>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Info Nowe funkcjonalności i usprawnienia na Forum

greenvoice 1,9K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Miasto
Komputerolandia
Dodaliśmy małe usrawnienie przy pisaniu postów - to jest szablon. Od teraz, możemy łatwo i wygodnie wygenerować przykładową treść posta, np. w Typach Dnia. Aby włączyć funkcjoanlność przechodzimy do ustawień szablonów:
step_1.png

Następnie odwiedzamy zakładkę "Nieaktywne szablony":
step_2.png

Wybieramy pozycję "Typ w Typach dniach" i zatwierdzamy przyciskiem:
step_3.png

Od teraz, w edutorze postów pojawi się nowy przycisk, który wyświetli listę aktywnych szablonów:
step_4.png

Gdy na niego klikniemy, treść posta automatycznie się wygeneruje:
step_5.png

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
bettingekstraklasa 1,4K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Mam pytanko. Wkleiłem do posta kopię tabelki z arkusza kalkulacyjnego, na początku wyświetlało się dobrze a potem wszytko zostało z dekodowane i był to jeden długi ciąg znaków <td> itp...

bettingekstraklasa 1,4K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Spróbuj proszę - zlokalizowaliśmy błąd, powinno byc juz dobrze.
Wkleiłem, jak na razie jest dobrze.

greenvoice 1,9K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Miasto
Komputerolandia
Wprowadziliśmy nową funkcjanolność na forum - ukrywanie danego kawałka postu. Aby ktoś zobaczył dany fragment, musi udzelić co najmniej jednej odpowiedzi w temacie:
Przykład (zawartość zobaczą tylko userzy, którzy napisali cokolwiek w tym temacie).
Musisz odpowiedzieć w tym temacie, aby zobaczyć zawartość tego fragmentu.
Użycie:

1595950517346.png
Funkcjonalność ma slużyć głównie konkursom. Jeśli zauważymy nadużycia tego elementu (ukrywanie treści nie mające celu) - zostanie ona ograniczona do paru działów, np. z konkursami.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
bettingekstraklasa 1,4K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Wprowadziliśmy nową funkcjanolność na forum - ukrywanie danego kawałka postu. Aby ktoś zobaczył dany fragment, musi udzelić co najmniej jednej odpowiedzi w temacie:
Pomysł niezły, wygenerowałby trochę ruchu na forum, ale zawsze jest ryzyko, że będą to w większości posty śmieciowe, aby tylko uzyskać dostęp. Jestem ciekaw jakby się to sprawdziło w typach dnia.

greenvoice 1,9K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Miasto
Komputerolandia
Pomysł niezły, wygenerowałby trochę ruchu na forum, ale zawsze jest ryzyko, że będą to w większości posty śmieciowe, aby tylko uzyskać dostęp. Jestem ciekaw jakby się to sprawdziło w typach dnia.
W Typach Dnia raczej tego nie bedziemy wprowadzac, aby właśnie nie zaśmiecać i generować pseudo odpowiedzi nic nie wnoszących. Jak wspomniałem, ma to głównie służyć konkursom :) Dlatego będziemy obserwować wykorzystywanie tej funkcjonalności.