>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

palący / nie palący ???

wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
nie pale...zdarzy mi sie zapalić raz w roku gdy jestem mocno oprocentowany ???? Niestety muszę sie męczyć bo rodzice palą...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Nie pale i chwała mi za to jak i każdemu niepalącemu! Spróbować spróbowałem, tydzień w 3 klasie podst. może paliłem, ale bez jakiś zaciągnięć, itp. Ostatnio szisze jeszcze spróbowałem, nic wielkiego podobnie jak faje, ale zdrowsze podobno:p. Bardziej ten dym z węńgielka szkodzi jak sam tytoń;) Jeszcze jaranko zostało do spróbowania;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Paliłem ponad 15 latek,około 2 ramek dziennie (Camele,LM),przez 4 lata produkowałem nawet fajki w Reynoldsie,od 7 lat nie palę za pomoca rezonansu magnetycznego.Jedyny minus rzucenia palenia to niestety 20 kg więcej wciągu 1 roku.
 
S 24

snuz123

Użytkownik
prawie paka dziennie , westy lub ostatnio camele coś westy się za szybko spalają ????
Poczekam 4 lata zobacze czy będzie koniec świata jak nie to się uciesze i biorę się za siebie ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja sporadycznie zapalę. Do piwka raz na jakiś czas , najczęściej to na większych imprezkach sobie rame kupie. Połowe osób poczęstuje i mi z 5 zostaje xD Takie moje palnie. Najbardziej &#39;lubie&#39; marlboro light i jak już idę na całą nocke to Djarumy goździkowe/wiśniowe :p
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
nie palę, nie paliłem, i nie będę, a jak miałbym palić, to już wolałbym trawkę pod humor ???? w ciągu 21lat spaliłem może 1 papierosa, i to oczywiście, było takie palenie haha ????
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
nie zebym propagował palenie ale zasiąść sobie przed tv, wlaczyc obstawiony meczyk i zapalic fajeczke to jest ... ;)
oczywiscie gratuluje niepalącym !
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
nie zebym propagował palenie ale zasiąść sobie przed tv, wlaczyc obstawiony meczyk i zapalic fajeczke to jest ... :wink:
oczywiscie gratuluje niepalącym !
a nie lepiej usiasc przed tv , ogladac obstawiony meczyk , i zamiast zapalic fajeczke to sobie obstawic ten meczyk za 10 zł wiecej ???? hah ????
 
S 0

strugo

Użytkownik
a nie lepiej usiasc przed tv , ogladac obstawiony meczyk , i zamiast zapalic fajeczke to sobie obstawic ten meczyk za 10 zł wiecej ???? hah ????
A nie lepiej dołożyć do tych 10zł jeszcze 2zł kupić 4paka Tyskiego i oglądać meczyk?
 
Do góry Bottom