>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Nowe funkcjonalności i usprawnienia na Forum

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czy jest mozliwosc wylaczenia czata? Jego minimalizacji lub opcja aby po otwarciu w nowym oknie czat znikal ze strony glownej forum? Tego newsa to chyba nikt nie czytal (przyznam szczerze, ze sam przeczytalem dopiero po miesiacu) o tym, ze obowiazuje regulamin na czacie taki jak na calym forum i ludzie traktuja go jako "quasi czat" piszac co popadnie albo czyniac sobie osobiste wycieczki. Czy jedynym sposobem na to aby nie widziec niepożądanych tresci jest dawanie uzytkownikom ignora?
mogę wyłączyć czat na życzenie użytkownika, sam tego nie możesz zrobić, więc jeżeli jesteś zainteresowany taką opcją to najlepiej napisać pw do mnie.

Takie pytanie które nurtuje mnie od dawna.
Z tego co widze to na forum jest dział promocje u bukmacherów
Czy nie dało by się TYLKO tam umieszczać tych wszystkich promocji i bonusów?!
Myśle,że zainteresowani tematem bez problemu trafią do odpowiedniego działu a miejsce na typy i przemyślenia o meczach zostawmy czyste od tego typu reklam
Nie ma takiej możliwości, uważam, ze nie jest tego aż tak wiele (w sensie w działach tematycznych), pomijam oczywiście pojedyncze dni czy wydarzenia, gdzie praktycznie każdy buk daje promocje jak El Clasico itp.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z prawej strony pojawiła się reklama kanału na telegramie z ofertą płatnych typów, czy to tak ma być? wiadomo kim jest Kamil Ziemb(a)iński... a rabona daje limit po 3 betach wartych 150zł normalnym użytkownikom.
 
PiotrekKg1 38,2K

PiotrekKg1

Administrator
Członek Załogi
Z prawej strony pojawiła się reklama kanału na telegramie z ofertą płatnych typów, czy to tak ma być? wiadomo kim jest Kamil Ziemb(a)iński... a rabona daje limit po 3 betach wartych 150zł normalnym użytkownikom.
Dokladnie tak ma być. Sprawdzamy czy taka wymiana reklam przyniesie korzyść forum. Nasza reklama zamieszczona jest na ich fb. I tak wiadomo kim jest Kamil. Poza tym forum kieruje na darmowy kanał, a czy autor swoimi typami przekona osobę, żeby kupiła u niego abonament to już indywidualna sprawa każdego. Forum wymienia się banerami z darmowymi wersjami kanałów i nikogo nie namawia do płacenia za typy. Co do rabony nie wiem co to ma wspólnego, ale pewnie grałeś jakieś niszowki. Większość bukow wtedy limituje.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dokladnie tak ma być. Sprawdzamy czy taka wymiana reklam przyniesie korzyść forum. Nasza reklama zamieszczona jest na ich fb. I tak wiadomo kim jest Kamil. Poza tym forum kieruje na darmowy kanał, a czy autor swoimi typami przekona osobę, żeby kupiła u niego abonament to już indywidualna sprawa każdego. Forum wymienia się banerami z darmowymi wersjami kanałów i nikogo nie namawia do płacenia za typy. Co do rabony nie wiem co to ma wspólnego, ale pewnie grałeś jakieś niszowki. Większość bukow wtedy limituje.
przecież on reklamuje Rabone jako buka do grania jego typów z niszówek... to jaka jest jego wiarygodność? :) On pracuje dla Rabony a wcześniej dla ruska... tzn. jest ich afiliantem i z tego czerpie zyski robiąc ludzi w balona...
 
PiotrekKg1 38,2K

PiotrekKg1

Administrator
Członek Załogi
Sugerujesz ze skoro forum reklamuje kilka bukow do grania typow ktore sa tu zamieszczane to przez to traci wiarygodnosc? :) Ze czerpie przez to zyski robiac ludzi w balona? :) Poza tym nigdzie nie napisalismy ze masz sie rejestrowac u bukow z jego reflinkow - kazdy sam decyduje - reklama odsyla do darmowej grupy.

Tak jak wyzej wspomnialem bedziemy reklamowac sie/wymieniac reklama nie tylko na tg, ale i na ig i fb - jest tam na pewno sporo osob ktore o forum nawet nie slyszalo, a moze wniesc cos ciekawego. A co do grup ktore beda wybierane to pozwol ze bedziemy decydowac my po wczesniejszej weryfikacji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Sugerujesz ze skoro forum reklamuje kilka bukow do grania typow ktore sa tu zamieszczane to przez to traci wiarygodnosc? :) Ze czerpie przez to zyski robiac ludzi w balona? :) Poza tym nigdzie nie napisalismy ze masz sie rejestrowac u bukow z jego reflinkow - kazdy sam decyduje - reklama odsyla do darmowej grupy.

Tak jak wyzej wspomnialem bedziemy reklamowac sie/wymieniac reklama nie tylko na tg, ale i na ig i fb - jest tam na pewno sporo osob ktore o forum nawet nie slyszalo, a moze wniesc cos ciekawego. A co do grup ktore beda wybierane to pozwol ze bedziemy decydowac my po wczesniejszej weryfikacji.
nie.... sugeruje, że on robi ludzi w balona co napisałem jednoznacznie. "Na ten świat przychodzimy po to, żeby pomagać innym a jak nie możemy im pomóc to ich nie krzywdźmy..." nikomu niczego nie nakazuje i nie zakazuje, ale skoro oczywistym jest fakt, że pracuje dla buka, czerpie z tego korzyści wprowadzając ludzi w błąd to mam milczeć? :) Po prostu myślałem, że to jakaś pomyłka ta reklama "ustawionych meczów", bo jest/była niezgodne z polityka forum i tyle. Pozdrawiam i tematu nie będę już poruszał, każdy ma wolną wolę a ja nikomu jej odbierał nie będę ;)
 
PiotrekKg1 38,2K

PiotrekKg1

Administrator
Członek Załogi
nie.... sugeruje, że on robi ludzi w balona co napisałem jednoznacznie. "Na ten świat przychodzimy po to, żeby pomagać innym a jak nie możemy im pomóc to ich nie krzywdźmy..." nikomu niczego nie nakazuje i nie zakazuje, ale skoro oczywistym jest fakt, że pracuje dla buka, czerpie z tego korzyści wprowadzając ludzi w błąd to mam milczeć? :) Po prostu myślałem, że to jakaś pomyłka ta reklama "ustawionych meczów", bo jest/była niezgodne z polityka forum i tyle. Pozdrawiam i tematu nie będę już poruszał, każdy ma wolną wolę a ja nikomu jej odbierał nie będę ;)
Tak powinieneś milczeć bo nie masz żadnych podstaw do tego żeby tak mówić. Analogicznie to co piszesz mozemy przelozyc na forum. Bzdury i nic więcej. Za tą reklame/współpracę ręczę osobiście i zapewniam Cie że Kamil nikogo w balona nie zrobił.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
OGŁOSZENIE!

Na forum zostało wprowadzone ograniczenie dla nowych kont. Na czacie można pisać dopiero po spełnieniu dwóch warunków 2 dni na forum oraz napisanie 5 postów, czyli identycznie jak w przypadku pisania w Typach Dnia. Ma to na celu ograniczenie spamu przez nowe konta, które po rejestracji próbują albo reklamować jakieś pseudo strony czy konta oraz ogólne szeroko pojęte spamowanie. Czat widzą, ale nie mają opcji pisania na nich.

Aby pisać na forum trzeba mieć spełnione oba warunki. Po spełnieniu tych warunków trzeba odczekać ok 1-2 godziny aby nowe uprawnienia zostały włączone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zmienił się wygląd forum przed chwilą, czy da się w jakiś sposób zmienić kolor tła, w którym mam P? Wcześniej miałem zielone a teraz chyba fioletowe/śliwkowe
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zmienił się wygląd forum przed chwilą, czy da się w jakiś sposób zmienić kolor tła, w którym mam P? Wcześniej miałem zielone a teraz chyba fioletowe/śliwkowe
niestety my nie możemy ingerować w kolor tła avatara, jest on "ustalany" przez system, na poprzednim stylu też był przypisany z automatu, jeżeli chcesz konkretne tło to musisz wgrać sobie swój obrazek.

Jeszcze informacja do wszystkich, styl Novus został ustawiony jako domyślny, jeżeli chce ktoś wrócić do poprzedniego musi w lewym dolnym rogu kliknąć na nazwę stylu, następnie z wyświetlonych ten, który go interesuje

Magical Snap - 2023.02.26 20.58 - 002.png

Magical Snap - 2023.02.26 20.57 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +319
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arabia Saudyjska zajmuje coraz wyższe miejsce na piłkarskiej mapie świata, do swojej ligi ściąga coraz większe gwiazdy, wystarczy powiedzieć, że grają tam już tacy piłkarze jak Ronaldo, Benzema czy Neymar, a w kręgu zainteresowań jest coraz więcej znanych zawodników. Prawa do pokazywania tej ligi w Polsce wykupił Polsat. Zainteresowanie ligą wzrasta z dnia na dzień, są transmisje, bukmacherzy przygotowują coraz szersze oferty na Saudi Professional League, jest coraz więcej zakładów do obstawiania, więc i na forum postanowiliśmy "wyjąć" tą ligę z zakamarków na główną stronę forum, powstał osobny dział Azja, a w nim takie sub-fora jak:
* Arabia Saudyjska
* Azjatycka Liga Mistrzów
* Chiny
* Japonia
* Pozostałe

Liczymy, że zwiększy to aktywność w dziale oraz ułatwi wyszukiwanie treści związanych z tą ligą użytkownikom.

Magical Snap - 2023.08.27 14.58 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Do czasu naprawy czatu jeżeli chce się pisać to optymalne "obejście" jest takie, żeby cały tekst wkleić np do notatnika, następnie skopiować do okna wiadomości czatu, nacisnąć enter, wywali okienko z błędem, należy je zamknąć i po odświeżeniu strony wpis będzie na czacie.

Oczywiście jest to tymczasowe rozwiązanie czy obejście problemu do czasu aż greenvoice greenvoice usunie usterkę, przepraszamy za niedogodności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +403
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy zdjąć ograniczenia dla nowych użytkowników Forum, żeby mogli jeszcze prościej zacząć swoją przygodę na naszej stronie, więc każdy zarejestrowany użytkownik może od początku pisać na czacie, w Typach Dniach, w Kuponach ze Statystykami czy w Typach na Żywo. Dotyczy to również starszych użytkowników, którzy prędzej nie spełniali wymagań odnośnie ilości postów, aby pisać w niektórych działach. Oczywiście wszystkich obowiązuje Regulamin Forum oraz Regulamin Czatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +403
Do góry Bottom