>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

OUTLET

simons 646

simons

Forum VIP
To nie lepiej w ruletce grać ?
czerwone/czarne 48,6% na trafienie, kurs 2.00, czekasz na serie 5 kolorów pod rząd i w sumie masz swój system, z tym, że możesz grać 24/7.
No chyba, że coś zmieniłeś w swojej grze bo przeczytałem pierwsze 3-4 strony tematu.
A co do zysku długoterminowego to nie wnikam ???? Bo chyba już było coś podobnego ;)
No chyba, że ja coś źle zrozumiałem ...
 
A 498

addam44

Użytkownik
To nie lepiej w ruletce grać ?

czerwone/czarne 48,6% na trafienie, kurs 2.00, czekasz na serie 5 kolorów pod rząd i w sumie masz swój system, z tym, że możesz grać 24/7.
No chyba, że coś zmieniłeś w swojej grze bo przeczytałem pierwsze 3-4 strony tematu.

A co do zysku długoterminowego to nie wnikam ???? Bo chyba już było coś podobnego ;)

No chyba, że ja coś źle zrozumiałem ...
Simons&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;jesli faktycznie ktos juz tak gral daj link-chetnie zerkne...


Zdzisio&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Sorry za smiecenie w temacie,ale...i gratki poki co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
simons 646

simons

Forum VIP
znam bardziej uczciwa gre niz ruleta. mozna isc na bazar w karty z karciarzami zagrac. albo w kubeczki i kulke.
Z tego rozumiem wniosek ma być taki, że ruletka jest &quot;podkręcona&quot; a wyniki zdarzeń sportowych są &quot;czyste&quot;, Twoim zdaniem, tak ?
Simons&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;jesli faktycznie ktos juz tak gral daj link-chetnie zerkne...
Konkretnie niestety Ci nie podam teraz, ale poszukaj tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f251/
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
bilans: -210 GBP


Sparta Rotterdam v Zwolle

typ:2
kurs: wystawiona oferta kupna za 2,18
stawka: 240 GBP
Zaczyna się robić ciekawie! Zwolle na topie tabeli ostatnio same wygrane. Strzelaja średni ponad 2.5 gola na mecz tracąc około 1gola/mecz Sparta jak do tejk pory u siebie jeszcze nie przegrała...remisów za to mase ugrała...alke jak to mówia zawsze musi byc ten 1szy raz i dzis spodziewam się właśnie przełamania passy i wygranej Zwolle.
Powodzenia i pozdro Zdzisiu! ????
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
5,5
Ja grałem tym sposobem na ilość goli w hokeju na 4,5 poniżej, powyżej seria 5 i więcej najpierw 2 z 3, 3j jak nie siadło:
3 mecze: znowu 2 z 3 za 6j
2 mecze: za 4j i progresja
ogólnie na bogato mi to wyszło ????
 
Do góry Bottom