>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Inicjatywa jak najbardziej dobra, szkoda tylko, że ta sesja nadciąga właśnie wtedy ???? Tak wogóle, to może lepiej zrobić jakąś listę, kto się zjawi na 100% (ile osób), żeby później nie było niespodzianek, że zgłosi się 500 osób, a przyjedzie 50 ?
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
czyli jak widać sesja sesja i sesja odstrasza większość, po prostu przełożyć termin i tyle.

a co do picia, to zgadzam się z kimś wyżej że grill bez piwa to jak nie grill xD
też mi nie chodzi o to żeby się nawalić bo to bez sensu, ale wiadomo że piwko 2 dla towarzystwa, humoru dobrze robią, to tak samo jak podczas oglądania meczu itp. I na to wszystko jest tylko jedna rada, trzeba po prostu myśleć, kontrolować siebie i innych i tyle
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nie rozumiem czemu niektórzy oceniają zlot który sie jeszcze nie odbyl, a dopiero jest planowany :| Nawet jeśli wyjdzie z tego &quot;sztachet-party&quot; to w tym złego? Nikt nikomu na siłe nie bedzie wlewał przecież :p
Fajnie że pomysł wzbudził zainteresowanie wśród userów, bo początkowo były chyba plany tylko spotkania dla modów ;)
Co to miejsca to napisze już tutaj że nie pisać 2 postów :p Sulejów momi iż to raczej wiocha^^ to może sie nadać. W tym roku w dniach 10-14 lipca (piątek-wtorek) organizowany jest tam zlot kibiców Juventusu ???? (jakby ktoś był zainteresowany można pisać na priv. ) wiec spokojnie dało by sie tam zoorganizwać wszsytkie przewidziane atrakcje ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nie rozumiem czemu niektórzy oceniają zlot który sie jeszcze nie odbyl, a dopiero jest planowany :|
W którym miejscu widzisz że ktoś wystawił jakąś ocenę temu zlotowi ? Zacytuj bo może jestem niedowidzący ale nikt tutaj jeszcze niczego nie ocenił

Nawet jeśli wyjdzie z tego &quot;sztachet-party&quot; to w tym złego? Nikt nikomu na siłe nie bedzie wlewał przecież :p
Sporo w tym złego ale to jest temat na rozległą i off topicową dyskusję więc może kiedy indziej. Moim zdaniem nie tak (czytaj grubo zakraplany wiejski festyn) powinien wyglądać pierwszy zjazd największego bądź co bądź forum bukmacherskiego w tym kraju. No tak ale może ja jestem inny :spokodfhgfh:
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W którym miejscu widzisz że ktoś wystawił jakąś ocenę temu zlotowi ? Zacytuj bo może jestem niedowidzący ale nikt tutaj jeszcze niczego nie ocenił
Nie wystawiał ocenę bo to można robić po fakcie, a oceniał jak ma być. Chodziło mi tutaj między innymi o Twoje wypowiedzi więc cytuje wedle życzenia ;)

Nie zróbmy z tego zjazdu typowego wiejskiego festynu....
Coś Ci się pomyliło, ten zjazd z tego co wiem ma opierac się nie tylko na tym kto najwięcej wypiję i pierwszy będzie spał pod stołem..
Jeżeli liczysz tylko na takie coś, to wybierz się na dyskotekę w gimnazjum.. :spokodfhgfh:
Poza tym, cyt. &quot;dziewczynki zawsze załagodzą&quot; mnie rozwalił doszczętnie. Może jeszcze Marcin ma zamowić dziwki na ten zjazd bo Ty po alkoholu robisz się &quot;niegrzeczny&quot; ?
I żeby nie było wcale nie staje w obronie alkoholików ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Sporo w tym złego ale to jest temat na rozległą i off topicową dyskusję więc może kiedy indziej. Moim zdaniem nie tak (czytaj grubo zakraplany wiejski festyn) powinien wyglądać pierwszy zjazd największego bądź co bądź forum bukmacherskiego w tym kraju. No tak ale może ja jestem inny :spokodfhgfh:
Jesteśmy inni Odisio :-|
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Assik nie o to chodzi...kto bedzie chciał wypić to wypije.Jego sprawa ile wypije i jak sie po tych % bedzie zachowywał.Tyle że wy już w tym momencie stwierdzacie że zlot bedzie typowym spędem libackim.Jeżeli ktoś nie potrafi sie bawić i pić z umiarem to gwarantuje że w pewnym momencie kilka osób nie wytrzyma i pożegnamy kolege jeżeli bedzie taka potrzeba to nawet siłą.Byłem na kilku zlotach gównie for muzycznych i zawsze była świetna zabawa.Nie wiem może ty sobie wyobrażasz że przyjedziemy i będziemy kilka godzin pitolić na tematy czysto sportowe po czym wszyscy zanudzeni zjedziemy sie do domu.Ja tam jade poznać ludzi których mam okazje obserwować na tym forum i wypic sobie przy okazji piwko.Tyle że faktycznie klakson dosrał z tym żartem i teraz cześć nieco starszych użytkowników FB mogła wyobrazić sobie to w ten sposób co ty Assik.Każdy jedzie na własną odpowiedzialność i tak jak wspomnialem jeśli ktos nie bedzie potrafił sie zachować to wyleci prawdopodobnie na kopach i na kolejnym zlocie nie będzie mile widziany.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tyle że wy już w tym momencie stwierdzacie że zlot bedzie typowym spędem libackim
My tylko apelujemy do organizatorów (a po części także do użytkowników) żeby cała impreza nie była osadzona w stylu &quot;VODKA CONNECTION PEOPLE&quot;, czyli niech nie skupia się to na kilkunastu drewnianych stołach na nich kilka flaszek i ot cały zlot. Niech to będzie świetna zabawa pełna tak jak to na wstępie pisał Marcin-Odra turniejów , zabaw, konkurencji - takie rzeczy zintegrują grupę, chociaż w Polsce trudno wykorzenić starą &quot;prawdę&quot; że bez alko o integracji nie ma mowy. Na razie wszyscy gdybamy i przedstawiamy tutaj swoje wizje i pomysły więc nie zarzucajcie mi i Assik&#39;owi że cokolwiek stwierdzamy. Również znam realia i na kilku zlotach byłem więc znam pozytywne i negatywne skutki obecności na nich alkoholu.

Poczekajmy wszyscy aż ktoś przedstawi oficjalny plan zlotu, jak to ma ostatecznie wyglądać, wierze że również zostanie sporządzony jakiś regulamin obowiązujący wszystkich uczestników tego zlotu. Przypominam też że niektórzy mają rodziny, zlot ma odbyć się w weekend i z tego co na tę chwilę wiadomo w pobliżu jakiegoś akwenu wodnego więc pewnie kilkunastu użytkowników zabierze żony czy dzieci i zechce połączyć uczestnictwo w zlocie z wypoczynkiem i rodziną.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Tutaj warto zwrocic uwage ze nie jest to zlot fanow LAZIO czy tez zlot fanow muzyki rock czy tez zlot fanow chopperkow ????
To jest zlot FB ???? gdzie jest wiele osob, ktorzy lubia rozna muzyke, rozne subkultury i rpzede wszytkim rozne druzyny. ????
Wydaje mi sie ze nie problem w tym zeby znalazly sie 2 osoby naprocentowane o przeciwnych pogladach sportowych ... moze i dosc skrajnych a wiadomo jak to sie konczy... takze warto patrzec na to z innej strony IMO ????
Ja tam nic nie mam do picia na imrpezach masowych, wrecz przeciwnie, ale warto zastanowic sie nad sytuacja jaka bedzie miala miejsce ????
Takei moje male 2 grosze :p
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Nie no już powoli wpadacie ze skrajności w skrajność :] moim skromnym zdaniem już przesadzacie ????
Co do tych kibiców, to jeżeli na forum nie ma kłótni to na zlocie też nie powinno być a jak będą to myślę że będzie sporo osób które temu zaradzą ????
A co do alko, to jest to temat rzeka ... Wg. mnie dzień powinien wyglądać mniej więcej tak : popołudniu jakieś zabawy m.in mecz w piłkę, siatę, bilarda czy tam w pokera obojętnie zależy od zainteresowań ???? Wieczorem wiadomo grill i pogadanki a czy do tego piwo ? Ja nie mam nic przeciwko, bo jeżeli ktoś wypije dwa piwka przez 3 h to nic się nie stanie, ale jak &quot; Ci z góry &quot; powiedzą że to będzie zlot bez alkoholu to nie będę nic mówił i się do tego dostosuję ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kazdy kibicuje komu chce, podyskutowac o tym zawsze mozna, ale kłocic sie nie ma sensu bo i tak nikt nikogo nie przekona..co do libacji..wspomniane było, że piwo itp ma byc sponsorowane..najbardziej boje sie tego, że dojdzie do takiej sytuacji jak w KFC, gdzie wystawili darwomy automat z napojami, i po zakupie jednego mozna sobie dolewac do woli...i ludzie to robia chociaz im sie 7up uszami juz wylewa..oby nie bylo podobnie na zlocie z browcami, bo nie wiem czy to bedzie jakis przydział z kartka:p
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
wszystko będzie można przedyskutować jak poznamy już, jak już powiedziano to wyżej, plan i jakiś regulamin, teraz ta dyskusja taka jałowa trochę. A szczerze mówiąc to nie wiem czemu miałoby być bez browarka. Po prostu no nie ukrywam że lubię się napić piwa, oczywiście w rozsądnych ilościach i to czy podczas grania w coś czy oglądania czy ogniska czy grilla. Poza tym no generalnie myślę że większość osób które się zjawią to dorośli ludzie którzy powinni wiedzieć czym może się skończyć i czym grozi takie łojenie na pałe, więc nie zakładajmy od razu, że wszyscy będą tylko pili spali i pili (no bo piwo ma tyle kalorii że jeść nie trzeba).
no i po raz kolejny główny apel: PRZESUŃCIE TERMIN NA POCZĄTEK LIPCA BO SESJA
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobra, trzeba ruszyć dalej...
Co do obaw o inne wyznania kibicowskie i jakieś konsekwencje z tego powodu to tak jak Lalo napisał, przesadzacie na maxa. Podobno jak do alkoholu czy siedzieć non stop przy laptopie.
Postaramy się do tego zlotu podejść w 100% profesjonalnie, tak aby każdy czuł się na nim dobrze, więc nie wpadajmy w skrajność.
Impreza będzie zamknięta, czyli każdy kto chce przyjechać na zlot będzie musiała podać swoje dane. Następnie taką listę przekażemy recepcji, która będzie w dniu przybycia weryfikowała osoby. Kogo nie będzie na liście nie zostanie wpuszczona, wiec o osobach trzecich nie ma mowy. Wyeliminuje to także osoby z czarną historią na forum, ale takich osób nie ma.
Zostanie sporządzony regulamin i zasady, które będą panować na miejscu zloty i w trakcie jego trwania. Każdy uczestnik musi się go podporządkować. Osoby, które nie będą go przestrzegać zostaną wyrzucone z miejsca pobytu.
Odniosę się do alkoholu. Oczywiście osoby niepełnoletnie mają całkowity zakaz spożywania alkoholu. Pozostali uczestnicy mogą go spożywać, ale z umiarem... albo do całkowitego zgonu. Oczywiście żartuje, ale jeżeli ktoś jest &quot;do rany przyłożyć&quot; i wypije więcej niż norma to myślę, że inni nie będą mieć o to pretensji czy też źli.
Termin jaki dzisiaj ustaliliśmy to najlepiej 3-5 lipiec, pierwszy weekend lipca. Większość będzie po tej nieszczęśliwej sesji, a większość pozostałej części osób jakoś sobie wolny weekend zorganizują. Jest dużo czas na to.
Miejsce to Sulejów i w tym miejscu prośba o ludzi mieszkających w tych okolicach (Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki itp) o kontakt najlepiej na gadu. Mam kilka pytań. Postaramy się wybrać najlepszy ośrodek, żeby pasował do wszystkich naszych wymagań i wówczas da się już oficjalne info.
Żadna z Waszych propozycji mi nie przypadła do gustu. Może dlatego, że za bardzo ogólnikowo pisaliście. Brak linków i dokładnych nazw ośrodków, które spełniają Nasze wymagania. Cały czas pisze w liczbie mnogiej, choć powinienem pisać w liczbie pojedynczej, bo do tej pory do wszystkiego jestem sam. Do tego Sulejowa jak nikt się z tamtejszych okolic nie zgłosi jestem w stanie sam jechać autem 250km w jedną stronę pooglądać ośrodki, pogadać z administracją itp., ale do Warszawy mi się nie uśmiecha jechać.
Co do Sulejowa to była to pierwsza propozycja miejsca zlotu, podana przez moda w pewnym dziale. Moim zdaniem, pierwsza myśl najlepsza. Dojazd dla każdego jest okej, bo i autem fajna droga, tym bardziej linie kolejowe do Piotrkowa Trybunalskiego są bardzo rozwinięte. Od niego do Sulejowa jest 13km, więc PKS również jeździ (5 czy 6 razy dziennie). Z Tomaszowa również jakiś PKS pojedzie.
Orientacyjne odległości (drogowa) do Sulejowa z:
Warszawy - 145km
Katowice - 280km
Kraków - 290km
Łódź - 130km
Toruń - 210km
Wrocław - 220km
Szczecin - 520km
Białystok - 330km
Poznań - 270km
Jeżeli do poniedziałków nie będzie innych KONKRETNYCH propozycji to przechodzimy do działania i załatwianiem ośrodka w Sulejowie.
Pozdrawiam
 
simons 646

simons

Forum VIP
Warszawy - 145km
Katowice - 280km
Kraków - 290km
Łódź - 130km
Toruń - 210km
Wrocław - 220km
Szczecin - 520km
Białystok - 330km
Poznań - 270km
A gdzie GDANSK ? ????
No z kibicowaniem to skrajny przypadek, ale mysle ze warto bardzo delikatnie przewidziec taki wariant, ale wszyscy na forum sa kulturalni i nie powinno byc problemow :p
Fajnie ze inicjatywa ciagle idzie w przod
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom