>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pamiatki sportowe

snajper 322

snajper

Forum VIP
I jak tam panowie , ktoś się jeszcze odezwał ? Bo u mnie narazie cicho ;/
No ja dostane od McLarena i Ferrari.
Do BVB, LFC i PSV mam wyslac list co napewno zrobie po nowym roku. Pozostali milcz. Wiem od innych ze niektore druzyny nie odpisuja na e-maile ale odrazu wysylaja cos, wiec sprawdzac skrzynki pocztowe :p Gdy tylko dojdzie to wkleje foto
 
J 0

jagiellonczyk22

Użytkownik
Snajper może wiesz skand wziasc adresy np : Arsenal , Liverpool , PSV , BVB ?
Bo także chce wysłać listy już mam koperty i znaczki tylko sie zastanawiam bo kupiłem znaczki po 2zł i czy to ma jakieś znaczenie jak bym kupił np za 10 gp ?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Snajper może wiesz skand wziasc adresy np : Arsenal , Liverpool , PSV , BVB ?
Bo także chce wysłać listy już mam koperty i znaczki tylko sie zastanawiam bo kupiłem znaczki po 2zł i czy to ma jakieś znaczenie jak bym kupił np za 10 gp ?
PSV
Kim Smits
FANdesk
Postbus 886
5600 AW EINDHOVEN
Nederland / The Netherlands

BVB
BVB-Merchandising
Felicitasstraße 2
44263 Dortmund

LFC
Public Relations Department
Liverpool Football Club
Anfield Road
Liverpool
L4 0TH
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ja kiedyś się w to bawiłem. Wysłałem do Manchesteru Utd. Schalke, Arsenalu, VFB Stuttgart i zawsze jakieś zdjęcia z autografami, katalog czy jakieś taki &#39;gazetki&#39;. Ja wysyłałem zawsze tradycyjną pocztą. :spokodfhgfh:
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Bardzo fajne pamiatki wysyla Bayer Leverkusen ???? Ja jak pisalem do nich to prosilem o autografy Krzynowka, Voronina i Berbatova i takie tez dostalem ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jezeli sie nie myle to Public Relations. Jak ja wysylalem list do Liverpoolu to kazali mi wyslac na adres z dopiskiem Public Relations Department
 
Do góry Bottom