>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Witam,
Chciałem tylko powiedzieć, że weryfikacja mojej osoby trwała niecałe 48 godzin (choć niewiele już brakowało to dobicia do 48 h
. Zleciłem wypłatę na ponad 5 K PLN w dniu wczorajszym i będę informował na bieżąco co jakiś czas czy pieniądze doszły na konto czy nie. Jak dojdą wrzucę jakiegoś screena na dowód.
także czekamy na spełnienie obietnicy, o której już wczoraj koledze przypominałem
 
E 0

emilio76

Użytkownik
Witam
Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojej sprawy.Zleciłem wypłatę w otobet przez skrill,czekałem tydzień i nic.Zwrócono mi pieniądze na konto i napisano że błdny adres.Zleciłem więc dwie wypłaty 4 maja 2016r przez przelew bankowy i DALEJ NIC!!!!Pytam się : GDZIE SĄ MOJE,POWTARZAM MOJE PIENIĄDZE?Jutro mija 2 tygodnie.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Firma traci płynność finansową i za jakiś czas zniknie, a ludzie nie dostaną pieniedzy. 2-3 tyg oczekiwania na wypłatę to już jest wystarczająca przesłanka, zeby nic im nie wpłacać. Śmiać mi sie chciało, jak gość z supportu przyparty do muru na forum, opóźnienia w wypłatach tłumaczył tym, ze wprowadzają innowacyjne metody wypłaty, jakich nigdzie nie ma hahaha. Większej bzdury nie mógł wymyśleć, ale jak widać podziałało , bo ludzie zaczęli mu wrecz dziekować i przepraszać za to , ze zadają pytania o swoje pieniądze ????
 
E 0

emilio76

Użytkownik
Czy ma ktoś jakieś konkretne informacje co się dzieje w Otobet?A może samo Otobet się wytłumaczy i odpowie?!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Proszę nie spamować i pisać post pod postem.
Jak będą osoby z Otobet na forum to na pewno odpiszą na Pana pytanie.
 
D 2

delabobi

Użytkownik
także czekamy na spełnienie obietnicy, o której już wczoraj koledze przypominałem
Jasne, zaraz to zrobię, dopiero wstałem z niemałym kacem. I tym fizycznym i moralnym, ale chyba mi było trzeba czegoś takiego, ja jestem uzależniony i nie potrafię przestać grać jak jestem do przodu, dlatego kończe z tym &quot;gównem&quot;. Nie ważne zresztą, bo jak ktoś wspomniał to nie dział od takich spraw.
 
piotr1990 6

piotr1990

Użytkownik
Jak dla mnie bukmacher jest ok, ale tylko do zagrania na raz. Bonus powitalny 500 zl - spoko, zawsze sie przyda, warunki obrotu sa latwe, a takie pieniadze sie przydarza. Sek w tym, ze na dluzsza mete nie warto u nich grac, powod oczywisty - brak zakladow live, nie wspominajac o cashoucie. No, ale jak nad tym popracuja, to moze z nich cos jeszcze byc.

A, i sa wyplacalni. Bez problemu u nich wyplacilem i szybko, na skrilla - 1 dzien. Weryfikacja odkumentow tylko dluga- 4 dni na nia czekalem. Warto dodac, ze od razu wyslalem wszystki poprawne dokumenty, ktore chcieli.
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
Kolego wstrzymaj się trochę widzę że jesteś nowy pewnie nawet nie przeczytałeś informacji o tym że do dwudziestego wszyscy mamy mieć już zaległe wypłaty, dla pocieszenia Ciebie ja czekam jeszcze dłużej.
 
E 0

emilio76

Użytkownik
Witam
Czy ktoś czeka dłużej niż ja na wypłatę?Już dwa tygodnie,a z tego co widze wyplacaja tym ,co zlecili pozniej niz ja.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego musisz spamować ? Jeżeli za dwa dni nie będzie możesz płakać. Natomiast padł tutaj komunikat ze 20-tego ostateczny termin a Ty spamujesz non stop rocznik 76 raczej nie jesteś a 2000......
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Może i Twoim zdaniem spamuje. Ale może dla nas to sprawa życia i śmierci, te pieniądze może komuś pozwolą przeżyć kolejny miesiąc? Jak tak można nie wypłacać? Lepiej jak ktoś wie niech pisze co dalej można zrobić w tej sprawie jak pieniędzy nie ma, czy można gdzieś z bukmacherem walczyć o swoje pieniądze, a nie uciszać bo ktoś Spamuje?!! W takiej sytuacji lepiej niech spamuje za dużo niż wcale!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ale co to wina forum że wam jeszcze nie wypłacili że można robić tu bajzel?chyba już była prośba żeby nie pisać posta pod postem (jest opcja edytuj)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom