>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pari-Match

U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
btw jakby ktoś kiedyś miał ten problem co ja, to odpisali mi że globalparimatch posiada zupełnie inną baze kont i danych, niż parimatch.com , a ja byłem zarejestrowany na tym pierwszym.

A tak w ogóle po co wam buk, który nie obsługuje już obecnie żadnej sensownej metody wpłat/wypłat? Chyba że karta mastercard/VISA jest dla kogoś sensowna albo zna się na krypto.
No jak? Jeton lub Muchbetter zdecydowania mi wystarcza
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Bazuję na tym, co widzę na dole ich strony w rubryce PŁATNOŚCI. Nie ma tam wymienionych opcji Jeton, Muchbetter ani innych eportfeli. Ale jeśli w rzeczywistości są, to zwracam honor. Taka informacja pomoże też innym forumowiczom.
Ja mam limit 0e u nich, ale jetonem wpłacałem i wypłacałem jak ecopayz wywalili dla Polaków a muchbetter jeszcze wtedy nie był dostępny, więc idą z duchem czasu
wpłaty:
1668758583963.png

wypłaty:

1668758657480.png

 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Przy próbie wypłaty dwa razy, środki wracają na konto,napisałem na czacie do nich 3 dni temu,niby przekazali sprawe do odpowiedniego działu,dziś rano napisałem ponownie do nich na czacie,to gościu napisał mi, że zespół ekspertów nadal nie rozwiązał mojej sprawy,zalecił mi żebym spróbował wypłacić ponownie,spróbowałem,to środki znów cofnięte. Konto zweryfikowane skanem dowodu osobistego dawno temu,wcześniej wypłaty normalnie przychodziły,na ten moment limity max 10 usd na zakład, miał ktoś podobną sytuacje,że cofało wypłaty? Na meilu też cisza,żadnego info od nich co dalej. (Metoda wypłaty jak zawsze,jeton)

Edit : za 4 razem doszło w końcu na konto , nie wiem co to miało być,ale lekkiego stresa już miałem :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szybki limit, weryfikacja z dowodem przy twarzy (ja do czoła sobie przykleiłem, bo mi odrzucali z 10 razy dopiero później się zorientowałem, że jednak mam walnięty aparat w telefonie :LOL: ). Limity są stopniowo nakładane chyba 8,5e 1e i 0 e na końcu (8,5e to nie jest limit pierwotny tylko pierwszy jaki nałożą).

Nie wiem czy netteler jest aktywny dla Polaków, bo skrilla też mają, ale nie da się wpłacić ze względu na lokalizację. Pamiętam, że zakładałem konto w zł później zapytałem się czy można zmienić na euro. To kazali mi podać nr konta, żeby usunąć i miałem nowe sobie założyć na te same dane. Wpłacałem i wypłacałem jetonem w euro. Kilka k euro w sumie wypłaciłem netto, ale grałem do limitów 0 i można grać kilka razy to samo. Jeden użytkownik tego forum "feedował" konta w parimatch. Nie mam w historii wypłat/wpłat nic, rzecz miała miejsce w 2020r. Wcześniej pokazywało maksymalną stawkę teraz widzę nie ma tego🤷‍♂️ Kursy mają często inne niż wszyscy. To jest klon tego buka zorientowanego na kraje bałtyckie, Litwę, Łotwę i Estonię przynajmniej kiedyś tak było. Nie pamiętam jak tamten bukmacher się nazywał.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
oni mieli muchbettera (ja nie używałem, doszedł jak już miałem limit 0) możesz poczekać jak się rozwinie sytuacja z tym portfelem jak Ci się nie spieszy

1676295579962.png

1676295615675.png

1676295631636.png
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
właśnie szukam jakiegoś klona parimatch, ale nawet na betclone nic nie ma,jak ktos zna to bede wdzieczny :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie ma, był taki ze słonikiem kiedyś w paski, ale tylko dla krajów bałtyckich Litwy, Łotwy i Estonii a globalparimatch już chyba połączył się z parimatch.net (com), bo można się logować na te same dane na obu co wcześniej było niemożliwe :unsure:
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Nie ma, był taki ze słonikiem kiedyś w paski, ale tylko dla krajów bałtyckich Litwy, Łotwy i Estonii a globalparimatch już chyba połączył się z parimatch.net (com), bo można się logować na te same dane na obu co wcześniej było niemożliwe :unsure:
Jeszcze jest pari-match.in i tutaj te same dane nie przechodzą właśnie :p
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeszcze jest pari-match.in i tutaj te same dane nie przechodzą właśnie :p
czyli specjalnie dla Hindusów, którzy mają problem z wpłatą na normalne buki (pełno w sieci narzekań, że Hindusom nie dochodzą wpłaty). Zarejestrowałem się, ale sms z kodem nie doszedł póki co 🤷‍♂️

edit: nie doszedł kod na chacie zagadałem (zgodnie z instrukcją). Mają mi zweryfikować manualnie nr telefonu. Mam czekać... jak coś się zmieni dam znać.

edit2: tylko nie wiem czy się będę tam bawił... metody wpłat xd

1676302432099.png
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no problem taki, ze jeton mam pln, a w walucie pln nie maja jetona dostepnego, musze przemyslec jak to zrobic
Mam pytanie, a nie możesz dodać waluty do jetona? :unsure: Ja mam PLN, EUR i USD a można mieć więcej. Dodajesz euro przelewasz z zł na euro po złodziejskim kursie (ale tylko raz) i to do parimatch i potem sobie na jetona w euro wypłacasz i wpłacasz.

edit: klikansz na currencies pod walutami i masz opcje dodawania walut

1676321569942.png
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Nie no spoko , ale przewalutowanie pewnie złodziejskie jest, a później jak przyjdzie kasą w euro to muszę je znów przewalutować na PLN by wysłać na Zen
Potrace zapewne w cholerę na tych przewalutowaniach.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
No to robisz tak:

Dodajesz walutę EUR na Jeton, wysyłasz z Zen euroski na Jetona (przewalutowanie po normalnych kursach), grasz na buku, wygrywasz (oby), wypłacasz EUR na Jeton, zamawiasz kartę Jeton, przesyłasz euro z konta Jeton na kartę Jeton, doładowujesz Zen kartą Jeton euroskami (czyli wypłata). W ten sposób nie musisz przewalutowywać ani razu na Jetonie, jedynie na Zen, gdzie kursy są bliskie bankowym.

@Edit: Nie dodałem, że Jeton działa tak, że na konto bankowe wypłaca jedynie złotówki, a kartą pozwala płacić jedynie euro, dlatego najbardziej się opłaca doładowywać Zeny, Revoluty i inne konta walutowe za pomocą karty Jeton.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
No to robisz tak:

Dodajesz walutę EUR na Jeton, wysyłasz z Zen euroski na Jetona (przewalutowanie po normalnych kursach), grasz na buku, wygrywasz (oby), wypłacasz EUR na Jeton, zamawiasz kartę Jeton, przesyłasz euro z konta Jeton na kartę Jeton, doładowujesz Zen kartą Jeton euroskami (czyli wypłata). W ten sposób nie musisz przewalutowywać ani razu na Jetonie, jedynie na Zen, gdzie kursy są bliskie bankowym.

@Edit: Nie dodałem, że Jeton działa tak, że na konto bankowe wypłaca jedynie złotówki, a kartą pozwala płacić jedynie euro, dlatego najbardziej się opłaca doładowywać Zeny, Revoluty i inne konta walutowe za pomocą karty Jeton.
szybkie pytanko, jak ktoś ma usd na jetonie,to nie da się wypłacić bez prowizji ? tylko trzeba w jetonie zamienić po tym słabym kursie na inną walute,i dopiero wyplata ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
szybkie pytanko, jak ktoś ma usd na jetonie,to nie da się wypłacić bez prowizji ? tylko trzeba w jetonie zamienić po tym słabym kursie na inną walute,i dopiero wyplata ?
Szczerze powiedziawszy nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją, ale chyba jest tak jak mówisz. Mi przy wypłacie euro przelewem (czyli wg ich kursów przewalutowań) zabierają 6% wartości transakcji, prawdopodobnie w dolarach będzie podobnie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ten hinduski parimatch zweryfikował mi nr telefonu w swoim systemie. Nie wiem jakie mam limity, mam dane te same, metody płatności tylko takie jak wklejałem są dostępne, ale wypłat więcej 🤷‍♂️

1676375786555.png
 
Do góry Bottom