>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał: FC Barcelona - Chelsea FC

Status
Zamknięty.
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Stosunkowo niski kurs na Barce. Wiadomo, że jest zdecydowanym faworytem na CN, ale jednak Chelsea to Chelsea. No i co jak co, ale ja najbardziej obawiam się Hiddinka. Pomimo, że nie gra na murawie i nie ma bezpośredniego wpływu na wynik spotkania to jego obawiam się najbardziej :jezora: ale Pep nie w ciemię bity i da radę nawet z Hiddinkiem :spokodfhgfh:
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Chelsea to drużyna która na obcych boiskach radzi sobie równie dobrze (a nawet i lepiej) niż u siebie. Ma to miejsce w lidze, gdzie 35 pkt zdobyła na wyjazdach, a 32 u siebie, a także w ćwierćfinale tegorocznej LM
Mój typ na pierwsze spotkanie: remis
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Mój typ na pierwsze spotkanie: remis
Zobaczymy jaki twój typ będzie miał odniesienie do rzeczywistości :jezora: Mam nadzieję, że niewielkie. Jeśli Barca chce być w finale to musi koniecznie wygrać u siebie i to najlepiej 2 bramkami. Aczkolwiek ja i 1 bramkowym zwycięstwem bym się zadowolił. Jeśli chłopaki zagrają na swoim wysokim poziomie to spokojnie powiozą Chelsea na CN :spokodfhgfh:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Chelsea to drużyna która na obcych boiskach radzi sobie równie dobrze (a nawet i lepiej) niż u siebie. Ma to miejsce w lidze, gdzie 35 pkt zdobyła na wyjazdach, a 32 u siebie, a także w ćwierćfinale tegorocznej LM

Mój typ na pierwsze spotkanie: remis
Nie no daj spokoj liga to co innego i punkty zdobyte w niej na wyjazdach;)
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Wedlug mnie Chelsea tego meczu raczej nie przegra. The blues nie przypadkiem znalazla sie w polfinale. Obecnosc Hidinka powoduje ze w Chelsea wstapili nowe sily. Nienalezy rowniez lekcewazyc Pepa i jego chlopakow.Messi Eto&#39;o i Henry w tym sezonie graja poprostyu magicznie. Mimo to uwazam ze na Camp Nou mecz zakonczy sie po mojej mysli i Chelsea nie przegra. Moj typ na dwumecz to awans Chelsea
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Swój wpis uważasz za konkretny? Ręce opadają...
Nie piszcie tu postów w stylu &quot;Barcelona jest dobra, ale Chelsea też. Ale Barcelona jest lepsza, ale Chelsea nie odpuści. Barcelona może wygrać, ale bedzie pewnie remis.&quot;
Co komu to daje?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Tutaj nie można przewidzieć wyniku, bo większość pewnie będzie rozpatrywała to, że Barcelona wygrała ostatni mecz 1:0 po golu Messiego, natomiast Chelsea jest podbudowana ostatnim zwycięstwem w Pucharze Anglii nad Arsenalem Londyn. Może coś w tym jest, ale nie do końca, bo jak ktoś tu już pisał : Liga to co innego, niż europejskie puchary. Ja stawiam w tym meczu X, gdyż nie sądzę, aby Chelsea dała sobie odebrać &quot;chociażby&quot; remis, tym bardziej, że grają na Camp Nou, więc będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i strzelić przynajmniej jedną bramkę. Po prostu : mój typ X. Czy się sprawdzi, to się okaże w najbliższej przyszłości.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Ja stawiam w tym meczu X, gdyż nie sądzę, aby Chelsea dała sobie odebrać &quot;chociażby&quot; remis, tym bardziej, że grają na Camp Nou, więc będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i strzelić przynajmniej jedną bramkę. Po prostu : mój typ X. Czy się sprawdzi, to się okaże w najbliższej przyszłości.
No to błysnąłeś chłopie, nie ma co ???? :spokodfhgfh: Fakt, iż spotkanie będzie rozgrywane na Camp Nou na pewno jest atutem dla Chelsea... Widać, że prośby Jabola nie poskutkowały. No, ale co zrobić kiedy tu tylu &quot;znafcuf&quot; :jezora:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Czyżbyś był kolejnym fanatykiem FCB , którzy tylko słuchają siebie ? ???? W półfinale nikt łatwo nie przegrywa, a przeważnie pierwsze mecze kończyły się wynikami remisowymi, wystarczy pogrzebać trochę w statystykach. Ale skoro jesteś większym znawcą, to wierz, wiara czyni cuda.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Ja stawiam w tym meczu X, gdyż nie sądzę, aby Chelsea dała sobie odebrać &quot;chociażby&quot; remis, tym bardziej, że grają na Camp Nou, więc będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i strzelić przynajmniej jedną bramkę.
Ja stawiam 1, gdyż nie sądzę, by Barca na własnym stadionie dała sobie odebrać zwycięstwo, tym bardziej, że grają na Camp Nou, więc będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i strzelić przynjamniej jedną bramkę więcej niż Niebiescy.

Ja pierdziele, ludzie, jak już piszecie analizę, to napiszcie coś konstruktywnego, a nie takie bezsensowne chrzanienie. Już lepszy byłby post &quot;Ja stawiam X&quot; - i tyle. Bo takie pieprzenie, że chcą, że nie dadzą to może potłuc o kant wiecie czego.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Wierzę w swój klub i zawsze wierzył będę. Nie mówię, że Barca na pewno wygra, ale twoja argumentacja jest niedorzeczna. W zasadzie to argumentów w twojej wypowiedzi brak. Bo tobie się wydaje, że Chelsea będzie chciało strzelić bramkę na wyjeździe, wielkie odkrycie...
Oglądałem każde spotkanie Barcelony w tym sezonie i wiem, że na swoim stadionie kiedy tylko stawka jest wielka grają niesamowicie. Barca ma niesamowite bilansy, czy to bramkowy, czy to punktowe. Mają znakomity sezon. Wszyscy są zdrowi i w formie. Jeśli tylko grają na swoim wysokim poziomie to potrafią przejechać się po każdym. Co pokazały chociażby mecze domowe z Lyonem i Bayernem. Oni stłamsili te drużyny. I to nie jest moje widzi mi się, to jest fakt.
Szkoda, że nie mogę znaleźć pełnych statystyk z tego sezonu FCB bo bym ci pokazał na przykładzie bo chyba ich wyniki w tym sezonie są ci obce. Znalazłem jedynie bilans domowy w lidze, wynosi on 13-2-1, a bramki 54:10. Słabo prawda?
Powtarzam jeszcze raz. Nie będę zdziwiony jeśli Barca nie da rady Chelsea, będę jedynie albo aż rozczarowany. Chelsea to wielka drużyna, a ja do każdego przeciwnika podchodzę z respektem bo trzeba się szanować. Jednak nie czuje respektu do takich wypowiedzi jak twoje powyższe. O jakąś sensowną argumentację się domagam jeśli mamy dalej dyskutować
Mój wpis skierowany jest oczywiście do użytkownika rzepek1, czekam ze zniecierpliwieniem na odpowiedź, tylko oby jakąś sensowną tym razem
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
To może trochę poprawię swoją &quot;analizę&quot; .
Wiadome jest przede wszystkim to, że Barcelona gra u siebie pierwsze spotkanie i zależy jej wyłącznie na zwycięstwie. Jednak drużyna z Londynu w ostatnich meczach pokazuje, że jest w gazie. Nie odpuszcza meczów ligowych, w pucharze również i do tego dobrze im się wiedzie w Lidze Mistrzów, a ich gra jest głównie oparta na Franku Lampardzie, który bardzo dobrze kieruje grą ofensywną i rozrzuca dużo piłek na skrzydła, po których padają bramki. Te drużyny już nieraz spotykały się w LM i w większości spotkań górą byli gracze z Hiszpanii, więc Chelsea będzie mogła się odegrać za wcześniejsze niepowodzenia. Patrząc na ostatnie wyniki Barcelony, tak jakby trochę spuścili z tonu swoją grę. Nie mówię tutaj tego, że grają dużo słabiej, czy coś w tym stylu, ale widać różnicę pomiędzy wcześniejszymi wynikami a teraźniejszymi. Poza tym jeśli Chelsea zdobędzie bramkę to już będzie jakaś zaliczka przed rewanżem, a za X w moim zdaniu przemawiają przede wszystkim to co już wspomniałem, statystyki z 5ciu ostatnich lat, gdzie w pierwszym meczu półfinałowym przeważnie padały remisy i też na to liczę.
Mam nadzieję , że przynajmniej w jakimś stopniu się poprawiłem i nikogo nie uraziłem ????
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Nie uraziłeś no bo za co tu się obrażać. Mnie twoja analiza dalej w żadnym stopniu nie przekonuje. Bo patrząc na ostatnie wyniki czy formę poszczególnych zawodników to FCB ostatnio prezentuje się równie dobrze albo i nawet lepiej. Oby magia CN zadziałała i wtedy zobaczysz jak bardzo się mylisz
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Jeśli ilość tekstu jest równa jakości to tak... ;).
Generalnie, w takim meczu ciężko napisać analizę za jedna drużynę. Ty napiszesz, że Lampard rozrzuca piłki, ja napiszę, że Toure mu nie da, ja napiszę, że na szpicy będzie snajper Eto1o, Ty, że tam będzie Terry ;).
Ale rozpiszę się dopiero po przyszłym weekendzie. Barca w środę ma mecz z Sevillą, w sobotę z Valencią. Pewnie kluczowi zawodnicy oszczędzanie przez Guardiolę nie będą, oby sie obyło bez kontuzji. Dlatego poczekam ;)
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ktoś kiedyś coś wspomniał o kompleksie półfinałów drużyn prowadzonych przez Hiddinka. On sam kiedyś nad tym ubolewał. Może coś w tym i jest choć trudno porównywać kluby z reprezentacjami.

Mnie do typu na Barcelonę przekonują te przejazdy po mocnych drużynach. Lyon jeszcze jakąś walkę nawiązał ale Bayern to nic nie zdziałał.

Taktyka Barcy jest bardzo ciekawa. Wydaje się że przeciwnik stoi a okazuje się że np. zawodnicy Bayernu w przegranym 4:0 meczu przebiegli 20% więcej niż średnio w meczu Bundesligi. Ta niezliczona ilość podań Barcy musi męczyć zawodników którzy biegają za tą piłką bez końca. A wydawałoby się że Bayern stał i patrzył.....
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Hiddink chyba juz zna pewno odchodzi z chelsea po tym sezonie i bedzie chcił cos pozostawic więc niema co bardzo liczyc bardzo na meczące podania barcy bo chelsea bedzie na to przygotowana.
Ja bym raczej przyjrzał sie ofensywie chelsea jesli beda mieli dzien strzela 2 gole na wyjezdzie i sprawa moze byc rozstrzygnieta
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Hiddink chyba juz zna pewno odchodzi z chelsea po tym sezonie i bedzie chcił cos pozostawic więc niema co bardzo liczyc bardzo na meczące podania barcy bo chelsea bedzie na to przygotowana.
Ja bym raczej przyjrzał sie ofensywie chelsea jesli beda mieli dzien strzela 2 gole na wyjezdzie i sprawa moze byc rozstrzygnieta
haha następny znawca ???? Ja bym się przyjrzał ofensywie Barcelony, która jeśli będzie miała swój dzień to strzeli Chelsea 5 bramek choćby nie wiem jak bronili i na Stamford pojadą już na wakacje. Tu nie wystarczy odciąć Messiego bo są jeszcze Eto, Henry, Iniesta, Xavi, Alves. Jednak kilku zawodników do upilnowania :jezora:
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
No ja tez widze wilelu znawcow al licze ze moj post bedzie konkretny: 4:4 z Liverpoolem ktory byl dla mnie faworytem LM pokazuje ze Chelsea potrafi strezlac bramki, a z atakiem barcy over 2.5
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Moim zdaniem co podkreślam Barcelona wygra u siebie na 100% ponieważ jak wiadomo w półfinałach niema zdecydowanych faworytów ale jest jeden wielki atut własne boisko co w Lidze Mistrzów jest szalenie istotne bo rywal w roli gościa gra inną piłkę a chelsea gdy spotyka sie z rywalami swojej klasy np.Manu,Liverpool,Barca itp jest nastawiona na defensywe i ostatni mecz nie jest tego przykładem 4:4 ale tam była inna sytuacja Chelsea wygrało 3:1 więc każdy widział już ją w dalszej fazie. Typ 1:0 lub 2:0 bardzo prawdopodobny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom