>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały Enea Ekstraligi / Mecz barażowy (rewanże) - 16 września

Status
Zamknięty.
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Nie rozumiem niektórych wpisów tutaj... Czemu Tarnów miał w poprzednią niedzielę jechać bez Hancocka i tym bardziej czemu miałby jechać bez Hancocka w kolejną niedzielę??? Powodem walkowera nie była jego nieobecność tylko to, że według sędziego nie spełniali wymogu o minimalnym KSM-ie, jak się później okazało sędzia się pomylił. Gdyby się nie pomylił to mecz by się rozpoczął, a Hanckock dołączyłby do rywalizacji wtedy kiedy by był już gotowy do jazdy, czyli najprawdopodobniej zdążyłby już na swój pierwszy wyścig. Analogiczna sytuacja była w ostatniej kolejce rundy zasadniczej we Wrocławiu - byłem na meczu i wiem co mówię. Tarnów stosował Z/Z za Madsena, a na zawody po GP, które odbywało się poprzedniego dnia spóźnił się Martin Vaculik, bo ponoć zaspał na lotnisku i spóźnił się na swój samolot. Koniec końców dotarł do Wrocławia awionetką, ale podczas prezentacji go nie było - na stadionie pojawił się w momencie gdy zawodnicy wyjeżdżali do pierwszego biegu i normalnie wystartował w swoim pierwszym wyścigu. Róznica jest tylko taka: sędzia we Wrocławiu był bardziej kompetentny i nie pomylił się przy wyliczaniu KSM-u. Reasumując mecz w Toruniu powinien się normalnie rozpocząć, ale skoro sędzia źle policzył to regulamin jest taki, że trzeba zarządzić walkower. To był tylko i wyłącznie błąd arbitra - nic więcej, żadne kombinatorstwo... Potem ktoś kto umie liczyć zorientował się, że sędzia źle policzył i w takiej sytuacji normalnością jest zarządzenie powtórki, w której Unia pojedzie z Gregiem, bo niby czemu miałaby jechać bez niego...?!
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
W tym wszystkim dziwi jedno, dlaczego nikt nie sprawdzil sedziego w jego &quot;wyliczeniach&quot;. To nie sztuka sumowac do siebie 6 liczb. A tak to kompromitacja na caly zuzlowy swiat.

Torun jeszcze na tym calym zdarzeniu stracil nie tylko z powodu kibicow, ale takze Saletra ma problemy z reka.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Do niedzielnego półfinałowego meczu Ekstraligi zespół Unibaksu Toruń przystąpi osłabiony brakiem Ryana Sullivana. Australijczyk trenował w sobotę na Motoarenie, ale nie zdoła wystąpić w spotkaniu.
Za Australijczyka torunianie będą stosować zastępstwo zawodnika.
Źródło: Nowości

No to mamy bardzo poważne osłabienie. I ten cyrk z pierwszym meczem który się nie odbył teraz odbija się na Apatorze. Z/Z jedynie da jakieś 7-9pkt to tak optymistycznie patrząc bo realnie to jeszcze mniej...Czyli jutro wygrana Tarnowa ciekawe jak kursy będą się przedstawiać. Jeszcze rano sobie przeanalizuje to wszystko ale na chwilę obecną niestety Toruń jedzie o 3 miejsce...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@RADULA

Trochę więcej optymizmu chłopie! Nie takie rzeczy się działy w speedway&#39;u..Ile ja bym dał,żeby Polonia jechała taki mecz,na takim stadionie..Komplet gwarantowany bez względu na osłabienie brakiem tak skutecznego u siebie zawodnika..Miedziński i bracia Pulczyńscy muszą pojechać na 110% i awans wtedy jak najbardziej realny moim zdaniem..W Tarnowie każdy wygląda na papierze mocno,ale nie każdy będzie miał jutro swój dzień ???? Czekam na jakiś smaczny kurs na Apatora!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czekam na jakiś smaczny kurs na Apatora!
ciekawe jak kursy będą się przedstawiać
będą poniżej tych z zeszłego tygodnia,,, czyli h 4 na gości to max... w sts kurs spadł z 3.00 na 2.50 po wypadku ryana, więc na 99% u innych będzie identycznie...
Hancock poniżej 14 @ 1.72✅ Bet365

Zacznijmy od tego, że dziś zapewne 6 startów, a więc trzeba stracić 5 punktów... Rywale ? ZZ, Miedziak+Holder, Ward, Holder, dodatkowo jazda w parze z Janowskim, który może tu ładnie punktować... no i dochodzi wyścig nr 15...
w 1.meczu półfinałowym raptem 9pkt (2,1,3,0,3), w meczu rundy zasadniczej 10(2,3,2,3,0).

Ostatnie występy to takie robienie swojego, bez żadnego błysku (9pktów we wczorajszym GP) 7pkt we wtorek w Szwecji...

Reasumując, forma jako taka, trudny mecz, mocni rywale, będzie na kim tracić...

Dla porównania w Tobet na Koldiego linia 12, a Koldi - Greg 1 @ 1.72, więc Greg wg nich powinien mieć ok 11punktów...
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ten półfinał już przeszedł do historii po błędzie jaki popełnił sędzia tydzień temu. Jeszcze tydzień temu postawiłbym spokojnie na Toruń z małym minusowym handicapem. Dzisiaj po obejrzeniu GP w Vojens i informacji, że Sullivan nie wystartuje na własnym torze jestem pewny, że Tarnowianie sobie poradzą i wygrają ten mecz. Jedynie Holder i Ward będzie w stanie zrobić duża liczbę punktów, reszta będzie miała ciężko. Hancock będzie zmotywowany po ostatnim zamieszaniu i spokojnie zrobi ponad 10pkt. W Toruniu mają ten problem, że teraz nie mają takich par, które wygrywały by po 5:1. Myślę, że Hancock, Kołodziej, Janowski oraz Madsen wystarczą aby wygrać na Motoarenie i cieszyć się z awansu do finału.

Toruń - Tarnów 2 @ 2.10 Milenium ⛔ remis
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik

Toruń - Tarnów 2 @ 2.10 Milenium
Dobry typ ale ja bym się podparł jednak handicapem dodatnim, druga sprawa w bukach internetowych są większe kursy jak już na Tarnów, a Ty mniejszy i jeszcze z podatkiem :;/:
Sullivan jeździł najlepiej na własnym torze, na jego Z/Z 6-9 pkt to max, on sam by spokojnie zrobił 11-12 pkt. Jeżeli w tamtym tygodniu stawiałbym Toruń ale raczej bez awansu to teraz już dla mnie wynik powinien oscylować około remisu, a na wygraną większe szanse daje gościom.
4 dobrych żużlowców pojedzie jako Z/Z za Vaculika, to powinno dać 7-9 pkt, jednak dzisiaj taki Gomólski czy Jamróg są spokojnie urwać punkty braciom Pulczyńskim, którzy zarówno potrafią pojechać kapitalnie jak i słabo. +2,5 pkt, to lepsza opcja z kursami 1.85 ( Tobet , Betsson ).
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Miedziński over 11@2,10 Bet365⛔⛔11 i 3 bonusy ehh

Ciężko dziś wybrać coś ciekawego z oferty na mecz w Toruniu.Chciałem zagrać na wygraną Apatora ale kurs mnie nie zadowala.Trochę podumałem i stwierdziłem,że jeśli dziś Toruń miałby wygrać to Miedziak musi zrobić dwucyfrówkę.Będzie dziś miał 6 startów na 99%,a więc te 12 punktów w zasięgu. Adrian ma u siebie średnią biegową 2,159. Wpływ na nią miała również fatalna postawa tego zawodnika w pierwszych meczach sezonu.Ostatnio zdecydowanie się poprawił,tor zna jak własną kieszeń.Za rywali ogórków mieć nie będzie,ale tak jak mówię-lepiej pobrać taki over niż wygraną Torunia @1,6 ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
półfinałowy mecz miedzy Aniołami i Jaskółkami, na początku trzeba zaznaczyc ze obydwa zespoły beda jechały z zz. Gospodarze bedą musieli sobie radzić bez króla motoareny, natomiast goście bez Słowaka. Dużo bardziej na zz tracą niewątpliwe gospodarze, którzy na zz tracą około 5 p, co w kontekście 2-meczu mogą miec ogromne znaczenie.
dużo w tym pojedynku będzie zależało polskiego Anioła Miedzińskiego, który końcówkę sezonu ma zdecydowanie lepszą niż początek, oraz od tego co pokaże Jeszce IMSJ Maciej Janowski, który IMO jest trochę przereklamowany. Jak zatrzyma braci i będzie robić na nych punkty to o zwycięstwo Tauronu jestem spokojny,a gra po takim kursie to czysta przyjemność
Unibax Toruń - Tauron Azoty Tarnów 2.35 (+2 1.85) tobet
do tego zwycięstwo Wrocławian i ako fajne
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Janowski (-1) - E.Pulczyński (1x2) bet365
Janowski według moich statystyk jest 6 zawodnikiem Ekstraligii pod względem skuteczności na wyjeździe (same punkty, bez bonusów). Średnia wyjazdowa to 1,959 czyli najwyższa wśród juniorów.
Dziś pojedzie sześć, a bardzo prawdopodobne że aż 7 razy, gdyż spodziewam się Toruń mimo wszystko dziś wywrze wielką presję na gościach. W pierwszym meczu Janoś zdobył 11+4 w sześciu startach (ale w biegu młodzieżowym to defekt). W czwartek był poza zasięgiem rywali w MIMP. Jednym słowem jest w dobrej formie, a i tor w Toruniu nie sprawia mu trudności. Według mnie będzie on dziś &quot;motorem napędowym&quot; wyników Azotów. A Emil? Też pojedzie 5-6 razy, ale powiem szczerze, że jego jazda mnie zawodzi w drugiej części sezonu i większych punktów spodziewałbym się chyba po jego bracie. Tak czy siak liczę tutaj na przynajmniej 12-13 pkt zdobytych przez Macieja, co znaczyłoby że typ ten wejdzie z zapasem.

Janowski (-1) w Bet365 ⛔
Słabiutki Janowski, świetny Emil. Typ chybiony na maxa ...
 
T 12

termigez

Użytkownik
Krótko i na temat. Jeśli gospodarze chcą coś zwojowac to Kangury muszą pojechac dużo więcej niż przyzwoicie. Holder to lider GP, który ma największą średnią punktową na własnym stadionie w ekipie gospodarzy. On po prostu nie może zawieśc i mimo że jestem ograniczony w buku naziemnym do zaledwie 5 biegów to stawiam coś takiego:

Holder więcej niż 10.5 1.60 milenium ✅
Holder - Ward 1 1.80 milenium ✅

jak i za typem levy42 postawiłem na

Miedziński więcej niż 8.5 1.75 milenium ⛔

Niech wygra lepszy

e: nie będzie podziękowań levy ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Janusz Kołodziej - Greg Hancock 1 1,72 Tobet
Maciej Janowski over 7,5 punktów 1,63 Fortuna
Czekałem na ofertę h2h w Betsafe i się nie doczekałem.. Dzisiejsze typowanie 1x2 odpuszczam bo na prawdę nie wiem jak podejść pod tym kątem do tego meczu. Unibax mimo braku Ryana nie stoi na straconej pozycji, presja mimo wszystko przez tylko 6 punktową zaliczę jest na gościach. Dzisiaj Tauron tak na prawdę musi a Unibax może a wiadomo jak to się może skończyć.. Kurs na Tarnów nie uważam wcale za jakiś super dlaczego? Bo Greg nie jest w swojej optymalnej formie stąd pierwszy typ. Janusz lubi jeżdzi na &quot;Motoarenie&quot; w przeciągu 3 lat tylko raz żle pojechał w Toruniu było to rok temu 1 maja gdy zdobył 5 punktów. Pozostałe występy to minimum 10 punktów a raczej były to zdobycze na poziomie 12-15 punktów. Greg też lubi jeżdzić w Toruniu ale widać, że forma nie jest optymalna szczególnie sprzętowa. Wczorajsze 9 punktów w Vojens kompletnie nie oddawało tego jak jeżdził Amerykanin. Pierwszy bieg i półfinał to zupełnie bezbarwna jazda już chyba oddającego koronę Mistrza Świata. Dzisiaj pewnie w wielu biegach Greg pojedzie z Maćkiem a Janusz z Gomólskim, bo wątpię, że jako rezerwa taktyczna Maciej pojedzie za Kacpra a w programie wystartuje z Januszem tylko w 7 biegu. Jeśli chodzi o drugi typ to wiadomo liczone w tym typie będzie pierwszych pięć startów, Maciej dzisiaj pojedzie pewnie 6 razy. Bo wątpię, że będzie miał możliwość jechać jako rezerwa taktyczna. 8 punktów na niego w Toruniu w pięciu startach to bardzo niska linia. Janowski dzisiaj w większości biegów będzie jeżdził z Gregiem a on tak jak napisałem wyżej nie jest w optymalnej formie..
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Janusz Kołodziej under 12 @ 1,85 Tobet✅10

Jeżeli dzisiaj Janusz pojedzie 6 razy, to wtedy widzę spore szansę na powodzenie tego typu, natomiast jeśli pojedzie 7 razy, to wtedy może być cienko, no ale liczę, że Jaskółki będą trzymać tam wynik. Janusz jedzie w parze z juniorem i liczę, że ze dwa razy z Janowskim pojedzie, a na nim spokojnie punkty może tracić. Do tego zapewne dwa razy pojedzie w parze z Madsenem, bo raz on jako zz, do Madsena, a potem na odwrót. Do tego dochodzą mega trudni rywale w postaci Holdera, Warda i 2x Miedzińskiego. Po cichu liczę, że też że w biegu 4 któryś z Pulczyńskich wystrzeli i zrobi trójkę. Bliźniacy toruńscy potrafią objechać teoretycznie dużo lepszych od siebie zawodników więc może i Jasio z nimi przegra. Jak dla mnie warto spróbować, bo czuje, że dzisiaj Koldi zakręci się w okolicach 9-11pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Remis 45-45, do ostatniego biegu 40:44 ????
Kurs na remis 12.00, w Milenium wg. statystyk pobrało go ok. 12% osób
chodził mi po głowie rano za drobne ale odpuściłem...
Szykuje się prawdziwa uczta w finale!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom