>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
https://www.gov.uk/guidance/gambling-tax-reform-new-rules-from-1-december-2014
W/w prawo wprowadza termin &quot;miejsce konsumpcji&quot; oferty firmy bukmacherskiej i 15% podatek, który te firmy muszą płacić od zysku.
Ten nowy podatek nie dotyczy osób tam grających.
............
A nie mówiłem, że konieczność płacenia w/w podatku skutecznie odstraszy od wchodzenia na ten rynek.
Taki gigant jak Pinnacle zwinął się przecież z brytyjskiego rynku za sprawą tego podatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Przypomnij sobie ten swój wpis:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-91.html#post4864287
a będziesz znał powód, przez który raczej nie...
Widzisz, mówią co innego. Domyślam się, że jakbym grał, np. po zarejestrowaniu się na polskim adresie to i tak brytyjska skarbówka o tym się nie dowie. Tylko po co kombinować? W razie problemów np. z wypłatą nie miałbym się do kogo zgłosić.

Pytając się czy wejdą na rynek mam na myśłi pełną legalność. Nie wiem co ma z tym wspólnego moje obywatelstwo.


https://www.gov.uk/guidance/gambling-tax-reform-new-rules-from-1-december-2014

W/w prawo wprowadza termin &quot;miejsce konsumpcji&quot; oferty firmy bukmacherskiej i 15% podatek, który te firmy muszą płacić od zysku.
Ten nowy podatek nie dotyczy osób tam grających.
............
A nie mówiłem, że konieczność płacenia w/w podatku skutecznie odstraszy od wchodzenia na ten rynek.
Taki gigant jak Pinnacle zwinął się przecież z brytyjskiego rynku za sprawą tego podatku.
Pinnnacle chyba i tak nie było bardzo popularne w UK.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Ile czasu mniej więcej trwa rozliczenie zakładu ?
Chodzi mi tu o takie sporty np. jak siatkówka plażowa, w których wiadomo czasem trzeba poczekać na wynik.
Witamy, wszystkie dyscypliny jakie posiadamy w ofercie gdy tylko pojawi się oficjalny wynik. Nasz zespół stara się umieścić jego wynik.
Pozdrawiam, Zespół Otobet
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witam,
Tomciopogroma :
Niestety nasz system popełnił błąd przy nadaniu statusu wypłaty, system w ostatnich dniach w niektórych wypadkach szwankował za co gorąco Przepraszamy. (Wszystkie wypłaty sprawdzamy jeszcze raz ręcznie). Jeszcze raz gorąco przepraszamy Pańska wypłata zostanie jak najbardziej zrealizowana w najbliższych dniach oraz drobna rekompensata zostanie Panu nadana.
Pozdrawiam Zespół Otobet.
PS. Pańska sytuacja jest zupełnia inna niż użytkownika Chłop_z_Mazur. Pan jest zweryfikowanym pełnoprawnym użytkownikiem naszego serwisu, Tamten Pan natomiast nie przeszedł weryfikacji.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Przypadek że taki buk popełnia błąd przy nadawaniu statusu wypłaty i to akurat przy wypłacie na 16k ????
Typowa zagrywka wschodnich buków, aby raz: zdenerwować gracza, by ten popełnił jakiś błąd, dzięki któremu można byłoby zabrać mu hajs, a dwa: gra na czas.
Przecież ten buk robi się z miesiąca na miesiąc coraz większym krzakiem i nie wykluczam że w niedalekiej przyszłości padnie, po czym wróci pod inną nazwą z kolejnym kapitalnym bonusem ????
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy.
Przypadek użytkownika &quot;tomciopogrom&quot; niestety nie jest odosobniony. Kwota nie ma tutaj najmniejszego zanaczenia. W gronie osób, które znalazły się w podobne sytuacji są użytkownicy zlecający wypłaty w kwotach np.: 100 PLN, 50 EUR, itp. Jak zostało napisane wcześniej, wypłata nie podlega żadnej dyskusji. Środki zostaly pobrane do realizacji z konta gracza, jednak w wyniku naszego błędu (do którego mamy odwagę się przyznać) realizacja wypłaty jest znacznie opóźniona w stosunku do standardów jakie sobie narzucamy.

Teza o &quot;upadaniu&quot; po opisaniu przez użytkownika opóźnienia wypłaty kwoty rzędu około 4k EUR wydaję się zbyt mocno posunięta. Równie dorze można stwierdzić, żę w kolejnej części STAR WARS, aby podbić statystyki, wystąpi Chewbacca ogolony na gładko ????


Pozdrawiamy zespół otobet
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
To jest moja teza, z którą oczywiście jako support nie musicie się zgadzać :]
Był taki bukmacher jak Dashbet - też wszystko było w porządku i w pewnym czasie zaczęli odstawiać podobne akcje jak Wy. No i po upadku pojawiło się kilka ich klonów.
A co do bukmachera, to wczoraj zobaczyłem że macie w ofercie rozgrywki AFC Cup z piłki nożnej. Wpłaciłem i po zagraniu czterech (4) kuponów za sto złotych (100zł) każdy - bo wolałem grać po 100 niż czekać pół godziny na zaakceptowanie większej stawki - zablokowaliście kurs na over w meczu ???? Astronomiczne 400zł, co pokazuje jakiego kalibru jesteście firmą. Rozumiem, będziecie się wykręcać, że ten mecz przez dział ryzyka jest zgłoszony jako mecz podwyższonego ryzyka (tak jak to miało miejsce z ligą chilijską ???? ) ale większe stawki to nasz rodzimy bukmacher STS przyjmuje bez żadnego zająknięcia.
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Bukmacher wypłacił pieniądze, zatem usuwam tamten post aby nie narażać bukmachera na możliwe straty z powodu złej opinii którą naprawił. Aczkolwiek taki czas oczekiwania był bolesny, mam nadzieję, że się nie powtórzy.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
To jest niesamowite jak się traktuje niepoważnie klienta. Dokumenty wysłane już 3 dni temu na weryfikacje,a mają na to 2 dni, na mailu nie odpisują, infolinia nie działa. Nie rozumiem kompletnie tego jak chcą tym zatrzymać klientów u siebie.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Buk jest wyplacalny, natomiast kompletnie nie rozumiem zaslaniania sie regulaminem w przypadku pytan o wyplaty (lub nawet weryfikacje).
Jak mozna pisac do klienta &quot;zgodnie z regulaminem mamy 48 h&quot;
To jest powazne traktowanie klienta ?
Na rynku jest taka konkurencja, ze takie cos jest troszeczke smieszne.
Kazdy kto prowadzi DG, robi wszystko, zeby klient byl zadowolony a nie zaslania sie regulaminem (?) ktory sam stworzyl.
Jasne, uzytkownik go zaakcaptowal i tak dalej...
Ale czy o to chodzi ?
Druga sprawa to szybkosc tych wyplat.
Standardem powinny byc wyplaty w klika godzin (niektore buki robia to w kilkanascie sekund), ale takze i w weekendy.
Tutaj tego poki co nie ma.
Jak nadrobia takie rzeczy to moze byc naprawde nienajgorzej.
Mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi, nie mam na celu robiebienia ani reklamy ani antyreklamy.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom