>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

OUTLET

P 0

prane

Użytkownik
dzieki za madry i pouczajacy wywod. mam jednak nadzieje, ze choc troche jestes w bledzie. moim celem bylo od zawsze zbudowanie strategii, ktora pozwoli wygrywac bez znajomosci tematyki sportowej. jak wszyscy widzieli otarlem sie o bankruta chociaz z drugiej strony nie zbankrutowalem. doszlo do tego progu, do ktorego moglo dojsc i ani jednego dalej.
nie mam jednak argumentow aby z Toba polemizowac. przedstawiles wszystko w jasnym swietle i nijak nie moge znalesc usprawiedliwienia dla swojego &quot;systemu&quot;. po tym milanie 4:0 z arsenalem za 2 i 5 tysiaca funtow stwierdzam, ze bawie sie w miare bezpieczna odmaine hazardu. niebawem dojde do momentu, ze nie bede inwestowal w gre swoich pieniedzy, a tylko i wylacznie kwote wygrana na tym systemie. oczyweiscie na forum pojawilem sie znacznie pozniej niz zaczalem to grac wiec publicznie 6 tys zarobie gdzies w okolicach poznej jesieni (jesli nie zbankrutuje). zastanawiam sie nad jedna rzecza. jak dobije do tych 6 tys czy nie podzielic tej kwoty na dwie pule i nie grac za stawke dwukrotnie mniejsza (15 GBP). bedzie to wtedy TWORZENIE PRZYCZYNY ???? . ZAISTNIEJE WTEDY TAKA SYTUACJA, ze bede mial druga pule do wykorzystania jeszcze w razie bankruta i realna szansa, ze miedzy dwoma wtopami zarobie ponad 6 tysiecy funtow..
No i ok. Jezeli matematyka do tego stopnia jest wyrozumiala i Twoje obliczenia sa wystarczajaco precyzyjne to ma to prawo w ten sposob zaistniec ???? Swiadczylo by to o tym ze jestes calkiem dobrym specem w te klocki a sam system maszynka do zarabiania pieniedzy ????
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
No i ok. Jezeli matematyka do tego stopnia jest wyrozumiala i Twoje obliczenia sa wystarczajaco precyzyjne to ma to prawo w ten sposob zaistniec ???? Swiadczylo by to o tym ze jestes calkiem dobrym specem w te klocki a sam system maszynka do zarabiania pieniedzy ????
hehe. kazdy komentarz jest w cenie. nawet ironiczny. a tak na powaznie to jesli nawet prowadzac ten temat przez kolejne 2 lata nie zbankrutuje to mam swiadomosc, ze to wszystko moze byc tylko i wylacznie &quot;suma szczescia&quot;. cokolwiek by to szczescie nie znaczylo.. nie ma bezpiecznych systemow. mozna jedynie w jakims stopniu (wydaje mi sie, ze calkiem sporym) ograniczyc ryzyko bankructwa.
 
K 26

krom

Użytkownik
Dlaczego cały czas grasz na betfair ? Wydaje mi się, że gdybyś zawsze grał w buku, który ma najwyższy kurs na dane spotkanie miałbyś przynajmniej 7% większy zysk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Dlaczego cały czas grasz na betfair ? Wydaje mi się, że gdybyś zawsze grał w buku, który ma najwyższy kurs na dane spotkanie miałbyś przynajmniej 7% większy zysk.
napewno masz racje. moglbym zmaksymalizowac zyski obracajac sie powiedzmy wsrod 5 bukow, a nie tylko gieldy betfair. tam wplaciclem kase i tam nie mam limitow i tak tkwie w tym.
 
Do góry Bottom