>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

palący / nie palący ???

zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
no to do tych wszystkich co mówią, że nie da się rzucić:
moj dziadek palil od 15 roku życia i rzucił jak miał .................................. 65 lat!!! to sie nazywa silna wola :grin: po prostu kasę którą przeznaczał by na fajki odkładał do skarbonki i po jakimś czasie (dokładnie nie pamiętam) kupił sobie są ta kasę Simsona :grin:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Gdzies widzialem taka tabelke ze jak przez rok nie palisz i bedziesz odkladal te pieniadze to po roku kupisz sobie maly TV, po 5 latach dobrej klasy komputer a po 20-25 latach porzadny samochod. A to bylo tylko podane jezeli srednio palisz paczke dziennie a znam osoby ktore pala i wiecej dziennie x]
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
Ja paliłem przez pewien okres. Dokładnie mówiąc w czasie &quot;głupiego okresu&quot; czyli początek gimnazjum. Na szczęście nie wciągnąłem się w to... ;)
 
V 256

vernix

Użytkownik
a ja nie paliłem, nie palę i nie będę palił, z prostego powodu - szkoda kasy, a odstresować się można inaczej ???? :-D
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
lepiej tą kase wydac na inne używki.... chodzi mi o %%%%%%%% ???? nooooo ew. na cos inego ????
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
w calym zyciu mialem 1 paczke papierosow, jakos mnie do tego nie ciagnie :] wole zajarac cos mocniejszego ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Nie palący ale jak każdy człowiek kiedyś to skosztowałem, bodajże miałem 12 lat wypaliłem jakoś 2 paczki z kumplem i na tym się skończyło ???? Teraz wiem że słusznie postąpiłem ????

A taka pytanie :] Co sądzicie na temat TABAKI ? :]
 
L 72

loozer21

Użytkownik
nie pale czasem po alkoholu czasem zapale ale to raz na tydzien jeden papieros no to nawet nie licze tego jako palenie
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja to bym proponował spojżeć na temat od innej strony. Jest wiele kultur, państw gdzie palenie jest tradycją, jest właśnie częścią kultury. Oklepanym oczywiście przykładem jest Kuba i cygara, które tam odgrywają naprawdę dużą rolę. Ale również za przykład posłużyć może Indonezja i ich tradycyjne papierosy &#39;kredek&#39;. Tak więc palenie nie zawsze musi być postrzegane jako paskudne ;)
Oczywiście palący ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Nie palący z czego jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam tego zmienia(szkodliwe + strata kasy, a na nerwy najlepsze jest wyzywanie się na piłce ;) )
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Ja to bym proponował spojżeć na temat od innej strony. Jest wiele kultur, państw gdzie palenie jest tradycją, jest właśnie częścią kultury. Oklepanym oczywiście przykładem jest Kuba i cygara, które tam odgrywają naprawdę dużą rolę. Ale również za przykład posłużyć może Indonezja i ich tradycyjne papierosy &#39;kredek&#39;. Tak więc palenie nie zawsze musi być postrzegane jako paskudne ;)
Oczywiście palący ????
Rastafarianie mają chyba najweselej :-D
 
Do góry Bottom