>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program wspomagający analizę (następca analizatora)

S 0

szymon80

Użytkownik
nieżle to wygląda. Jak narazie przewidziałeś mecz wstecz ???? daj jakiś przykład na przysłość.
Jeżeli o mnie chodzi to napewno będę chciał być betatesterem. jak masz dostępną możliwą do przetrawienia wersje to dawaj.
 
S 0

szczupok

Użytkownik
obstawiam ostatnio starym analizatorem i mam bardzo dobra skutecznosc a kursy od 1.7 do 3.5 i wchodza zobaczymy co bedzie w nowym
 
M 0

mosek

Użytkownik
Witam wszystkich, szczegolnie autora analizatora - bardzo dobry program, to moj pierwszy post na tym forum, chcialbym zapytac o nowa wersje analizatora - czy bedzie mozliwosc analizowania hokeja w tym programie czy tylko sama pilka ??
 
S 0

szymonh

Użytkownik
Program super się prezentuje ???? sms za niego moge wysłać chociasz lepiej by było jeśli byśmy przelewali pieniądze od razu na konto bo operatorzy pobierają duże prowizje
Z jakiej bazy korzysta program (jesli to nie tajemnica)?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak dla zainteresowanych:

Autorem i twórcą algorytmu obliczeniowego jest Dukat
Autorem i twórcą programu czyli tej aplikacji jestem ja (mario22)

W najbliższym czasie postaram się wrzucić nowe screeny min. kupony oraz raport ze skuteczności.

Jeżeli chodzi o testy to aktualnie sam sprawdzam aplikacje, ale za kilka dni ogłosimy razem z Dukatem info o naborze testerów.

Po testach i ewentualnych poprawkach udostępnię aplikację.

Jeżeli chodzi o bazę danych - bazę tworzę sam i działa ona tylko i wyłącznie z tym programem
 
S 0

szymon80

Użytkownik
mam dodatkowy pomysł.
Można by dodać proponowanie wysokości stawki liczoną w jednostkach, np przy dużej pewności 9/10 aprzy niższej 6/10. Zresztą pewnie wiecie o co mi chodzi.
Tak żeby yeld był dość wysoki.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak jak obiecałem kolejny screen, tym razem panel z kuponami:



Po lewej stronie mamy wszystkie nasze kupony.
Po prawej stronie mamy 2 zakładki:
- Status kuponu
- Raport
- Filtrowanie

Na widocznym screenie jest pokazany status kuponu:
- data meczu
- drużyny
- liga
- wynik
(wynik jest automatycznie pobierany z bazy danych)
- rezultat
- średni kurs na to spotkanie
(kurs jest automatycznie pobierany z bazy danych)
- status kuponu (wygrany, przegrany)

Dodatkowo możemy edytować:
- datę
- kurs
- wynik meczu
- rezultat

Dany kupon możemy edytować przed rozegranym meczem i po meczu
możemy też go usunąć.

Kolejne dwie zakładki omówię później.
-
 
simons 646

simons

Forum VIP
nie zaglebialem sie nigdy w takie programy, ale czy bedzie onliczyl szanse wejscia pojedynczych zdarzen czy tez przy kuponach z wieksza iloscia zdarzen bedzie liczyl szanse wejscia calego kuponu ?
Poza tym tak jakos mi sie w oczy rzucilo, ze panstwa (flagi lig) uporzadkowane sa wedlug nazw angielskich a program po Polsku. Mozen nikomu nie przeszkadza, ale jakos mi sie rzucilo ;)
jak beda potrzebni testerzy to rownierz wyrazam chec, ciekaw jestem jak &quot;maszyna&quot; moze byc dobra ... a w zasadzie algorytm :p
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
A czy będzie to działać pod innymi systemami operacyjnymi czy jest to tylko pod winde?
Tylko pod windowsem, dodatkowo program będzie potrzebować do uruchomienia zestawu bibliotek .NET Framework 2.0

Aplikacja w C# napisana? Jeśli by można było to też bym z chęcią przetestował aplikacje.
Właśnie takich ludzi szukam - testerów którzy są nastawieni na testowanie aplikacji a nie tylko skuteczności algorytmu ????

nie zaglebialem sie nigdy w takie programy, ale czy bedzie onliczyl szanse wejscia pojedynczych zdarzen czy tez przy kuponach z wieksza iloscia zdarzen bedzie liczyl szanse wejscia calego kuponu ?

Poza tym tak jakos mi sie w oczy rzucilo, ze panstwa (flagi lig) uporzadkowane sa wedlug nazw angielskich a program po Polsku. Mozen nikomu nie przeszkadza, ale jakos mi sie rzucilo ;)
Program jak na razie oblicza szanse dla pojedyńczego zdarzenia, ale w przyszlości można to zmienić.
Faktycznie flagi państw są uporządkowene według nazw angielskich ale można to w każdej chwili zmienić.

Nabór testerów rozpoczniemy za kilka dni, informację o tym umieścimy na forum.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak stworzyliscie algorytm ( nie wiem jak skomplikoany) ktory liczy szanse na wejscie psozczegolnego zdarzenia, to z tego o mi wiadomo wykonanie szansy wejscia kuponu, majac szanse wejscia zdarzenia, to juz pestka ;)
Ale mysle ze opcja taka mimo wszystko by sie przydala ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Obliczenie prawdopodobieństwa wejścia kuponu to faktycznie nie problem. Tylko nie wiem czy jest to aż tak przydatne??
 
S 0

szymon80

Użytkownik
przydatne jak najbardziej. ja często wysyłam dwu zdarzeniowe ako.
Jak by co to jestem bardzo chętny na testowanie algorytmu ???? aplikacje niech ktoś bardziej obeznany z programowaniem testuje.

A nawet YIELD...
czepiasz się literówki
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dukat - mysle ze przydatne, nie jedna osoba gra wiecej niz 1 zdarzenie na kuponie, a jak juz program ktory liczy single to czemu nie &quot;kupony&quot; ... ludzie chca zawsze miec wszystko gotowe, wiec mysle ze sie takei rozwiazanie spodoba uzytkownikom
 
Do góry Bottom