>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No dobra :p ale jak się stado nachla to różne dziwne myśli przychodzą :p Wojna z osiedlowymi mafiozami czy coś :p A dziewczynki zawsze załagodzą :p A zresztą ładnie popatrzeć na ładne buzie a nie tylko na te brzydkie mordki nachlańców :p To będzie jeden wielki Melanż Sponsored By Expekt :p
Przyjacielu, drogi..

Coś Ci się pomyliło, ten zjazd z tego co wiem ma opierac się nie tylko na tym kto najwięcej wypiję i pierwszy będzie spał pod stołem..
Jeżeli liczysz tylko na takie coś, to wybierz się na dyskotekę w gimnazjum.. :spokodfhgfh:
Poza tym, cyt. &quot;dziewczynki zawsze załagodzą&quot; mnie rozwalił doszczętnie. Może jeszcze Marcin ma zamowić dziwki na ten zjazd bo Ty po alkoholu robisz się &quot;niegrzeczny&quot; ?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Fajnie się czyta taką propozycję, termin nawet mi pasuje mimo tego, że 19.06 będę miał zakończenie roku, ale wyjechałbym po południu, miejsce które podał Marcin czyli ten Sulejów, jakoś mi się podoba, oglądałem co nie co i jak byłbym za tym.Jeszcze nie wiem czy pojadę, muszę z rodzicami pogadać, ale jak co to jestem chętny.Nie wiem jak z transportem.Jechał by ktoś ze Śląska ? A może z Bytomia [ kieruje przede wszystkim pytanie do Celahima ] ?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Coś Ci się pomyliło, ten zjazd z tego co wiem ma opierac się nie tylko na tym kto najwięcej wypiję i pierwszy będzie spał pod stołem..
Jeżeli liczysz tylko na takie coś, to wybierz się na dyskotekę w gimnazjum.. :spokodfhgfh:
Popieram w 100 %

Nie zróbmy z tego zjazdu typowego wiejskiego festynu, dobra zabawa nie musi od razu wiązać się z pijaństwem. Wiadomo w jakim jesteśmy kraju i że jest to jako taka część naszej kultury (nad czym czasami mocno ubolewam) , ale myślę że na takim zjeździe pasowało by się bawić jednak z klasą. Pić oczywiście nikt nikomu nie zabroni, ale pić też trzeba umieć.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Odisio Twoja wypowiedź ociera się niemal o herezję, przecież Polak bez procentów bawić się nie potrafi bo do tego trzeba co nieco inteligencji i inwencji twórczej ???? Ja alko też nie odmawiam, aczkolwiek staram się zawsze trzymać fason ???? . Chciałbym się wybrać również na ten spęd o ile czas pozwoli. Zegrze jak najbardziej OK to sobie rowerkiem nawet przyjade ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
ej no generalnie pomysł mega, ale jeden mały ale jakże wkurzający szczegół sesja.
Wiadomo że wtedy wydajność nauki liczy się w tygodniach na godzinę więc każdy czas jest cenny.
jakby dało radę załatwić wyjazd np na początku lipca to myślę że dużo więcej chętnych zwłaszcza studentów by się zgłosiło
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ale przecież to nie chodzi o to aby się pochlać i spać pod drzewem ???? To był po prostu żart ???? .
Widocznie bardzo kiepski, bo ja i wielu innych go nie wyłapało.. :-|

Popieram w 100 %

Nie zróbmy z tego zjazdu typowego wiejskiego festynu, dobra zabawa nie musi od razu wiązać się z pijaństwem. Wiadomo w jakim jesteśmy kraju i że jest to jako taka część naszej kultury (nad czym czasami mocno ubolewam) , ale myślę że na takim zjeździe pasowało by się bawić jednak z klasą. Pić oczywiście nikt nikomu nie zabroni, ale pić też trzeba umieć.
Dokładnie tak Odisio. Niestety 90% pijących pic nie umie. I wogóle nie dziwi mnie, że na ten temat wypowiadają się tylko osoby poniżej 18 roku życia.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ten zlot ma na celu zapoznanie się i dobrą zabawę nie bijatykę czy libację bo na tego typu imprezy chodzi się do dyskotek czy na miasto. Więc apeluję o rozsądek komu go brakuje. Bo będzie tam także ochrona która na pewno będzie szybko interweniować;)
 
K 18

klakson

Użytkownik
Widocznie bardzo kiepski, bo ja i wielu innych go nie wyłapało.. :-|

Dokładnie tak Odisio. Niestety 90% pijących pic nie umie. I wogóle nie dziwi mnie, że na ten temat wypowiadają się tylko osoby poniżej 18 roku życia.
Jeżeli uważasz że nie mam 18 lat to masz złe info kolego ???? Nawet jeżeli jesteś starszy nie rób z siebie wielkiego pana bo to śmieszne ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
haha niezle to wykminilisci haha. a na czym to ma polegac? zjechac sie pogadac i pojechac? skoro ma byc grillowanie ognisko to co cole mam pic? przeciez tak sie poznaje ludzi a raczej to ulatwia lepsze dogadanie sie ;D przez piwko. no ja tez nie mowie zeby najebke totalna zrobic, ale wodke czy cos jak ktos jest ogarniety to wiem na czym polega normalne picie, mimo iz jestem studentem to w miejsach publicznych czy na wyjazdach potrafie sie zachowac, ale to nie oznacza ze mozna sie napic i to duzo. ktos powie ze to przeczy samo w sobie ale to nieprawda, i powiecie ze pierdziele jak zawsze i ze to zalosne ale dobra impreza to impreza z alkoholem. koniec i kropka. i oczywiscie kulturalnie jak dorosli ludzie a nie banda dzieciakow chowajacych sie przed psami po krzakach ;) pozdro
 
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Dokładnie tak Odisio. Niestety 90% pijących pic nie umie. I wogóle nie dziwi mnie, że na ten temat wypowiadają się tylko osoby poniżej 18 roku życia.[/quote]
I tu masz rację Ass... Mam trochę więcej jak 18 wiosenek:-D i widzę jak potrafią się napić młodzi Polacy bo z nimi pracuję w delegacjach.Z wielką chęcią bym się wybrał na ten zlot ale niestety siła wyższa typu praca nie pozwoli.Myślę jednak że po dwóch trzech kieliszkach da się się wyczuć kolesia który nadaje się do towarzystwa czy nie i takie chwasty lubię wyrywać.
Pozdrawiam!! Oby mi się udało wybrać na ten zlot,jak dojdzie do skutku oczywiście
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Ogólnie dobra idea! Turniej snookera brzmi ciekawie, ale patrząc realnie... ile osób miało styczność z tą grą? ;D Zapewne niewielu, a większość będzie chciała spróbować swych sił. Tak to można jedno spotkanie rozgrywać dwa dni i dwie noce ;) Ale priorytet to dobra zabawa, wiadomo. Apropos snookera - przydałaby się jakaś godna Pani, która np. wyczyściłaby białą bilę ;D W kwestii % - Ci, którzy nie potrafią pić, niechaj nie zaczynają, bo może się to zakończyć, mówiąc po naszemu - zbanowaniem ze zlotu :p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Fajna perspektywa....
tyle, że nie będę oryginalny i ponarzekam na termin kolidujący z sesją :]
Widać, że ogromna część chętnych to studenci więc może jednak udałoby się wziąć pod uwagę nasze roszczenia ;)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
nieeeeeeeee, termin nie pasuje ???? 15 maja wylatuję do Grecji na praktyki i lipa z pojawieniem się na zlocie...

jeżeli chodzi o sam zlot- pomysł REWELACYJNY!
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Ja tez sie pojawie :p Wkoncu kiedys tu byłem, a na zlocie będe miał okazje to zamienienia paru słów z modami ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ogólnie dobra idea! Turniej snookera brzmi ciekawie, ale patrząc realnie... ile osób miało styczność z tą grą? ;D Zapewne niewielu, a większość będzie chciała spróbować swych sił. Tak to można jedno spotkanie rozgrywać dwa dni i dwie noce ;) Ale priorytet to dobra zabawa, wiadomo. Apropos snookera - przydałaby się jakaś godna Pani, która np. wyczyściłaby białą bilę ;D W kwestii % - Ci, którzy nie potrafią pić, niechaj nie zaczynają, bo może się to zakończyć, mówiąc po naszemu - zbanowaniem ze zlotu :p
Heh turniej snookera brzmi trochę zbyt mocno???? Jakby na takim zlocie udało się pograć z innymi fanami tego sportu było bardzo dobrze. Jednak polskie realia nie pozwalają cieszyć się snookerem w całym kraju. Klubów snookerowych jest bardzo mało i trudno o łatwy dostęp. Żeby pograć to w miejscu zlotu lub niedaleko musi poprostu być stół i oprzyrządowanie do gry. A może kiedyś z forum spotkamy się np we Wrocławiu na grę w snooka??
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Heh turniej snookera brzmi trochę zbyt mocno???? Jakby na takim zlocie udało się pograć z innymi fanami tego sportu było bardzo dobrze. Jednak polskie realia nie pozwalają cieszyć się snookerem w całym kraju. Klubów snookerowych jest bardzo mało i trudno o łatwy dostęp. Żeby pograć to w miejscu zlotu lub niedaleko musi poprostu być stół i oprzyrządowanie do gry. A może kiedyś z forum spotkamy się np we Wrocławiu na grę w snooka??
Ciekawy pomysł, możnaby kiedyś w &quot;Fuga Mundi&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom