>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinały Enea Ekstraligi / Mecz barażowy (rewanże) - 16 września

Status
Zamknięty.
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Podobno Gdańsk też za Świdra rzuca &quot;zet-zetkę&quot;, czyli armaty: Pedersen i Jonasson dostaną po szóstym starcie. Szwed jedzie zamiast Bogdanowa, zatem każdy over na Pedersena powinien wejść, nawet 13,5 w Tobet! ????
Nicki Pedersen - over 13,5 @ 1,80 ✅ ✅ pewniaczek!
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Stal - Falubaz 2

Galaktyczna Staleczka nie podoła zadaniu. Wierzę, że Strzelec pojedzie mecz życia, wygrywając biegi z juniorami KSSG. Do tego &quot;Złotówa&quot; jeździła przy Śląskiej. Dobra, równa forma Protasa z Dudkiem powinna nam zagwarantować jazdę w finale. Iversen z Zagarem sami meczu nie wygrają.

STALe za mali, by sięgnąć korony.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Realna wizja z/z za Świdra sprawia, że należy pograć over Nickiego. Szczerze mówiąc myślałem o nim nawet bez ewentualnego dodatkowego startu. Duńczyk nie ogląda się za siebie, po wyjściu ze startu ma praktycznie przewagę kilku metrów nad rywalami. Owal w Gdańsku zna doskonale, przeciwników aż tak poważnych nie ma, którzy mogliby mu zgarnąć punkty. Wszyscy nad morzem liczą na jego punkty, a w przypadku, gdy Nicki zaprezentuje się na torze 6-krotnie to linia jest pewna do przekroczenia.
Pedersen over 13.5 @ 1.8
Tobet
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Trzeba przyznać, że nie można narzekać na końcówkę sezonu, bo jest ona niezwykle interesująca. Najciekawszy zwrot akcji jest w starciu Tarnowa z Toruniem, gdzie przed rozpoczęciem półfinałów niewielu dawało szanse na sukces Apatorowi. Zresztą w Mościcach po zakończeniu rundy zasadniczej i wiadomości o kontuzji kluczowego zawodnika Gorzowa, czyli Bartka Zmarzlika to już sobie złote medale na szyjach powiesili, ale na szczęście tydzień temu zostali sprowadzeniu na ziemię. 6 punktów zaliczki to bardzo mało, szczególnie, że wykresy formy Torunia i Tarnowa rozminęły się, bo pierwsi po słabym początku sezonu wyraźnie się rozkręcili, a drudzy odwrotnie. Do tego dochodzi (pokerowa?) zagrywka Cieślaka z ZZ za Vaculika, która moim zdaniem nie wyjdzie na dobre Unii. Co prawda Martin za MotoAreną nie przepada, ale w obecnej dyspozycji to jeden z pewniaków, no chyba, że rzeczywiście coś go nagle zmogło i nie jest w stanie jechać. Jedynym stuprocentowym pewniakiem do dwucyfrówki ze strony gości jest Maciek Janowski, który na tym torze wymiata jak nigdzie indziej. Dołączyć powinien do niego Koldi, ale co z resztą to już nie wiadomo. Greg dobre biegi przeplata zaskakująco słabymi, a Madsen choć ten sezon ma udany, nie jest dla mnie na tyle pewny. Jamróg i Gomólski powinni być raczej statystami. Z kolei w Toruniu do dwóch liderów Saletry i Holdera na pewno dołączy Ward, a i Miedziak z pewności nie zaprezentuje się tak jak tydzień temu. Języczkiem u wagi będzie postawa juniorów, bo jeśli bracia Pulczyńscy pojadą tak jak potrafią, to awans Torunia jest dla mnie pewny. W rundzie zasadniczej na MotoArenie górą byli niespodziewanie goście z południa, ale wtedy drużyny były na przeciwległych biegunach. Wtedy zawiódł Holder, a i Sully miał by sobie wiele do zarzucenia. Jednakże ich ostatnie wyniki świadczą, że regres formy mają już za sobą i moim zdaniem poprowadzą dziś Toruń do awansu do finału.
Apator Toruń - Unia Tarnów - Apator Toruń - 4,5 pkt # 1,75 Expekt
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tomasz Gollob - Krzysztof Kasprzak @1,8 betsafe ✅
Ciekawa para złożona z zawodników gorzowskiej Stali. Jak powszechnie wiadomo mistrz świata AD&#39;10 jedzie w parze z aktualnym liderem IMŚJ Jensenem, który wczoraj na Mościcach udowodnił że ciągle jest w niesamowitym gazie. Gollob jak podają wszelakie media dwa dni tego tygodnia spędził w szpitalu, podobno uskarżając się na problemy z łydką jeszcze wskutek upadku na MotoArenie w rundzie zasadniczej. Zmierzam do tego że na samym partnerze z pary Tomek powinien zgubić jakieś punkty i choć sam zawodnik zapewnia że tym razem na gorzowskiej plastelinie powinien sobie poradzić to jednak już tyle razy w tym sezonie słyszeliśmy podobne zapewnienia i co z tego zazwyczaj wynikało ? Ano nic. Trudno orzec czy dzisiaj będzie podobnie jednak zadanie przed Gollobem w tej parze ciężkie. Nie dość że partner z pary bardzo szybki to jeszcze po zmianie trafia do Puka Iversena a to znowu pachnie utratą punktów. Kasper z kolei jak pisali poprzednicy jedzie dzisiaj z juniorami Gorzowa, na których raczej pkt nie straci. Dodać należy że Krzysiek ostatnio jest w bardzo dobrej formie zarówno na Wyspach jak i w EE. Przed tygodniem był niezwykle szybki na W69 i nie sądzę aby się to radykalnie miało dziś zmienić. W 4 serii startów partnerem będzie MJJ. Wielu fachowców wróży wysokie zwycięstwo Stali a wobec tego możemy być świadkami znanego skądinąd scenariusza jak Gollob oddaje start w biegach nominowanych (dzisiaj nie sądzę aby uczynił to na rzecz juniora ale Tomek może zostać w parkingu ustępując miejsca kolegom z pozycji 10-13) a tego raczej po Kasperze spodziewać się nie możemy (słynne zajścia z ZG w rundzie zasadniczej i kłótnie z MJJ o start w nominkach). Reasumując kurs fajny a bacząc na obecną formę i poboczne okoliczności można pobrać średnią stawką.

_ _ _ _ _ _
Co do Gdańska i ewentualnej ZZ za Świderskiego to większość żużlowych portali daje do zrozumienia że raczej pod &#39;13&#39; w teamie trenera Chomskiego zaprezentuje się dzisiaj Renatka. Co nie zmienia faktu że Niki ten over może pyknąć i przy pięciu startach.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Pedersen over 13.5 @ 1.8
Korzystniej wydaje się zagrać w Bet365. Linia powyżej 14pkt po @2.5 i równe 14pkt po @7.50. 80%stawki zainwestować w over 14 i 20% stawki na równe 14.Co przy równej ilości 14pkt daje nam wyższą wygraną niż 1.8 w Tobet.Pozdrawiam!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Hahaha ale ciekawie jak Hancock. O 15:20 wylądował w Gdańsku i teraz śmiga do Torunia. czy zdąży? Autostrada 2godz przy pełnym gazie dojedzie na ok 17:00-17:30 więc jestem ciekawy co z tego wyjdzie;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Zależy jakim autem jadą. Lotnisko w Gdańsku jest przy obwodnicy a to jest bliziutko od A1, nie wiem jak tam teraz z robotami, bo jak byłem ostatnio to zwężenia były. Autostrada ma 100 km do odcinka pod Świeciem a do Torunia 152 km. Jeśli wjechali na autobane 15:40 to na izi zdążą na &quot;Motoarene&quot;(pewnie mają na &quot;budziku&quot; z 170) chyba, że w Toruniu jakieś korki, a gdzie się zjeżdża w Toruniu z autostrady to nie wiem. Nie zdziwię się jak Greg już wjeżdża do Torunia ;)
Autostrada może i izi, godzinka się objedzie z bramkami etc. Zjezdza sie z A1 od strony Wwa, do stadiony trzeba przejechac z jakieś dobre 15km przez całe miasto, korków o tej porze może nie ma, ale światła blokuja wiec 20 min lekko, będzie bardzo na styk :smile:
Właśnie widzę gdzie się zjeżdża, koło Lubicza(jeśli dobrze mówię). Najwyżej przelecą cały Toruń na &quot;głębokich pomarańczowych&quot; ???? ????

Kino w Toruniu, tyle co mam do powiedzenia na temat przepisów w Polsce! Jeb... się Panowie włodarze w łeb! Bo 6 minut się spóżnił ???? ???? ????
Żal Tarnowa i Żal Marka.. Facetowi popłynęły łzy ale widać zdecydowanie, że miał powody. Ku... tak jechali zasadniczą i Ekstraliga ich wydymała, że nie jadą w finale. Skandal !!
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Zależy jakim autem jadą. Lotnisko w Gdańsku jest przy obwodnicy a to jest bliziutko od A1, nie wiem jak tam teraz z robotami, bo jak byłem ostatnio to zwężenia były. Autostrada ma 100 km do odcinka pod Świeciem a do Torunia 152 km. Jeśli wjechali na autobane 15:40 to na izi zdążą na &quot;Motoarene&quot;(pewnie mają na &quot;budziku&quot; z 170) chyba, że w Toruniu jakieś korki, a gdzie się zjeżdża w Toruniu z autostrady to nie wiem. Nie zdziwię się jak Greg już wjeżdża do Torunia ;)
Autostrada może i izi, godzinka się objedzie z bramkami etc. Zjezdza sie z A1 od strony Wwa, do stadiony trzeba przejechac z jakieś dobre 15km przez całe miasto, korków o tej porze może nie ma, ale światła blokuja wiec 20 min lekko, będzie bardzo na styk ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Znalazłem ciekawy zakład i co myślicie o nim:
Tomasz Gollob - Piotr Protasiewicz &quot;2&quot; 2.10 Betsson
Gollob podobno 2 dni spędził w szpitalu, ma coś tam łydkę rozerwaną, ogólnie to nie musi dziś jechać na maxa, awans nie ukrywajmy i tak jest pewny gospodarzy, katastrofy nie przewiduję. Gollob jeżeli znów ma uraz ( podobno to stara kontuzja ) to może odpuścić ostatni bieg przy korzystnym wyniku. Przy 4 startach nie wierzę w to, że wygra wszystkie lub zbliży się nawet do maxa, w parze trzykrotnie z Jensenem, który wczoraj kapitalnie wygrał turniej w Tarnowie o IMŚJ, dol tego 4 bieg z Iversenem, dla mnie Gollob w 4 startach powinien uzyskać 8-10 pkt, jeżeli pojedzie 5 startów to 11-12 pkt to będzie max.
Od Protasiewicza bardzo dużo zależy, dzisiaj ma pewne 6 startów, a za pewne i 7 bo pojedzie jako rezerwa taktyczna. Nie oczekuję, że objedzie Iversena, ciężko będzie też z Zagarem ale jednak Kasprzak, Jensen, a najbardziej Gollob są do objechania, o juniorach nie wspominając. 7 startów praktycznie jest pewne, 3 razy w parze z Jabłońskim także punktów tracić nie powinien, w 12 biegu duża szansa na 3 pkt. Wygrać myślę, że ma szansę max 2-3 biegi, ale na sporo 2 pkt zdobyczy jest duża szansa, myślę, że 13-15 pkt to bardzo realna granica zdobyta przez niego w tym meczu.
EDIT: W ogóle to jest Z/Z za Jonssona ? Bo tydzień temu było i teraz też chyba lepiej... ? Ale jakoś nie widzę tego. Czekam na info...
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik

Kino w Toruniu, tyle co mam do powiedzenia na temat przepisów w Polsce! Jeb... się Panowie włodarze w łeb! Bo 6 minut się spóżnił ???? ???? ????
Żal Tarnowa i Żal Marka.. Facetowi popłynęły łzy ale widać zdecydowanie, że miał powody. Ku... tak jechali zasadniczą i Ekstraliga ich wydymała, że nie jadą w finale. Skandal !!
I jeszcze za to, że ich wydymali, Tarnów zapłaci 100 tys. Unibaksowi + nie wiadomo ile leśnym kur.om z SE...
A za tydzień w Toruniu zrobią korek wokół stadionu i nie wpuszczą Golloba (albo Protasiewicza) na czas i ups... złoto dla Torunia ????
Trochę dziwię się, że Azoty Tauron nie załatwiły Gregowi helikoptera albo awionetki z Gdańska (poważnie piszę), ktoś w Tarnowie dał d... no chyba, że w Toruniu nie ma lotniska...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
I jeszcze za to, że ich wydymali, Tarnów zapłaci 100 tys. Unibaksowi + nie wiadomo ile leśnym kur.om z SE...
A za tydzień w Toruniu zrobią korek wokół stadionu i nie wpuszczą Golloba (albo Protasiewicza) na czas i ups... złoto dla Torunia
Trochę dziwię się, że Azoty Tauron nie załatwiły Gregowi helikoptera albo awionetki z Gdańska (poważnie piszę), ktoś w Tarnowie dał d... no chyba, że w Toruniu nie ma lotniska...
No sory ale to nie wina Torunia że Hancock się nie wyrobił. CO Ty masz pretensje że są korki pod stadionem? To chyba normalne jak cały stadion się zapełnia to sa korki. Gdyby był wcześniej nikt by nie gadał o korkach.No tak specjalnie ten korek był zrobiony żeby Greg nie dojechał haha śmieszny jesteś.
Dla Twojej informacji lotnisko w Toruniu jest jakieś 500metrów od MotoAreny więc mial by gdzie lądować....
Kolejna sprawa Torunianie też by woleli awansować do finału dzięki wygranej a nie przez walkower ale cóż takie przepisy i to nie wina klubu czy zawodników....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bakari 5

bakari

Użytkownik
Znalazłem ciekawy zakład i co myślicie o nim:
Tomasz Gollob - Piotr Protasiewicz &quot;2&quot; 2.10 Betsson
Gollob podobno 2 dni spędził w szpitalu, ma coś tam łydkę rozerwaną, ogólnie to nie musi dziś jechać na maxa, awans nie ukrywajmy i tak jest pewny gospodarzy, katastrofy nie przewiduję. Gollob jeżeli znów ma uraz ( podobno to stara kontuzja ) to może odpuścić ostatni bieg przy korzystnym wyniku. Przy 4 startach nie wierzę w to, że wygra wszystkie lub zbliży się nawet do maxa, w parze trzykrotnie z Jensenem, który wczoraj kapitalnie wygrał turniej w Tarnowie o IMŚJ, dol tego 4 bieg z Iversenem, dla mnie Gollob w 4 startach powinien uzyskać 8-10 pkt, jeżeli pojedzie 5 startów to 11-12 pkt to będzie max.
Od Protasiewicza bardzo dużo zależy, dzisiaj ma pewne 6 startów, a za pewne i 7 bo pojedzie jako rezerwa taktyczna. Nie oczekuję, że objedzie Iversena, ciężko będzie też z Zagarem ale jednak Kasprzak, Jensen, a najbardziej Gollob są do objechania, o juniorach nie wspominając. 7 startów praktycznie jest pewne, 3 razy w parze z Jabłońskim także punktów tracić nie powinien, w 12 biegu duża szansa na 3 pkt. Wygrać myślę, że ma szansę max 2-3 biegi, ale na sporo 2 pkt zdobyczy jest duża szansa, myślę, że 13-15 pkt to bardzo realna granica zdobyta przez niego w tym meczu.
EDIT: W ogóle to jest Z/Z za Jonssona ? Bo tydzień temu było i teraz też chyba lepiej... ? Ale jakoś nie widzę tego. Czekam na info...
Bardzo dobry typ. Też myślę, że Protasiewicz zrobi więcej punktów od Golloba, bo po 1 Falubaz jedzie z z/z i do tego wydaje mi się, że pojedzie jako rezerwa taktyczna. Warto zagrać, ciekawy kurs.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
KK- dudek 1,70 bet365
Gorzów jedzie w praktyce bez juniorów bo i kaczmarek i cyfer to półka 2 razy nizsza id dudka i w 1 biegu powinien zapewnic sobie 3 punkty chyba ze bedzie asekurował swojego młodszego kolege, Imo min 2 p powinien mieć.
Ogólnie powinien pojechac max ilos biegów jeden z zz drugi jako rezerwa taktyczna i bieg za Strzelca, tak wiec 7 biegów murowane. KK mimo ze jedzie z juniorami to łatwo nie bedzie miał. Dudek, sasza, pepe z zz powinni mu sporo krwi napsoć
edit kolego kasę miałem tylko w bet365, nie dojść ze niższy kurs to jeszcze wtopa:;/: a nie zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom