>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały Enea Ekstraligi / Mecz barażowy (rewanże) - 16 września

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Rozkład par na najbliższą niedzielę:
Unibax Toruń - Azoty Tauron Tarnów
godz. 17:00

Stan rywalizacji: 42-48
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław
godz. 17:00 (transmisja płatna PPV)
Stan rywalizacji: 38-52
Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra
godz. 19:30

Stan rywalizacji: 45-45
Co ciekawe kursy na 1X2 wystawił już STS. Losy rywalizacji w meczu barażowym oraz derbowym wydają się być przesądzone, ale zarówno Lotos u siebie jak i Falubaz potrafią sprawić niespodziankę, więc nie można wykluczyć żadnych rozwiązań.
Prawdziwą gratką powinno być za to spotkanie Unibaxu z Tauronem Azotami. Goście, którzy zdominowali rundę zasadniczą są w trudnej sytuacji, bo mają tylko 6 pkt przewagi (tak naprawdę 7, bo w przypadku równej ilości punktów, to oni przechodzą dalej) a Unibax na swoim torze jest niezwykle trudnym rywalem.
Niemniej trzeba pamiętać, że w meczu w rundzie zasadniczej górą byli Tarnowianie i wygrali w Toruniu 47-43.
Kto okaże się lepszy? Która z ekip po latach przerwy będzie walczyć o złoto?
Zapraszam do dyskusji i podawania własnych typów/przemyśleń.​
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
W meczu w Toruniu faworytem jest Unibax, ale moim zdaniem nie odrobią oni straty 8pkt. Dlatego też jeżeli buki dadzą handi +6,5pkt lub więcej na gości to biorę w ciemno. Jezeli przewaga gospodarzy będzie wynosić 6pkt lub więcej to będą wprowadzane rezerwy, a w Tarnowie ma kto jechać. Jedyne zagrożenie moim zdaniem dla Tarnowa to mecz na styku w granicach 4pkt na korzyść Unibaxu i przegrane ostatnie decydujące biegi.
Jeżeli chodzi o mecz w Gorzowie to każdy inny wynik jak wygrana Stali będzie dla mnie sensacją. Skoro kurs na mecz w STS jest 1,20 to handi powinno być w granicach 12-14pkt. Do tej granicy gram bez zastanowienia na gospodarzy. Wyższe handi może być już ryzykowne. Bez Jonsssona i z beznadziejnym ostatnimi czasy Davidsonen Zielona Góra nie poradzi sobie w Gorzowie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zgadzam się z tym co Sławek powyżej napisał. Apator u siebie ma kim straszyć, bo Ward, Holder, Miedziak i Saletra pojadą na swoim poziomie i pewnie każdy z nich około 10pkt zrobi. Tak więc najważniejsza będzie kwestia juniorów, którzy na MA potrafią jechać i te kilka punktów zrobią. W Unii pewniakami do punktów powinni być Herbie, Kołodziej i Vaculik. Do tego Janowski uwielbia MA i tam zawsze błyszczy więc pewnie będzie zastępował kolegów i tworzył super mocne duety z Herbim i Koldim. Wiele będzie zależeć od Madsena, bo jeśli on pojedzie dobrze, bo mogą goście nawet wygrać, chociaż celem nadrzędnym jest tutaj 42pkt, bo chyba przy równej ilości punktów awansuje drużyna, która była wyżej po fazie zasadniczej(jeśli się mylę, to mnie zjedzcie i poprawcie). /// Jacques: dokładnie tak, napisałem o tym we wstępie ; )
W drugiej parze moim zdaniem już jest po wszystkim. Falubaz i tak wiele zrobił, że jest w dwumeczu remis póki co ale nie ma co się oszukiwać i trzeba sobie powiedzieć wprost, że jeśli Stal nie zrobi 55pkt, to będzie niespodzianka. Kasprzak, MJJ, Puk i Zagar pewnie zrobią w okolicach 45pkt. Do tego może wreszcie się Gollob obudzi, a Cyfer powalczy chociaż ze Strzelcem u siebie. Dlatego tutaj jak będzie handi na poziomie 12 lub 14pkt to chyba można brać w ciemno Staleczkę, bo są mega faworytem i tyle w tej kwestii.
Co do meczu w Gdańsku, to samo nie wiem jak to będzie więc póki co wstrzymuję się od głosu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziwna zagrywka Cieślaka:
Azoty Tauron bez Vaculika w Toruniu!
W niedzielę na torze w Toruniu odbędzie się rewanż w półfinale EE pomiędzy miejscowym Unibaksem i Azotami Tauronem Tarnów. Goście do tej szalenie ważnej potyczki przystąpią bez Martina Vaculika.
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/310679/azoty-tauron-bez-vaculika-w-toruniu
Ciekawe czy to rzeczywiście kontuzja czy &quot;narodowy&quot; pęka przed rewanżem? Tak czy siak, wydaje się że ZZ za Martina w takiej formie w jakiej jest obecnie, to osłabienie. Choć z drugiej strony on na Motoarenie nigdy nie błyszczał. Oj będzie jutro ciekawie.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Sytuacja dla mnie bardzo dziwna i nie chodzi zapewne o jakieś problemy zdrowotne. W tygodniu jechał w lidze szwedzkiej, potem nigdzie nie startował i raptem jest niezdolny do jazdy w tak ważnym meczu, ewidentne kombinatorstwo ze strony Cieślaka. Wobec tego muszę poddać w wątpliwość ich awans do finału bo dla mnie ta z/z nie wyjdzie im na plus.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Sytuacja dla mnie bardzo dziwna i nie chodzi zapewne o jakieś problemy zdrowotne. W tygodniu jechał w lidze szwedzkiej, potem nigdzie nie startował i raptem jest niezdolny do jazdy w tak ważnym meczu, ewidentne kombinatorstwo ze strony Cieślaka. Wobec tego muszę poddać w wątpliwość ich awans do finału bo dla mnie ta z/z nie wyjdzie im na plus.
Gołym okiem wiele z tego co mówisz to prawda, ale przecież nie od dziś wiadomo, że Marek to mistrz taktyki. Ja jednak odpuszczę sobie ten mecz i tylko obejrzę bo brzydko mi pachnie ta z/z. Cieślak od tak sobie nie dawałby z/z i &quot;strzelał sobie w stopę&quot;. Uważam, że on coś odkrył w czym widzi sens do awansu po przez z/z za Martina.. Z tym, że druga sprawa to taka, że Greg obecnie to nie jest gwarancja dużej liczby punktów nawet na &quot;Motoarenie&quot; to samo Madsen. Kołodziej i Janowski prędzej.. ale tak jak powiedziałem Marek coś wymyślił.. ta z/z to nie jest od tak sobie ;) . Nie mogę się jutro doczekać z nim wywiadu jak będzie mówił..&quot; no co jedziemy z/z bo Martin jest chory&quot; i ten jego zlewający ton ???? ????
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Vaculik nie najlepiej radził sobie w Toruniu w meczu ligowym .Był najsłabszym ogniwem z Tarnowa.Podejrzewam ze załapał jakies małe przeziębienie i szybks decyzja zeby zrobic zz.Bo swietnie sie czuja na motoarenie Herbi,Janowski ,Madsen i Kołodziej takze napewno wiecej przywioza niz sam Vaculik który jeszcze mocno przeziebiony.DOBRY RUCH PANIE CIEŚLAK
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam mieszane uczucia co do tej Z/Z. Niby Vaculik nie spisywał się na MotoArenie najlepiej jednak taki sezon jak ma aktualnie jest rewelacyjny dla Niego i czy też by pojechał tak słabo? Może faktycznie Martinowi ten tor nie leży...Jednak jak przyglądam się bliżej rozpisce to Janowski pojedzie 6 startów w przypadku RT może nawet 7 ale Jamróg i Gomólski będą musieli swoje biegi jechać. Bo Maciek pojedzie 3 swoje starty kolejny start jako Z/Z później w nominowanym to już jest 5 i tylko raz zastąpi Jamróga albo Gomólskiego. Wychodzi na to,że najsłabsze ogniwa Tarnowian będą musiały jechać swoje biegi i teraz pytanie czy rzeczywiście to jest wzmocnienie dla Jaskółek? Wiadomo jak dobrze u siebie spisują się Anioły. Pulczyńscy na swoim torze potrafią wygrać z każdym. Czekam na ofertę Tobet i zabieram się za granie. Na kartce mam już swoje typy i czekam co teraz buki wystawią.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Unibet trochę mnie zaskoczył i wystawił na Toruń kurs tylko 1,10. Fakt że Unibax jest faworytem, ale wystawiać tak niski kurs przy takich drużynach to troche przesada. Nie pozostaje nic innego jak czekać na handicapy bo przy takim kursie na mecz powinni dać wysoką linie na gości.
V/ biorąc kursy na 1 @1.50 Tobet, X @20 i 2 @7.00 unibet wyszedł mi siurek 16.34% ;) Unibet skopiował już kursy na takie jak w tobet.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (0-10,5) 1 1,72 Tobet ✅
Pierwszy typ to oczywiście pokażne zwycięstwo Stali. Falubaz dzisiaj nie ma jak przeciwstawić się Stali nawet jak dodatkowy start dostanie Protasiewicz i Dudek bo będzie z/z za Davidssona im nie pomoże. Pokuszę się o stwierdzenie, że Falubaz dzisiaj ma szanse wygrać biegowo tylko w pierwszym biegu. Stal strasznie mocna mimo braku Bartka. Pięciu solidnych seniorów chociaż dzisiaj może być 4 bo nie zdziwię się jak Tomek nie przekroczy nawet linii 10 punktów, przecież Grand Prix w Vojens tuż tuż ;) Oprócz tego mamy przecież super parę Zagar-Iversen i w dobrej formie Kasparzaka. Jensen wczoraj pokazał, że ten ból pleców nie jest aż tak mocny i wygrał turniej o z serii IMŚJ w Tarnowie. Falubaz to tak na prawdę tylko Piotr i Patryk nie wiem czy nawet &quot;Sasza&quot; dzisiaj będzie potrafił przeciwstawić się gospodarzom. Strzelec na pewno powalczy z juniorami Stali ale Holta i &quot;Jabłko&quot; dzisiaj mogą być bez szans i punkty zdobyte moim zdaniem będą mogli zawdzięczać tylko szczęściu. Stawiam tutaj zwycięstwo Stali w przekonującym stylu.
Jesper Monberg under 3,5 punktów 1,60 Tobet✅
Nicki Pedersen over 14 punktów 2,20 Bet365
✅
Mecz o utrzymanie się w Ekstralidze. Sądzę, że w dwumeczu wygrają jednak goście ale kibicuje Gdańszczanom. Jednak nie na zespołach dzisiaj się skupie. Jesper może dzisiaj wyjechać na tor 2-3 razy więcej mu nie wróżę bo to za niego właśnie jako rezerwy taktyczne będą startować Jędrzejak, Ułamek czy &quot;Frycek&quot;. Monberg dzisiaj w parze z Jędrzejakiem może pojedzie jako z/z ale jeśli Malitowski będzie się dobrze spisywał to pewnie jemu da szansę Piotr Baron. Jeśli chodzi o Nickiego to tutaj sprawa jest jasna, Duńczyk zrobi te 15 punktów w 6 startach bo pojedzie jako z/z za Świderskiego. Jeśli Gdańsk chce podjąć rękawice w walce jeszcze o utrzymanie się w Ekstralidze to taki wynik Nickiego jest po prostu dzisiaj konieczny. Gram under Jespera i over Nickiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 35

tabascco

Użytkownik
w pewnym naziemniaku kurs hand na azoty 10 a na zielonke 14 ???? V/nie łatwiej napisać jedno słowo - nazwę bukmachera?
wiec najpierw tarnow-w pierwszym meczu 48-42 czyli 6 w przod jedna nowosc wazna to brak Vaculika co odrazu Kowalik zareagowal zmieniajac zestaw par tak ze partnerem Holdera bedzie Miedziak ,niby logika tak przemawia ale z/z za Vacnika to mysle wzmocnienie skladu nie oslabienie jak dla mnie mecz na styku moze wygrana nawet Tarnowa : JANKES 11 ,KOLODZIEJ 10 JANOWSKI 12 MADSEN 8 JUZ DAJE DOBRY WYNIK wiec reszta nalezec moze do Aniołow
Gorzej z rozgryzieniem Gorzowian :;/: licze na walke zielonki ale obawiam sie ze po pierwszych 8 wyscigach beda mieli z glowy sciaganie i moze skonczyc sie na ok 18 pnk przewagi choc z drugiej strony wowczas i jednym i drugim zalezec bedzie nie na srubowaniu swojej sredniej tak wiec suma sumarummmmm daje dzis na pełnej dwie 2
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak over10,,5 1,70 [13pkt]✅

Dzisiaj jedzie z juniorami nie ma Zmarzlika więc nie ma na kim tracić,będzie dobrze!. Kasprzak w formie dzisiaj rywale też nie będą bardzo wymagający jedynie Pepe i Dudek mogą Mu zagrozić.


Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Gora H(0 - 12.5) 1 1,72 57;33✅

Pewna wygrana Gorzowa.52pkt Gorzowian jak dla mnie spokojnie. W Gorzowie na swoim torze rzadko który zawodnik zawodzi.Iversen,Zagar w wyśmienitej formie więc ta para dzisiaj pewnie nie przegra. Kasprzak również bardzo mocny.Jensen wczoraj potwierdzil że ma znakomity sezon i Tomek który na koniec zaczyna jeździć dobrze. Juniorka po stronie gości ale tylko juniorka.

Unibax Toruń - Tauron Azoty Tarnów H(0 - 4.5) 1 1,85 zwrot

Torunianie dziś wiedza o co jadą. Zmiana par tzn. Holder z Wardem się zmienili mam nadzieję że wyjdzie na dobre. Para Holder z Miedziakiem dzisiaj powinna wygrywać każdy bieg przynajmniej takie sa założenia. Ryan na swoim torze bardzo mocny a i juniorzy kilka waznych pkt napewno przywiozą. Madsen po stronie gości z seniorów dziś wygląda najsłabiej chociaż i Greg w ostatnim czasie zawodzi i ciekawe jak dzisiaj się zaprezentuje.

Wszystko Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
E 12

elanowiec

Użytkownik
Taka ciekawostka ze sklad Unibaxu na mecz z Tarnowem ustalal nie Kowalik czy Zabik a Jacek Gajewski były menager Unibaxu. Ward zamienil sie pozycjami z Holderem pod pozycja 11 i 13 tylko dlatego zeby Darcy jechal dwa razy przeciwko Vaculikowi. Niestety Gajewski nie przewidzial tego ze Cieslak wymysli zz.
Ale cyrk
Jak wiecie Martin Vaculik nie pojedzie w dzisiejszym meczu w Toruniu. Dodatkowo niepewny staje się występ Grega Hancocka. Otrzymaliśmy informację, że Herbie ma problem. Wylądował w Oslo gdzie miał przesiadkę do Gdańska. Niestety lot do polskiego miasta został odwołany. Greg ma mało czasu. W Toruniu musi być za kilka godzin. Początek meczu o 17:00.
Jak myślicie zdąży?
źródło info: twitter
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Stal Gorzów-Falubaz ZG(+14) 1 @ 1,72 Tobet✅56:34

Trochę mi się spóźniło z przeglądaniem oferty na dzisiejsze mecze i za to spotkała mnie kara w postaci wyższego handi na Falubaz... Moim zdaniem tak czy siak, Stal powinna roznieść Falubaz w pył, bo po stronie gości nie ma żadnych argumentów. Dudek i Pepe dzisiaj zapewne sobie trochę pojeżdżą ale max widzę od nich obu 20-22pkt. Reszta powinna dołożyć około 10pkt. To takie moje wyliczenia +/- ale wychodzi mi, że Stalowcy dzisiaj zleją Falubaz w granicach 20pkt. Tak jak pisałem wczoraj Kasprzak, MJJ, Puk i Zagar powinni zrobić mnóstwo punktów. Do tego Gollob niech dorzuci chociaż te 4-5pkt i Cyfer z raz czy dwa pokona Strzelca i te 55 &quot;oczek&quot; zapewne się uzbiera.

V/ w betgun masz linię 12 i kurs @1.90.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Interesuje się żuzlem, jednak to bedą jedne z pierwszych moich typów opisanych w tym dziale, takze proszę o wyrozumiałość.
Kursy pochodzą z naziemnego buka STS:
Iversen N.K. over 10.5 @1.75
Dzisiaj sie spodziewam się pewnego zwycięstwa ze strony Gorzowian, a kto jak nie Niels Kristian na swoim torze ma pokazać jak się jeździ. W ZG wykręcił 10 oczek, wiec u siebie wręcz musi wykręcić co najmniej 11. W parze jeździ z Zagarem, więc punktów nie powinien tracić. Biegi ma w miare łatwe, bo kto ma mu urwać punkty na torze w Gorzowie? Holta, Łoktajew, Davidsson czy może Dudek, ktory na wyjeździ nie będzie już tak szarżował ? Ok, raz sportyka się z Protasiewiczem i Gollobem, ale wydaję mi się, że oni również nie będa w stanie urwać punktu Duńczykowi. Jacques wkleił link na temat Tomka wyżej, a Protas jednak na swoim torze bryluje, a na wyjazdach nie idzie mu juz tak dobrze.
Sprawa jest prosta, Niels Kristian może stracić 4 pkt w swoich 5 biegach, jednak jak patrze na jego rywali, to spodziewam się, że Duńczyk zakreci sie koło 13-14 oczek.
6/10
Kołodziej J. under [email protected]
Skoro Janusz u siebie na torze robi 10 pkt, to dla czego na torze w Toruniu ma zrobić więcej, skoro tutaj doskonale jeżdżą Holder, Ward a przede wszystkim Sullivan, a dobrze Miedziak, z którym Janusz też nie będzie miał lekko. Janusz w każdym z biegu ma co najmniej jednego rywala, z którym powinien stracić punkt. A w 13 biegu spotka się z: Miedziakiem, Madsenem i Sulivan&#39;em i tutaj pogrzebie sobie szanse na over. A do tego dojdzie jeszcze bieg nominowany, gdzie z pewnością straci kolejne punkty. Podsumowując - spokojny under.
6/10
Pedersen N. over [email protected]
Ok, ja rozumiem, ze defekt, wykluczenie i te sprawy. Nicki jedzie na swoim torze w Gdańsku i to juz wszystko jasne będzie po pierwszym łuku, a i tam nie bedzie za dużo walki z Duńczykiem. Nicki tylko raz z ZG nie wykręcił tutaj over 12.5, miał wtedy 12 pkt. Teraz nie jest zmęczony po GP, więc może spokojnie pokazać jak jeździć i wygrywać.
Kto ma pociągnąć tą drużyne jak nie on ? THJ, Gafurow? Nicki wykręci dzisiaj 14-15 pkt.
7/10
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W parze jeździ z Zagarem, więc punktów nie powinien tracić.
A to ciekawe, że Zagar, który u siebie ma średnią 2,349 nie ma szans na zabieranie punktów Pukowi... Będzie jazda drużynowa, to i trzy razy po 2pkt ze strony Puka mnie nie zdziwią więc to kompletna nie prawda, co piszesz ale typ jak najbardziej dobry.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
A to ciekawe, że Zagar, który u siebie ma średnią 2,349 nie ma szans na zabieranie punktów Pukowi... Będzie jazda drużynowa, to i trzy razy po 2pkt ze strony Puka mnie nie zdziwią więc to kompletna nie prawda, co piszesz ale typ jak najbardziej dobry.
Tak jak napisałem, to moje pierwszy typy i własnie o to mi chodziło, żeby ktoś napisał jeżeli coś jest nie tak ;)
Ale skoro typ uważasz za dobry to myślę, że bedzie na ✅
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Gdańsk - Wrocław (+8,5) 2 @ 2,0 Unibet
Gdańsk potrzebuje dziś 53 punktów żeby wystartować w barażach i spuścić Spartę do I ligi. Jednak nie wydaje mi się że w ogóle zbliżą się do granicy 50 punktów. Dlaczego? Ano dlatego że w drużynie GKS-u tak na prawdę jedynym pewniakiem jest Nicki Pedersen. Po za nim każdy z zawodników może zawalić mecz. We Wrocławiu z dobrej strony pokazał się Suchecki, reszta zespołu pojechała dno. No może młody Pieszczek wygrał bieg młodzieżowy, a późniejsze punkty przywoził na trupach. Niby dwóch zawodników a wynik dla Gdańszczan całkiem niezły przed rewanżem. Jednak myślę że Wrocław będzie mocno zmobilizowany i obroni zaliczkę z pierwszego meczu. Co więcej, sądzę że mecz będzie cały czas na styku. Wrocławianie mają wyrównaną ekipę i jeśli gospodarze odskoczą na 6 punktów to Jędrzejak i Ułamek będą już w pogotowiu, żeby zastępować słabszych zawodników. W rundzie zasadniczej na torze w Gdańsku był wynik 47-42, w tamtym meczu wszyscy wrocławianie (poza Dolnym) zdobyli przynajmniej 5 punktów, co daje obraz jak jest do wyrównana drużyna. Typuję wynik podobny do tego z RZ, jeśli Świderski się nie obudzi to Gdańsk już dziś pożegna się z Ekstraligą i Nicki będzie wolny ( ???? ).
e: właśnie przeczytałem że WTS będzie stosował ZZ za Woffindena, co daje po dodatkowym starcie między innymi Ułamkowi i Jędrzejakowi, więc dalej trzymam się swojego typu ????
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Kołodziej J. under [email protected]
Skoro Janusz u siebie na torze robi 10 pkt, to dla czego na torze w Toruniu ma zrobić więcej, skoro tutaj doskonale jeżdżą Holder, Ward a przede wszystkim Sullivan, a dobrze Miedziak, z którym Janusz też nie będzie miał lekko. Janusz w każdym z biegu ma co najmniej jednego rywala, z którym powinien stracić punkt. A w 13 biegu spotka się z: Miedziakiem, Madsenem i Sulivan&#39;em i tutaj pogrzebie sobie szanse na over. A do tego dojdzie jeszcze bieg nominowany, gdzie z pewnością straci kolejne punkty. Podsumowując - spokojny under.
6/10
Z typem na Kołodzieja to bym bardzo uważał bo pojedzie 6 razy (z/z) i być może siódmy raz z rezerwy więc skłaniałbym się raczej na over.
Vader// Fajnie fajnie ale kolega podał typ z STS. Tam liczą się pierwsze 5 biegów zatem czy pojedzie 6 czy 7 to nie ma znaczenia.
/ ok. mój błąd, nie zauważyłem/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom