>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Półfinał Ligi Mistrzów: FC Barcelona - Chelsea Londyn 24.04.2012

Status
Zamknięty.
buzero 59

buzero

Użytkownik
TYP Chelsea -5,5 faula - 1,7 expekt 9/10


Jak mówiłem jest to jedyny bukmacher wystawiajacy tego typu zaklady - zaden nie pokusil sie bo wiadome jest jedno ze Chelsea bedzie przy piłce ok 30% meczu z czego na pewno beda grali na czas na poczatku i tylko dlatego obawiam sie ich czestego przewracania sie i symulowania;
Ale proste ze jak Barca bedzie przy pilce to Chelsea starac sie bedzie zakanczac ataki w miare mozliwosci fairl ale pewnie slynacy z angielskiego stylu (wg mnie najbardziej brzydką gre prowadzi Chelsea z Angli).
Ale do sedna stałe fragmenty gry z dala od pola karnego to dla Chelsea zaden problem - poniewarz i tak Barca nie bedzie wrzucac pilki w pole karne tylko zaczynac takie wolne podaniem - i kontynulujac zmudne przedostawanie sie w pole karne...a wiec na pewno Di Mateo -nakaze swoim zawodnikom czeste przerywanie gry i wybijanie z rytmu Barcelony.
Tak niestety bedzie grala Chelsea wiedzac ze ma korzystny rezultat - a jak Barcelona strzeli szybko gola - ew. 2 wtedy styl Barcy sie nie zmieni tysiące podań czesto bezpiecznych do boku i tyłu czekajac az Chelsea sie otworzy - a ta chcac odebrac piłke gospodarzom musi czesciej faulowac...
Typ jest bardzo ciekawy i warty mocnej stawki - ten sam typ grałem mocno.- tak jak poprzednio w meczu z BARCA -REAL handi było większe -6..
Dla utwierdzenia chetnych do zagrania typu ponizej statystyki potwierdzajace moj typ:
Chelsea na wyjazdach rywalami:
- Arsenal +1 faul - tutaj nie grali na 100% poza tym 8 rezerwowych i wszystkie sily na Barce...
- Fulham -10 fauli - izzi
- Benfica -8 fauli - a u siebie handi -5 fauli
- Napoli -11 fauli
Jak widać jest to drużyna grająca twardo lubiąca faulować bo o ile w wszystkich z tych meczy byli faworytami to i tak wiecej faulowali....
Barcelona u siebie:
- Real +9 fauli -
- Milan +10 fauli - to jest dla mnie wyznacznik - będzie podobnie
- Valencia +9 fauli
W zwykłych meczach z zespołami które prezyjeżdzają przegrać jak najmniej nie wychodziło to tak fajnie ale to dlatego że te zespoły nie dość że był to jeden mecz z wielu w lidze to jeszcze zespoly przeagrywaly te mecze w szatni...a tutaj na Pewno Chelsea wie ze dzieki super wynikowi 1-0 jest w sytuacji dobrej...
Barca u siebie nie gra agresywnie zawsze około 8-10 fauli na mecz natomiast Chelsea jak tu przyjedzie będzie na pewno ok 15-20 dlatego po takim kursie warto mocno zagrac...
Buki wystawiły ogólną linię 30 fauli i tyle typuje ze bedzie ich razem ...
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Od razu powiem. Awans Barcelony i over 2.5 bramki
Czytając Wasze taksty, aż mi się robi niedobrze. Niby dlaczego ma być mała ilość bramek? Ktoś w zapowiedziach napisał, że Chelsea broniła Częstochowy i to jest prawda. Natomiast, że była to &quot;piękna obrona Częstochowy&quot;, to skecz roku:browar565:
Chelsea wcale nie wygrała dlatego, że tak świetnie broniła, a wyłącznie dlatego, że miała więcej szczęścia niż rozumu. Dotyczy to czystego konta, jak i strzelonej bramki. Barcelona na trudnym terenie, przy lejącym deszczu, wypracowała sobie wiele czystych sytuacji, które powinna była wykorzystać. Raz była poprzeczka, raz słupek, w kilku innych wypadkach piłka nie chciała wpaść do bramki.
Jeśli ktoś nazywa to &quot;mądrą taktyką&quot; czy &quot;skutecznym paraliżowaniem akcji rywala&quot;, to gratuluję znajomości tematu. To był fuks i jeszcze raz fuks, że Chelsea wygrała.
U siebie Barcelona będzie miała bez liku okazji strzeleckich. Kilka z nich z pewnością wykorzysta. Nawet jeśli Chelsea strzeli tę swoją &quot;upragnioną&quot; bramkę, w co bardzo wątpię, to i tak odpadnie. Nerwowe będą tylko pierwsze minuty, później Barca uporządkuje grę i caly czas będzie ostrzeliwać bramkę Cecha, który najlepsze ma za sobą i często puszcza babole. Pierwsze bramka padnie szybko, później przyjdzie druga, kolejne. I co zrobi wtedy Chelsea? Odkryje się? Jeśli tak to dostanie kolejne bramki. Ja myślę, że po pierwszej połowie będzie już 2:0, 3:0 i będzie pozamiatane. Granie X2 to ewidentnie wyrzucony pieniądz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Póki wisi

Betsafe oferuje ( zapewne błąd chociaż kto wie )
Rzuty rożne Barcelona 3,5 over 1,85 !!!
Z tego co widzę,to zapewne to jest błąd i chodziło im o offsides Barcelony a nie corners ???? Bo obok masz total offsides 6,5 i chelsea offsides 2,5..
 
M 0

marcin032

Użytkownik
Od razu powiem. Awans Barcelony i over 2.5 bramki
Czytając Wasze taksty, aż mi się robi niedobrze. Niby dlaczego ma być mała ilość bramek? Ktoś w zapowiedziach napisał, że Chelsea broniła Częstochowy i to jest prawda. Natomiast, że była to &quot;piękna obrona Częstochowy&quot;, to skecz roku:browar565:
Chelsea wcale nie wygrała dlatego, że tak świetnie broniła, a wyłącznie dlatego, że miała więcej szczęścia niż rozumu. Dotyczy to czystego konta, jak i strzelonej bramki. Barcelona na trudnym terenie, przy lejącym deszczu, wypracowała sobie wiele czystych sytuacji, które powinna była wykorzystać. Raz była poprzeczka, raz słupek, w kilku innych wypadkach piłka nie chciała wpaść do bramki.
Jeśli ktoś nazywa to &quot;mądrą taktyką&quot; czy &quot;skutecznym paraliżowaniem akcji rywala&quot;, to gratuluję znajomości tematu. To był fuks i jeszcze raz fuks, że Chelsea wygrała.
U siebie Barcelona będzie miała bez liku okazji strzeleckich. Kilka z nich z pewnością wykorzysta. Nawet jeśli Chelsea strzeli tę swoją &quot;upragnioną&quot; bramkę, w co bardzo wątpię, to i tak odpadnie. Nerwowe będą tylko pierwsze minuty, później Barca uporządkuje grę i caly czas będzie ostrzeliwać bramkę Cecha, który najlepsze ma za sobą i często puszcza babole. Pierwsze bramka padnie szybko, później przyjdzie druga, kolejne. I co zrobi wtedy Chelsea? Odkryje się? Jeśli tak to dostanie kolejne bramki. Ja myślę, że po pierwszej połowie będzie już 2:0, 3:0 i będzie pozamiatane. Granie X2 to ewidentnie wyrzucony pieniądz.
Osobiście totalnie się z tym nie zgadzam. Przewiduję małą ilość bramek i być może przy odrobinie szczęścia awans Chelsea. Tym bardziej zdanie, że nawet jak Chelsea strzeli bramkę to i tak odpadnie wydaje mi się wzięte z kosmosu ;] Nie ważne, że piłka się odbijała od poprzeczki i słupka, to jest cały futbol, i bez sensu jest gadanie o tym co by było gdyby. Moje typy: under 2,5, under 3,5, handi +2 chelsea. Sam osobiście pogram któryś z tych typów bądź yellow card Meireles. pozdrawiam
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Chelsea wcale nie wygrała dlatego, że tak świetnie broniła, a wyłącznie dlatego, że miała więcej szczęścia niż rozumu. Dotyczy to czystego konta, jak i strzelonej bramki.
To jest już jawna kpina, albo &quot;skecz roku:browar565:&quot;. Nie myślałem, że przeczytam tutaj słowa takiego ignoranta, który stwierdza, że Chelsea miała przy strzeleniu bramki więcej szczęścia niż rozumu. Przeciez to była jedna z najlepszych kontr ostatnich lat. Tam piłka szła jak po sznurku. Lampard idealnie wyprowadził Ramireza. Ramirez do tej piłki nie musiał ani przspieszac, ani zwalniac. Od razu zostawił obrońce 2 metry za sobą. Potem ruszył w pole karne i kiedy wydawało się, że się pogubił on zagrywa najprawdopobniej jedną z najlepszych asyst w historii Champions League. Wydawało się, że on nawet nie zdaje sobie sprawy, że ktoś jeszcze z jego zespołu jest w polu karnym, a on gra piłkę do Drogby, której nie jest w stanie przeszkodzic 3 obrońców Barcy, po czym Drogba tylko dopełnia formalności i strzela gola. Jedno z najbardziej nietuzinkowych podań jakie widziałem w ostatnich latach. Myslę, że może 1 na 50 zawodników próbowałoby tak zagrywac, a co dopiero jeszcze zagrywac skutecznie. Ramirez pokazał mego umiejętności tak jak wcześniej Lampard. A Ty wyjeżdżasz z tekstem, że to było szczęście. ???????????? Szcęście to Barca miała w 3 minucie kiedy Drogba mógł wyjśc sam na sam z Valdesem, ale źle przyjął piłkę. Co do obrony to zagraźli bardzo dobrze. Świetnie się ubezpieczali i widac było w 2 drugiej połowie, że po pierwszej bardzo nerwowej połowie gdzie popełnili kilka błędów, zagrali już nie bardzo dobrze,ale rewelacyjnie. I zaczęło się to co nawet Barca prezentowała z Milanem, kiedy to ich gra w drugiej połowie polegała na &quot;podaj do Messiego, a on może przedrybluje 4 zawodników i będzie zagrożenie&quot;. W moim odczuciu tak samo może wyglądac rewanż. Jak Chelsea znowu będzie się mądrze bronic to wraz z upływem czasu gra Barcy będzie bardziej nieprzemyslana i bedziemy oglądali Messiego wbijającego się w mur Chelsea. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś teorie o tym, że Barca strzeli na początku, a potem będzie dalej zagrażac i do przerwy będzie 3-0. Widac, że nie oglądałeś ostatnio meczy Barcy. Juz nie mają takiej swobody w tworzeniu zagrożenia co jeszcze jakiś czas temu. A Chelsea broni się świetnie i jak Ty tego nie widzisz to znowu pokazujesz jakim to jestes ignorantem????
Wysoki wynik jest mozliwy oczywiście, ale chyba tylko jak sędzia wypaczy wynik gwiżdżąc jakies karne z kosmosu, albo rozdając kartki na lewo i prawo jak jakaś gwiazdeczka Barcy zacznie płakac, że gracz z Londynu pstryknął go w ucho.

W moim odczuciu najpewniejsze wydaje się zagranie:
Barcelona (-2.5) - Chelsea
Kurs: 1.45 ✅✅✅
Bukmacher: Bet365​

Barca może wygra, ale żeby od razu 3 Bramkami?. Chelsea to nie ogórki. To jeden z ważniejszych meczy w ich życiu i myslę, że teraz uwierzyli w swoje szanse i zagraą z dużo większą determinacją niz piłkarze Barcelony.

Nie bez szans jest również:
Barcelona (-1.5) - Chelsea
Kurs: 2.30 ✅✅✅
Bukmacher: Pinnacle​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
popijava 87

popijava

Użytkownik
Niektórzy to mają klapki na oczach, ale na to nie poradzę. No coż, jak się w meczu wyprowadza jedną kontrę, a poza tym broni się non-stop, to być może owa kontra przechodzi do historii na wyspach:jezora:
Tego typu akcji, w tym i kontr, Barcelona w większosci meczów przeprowadza po kilkanaście. Gdyby to wszystko miało przechodzić do historii, to potężne tomiszcze by się uzbierało.
Być może jestem ignorantem, ale swoj rozum mam, oczy także, a z głupim kłócić się nie będę, bo postronne osoby mogą nie dostrzec różnicy:grin:
Barcelona w pierwszym meczu powinna wygrać 3:1 albo i wyżej i Chelsea nie powinna mieć żadnych pretensji. To, że tak sie nie stało, to wyłącznie fuks.
Dziś już przypadku nie będzie, bo Barcelona zmiecie Chelsea z powierzchni. Przecież nawet tak cienki Leverkusen z nią wygrał, o Napoli nie wspominjąc. Być może dziś nie będzie 5:0, bo symulatnt Drogba znowu przeleży na murawie wijąc się z bólu???? Czwórka wystarczy i tak będzie.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Ogladalem z ciekawoscia sobotnie Gran Derbi zeby sie przekonac, czy Barca rzeczywiscie miala pecha w meczu z CFC czy po prostu jest cos na rzeczy. Dla mnie wniosek jest oczywisty - Barca ma problemy w ofensywie. W meczu z Chelsea gesto ustawiona obrona i pomoc The Blues sprawila duze problemy ekipie Guardioli a nawet jesli jakies sytuacje sobie Messi i spolka stworzyli, to po prostu je spieprzyli. I to samo dzialo sie w meczu z Krolewskimi, z tym moze wyjatkiem, ze o dziwo tych sytuacji bylo mniej. Coz, wydaje mi sie, ze glowna w tym zasluga w osobie Mourinho ktory jednak jest o 2 klasy lepszym taktykiem niz Di Matteo dlatego tez Real nie pozwolil sobie na az tyle co The Blues. Jednak dalej nie zmienia to faktu, ze zarowno ostatnie, otwierajace podanie bylo momentami katastrofalne jak i wykanczanie akcji w przypadku Barcy.

Duzo rzeczy wskazuje na to, ze ekipa Barcelony moze po prostu sie konczyc... Guardiola wygral z ta ekipa wszystko i wszedzie po kilka razy. Gracze powoli czuja zmeczenie ciaglym utrzymywaniem wysokiego poziomu i dochodzi do efektu &quot;wypalenia materialu&quot;. Mozliwe ze potrzebne sa zmiany na stanowisku managera oraz chociaz nie do konca az tak duze w skladzie. Tak czy inaczej jest cos na rzeczy z cieniowaniem Barcy w tym sezonie a spekulacje na temat odejscia Guardioli wcale nie musza byc wyssane przez prase z palca.

Uswiadomic trzeba sobie 2 rzeczy :
- polfinal Ligi Mistrzow
- slabsza forme wlasnie w najwazniejszym okresie Barcelony

Wiec skad kurs 1,25 na wygrana gospodarzy ? Przeciez to jest juz przedfinal LM, zupelnie kurs nie dotykania. A o The Blues mozna powiedziec tyle : bedzie autobus w bramce, bedzie to samo co tydzien temu na Stamford. Co do tego chyba nikt nie ma waptliwosci. Ale nie mozna liczyc na to, ze nie beda probowac kasac.

Scenariusze glowne na ten mecz moga byc 2 :
- jesli Chelsea strzeli gola pierwsza, to chyba nie ma co do tego watpliwosci, ze stana do 25-30 metra cala 11-nastka i Barca po prostu nie wbije 3 goli
- jesli Barca strzeli do 15-20 min to chyba jest po Chelsea, bo czasu mnostwo a Barca ma juz straty odrobione

Najlepiej wyglada kurs na Chelsea +2,0 @ 1,78 bo nie sadze zeby dali sie az tak ponizyc. Oprocz tego za drobne oczywiscie przeciwko bardzo zanizoneme kursowi na Barce.

Chelsea + 2,0 @ 1,78 Pinnacle
Chelsea X2 @ 4.00 Bet365
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
nudzac sie dzisiaj na zajeciach doszedlem do pewnej koncepcji podchodzacej pod surebeta. Obstawienie paru dokładnych wyników - kursy są dosyć wysokie co daje nam spore pole manewru przy dosyć dużym prawdopodobieństwe. Zaznaczałem wszystkie wyniki under 3.5 Dajmy na to zagramy za 10 zl x4 wyniki wybrane. Wtapiamy 40 zł a w nagorszym wypadku wyjmujemy 67.5. Dlaczego tak a nie inaczej ? Po pierwsze wyniki 0-x sa nierealne bo barca po prostu musi strzelic gola, a wyniki x-2 z drugiej strony tez sa nierealne bo nie wierze zeby Londynczycy strzelili wiecej niz jednego gola. Dwa wyniki (1-1 oraz 3-0) sa dla mnie bardzo malo prawdopodbne ale jednak prawdopodobne(szczegolnie 1-1)

do tego polecam grac Pedro rodriguez nie strzeli @1.50
oraz under 3.5 @1.67
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Widzę, że zdecydowana większość widzi w tym meczu under. Jeden user się wychylił i tyuje over 2.5 gola i ja popieram jego zdanie.
Po pierwsze
Barcelona w tym sezonie rozegrała 55 meczy (Liga, LM, Puchar Króla, KMŚ). W tych 55 meczach mieli aż 39 razy over 2.5 gola. W 70% swoich wszystkich meczy Barcelona miała over 2.5 gola. Jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie to na 29 meczy mieli... 24 razy over 2.5 gola! Daje to 82% wszystkich spotkań. Mnie te statystyki przekonują do tego aby zagrać w dzisiejszym meczu na over 2.5 gola.
Po drugie
widzę, że wielu z Was ma krótką pamięć. Barcelona w ćwierćfinale w Mediolanie miała remis 0:0. Wtedy też wielu wietrzyło niespodziankę ale Barcelona rozwiała wszelkie wątpliwości już w pierwszej połowie. Cały mecz wygrali 3:1.
Po trzecie
trzeba pamiętać, że jeżeli Barcelona u siebie straci gola to, żeby awansować muszą strzelić 3 bramki. Czy stać ich na to? Moim zdaniem nie tylko na 3 gole ale nawet na więcej...
over 2.5 gola ✅✅✅
1.61
Pinnacle



E: statystyki nie kłamią... over 2.5 gola już w 1 połowie i kasa skoszona
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Zagrożeni kartkami:
Chelsea - Branislav Ivanovic, Ashley Cole, David Luiz, Raul Meireles, Ramires.
Barca - Carlesa Puyola i Javiera Mascherano

Wielu ludzi obstawia kartkę dla Meirelesa, gdyby nie był zagrożony grałbym w ciemno a tak może się chłop ogarnie;)
Ja sam stawiam na kartkę dla Drogby: Didier gra dość agresywnie, lubi nurkować w polu karnym, lubi wykłócać się z sędzią, nie jest zagrożony brakiem występu w finale. Myślę, że któryś z tych czynników spowoduje żółtko dla Drogby.
Czy D Drogba otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Tak 3,05 Expekt. ⛔

Zapomniałbym o Dani Alvesie, W drużynie Barcelony chyba największy obecnie prowokator. Mecz bez zaczepki z jego strony to mecz stracony, jeśli będzie w jakimś rejonie boiska iskrzyło sądzę, że będzie tam i Alves. Dodać należy, że gra na Juana Matę a do Maty często zagrywają partnerzy piłkę, więc okazję do faulu na pewno Alves będzie miał.

Czy D Alves otrzyma kartkę w regulaminowym czasie ? Tak 3,10 Expekt Zwrot
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Patrol sory, ale Twoje argumenty są słabe ;)
Arg nr.1: opieranie sie w tym przypadku na pustych statystykach jest kiepskie bo po pierwsze mecze pucharowe/ligowe to nie to co liga mistrzow. Po drugie Chelsea posiadajac zelazna obrone, oraz zapas bramkowy z pierwszego meczu, zamuruje sie jeszcze bardziej niz wczesniej. Spowoduje to, ze barcelonie bedzie jeszce ciezej przejsc do bramki giganta Cecha.
Arg.nr2: Tak, ale 0:0 na San Siro było spowodowane stanem tej jakze swietnie przygotowanej murawy. Do tego Chelsea ma zatargi i wieloletnia konfrontacje z Barcelona co jeszce bardziej zmotywuje Londynczykow do dzialania.
Arg.nr3: Tak, od razu pykną 10 goli ;) Panie, mecze Chelsea Barcelona od kiedy pamietam sa niesamowicie wyrownane a Ty mowisz o jakims handicapie wiekszym niz 2.5 ?
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Liczba fauli over 29 kurs 1,90
Ja stawiam wręcz odwrotnie i dla mnie to spora lokata. Na unibecie mam linie 30.5. Barcelona zazwyczaj ok 10 fauli na mecz. Chelsea na pewno będzie mieć więcej fauli lecz zazwyczaj ich średnia fauli to ok 17. W 1 meczu było w sumie 20 fauli.
 
M 0

mariusz3k

Użytkownik
Chelsea NIE MOŻE grać na remis. Bo jak mówi porzekadło &quot;najlepszą obroną jest atak&quot;. Barcelona w obecnym składzie swoją klepką może dać rady pokonać &quot;żelazną obronę&quot; The Blues jak to piszecie, a wtedy wg. mnie nastąpi efekt &quot;poczucia krwi&quot; i może być niewesoło z jednobramkową zaliczką z pierwszego meczu...
Jestem zgodny z Kylu w 99%, napisał w swojej analizie praktycznie wszystko;
Chelsea w &quot;defensywnym autobusie&quot; to i będzie musieć liczyć na kontry / stałe fragmenty gry... Bo przy standardowym 70% utrzymywaniu przy piłce przez Katalończyków to nie nie ma co liczyć, żeby mieli dużo &quot;normalnych&quot; akcji... A chcący podążać moim tokiem myślenia śmiem twierdzić, że fajnie można &quot;okraść buka&quot; na takich typach:
Goście powyżej 1.5 bramki: tak @ 5.45 : Typ dla optymistów; Barcelona ma PROBLEMY z obroną, to trzeba powiedzieć jak nic - gorsza forma zawodników, przemęczenie - nie wiem, ale można spróbować &quot;uwierzyć w Drogbę i spółkę&quot; ????
Obie drużyny strzelą bramkę: tak @ 1.81: największe prawdopodobieństwo zdarzenia w meczu
Liczba rogów-goście: over 2,5@ 2.20: nie róbmy &quot;jaj&quot;: nawet na Barcelonie można wymusić 3 rogi przez 90 minut
wszystkie typy@betsson
Chyba moja pierwsza analiza &quot;tutaj&quot; tak że krytykę przyjmuję bez napinki na klatę ???? Powodzenia i zieloności

@edit: nie było tak źle ???? Na jutro kolejny typ ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ludzie ja nie wiem co wy widzicie w tej Chelsea, ta drużyna pod wodzą Mou była dużo lepsza, myślicie że dadzą radę cały mecz bronić korzystnego( bardzo szczęśliwego) rezultatu ze Stamford ?
Jeśli u siebie stworzyli jedną sytuację, gdzie Barcelona miała słupek, poprzeczkę, i ze dwie setki, co bedzie na CN, Barca się wściekle rzuci od początku, i nie wydaje mi się żeby Chelsea cały mecz udało się skutecznie bronić, może nie będzie pogromu ale ze 3-4 bramki Katalończycy powinni strzelić.
Kurs na awans Barcy 1.45 gram grubo.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Co prawda Barcelona ostatnimi czasy miała lekkie problemy ze zdobywaniem bramek - ale nie koniecznie ze stwarzaniem sobie sytuacji strzeleckich. Nie sądzę, aby trzeci mecz z rzędu potoczył się w podobny sposób, gdzie Barcelona będzie miała wielkie problemy ze zdobyciem choćby jednego gola. Myślę że Guardiola jak i sami zawodnicy wyciągną wnioski z poprzednich spotkań. Popieram zdanie kilku osób wyżej, Chelsea miała niesamowite szczęście w pierwszym meczu. Barcelonie odpadła już w zasadzie rywalizacja o tytuł mistrza La Liga. Chelsea grają nieco lepiej w ostatnich tygodniach, ale ciągle brakuje im wiele, do dawnej formy. Ten sezon zdecydowanie nie należy do nich i dzisiaj się o tym boleśnie przekonają.
Katalończycy są tykającą bombą, zbiera się w nich złość i dzisiaj dadzą jej upust.
Co warto zagrać?
- over 2,5 (1.55) ✅
- Barcelona (-1) (1.64) ⛔
- over 3,5 (2.25) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

mariusz3k

Użytkownik
a na jakiej podstawie twierdzisz ze both score najwieksze prawdopodobienstwa wystapienia w meczu ?
Może dlatego że Barcelona MUSI strzelić, a Chelsea chcąc awansować nie może zostawić 0 na tablicy wyników; bo Barca w formie czy nie w formie to umie grać w piłkę i wykorzystać sytuację, które się nadarzą :?

@MistrzAA: w tym problem, że przy Barcelonie NIE MOŻNA się bronić non stop... A zmęczenie materiału w Barcelonie + coś szwankująca obrona + Chelsea chce COŚ pokazać w LM, bo na nic innego nie może liczyć = wcale nie taki &quot;pewniak&quot; z Barcelony jest...
Należy pamiętać że w życiu jest tylko jedna pewna sprawa: śmierć po kursie 1.00 i tyle...

Idealny wynik: 2:1 ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja stawiam wręcz odwrotnie i dla mnie to spora lokata. Na unibecie mam linie 30.5. Barcelona zazwyczaj ok 10 fauli na mecz. Chelsea na pewno będzie mieć więcej fauli lecz zazwyczaj ich średnia fauli to ok 17. W 1 meczu było w sumie 20 fauli.
fajnie tylko co tu porównywać?
to nie jest wyjazd do Granady czy podjęcie Wigan itd.
środowy mecz na SB był rzeczywiście wyjątkowy, tylko 20 fauli. Ale to dzięki obrońcom CFC którzy zamiast przewalać Messiego umiejętnie go zatrzymywali.
teraz sytuacja inna, mecz na Camp Nou gdzie 11stka Barcy wchodzi do swojej świątyni i rywale albo przyjmą mecz na klatę, albo dostaną oklep. Poza tym Barce też mogą nadejść chwile nerwowości.
typy na over kartkowy i fauli są popierane :p
 
R 0

r1afa1

Użytkownik
Ludzie ja nie wiem co wy widzicie w tej Chelsea, ta drużyna pod wodzą Mou była dużo lepsza, myślicie że dadzą radę cały mecz bronić korzystnego( bardzo szczęśliwego) rezultatu ze Stamford ?
Jeśli u siebie stworzyli jedną sytuację, gdzie Barcelona miała słupek, poprzeczkę, i ze dwie setki, co bedzie na CN, Barca się wściekle rzuci od początku, i nie wydaje mi się żeby Chelsea cały mecz udało się skutecznie bronić, może nie będzie pogromu ale ze 3-4 bramki Katalończycy powinni strzelić.
Kurs na awans Barcy 1.45 gram grubo.
Jakbym słyszał siebie ???? Te dwie drużyny to inna liga. Chelsea grając u siebie tak jak to nazywacie bardzo dobrze dopuściła do takiej liczby okazji dla Barcelony , że &quot;obawiam się&quot; że na Camp Nou Barca spokojnie walnie 3-4 bramki.Więcej nie bo przy takiej przewadze nie będzie szaleńczo atakować tylko postara się o to , aby Chelsea piłki już nie dotknęła. Jakie tu problemy z grą ofensywna? Jeśli już to ze skutecznością a w moim przekonaniu braku szczęścia bo o tym że piłka nie wpadała do bramki The Blues decydowały milimetry. Mecze z Realem to inna bajka , tam Barcelona miała problemy z ofensywą , ale to zasługa tylko jednego człowieka doskonale wiadomo czyja.
Barca (-1.5) 1.61
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom