>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ogólnie o zlocie

Status
Zamknięty.
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
wszystko pięknie i przybyłbym z przyjemnością, lecz mam złe myśli, że sesja pozbawi mnie tej przyjemności niestety. No ale jeszcze dużo czasu może się coś wymyśli.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
oj tam sesja :p tez mam ???? dobrze bedzie ???? no ja z radomia niby jestem nie :p cos tam moge poszukac albo u mnie na dzialce zapraszam bylo 40 osob to moze i byc 100 ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Generalnie mówiac to ja już sobie zarezerwowałem termin i mam zamiar sie pojawić. Byłem na kilku zlotach i wiem, że to niezła sprawa.

Zobaczymy tylko koszty, bo co by nie mówić dojazd też sporo bedzie kosztował. No chyba, ze ktos z Dolnego Ślaska by mnie zabrał :wink:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Też Was pocieszę... jako student zaoczny będę miał sesję w czerwcu. Ale to tylko motywacja, aby nie odkładać zaliczeń i postaram się zaliczyć wszystko jak najwcześniej.
Co do dojazdu. Ja raczej na 99% jadę autem i po drodze wezmę z 3-4 userów z forum. W późniejszym czasie (gdy wszystko będzie załatwione na tip top) możecie tak się zgadać, aby jak ktoś pojedzie autem/pociągiem jechać razem. W kupie siła ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
No dobra :p ale jak się stado nachla to różne dziwne myśli przychodzą :p Wojna z osiedlowymi mafiozami czy coś :p A dziewczynki zawsze załagodzą :p A zresztą ładnie popatrzeć na ładne buzie a nie tylko na te brzydkie mordki nachlańców :p To będzie jeden wielki Melanż Sponsored By Expekt :p
 
malibu 138

malibu

Użytkownik
Ja chętnie wpadnę chociaż na jeden dzień,jeśli termin będzie odpowiedni.Co do miejsca to jak dla mnie bez różnicy bo i tak pojechałbym autem.Jeśli będą chętni z Białegostoku to możemy się dogadać w sprawie transportu.Pozdrawiam.Ogólnie zajebista inicjatywa.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No ja jestem z dolnośląskiego, do Wrocka 50km, chętnie bym pojechał ale chyba wtedy wypadnie mi niestety egzamin zawodowy z ekonomii, więc raczej sobie nie pojade, ale może coś się zmieni.
 
P 0

pavlinho

Gość
Również z dolnośląskiego tylko że lipton trochę z terminem, bo na wczasy śmigają niektórzy, sesje itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom