spis tych wszystkich Regionalnych wersji ? Zostaje mi chyba próbować się zalogować w każym regionie po kolei...
podaj email i hasło do email to Ci powiem :) nie no żartuje (wiadomo kiedy głupi żartuje? XD) masz emaila aktywacyjnego... sprawdziłem specjalnie przed chwilą swojego... i w nim masz link :) ja taki dostałem email... więc zakładam, że Ty też dostałeś :) wejdź w link i Cię przekieruje na stronę na której się rejestrowałeś :)


Please click the link below to confirm your email address:
https://www.parimatch.com/en/regconfirm.html?
If the link does not open, just copy it to your browser address bar.
The link will expire in 7 days.
If you have any questions, please don't hesitate to contact us, our customer support will be happy to assist you. E-mail: [email protected]


Your Parimatch team
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
podaj email i hasło do email to Ci powiem :) nie no żartuje (wiadomo kiedy głupi żartuje? XD) masz emaila aktywacyjnego... sprawdziłem specjalnie przed chwilą swojego... i w nim masz link :) ja taki dostałem email... więc zakładam, że Ty też dostałeś :) wejdź w link i Cię przekieruje na stronę na której się rejestrowałeś :)


Please click the link below to confirm your email address:
https://www.parimatch.com/en/regconfirm.html?
If the link does not open, just copy it to your browser address bar.
The link will expire in 7 days.
If you have any questions, please don't hesitate to contact us, our customer support will be happy to assist you. E-mail: [email protected]


Your Parimatch team
Mam faktycznie ten link, próbuję się zalogować i znów to samo... więc sam już nie wiem co robić ech
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam faktycznie ten link, próbuję się zalogować i znów to samo... więc sam już nie wiem co robić ech
a w historii przeglądarki jakie masz adresy jak wcześniej obstawiałeś? Są tam linki bez wchodzenia z końcówką. Jaka jest końcówka? JAk się okaże, że to .com to załóż sprawę na askgamblers screen z emailem rejestracyjnym, potwierdzeniem tożsamości itd.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
a w historii przeglądarki jakie masz adresy jak wcześniej obstawiałeś? Są tam linki bez wchodzenia z końcówką. Jaka jest końcówka? JAk się okaże, że to .com to załóż sprawę na askgamblers screen z emailem rejestracyjnym, potwierdzeniem tożsamości itd.
https://global.parimatch.com/en/ tak mam dokładnie , z wczoraj :) gdy jeszcze wszystko działało i normalnie się logowałem
Widze że od dzisiaj ich strona zmieniła się na https://pari-match.com/en/ , wiec pewnie tu jest przyczyna , dodane też logo z world cup po lewej na górze itd... pytanie tylko jak tu się zalogować haha
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://global.parimatch.com/en/ tak mam dokładnie , z wczoraj :) gdy jeszcze wszystko działało i normalnie się logowałem
Widze że od dzisiaj ich strona zmieniła się na https://pari-match.com/en/ , wiec pewnie tu jest przyczyna , dodane też logo z world cup po lewej na górze itd... pytanie tylko jak tu się zalogować haha
A email weryfikacyjny skąd dostałeś? Jaki adres? Z końcówką @parimatch.com? ja się normalnie zalogowałem z linka, który podałeś mam konto na parimatch.com JAk się nie możesz zalogować i dostałeś email weryfikacyjny z końcówką @parimatch.com to zrób to co pisałem i pisz do askgamblers...

edit: to samo email gdzie dokumenty wysłałeś... [email protected] ??
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
A email weryfikacyjny skąd dostałeś? Jaki adres? Z końcówką @parimatch.com? ja się normalnie zalogowałem z linka, który podałeś mam konto na parimatch.com JAk się nie możesz zalogować i dostałeś email weryfikacyjny z końcówką @parimatch.com to zrób to co pisałem i pisz do askgamblers...

edit: to samo email gdzie dokumenty wysłałeś... [email protected] ??
Zalogowałem się , działa !!! :) spróbowałem z tego linku global , ale przez przeglądarkę opera... i jestem na swoim koncie uffff :)
Czyli wygląda na to że parimatch global , a parimatch.com to jest coś innego...sam nie wiem do końca o co z tym chodzi...w każdym razie wprowadzili od dzisiaj jakieś zmiany:) idę z radości się nachlać :D dzięki za pomoc byku !
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
A tak w ogóle po co wam buk, który nie obsługuje już obecnie żadnej sensownej metody wpłat/wypłat? Chyba że karta mastercard/VISA jest dla kogoś sensowna albo zna się na krypto.
 
Do góry Bottom