>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Od 1 zł do 100 zł

Z 1

zolw123

Użytkownik
Witam
Jestem ciekaw ile mi to zajmie czasu i czy się uda.
Minimalizuje ryzyko przegranej do 1% więc gram kursami około 1.01-1.10 ????
Mlada Boleslav v Ceske Budejovice Poniżej 5.5 1.02
Pandurii Tg Jiu v Unirea Urziceni Poniżej 5.5 1.01
1x1,03= 1,03
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Grasz stałą stawką 1 czy będziesz z czasem zwiększał bo jeśli stałą 1 to sprawa jest nierealna ;) zresztą i tak z czasem 1,01 zawiedzie
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Witam
Jestem ciekaw ile mi to zajmie czasu i czy się uda.
Minimalizuje ryzyko przegranej do 1% więc gram kursami około 1.01-1.10 ????
Mlada Boleslav v Ceske Budejovice Poniżej 5.5 1.02
Pandurii Tg Jiu v Unirea Urziceni Poniżej 5.5 1.01
1x1,03= 1,03
Ten system jest do niczego przekalkuluj sobie ile będziesz musiał odrabiać w przypadku porażki grając stawka 1 j że nie wspomnę o odrabianiu grając zmienną stawką ..
Przeprowadź test i zobaczysz
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zacznijmy od tego że z takiego grania nic nie masz - poza nerwówką podczas meczów :razz: 3 grosze to faktycznie kupa szmalu.
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
Mlada Boleslav v Ceske Budejovice Poniżej 5.5 1.02
Pandurii Tg Jiu v Unirea Urziceni Poniżej 5.5 1.01
1x1,03= 1,03 ✅

Vasco da Gama v Atletico Goianiense Poniżej 6.5 1.01
Gremio Prudente v Vitoria EC Poniżej 6.5 1.01
1.03x1.02 = 1,05
Chłopaki nie gorączkujcie się to jest tylko test ???? I gram za całą kase ????
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Na tym forum bylo juz kilku takich specjalistow od kursow 1.02-1.03...obecnie juz ich niema, chyba nie musze pisac dlaczego ;)
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Na tym forum bylo juz kilku takich specjalistow od kursow 1.02-1.03...obecnie juz ich niema, chyba nie musze pisac dlaczego ;)
Właśnie dlatego podejście zolwia123 do tematu jest bardzo dobre.
Straci najwyżej parę złotych po kilku próbach, a nie jak inni cały kapitał.

Niezły system, grać za złotowke zeby wygrac 3 grosze... Błagam... Nie no ale powodzenia ????
A za ile miałby grać (testować) żeby zyskać Twoje uznanie.
Jeżeli nie masz nic sensownego do napisania to lepiej nie pisz nic.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Właśnie dlatego podejście zolwia123 do tematu jest bardzo dobre.
Straci najwyżej parę złotych po kilku próbach, a nie jak inni cały kapitał.


A za ile miałby grać (testować) żeby zyskać Twoje uznanie.
Jeżeli nie masz nic sensownego do napisania to lepiej nie pisz nic.
Kolejny inteligent... człowieku my przestrzegamy ludzi by nie stracili swoich pieniędzy on może i gra od 1zł inny wejdzie i będzie grał po 1000zł a tak ma możliwość poczytać że ten system jest do ......
Jakie podejście jest dobre &gt;&gt;&gt;?
Czy ty myślisz??
jak straci np 1 zł to potem będzie musiał grać 20 kuponów by wyjść na 0 i to jest dobry system ..
jak nie potrafisz liczyć to nie komentuj !!! bo wprowadzisz kiedyś kogoś w duży błąd
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
Rubin Kazan v Dinamo Moskwa Poniżej 5.5 1.015
Slovan Liberec v Viktoria Plzen Poniżej 5.5 1.02
Alania Vladikavkaz v Tom Tomsk Poniżej 5.5 1.02
1.03x1.05=1.08
Vasco da Gama v Atletico Goianiense Poniżej 6.5 1.01
Gremio Prudente v Vitoria EC Poniżej 6.5 1.01
----x1.02 =

Jak ja lubie jak się denerwują ludzie ???? hehehe / Szczekają , Gryzą ???? Ale jeden nazwał mnie specjalistą ???? Dzięki ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Kolejny inteligent... człowieku my przestrzegamy ludzi by nie stracili swoich pieniędzy on może i gra od 1zł inny wejdzie i będzie grał po 1000zł a tak ma możliwość poczytać że ten system jest do ......
Jakie podejście jest dobre &gt;&gt;&gt;?
Czy ty myślisz??
jak straci np 1 zł to potem będzie musiał grać 20 kuponów by wyjść na 0 i to jest dobry system ..
jak nie potrafisz liczyć to nie komentuj !!! bo wprowadzisz kiedyś kogoś w duży błąd
Co ty opowiadasz nikogo nie przestrzegamy, jak ktoś chce grać za 1000pln to wątpię żeby się zasugerował niesprawdzonym tematem na forum.

PS. jak straci 1 to żeby to odrobić będzie musiał trochę więcej razy wygrać pod rząd niż 20 ;)



to do zolw123

Symulując ten system dojdziesz do wniosku:

Twój wkład - 1
Cel - 100
Zakładany zysk - 99
Zakładając że grasz przy średnim zysku na kuponie - 0,02

99/0,02= 4950 - tyle razy będziesz musiał skutecznie wytypować ,a każda pomyłka to kolejne 50 trafionych kuponów

W praktyce (bez pomyłki) zajmie ci to 13 i pół roku przy jednym kuponie na dzień.

Więc zadaj sobie pytanie czy warto, czy nie lepiej grać tak jak większość forum singlami, dublami, triplami, quadruple meczy na kuponach
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Nigdy nie zagrałbym singla poniżej 1.30, a co dopiero 1.01.. haha
Zresztą, under 5.5 wcale nie jest takie pewne... raz na jakiś czas zdarzają się te wyniki 3-3, 4-3..
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Nigdy nie zagrałbym singla poniżej 1.30, a co dopiero 1.01.. haha
Zresztą, under 5.5 wcale nie jest takie pewne... raz na jakiś czas zdarzają się te wyniki 3-3, 4-3..
Haftus każdy ma inny system gry, jeden woli grac dziesięć meczy po kursie 1.10, a inny dwa mecze po 2.00. Zgadzam się z Tobą jesli chodzi o undery 5,5...zdarzają sie, tak samo jak LB 0,5 1...dlatego nie widze sensu grania takich zakladów.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Takie granie nie ma sensu, ale zauważ jedno: z 10zł zrobić 100 to tak jak z 1zł zrobić 10. Więc zacznij od stawki 10zł, 9zł zysku to praktycznie żadna różnica. I nie graj lepiej takich kursów, już lepiej grać ligi overowe na daną drużyne że strzeli po kursach 1,08-1,12 ale tego też odradzam.
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Kolejny inteligent... człowieku my przestrzegamy ludzi by nie stracili swoich pieniędzy on może i gra od 1zł inny wejdzie i będzie grał po 1000zł a tak ma możliwość poczytać że ten system jest do ......
Jakie podejście jest dobre &gt;&gt;&gt;?
Czy ty myślisz??
jak straci np 1 zł to potem będzie musiał grać 20 kuponów by wyjść na 0 i to jest dobry system ..
jak nie potrafisz liczyć to nie komentuj !!! bo wprowadzisz kiedyś kogoś w duży błąd
Zanim kolejny raz kogoś na forum obrazisz zadaj sobie więcej trudu i przeczytaj posta kilka razy jeżeli za pierwszym nie rozumiesz.
Nie napisałem, że popieram &quot;system&quot; zolwia123 tylko test za niskie stawki.
Z przestróg Twoich i innych userów jak widać nic sobie nie robi, bo podaje typy nadal, więc chyba lepiej jak straci kilka złotówek niż kilka stówek.
Bez odbioru.
 
P 13

pitman

Użytkownik
to do zolw123
Symulując ten system dojdziesz do wniosku:
Twój wkład - 1
Cel - 100
Zakładany zysk - 99
Zakładając że grasz przy średnim zysku na kuponie - 0,02
99/0,02= 4950 - tyle razy będziesz musiał skutecznie wytypować ,a każda pomyłka to kolejne 50 trafionych kuponów
W praktyce (bez pomyłki) zajmie ci to 13 i pół roku przy jednym kuponie na dzień.
A ja się tutaj z Tobą nie zgodzę, bo jak zolw123 będzie grał all in (co na razie robi) to zyski z kolejnych zakładów będą rosły. I tak dla kursu 1,02 na zakład wystarczą mu &quot;tylko&quot; 233 zakłady, bo 1.02^233=100,888...:]
P.S
Widać, że autor podchodzi sobie do tego luźno i raczej robi to dla zabawy ???? a Wy się tu napinacie :razz:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A ja się tutaj z Tobą nie zgodzę, bo jak zolw123 będzie grał all in (co na razie robi) to zyski z kolejnych zakładów będą rosły. I tak dla kursu 1,02 na zakład wystarczą mu &quot;tylko&quot; 233 zakłady, bo 1.02^233=100,888...:]

P.S
Widać, że autor podchodzi sobie do tego luźno i raczej robi to dla zabawy ???? a Wy się tu napinacie :razz:
Ja liczyłem dla stałej stawki 1, z all in masz racje ale to zwiększa ryzyko straty, gdyż przy X zakładzie przegrywa się wszystko i trzeba zaczynać od początku, co prowadziło by do niczego, chyba że ma się 100% skuteczność co nawet przy tak małym kursie jest trudne do osiągnięcia.
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
Rubin Kazan v Dinamo Moskwa Poniżej 5.5 1.015
Slovan Liberec v Viktoria Plzen Poniżej 5.5 1.02
Alania Vladikavkaz v Tom Tomsk Poniżej 5.5 1.02
1.03x1.05=1.08 ✅

Vasco da Gama v Atletico Goianiense Poniżej 6.5 1.01
Gremio Prudente v Vitoria EC Poniżej 6.5 1.01
1.08x1.02 = 1.10 ✅
Anzhi Makhachkala v Terek Grozny Poniżej 5.5 1.015
Amkar Perm v Saturn MoscowPoniżej 5.5 1.01
Gefle IF v Trelleborgs FF Poniżej 5.5 1.015
1.10x1.03=1.13

Napinacze, spinacze itp ???? &quot;nie widze sensu&quot;,&quot;nie ma sensu&quot;,&quot;Ten system jest do niczego&quot;,&quot;z takiego grania nic nie masz&quot;.
Uwaga Do wszystkich ! Już zrozumiałem że to nie ma sensu ???? hehehehehe
Jutro kolejne typy ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Bardzo fajny system ???? Już zarobiłeś 10%, a jak komuś się nie podoba to niech tu nie zagląda. Co za różnica przegrać kasę przy kursie 1.10 , a 2.00 i tak jest się w plecy.
Życzę dobicia do tej 100 i tym samym pokazania tym wszystkim napinaczom, że i w taki sposób można. BTW sam nick zobowiązuje do takiego grania.
 
Do góry Bottom