>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
ESTAC Troyes V Guingamp
typ: 1
kurs: 2,14
stawka: 600 GBP

idealne rozwiazanie to dwubramkowe prowadzenie truła w 80 min dzieki czemu bede mogl postawic 240 na arsenal ;)
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
srodowy plan naprawczy
Parma - Fiorentina typ: 1 kurs: 2,26 za 600 GBP
Santos - Internacional typ: 1 kurs: 2,08 za 960 GBP lub za 240 GBP
 
P 0

pabianiczanin

Użytkownik
Witam serdecznie to mój pierwszy post na tym forum. Forum obserwuję od dawna, ten post od samego początku, i przyznam, że podoba mi się Twoje podejście do walki, do analiz. Zachęciło mnie to do rejestracji i napisania postu na tym forum. Pragnąłbym zauważyć, że drugi raz w przeciągu dwóch tygodni wpadłeś w bagno (z całym szacunkiem dla Twojej osoby) zwane dalej &quot;schodami progresji&quot; Schody progresji jak ja to nazywam (okreslam) znane są od wielu, wielu lat. Jedna z legend zapewne, która znasz głosi o królu, który to stawiał okresloną ilość ziarna na polu szachownicy, a wynik końcowy był zdumiewający.
Większość z nas tutaj zaglądających coś moze powiedzieć na temat progresji.
Nie tak dawno uratowałeś się poprzez Milan, dziś w rewanżowym meczu odrobiłeś straty(choć nie do końca,gdybyś zagrał prawdziwą progresją tak jak wtedy byłoby inaczej, de facto na duży, duży plus) spadłeś na cztery łapy.! Chwała Ci za to! Niemniej jednak to już drugi raz, nic nie mam do Ciebie. Pytanie moje brzmi ???? Drugi raz odrobiłeś straty(choć w tym drugim przypadku jak wiadomo zminimalizowałeś je) i nie ukrywajmy, nie zaprzeczaj, nie kłam, a myślę, że poważnie traktujesz ten swój autorski post, że mecz Milan-Arsenal oraz Arsenal-Milan był przemyślanym typem, był poprzedzony jakąś analizą, nie był losowany w koszyku, w wiaderku, nocniku. Przepraszam za zgryźliwość, ale pewny jestem, że tak było. Reasumując czy nie warto jednak grać typów przeanalizowanych?
serdecznie pozdrawiam ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Witam serdecznie to mój pierwszy post na tym forum. Forum obserwuję od dawna, ten post od samego początku, i przyznam, że podoba mi się Twoje podejście do walki, do analiz. Zachęciło mnie to do rejestracji i napisania postu na tym forum. Pragnąłbym zauważyć, że drugi raz w przeciągu dwóch tygodni wpadłeś w bagno (z całym szacunkiem dla Twojej osoby) zwane dalej &quot;schodami progresji&quot; Schody progresji jak ja to nazywam (okreslam) znane są od wielu, wielu lat. Jedna z legend zapewne, która znasz głosi o królu, który to stawiał okresloną ilość ziarna na polu szachownicy, a wynik końcowy był zdumiewający.
Większość z nas tutaj zaglądających coś moze powiedzieć na temat progresji.
Nie tak dawno uratowałeś się poprzez Milan, dziś w rewanżowym meczu odrobiłeś straty(choć nie do końca,gdybyś zagrał prawdziwą progresją tak jak wtedy byłoby inaczej, de facto na duży, duży plus) spadłeś na cztery łapy.! Chwała Ci za to! Niemniej jednak to już drugi raz, nic nie mam do Ciebie. Pytanie moje brzmi ???? Drugi raz odrobiłeś straty(choć w tym drugim przypadku jak wiadomo zminimalizowałeś je) i nie ukrywajmy, nie zaprzeczaj, nie kłam, a myślę, że poważnie traktujesz ten swój autorski post, że mecz Milan-Arsenal oraz Arsenal-Milan był przemyślanym typem, był poprzedzony jakąś analizą, nie był losowany w koszyku, w wiaderku, nocniku. Przepraszam za zgryźliwość, ale pewny jestem, że tak było. Reasumując czy nie warto jednak grać typów przeanalizowanych?
serdecznie pozdrawiam ????

nocniki... heh. istota systemu nie jest to czy czesc jest analizowana czy nie tylko sam fakt omijania pierwszych pieciu. mozna wszystkie analizowac. chodzi o to, ze przy takiej duzej ilosci meczy, ktore biore pod uwage wrzucajac je do nocnikow one w duzej mierze sa losowe. osobiscie dla mnie nie ma znaczenia czy cos jest analizowane czy nie. kurs 2,0 rzadzi sie swoimi prawami i kazdy dobrze o tym wie. dla mnie szansa, ze kurs 2,0 wejdzie w meczu milanu z arsenalem czy w meczu hokeja nhl jest taka sama. do napisania tego postu sklonil cie wygrany dwumecz przeze mnie (mil v ars i ars v mil). ale to zwykly fart. nie analizowalem go. poprostu jak gram za wiecej biore popularny rynek, ktory moge obejrzec w tv. przyznaje nie losowo ale do tego sie juz przyznalem wczesniej. ale tez nie analizowalem. wczoraj &quot;bylem pewny&quot;, ze parma zremisuje z fiorentina. mimio wszystko dalem na parme bo kurs na nich oscylowal w granicach 2,0. nie weszlo.. ???? pozdro
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Santos - Internacional typ: 1 kurs: 2,08 za 960 GBP

wynik: 3:1

bilans progresji: -400,08 GBP

przeanalizowany ;) wiedzialem, dobrze, ze po obejrzeniu meczu barcy nejmar bedzie chcial dorownac messiemu. niestety nie dorownal, tylko hattrick.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Nie tak dawno uratowałeś się poprzez Milan, dziś w rewanżowym meczu odrobiłeś straty(choć nie do końca,gdybyś zagrał prawdziwą progresją tak jak wtedy byłoby inaczej, de facto na duży, duży plus) spadłeś na cztery łapy.! Chwała Ci za to! Niemniej jednak to już drugi raz, nic nie mam do Ciebie. Pytanie moje brzmi ???? Drugi raz odrobiłeś straty(choć w tym drugim przypadku jak wiadomo zminimalizowałeś je)
pabianiczaninie ???? mozesz rozwinac swoja mysl? nie moge zrozumiec tego watku. co to znaczy &quot;prawdziwa progresja tak jak wtedy&quot; i &quot;choć w tym drugim przypadku jak wiadomo zminimalizowałeś je&quot; ???? pozdro
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
TWENTE V SCHALKE

typ: 1

kurs: 2,2

stawka: 360 GBP
wynik: 1:0

bilans progresji: + 10,32 GBP

powinienem zjechac dla bezpieczenstwa teraz na 1 poziom i zagrac za 30 funtow ale, ze ta progresja zajela mi troche czasu, a czas to pieniadz wiec zjezdzam dwa w dol i gram za 120, zeby cos zarobic.
 
Do góry Bottom