>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Od 1 zł do 100 zł

Z 1

zolw123

Użytkownik
Sorry że tak późno. Ale niby jest kryzys a roboty tyle że nie wiadomo gdzie ręce włożyć.
Cliftonville v CSKA Sofia Cliftonville +3.0 1.22
FC Zestafoni v Karpaty Lviv FC Zestafoni +3.0 1.055
Moss FK v Ranheim Ranheim +3.0 1.071
Helsingborg v Djurgarden Helsingborg +2.0 1.015 ✅
1,39*21,44=29,97
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
GKS Bełchatów v Polonia Bytom Poniżej 5.5 1.015
Górnik Zabrze v Polonia Warszawa Poniżej 5.5 1.012
Piast Gliwice v GKS Katowice Poniżej 5.5 1.025
Rostov v Terek Grozny Poniżej 5.5 1.02
AC Ajaccio v Nimes Poniżej 5.5 1.015
Dijon v Angers Poniżej 5.5 1.012 ✅
1,10*29,44=32,47
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Doprawdy szatański system bukmacherski. Przypomina mi to kolesia, który przepłynął atlantyk tratwą, która sam zbudował. Udowodnił, że można jednak wątpię żeby linie lotnicze nagle zbankrutowały. Uważam, że uda ci się dobrnąć do 100zł jednak nikt tego systemu nigdy nie zastosuje, ponieważ szkoda po prostu nerwów. Wątpię czy sam będziesz nim grał bo porażka jest wkalkulowana w ten biznes i prędzej czy później przegrasz
 
R 23

rutra

Użytkownik
Grając na Under 5,5 wkońcu się trafi conajmniej 6-bramkowy rezultat i wszystko trzeba będzie zaczynać od początku. Kto się np. spodziewał, że w meczu Legia vs 3. garnitur Arsenalu padnie aż 11 bramek? No ale próbuj, nic przecież nie ryzykujesz (bo myślę, że tą złotowke już zachowałeś). Jednak zaczynając tym systemem np. za 100zł licząc na stukrotny zysk to trochę się ryzykuje. No ale nic próbuj, może się uda.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Grając na Under 5,5 wkońcu się trafi conajmniej 6-bramkowy rezultat i wszystko trzeba będzie zaczynać od początku. Kto się np. spodziewał, że w meczu Legia vs 3. garnitur Arsenalu padnie aż 11 bramek? No ale próbuj, nic przecież nie ryzykujesz (bo myślę, że tą złotowke już zachowałeś). Jednak zaczynając tym systemem np. za 100zł licząc na stukrotny zysk to trochę się ryzykuje. No ale nic próbuj, może się uda.
Każdy się spodziewał wysokiego wyniku, przecież to był mecz towarzyski i 90% osób z forum brało over w ciemno.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Każdy się spodziewał wysokiego wyniku, przecież to był mecz towarzyski i 90% osób z forum brało over w ciemno.
W ciemno to ostatnio grano na kobiecą siatkówkę, bodajże Tajlandia (?). Chyba nie muszę mówić jak to się skończyło, więc słowo &quot;spodziewać się&quot; nie jest gwarancją na trafienie wyniku, a chyba o to tutaj chodzi? To co się wydarzy podczas spotkania to druga sprawa i tego nie przewidzisz...
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
Po rozmowie z niektórymi którzy znają się na bukmacherce. Zdecydowałem iść jakby do tyłu ???? czyi od 100 do 1 zł.
Stan konta 32,47
Levski Sofia v Lokomotiv Sofia Levski Sofia +2.0 1.012
GIF Sundsvall v Vasby United GIF Sundsvall +2.0 1.025
67,53 x 1,04 = 70,23 (2,7)
 
R 0

romek03

Użytkownik
Ja próbuję grając i zaczynając od min.stawki również podobnego &quot;systemu&quot;.Tyle,że dla odmiany to co uda mi się wygrać znowu przeznaczam na grę.I staram się wybierać kursy w granicy 1.1 lub mniejsze.Wcześniej tak grałem-o ile pamiętam doszedłem do 7-mego poziomu-tzn.miałem taki ciąg wygranych,jednak później zapomniałem o tym sposobie przerywając grę.Teraz znowu próbuję.U kilku bukmacherów były niewielkie promocje bez depozytu,więc wykorzystuję je testując ten sposób.
Jest fajny kalkulator online obliczający zysk tym sposobem gry.Naprawdę ładne kwoty wychodzą w perspektywie dłuższego czasu .Sposób ma jednak jeden,duży minus-złe obstawienie wyniku w początkowym etapie-tzn.kiedy zarobek jest jeszcze nikły i staramy się grać dalej -przerywa grę i trzeba próbować od początku.Duży plus jest taki,że ryzykując min.kwotę są szanse-choć niewielkie,że po x trafnych typowaniach osiągnie się znaczną kwotę.Poza tym chyba najlepsza jest &quot;zabawa&quot;w przypadku tego sposobu gry-nie ryzykuje się dużo.Zastanawiam się w sumie do jakiego poziomu można byłoby praktycznie dotrzeć-bez choćby jednej porażki.Jednak-zawsze można przerwać grę i wziąść to co się dotychczas zarobiło nie ryzykując dłuższej gry.
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
Głębiej się nad tym zastanowiłem i jest w tym jakiś potencjał.
Kurs 1.1 można uzyskać z 5 x 1,02 albo 10 x 1.01 ale bez ciśnienia.
Grając tego typu zabawę znalazłem kilka fajnych wariantów.
Zamierzam zarobić w miesiąc najniższą średnia krajową 1126 złoty.
Zaczynam od 400 złoty. Ale od września bo teraz jadę na wakacje. A do końca 18 gram dalej żeby zarobić 100 !
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Ten rodzaj grania zaczyna mieć mało wspólnego z bukmacherką. Żeby potroić 400zł trzeba by zagrać kurs 1.02 ponad 50 razy. W dobrym systemie musi być wkalkulowana porażka. Nawet Nadal czy Federer zawalą kiedyś kurs 1.02. Każdy mecz pozornie na under może się zmienić po strzeleniu szybko jakiegoś przypadkowego gola. W moim przekonaniu bukmacherka polega na analizie środowiska sportowego bo zawsze można wywąchać sensacje przed wydarzeniem analizując nie tylko formę sportowców.
Rozumiem, że pasmo zwycięstw obstawiając kursy 1.02 może prowadzić do ekstazy ale jeśli ktoś siedzi w bukmacherce od lat potwierdzi, że to głupi pomysł
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
Aldershot v Watford Watford poniżej 4.5 1.01
Barnsley v Rochdale Barnsley poniżej 4.5 1.015
Bradford v Nottm Forest Nottm Forest poniżej 4.5 1.01
Chesterfield v Middlesbrough Middlesbrough poniżej 4.5 1.01
Milton Keynes Dons v Dag &amp; Red Milton Keynes Dons poniżej 4.5 1.015
Scunthorpe v Oldham Scunthorpe poniżej 4.5 1.012
Swindon v Leyton Orient Swindon poniżej 4.5 1.012
Stan konta przed 35,17
64,83x1,09=70,66(5,83)
Stan kontra 41 zł.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Czegoś tu nie rozumiem. Kiedy ja podałem swój system i go testowałem to temat został przeniesiony do działu &quot;Kupony&quot;.
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
jak nie smarujesz to nie jedziesz ???? rutra zazdrosny ? jak chcesz podaj mi adres i numer konta domu dziecka w twoim mieście. Przeleje kasę bo na bank uda mi się ugrać 100 ! ????
URLOP WRACAM 3 września
 
Do góry Bottom