>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, prosimy o wyrażanie opinii na temat naszego bukmachera chętnie wysłuchamy każdego uzytkownika. Jeśli są jakieś problemy można także tutaj je zgłaszać. Postaramy się odpowiadać tak szybko jak to jest możliwe.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Zarejestrowałem się, dokonałem depozytu, bonus został przydzielony.

Moja opinia:

W ciągu kilku dni dokonałem wymaganego obrotu, weryfikacja zakończona pozytywnie (chociaż przyznam, że byłoby miło, gdyby wysyłano maila z informacją, iż owa weryfikacja została zakończona). Zleciłem wypłatę, poinformowano mnie, że pierwsza wypłata powinna dojść na konto Skrill w ciągu 48h, dotarła w ciągu ok. 20h, także nieźle, jestem zadowolony. Konsultanci w porządku, jeden raz nie zaliczyło mi do obrotu kuponu postawionego po właściwym kursie, problem został rozwiązany dużo szybciej niż w godzinę.

Kursy. Rewelacyjne nie są, aczkolwiek muszę uczciwie przyznać, że przyzwoite, na pewno wyższe niż u polskiej konkurencji.

Co mogłoby zostać poprawione: czas przyjmowania zakładu. Postawiłem ich sporo, jeśli chodzi o najpopularniejsze ligi, to przyjmowane w ciągu kilku sekund, aczkolwiek mniej popularne zdarzenia - do kilkudziesięciu sekund, co jednak zdecydowanie odstaje od bukmacherów &quot;na rynku&quot;. Gdy już zakład &quot;wszedł&quot; po danym kursie i był przyjmowany - zawsze został przyjęty. Zakłady rozliczane w miarę szybko po zakończeniu spotkania, także w tym aspekcie nie narzekam. Widać, że support&#39;owi zależy na jak najszybszym rozwiązywaniu wszelkich problemów, także ze swojej strony - polecam.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
(chociaż przyznam, że byłoby miło, gdyby wysyłano maila z informacją, iż owa weryfikacja została zakończona)
ta kwestia chyba została wprowadzona, wygląda tak: klik

Co dobrego o nich:

- skromny w liczbach, lecz kompetentny support i tu, i na czacie;
- zakłady rozliczane szybko, nawet z niszowych zdarzeń
- przejrzysty i dobry bonus, można się wykazać przy obrocie
- bonus obrotowy po wykonaniu 6000 zł przez miesiąc, fajny dodatek
- weryfikacja to mus, lecz od razu informują co potrzeba, a nie robią podchody kilka dni
- prosta w obsłudze strona, przy tym niewyglądająca najgorzej
- na kursy też nie można narzekać. mało kto może się równać z Pinnacle czy ruskimi firmami.

Wady są natomiast dwie. Potwierdzona jest informacja, że nad zakładami na żywo pracują i mają one się pojawić do końca roku. Fakt, tego elementu brakuje.

Drugą sprawą jest przyjmowanie zakładów przez system. To jest rzecz, która na razie odpycha OtoBet od czołówki. Zakłady do tysiąca złotych na normalne dyscypliny i mecze nie mogą być przyjmowane 20-30 sekund, przy czym najczęściej trzeba się udać do historii kuponów, żeby zobaczyć, czy system przyjął. Nad tym trzeba popracować.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Te same zastrzeżenia co wyżej: czas przyjmowania kuponu. Śmiech na sali jak to się odbywa. Z taką &#39;taktyką&#39; nigdy ta firma nie będzie mogła konkurować z poważnymi bukami.
Ostatnio chciałem sobie zagrać kupon; wpisałem stawkę i zatwierdza niewiadomo ile. Poczekałem 2-3 minuty, wbijam w kupony i widzę jest: zaakceptowany kupon. Dziś próbuję to samo, za pierwszym razem po podobnym czasie kupon się nie załadował, ponowiłem próbę i następnie po 5 minutach ładowania znowu kupon nie został zatwierdzony. Toteż pomyślałem, że nie ma co się denerwować i zlecam wypłatę. I tu kolejna niespodzianka. Niby oczywiście zaakceptowałem regulamin, ale lekko się zdziwiłem, gdy zobaczyłem że pobierają 2% od drugiej i kolejnej wypłaty z konta. No super, równają do &#39;najlepszych&#39; w tej dziedzinie (bełin)...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Te same zastrzeżenia co wyżej: czas przyjmowania kuponu. Śmiech na sali jak to się odbywa. Z taką &#39;taktyką&#39; nigdy ta firma nie będzie mogła konkurować z poważnymi bukami.
Ostatnio chciałem sobie zagrać kupon; wpisałem stawkę i zatwierdza niewiadomo ile. Poczekałem 2-3 minuty, wbijam w kupony i widzę jest: zaakceptowany kupon. Dziś próbuję to samo, za pierwszym razem po podobnym czasie kupon się nie załadował, ponowiłem próbę i następnie po 5 minutach ładowania znowu kupon nie został zatwierdzony. Toteż pomyślałem, że nie ma co się denerwować i zlecam wypłatę. I tu kolejna niespodzianka. Niby oczywiście zaakceptowałem regulamin, ale lekko się zdziwiłem, gdy zobaczyłem że pobierają 2% od drugiej i kolejnej wypłaty z konta. No super, równają do &#39;najlepszych&#39; w tej dziedzinie (bełin)...
Witamy, Poproszę o Pana maila na PW. Wszystko sprawdzimy i wyjaśnimy.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Mail przesłany. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź jakie tam znowu wielkie kłopoty były z systemem podczas przyjmowania zakładów. Pewnie za wczesna godzina, albo skłamałem że tyle czekałem na przyjęcie kuponu. Specjalnie patrzyłem na zegarek, znając historię z innym userem...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Dziękuje, sprawa przekazana do odpowiedniego działu, gdy tylko uzyskam odpowiedź wracam do Pana z informacjami.
Pozdrawiamy, zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
W związku z Pańskim zakładem był to zakład na ligę podwyższonego ryzyka nasz system bezpieczeństwa BRM system oparty jest o sieci neuronowe który wyłapał to jako podejrzane spotkanie dlatego dłuższa akceptacja zakładu. Sytuacja w związku z takimi ligami jest ciągle rozwojowa dlatego pracujemy nad usprawnieniem tego systemu.
Natomiast co do pobierania prowizji 2% jest wszystko określone w tablicy wpłat oraz wypłat wcale tego faktu nie ukrywamy, 2% to prowizja Merchanta więc firma Otobet nie zabiera ich dla Siebie.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Hahaha liga podwyższonego ryzyka i podejrzany mecz ????
http://www.oddsportal.com/soccer/chile/primera-division/san-luis-colo-colo-63MdKcAM/
Liga Chile i mecz wicemistrza kraju - rzeczywiście to jest jakiś Mozambik czy inna Grenlandia, gdzie co drugi mecz jest ustawiony. I jeszcze jakieś sieci neuronowe. Nie mam pytań, życzę powodzenia w dalszej działalności firmy.
@down: no w moim przypadku się już nie powtórzy, bo nie mam zamiaru wracać do tak działającego bukmachera
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Hahaha liga podwyższonego ryzyka i podejrzany mecz ????
http://www.oddsportal.com/soccer/chile/primera-division/san-luis-colo-colo-63MdKcAM/
Liga Chile i mecz wicemistrza kraju - rzeczywiście to jest jakiś Mozambik czy inna Grenlandia, gdzie co drugi mecz jest ustawiony. I jeszcze jakieś sieci neuronowe. Nie mam pytań, życzę powodzenia w dalszej działalności firmy.
Tak jak wspominałem Panu na początku, pracujemy nad usprawnieniem tego systemu. Takie przypadki się zdarzają dlatego przepraszamy i liczymy ze sytuacja się więcej nie powtórzy.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
L 3

liczba6

Użytkownik
Przede wszystkim to wy pracujecie nad sposobami jak okradać klientów z wygranych pieniędzy tak jak mnie. Dlaczego administracja nie da mi bana jak piszę nieprawdę i tylko kasuje moje posty? Może jednak piszę prawdę i ta firma kradnie pieniądze co?
Witam liczba6
2. 11/09/2015 - założył Pan drugie konto. Po dokonaniu aktywacji konta wykorzystał Pan ponownie Lucky Chipa 20 PLN i dokonał depozytu po czym złożył kilka zakładów.
Reasumując Pana przypadek:
- promessa warunkowej weryfikacji została cofnięta z powodu stwierdzenia wyłudzenia w postaci wykorzystania dwukrotnie bonusu Lucky Chip w kasynie OtoBet.com
P.S Zupełnie prywatnie - mam Pan tupet odwracając &quot;kota ogonem&quot;. To Pan próbował okraść firmę a nie firma Pana.
Napisałem prawdę w moim odczuciu o państwa firmie, że długo czekam na weryfikację i, że państwa firma celowo przedłuża weryfikację by gracz, który zdołał coś więcej ugrać &quot;miał czas&quot; by przegrać wygrane pieniądze. W ramach zemsty za to co napisałem zamknął mi pan konto i UKRADŁ(UKRADLIŚCIE) pan moje pieniądze w kwocie 5200 złotych. Zrobiłem depozyt 494 złote (w pełni świadomie wpłaciłem 2 razy więcej niż wymaga tego dostanie maksymalnego bonusu, ponieważ nie jestem multikontowcem tylko oprócz bonusu wpłaciłem prawie 300 złotych więcej, ponieważ chciałem sprawdzić tą firmę i sobie pograć). Dostałem bonus 200 złotych i ugrałem z tego 5 700 złotych ma zakładach a następnie państwa firma ukradła mi 5 200 złotych, oddając mi tylko mój depozyt 494 złote. Jeśli piszę nieprawdę, jeśli to ja kłamię to proszę wrzucić bardzo dokładny screen z moją grą w kasynie na moim nowym koncie. Proszę o dokładne screeny sekunda po sekundzie, stawka po stawce gdzie rzekomo grałem. Proszę zasłonić moje dane osobowe i wstawić tutaj w tym temacie screeny. Na mój adres email proszę mi wysłać screeny bez zasłoniętych moich danych osobowych. Nie może pan wstawić tych screenów, ponieważ doskonale pan wie, że to co piszę to prawda. Nigdy nie grałem w kasynie na nowym koncie, które założyłem przez przypadek bo nie pamiętałem, że 3 miesiące wcześniej założyłem inne konto na które nigdy nie wpłacałem pieniędzy. Jak udowodnić wszystkim, że nie pamiętałem o istnieniu starego konta? To proste. Stare konto, które założyłem kilka miesięcy temu kwalifikowało się do bonusu 100% do 500 złotych na zakłady sportowe. Gdybym pamiętam o istnieniu tego starego konta to nie zakładałbym nowego tylko zalogowałbym się na to stare konto i przy wpłacie 494 złote dostałbym podwojenie 494 złotych i miałbym 988 złotych. Nie pamiętałem o tym i założyłem nowe konto. Wpłaciłem 494 złote, dostałem 200 złotych bonusu i sobie grałem w zakłady. Na starym koncie twierdzi pan, że wykorzystałem bonus w kasynie i w innym temacie wrzucił pan screen, który mnie absolutnie nie satysfakcjonuje( to i tak nie ma znaczenia bo moje pieniądze ukradliście podając, ze dwukrotnie wyłudziłem śmieszny bonus w kasynie w wysokości 20 złotych na starym i na nowym koncie). Proszę wrzucić tutaj też dokładny screen z moją grą w kasynie na starym koncie. Wydaje mi się, ze nigdy na starym koncie nie grałem w kasynie, ale nie mam pewności. To i tak nie ma znaczenia bo moglibyście zabrać mi pieniądze tylko w przypadku gdyby było tak jak napisał pan w cytowanym przeze mnie tekście na górze- tylko wtedy gdybym wyłudził bonus w kasynie na starym i na nowym koncie. Na nowym koncie nie grałem w kasynie na 100%. Nie grałem w kasynie za żaden bonus ani za swoje pieniądze czyli pana odpowiedź na moje posty to zwykłe kłamstwo i kradzież moich pieniędzy.
moja wiadomość email do Otobet.com
&quot;Witam,żądam oddania mi moich pieniędzy. Oddajcie mi moje 5200 złotych które mi ukradliście. Punkt regulaminu na który się powołaliście kradnąc moje pieniądze nie ma absolutnie żadnego zastosowania w moim przypadku, ponieważ ja nie wyłudziłem żadnego bonusu w kasynie. Jeśli jest inaczej to proszę przedstawić 2 screeny z bardzo dokładną historią mojej gry na moim starym i na moim nowym koncie Otobet w kasynie, gdzie rzekomo wyłudziłem bonusy.&quot;
odpowiedź firmy:
&quot;Witamy,
Pragniemy poinformować, iż sprawa została uznana za zamkniętą.
Pana depozyt został zwrócony na konto Skrill.
Dalsza komunikacja nie będzie kontynuowana.
Pozdrawiamy,
Support Otobet&quot;
Ucięło państwu zdanie w połowie. Państwa odpowiedź powinna brzmieć:
Dalsza komunikacja nie będzie kontynuowana, ponieważ jesteśmy oszustami. Ukradliśmy panu 5200 złotych i gó*wno nam pan zrobi.
Firma Otobet.com nie przedstawi dowodu mojej winy, ponieważ go po prostu nie ma, a pracownik firmy i użytkownik tego forum &quot;Otobet support&quot; kłamie.
TA FIRMA TO ZŁODZIEJE. WSZYSTKIM ODRADZAM.
 
G 45

gulikpl

Użytkownik
Nie rozumiem, przecież na ustawianiu spotkań zarabiają kluby i &quot;wy&quot; jako bukmacherzy. Myślę, że w ostatnich dniach na Barcelonie, Juventusie, Liverpoolu były żniwa. Dość często zdarza się, że medialne mecze są w plecy.
Co do pobierania prowizji od wypłat to już jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Rozumiem jakby kursy na zdarzenia były o te 2% atrakcyjniejsze i w tej formie byście sobie &quot;rekompensowali&quot;, ale kursy macie często delikatnie mówiąc średnie.
Rozumiem, że specyfiką firmy nie jest pomoc uchodzćom czy też działalność zbliżona do czerwonego krzyża, ale czasami warto &quot;stracić&quot; zarabiając mniej.
 
B 7

bestandriu

Użytkownik
spoko firma postawilem bonusa i postawilem za wszystko znalezionego surebeta , przegralem i kase wyplacilem u innego buka , otobet zarobil i ja , wiec kazdy zadowolony , wiec polecam ????
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
jest u Was historia zakładów?, bo szukam i znaleźć nie mogę, jeżeli nie to jesteście jedynym bukmacherem w którym nawet nie można sprawdzić co się zagrało...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
otobet 115

otobet

Użytkownik
jest u Was historia zakładów?, bo szukam i znaleźć nie mogę, jeżeli nie to jesteście jedynym bukmacherem w którym nawet nie można sprawdzić co się zagrało...
Witamy, Jeśli nadal coś jest dla Pana nie zrozumiałem zapraszam na PW chętnie wszystko wyjaśnie.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom