>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Od 1 zł do 100 zł

R 23

rutra

Użytkownik
A dlaczego miałbym być zazdrosny? Grasz np. under 3,5 a drużyna strzela 3 gole. Raz wejdzie, drugi, trzeci, piąty i dziesiąty, wkońcu się nie uda.

Chodzi mi tylko o to, że jak ja chciałem przetestować mój system to zozstał przeniesiony do działu kupony, a twój jest tu cały czas. Tu jest dział na definicje systemów, a nie testowanie.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
@zolw123, Nie do końca rozumiem o co chodzi z &#39;chodzeniem do tyłu&#39;, tzn. rozumiem, że zaczynasz grać pieniędzmi, których nie ma w budżecie(?), a których brakuje Ci do celu. Tylko jak to się ma do tematu: &#39;od 1 zł do 100 zł&#39;? W połowie testów rozpocząłeś inny test z zupełnie innym stawkowaniem, stawkowaniem na które nie masz środków na koncie.

10-08-2010, 08:08
Stan konta: 32,47

18-08-2010 10:08
Stan konta: 73,19


W tym czasie podawałeś kupony z łącznymi kursami: 1.0373, 1.0870, 1.10, 1.0656, 1.1119, 1.1640, 1.0974, 1.0530. Zaczynając od 32.47 i grając po kolei te kursy dochodzimy do 64.18.

Napisałeś, że chcesz ugrać tym sposobem 1126 zł w miesiącu, czyli wg nowego stawkowania właśnie za tyle musiałbyś zagrać pierwszy zakład (bo tyle brakuje Ci do celu) i później wraz z zyskami sukcesywnie zmniejszać stawkę? Nie rozumiem, więc jakim cudem chcesz zacząć od 400 zł?
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
bludek czytaj uważniej. Jak zakończę ten system pozytywnie to zacznę grać od 400.
Stawkowanie zmieniłem bo zasady są po to żeby je łamać.
rutra jak widzisz zycie jest niesprawiedliwe ????
Dobra chłopaki nie ciśnieniujcie się. Dla mnie ten system działa i będę grał na podwojenie kwoty. Więc można zamknąć temat. Poznałem spoko ludzi na prv którzy się do mnie odezwali i z nimi będziemy działać. No i wrednych, zanudzających ludzi mówiących że mi się nie uda.
Kontakt i współpracowników zdobyty. O to chodziło.
Temat zamknięty.
 
R 23

rutra

Użytkownik
zolw123 co ty ode mnie chcesz? Fajny temat ???? dobrze ci idzie. Tylko jak grasz od 1zł i dochodzisz do 30zł to grając va banque mniejsze ryzyko niż przechodząc na 70zł, wówczas będziesz systematycznie zmniejszał stawke, aż wyjdzie stan konta: 95zł i będziesz grał kursy 1.05 za 5zł, później za coraz mniej i ciężko do tej 100 dojść. No ale nic, system widać przynosi zyski.
 
Do góry Bottom